KODI Main - en to pl_pl translation catalogue (20 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Multi-format archive and compression addon
pl_pl: Dodatek wieloformatowych archiwów i kompresji

[ctx: Addon Description]
en: This add-on uses the libarchive library to read a variety of archive and compression formats.[CR][CR]Supported formats are:[CR]7z, bz2, gz, tar, tar.bz2, tar.gz, tar.xz, tgz, tbz2, xz, zip
pl_pl: Dodatek ten używa biblioteki libarchive do odczytu różnych formatów archiwów i kompresji.[CR][CR]Obsługiwane formaty to:[CR]7z, bz2, gz, tar, tar.bz2, tar.gz, tar.xz, tgz, tbz2, xz, zip

[ctx: #30000]
en: RAR solid archive support unavailable
pl_pl: Obsługa archiwów ciągłych RAR jest niedostępna

[ctx: #30001]
en: Truncated RAR file data
pl_pl: Skrócone dane pliku RAR

[ctx: #30002]
en: Can't allocate rar data
pl_pl: Nie można przydzielić danych RAR

[ctx: #30003]
en: Couldn't find out RAR header
pl_pl: Nie udało się znaleźć nagłówka RAR

[ctx: #30004]
en: Invalid marker header
pl_pl: Nieprawidłowy nagłówek znacznika

[ctx: #30005]
en: Invalid header size
pl_pl: Nieprawidłowy rozmiar nagłówka

[ctx: #30006]
en: RAR encryption support unavailable
pl_pl: Obsługa szyfrowania RAR jest niedostępna

[ctx: #30007]
en: Header CRC error
pl_pl: Błąd CRC nagłówka

[ctx: #30008]
en: Invalid sizes specified
pl_pl: Określono nieprawidłowe rozmiary

[ctx: #30009]
en: Bad RAR file
pl_pl: Zły plik RAR

[ctx: #30010]
en: Unsupported compression method for RAR file
pl_pl: Nieobsługiwana metoda kompresji dla pliku RAR

[ctx: #30011]
en: Error during seek within RAR file
pl_pl: Błąd podczas wyszukiwania w pliku RAR

[ctx: #30012]
en: Invalid filename
pl_pl: Nieprawidłowa nazwa pliku

[ctx: #30013]
en: Mismatch of file parts split across multi-volume archive
pl_pl: Niezgodność części plików podzielonych na wieloczęściowe archiwum

[ctx: #30014]
en: Header CRC error
pl_pl: Błąd CRC nagłówka

[ctx: #30015]
en: Parsing filters is unsupported
pl_pl: Filtry analizujące nie są obsługiwane

[ctx: #30016]
en: Invalid symbol
pl_pl: Nieprawidłowy symbol

[ctx: #30017]
en: Internal error extracting RAR file
pl_pl: Błąd wewnętrzny podczas wyodrębniania pliku RAR
