KODI Main - en to ca_es translation catalogue (20 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Multi-format archive and compression addon
ca_es: Complement d'arxiu i compressió multi-format

[ctx: Addon Description]
en: This add-on uses the libarchive library to read a variety of archive and compression formats.[CR][CR]Supported formats are:[CR]7z, bz2, gz, tar, tar.bz2, tar.gz, tar.xz, tgz, tbz2, xz, zip
ca_es: Aquest complement utilitza la llibreria libarchive per llegir diversos formats d'arxiu i compressió.[CR][CR]Els formats compatibles són:[CR]7z, bz2, gz, tar, tar.bz2, tar.gz, tar.xz, tgz, tbz2, xz, zip

[ctx: #30000]
en: RAR solid archive support unavailable
ca_es: El suport d’arxiu RAR sòlid no està disponible

[ctx: #30001]
en: Truncated RAR file data
ca_es: Dades de fitxer RAR truncades

[ctx: #30002]
en: Can't allocate rar data
ca_es: No es poden assignar dades rar

[ctx: #30003]
en: Couldn't find out RAR header
ca_es: No s'ha pogut esbrinar la capçalera RAR

[ctx: #30004]
en: Invalid marker header
ca_es: Capçalera de marcador no vàlida

[ctx: #30005]
en: Invalid header size
ca_es: La mida de la capçalera no és vàlida

[ctx: #30006]
en: RAR encryption support unavailable
ca_es: El suport de xifratge RAR no està disponible

[ctx: #30007]
en: Header CRC error
ca_es: Error CRC de capçalera

[ctx: #30008]
en: Invalid sizes specified
ca_es: S'han especificat mides no vàlides

[ctx: #30009]
en: Bad RAR file
ca_es: Fitxer RAR incorrecte

[ctx: #30010]
en: Unsupported compression method for RAR file
ca_es: Mètode de compressió no admès per al fitxer RAR

[ctx: #30011]
en: Error during seek within RAR file
ca_es: Error durant la cerca al fitxer RAR

[ctx: #30012]
en: Invalid filename
ca_es: Nom de fitxer no vàlid

[ctx: #30013]
en: Mismatch of file parts split across multi-volume archive
ca_es: Desajust de les parts del fitxer dividit entre arxius de diversos volums

[ctx: #30014]
en: Header CRC error
ca_es: Error CRC de capçalera

[ctx: #30015]
en: Parsing filters is unsupported
ca_es: L'anàlisi dels filtres no és compatible

[ctx: #30016]
en: Invalid symbol
ca_es: Símbol no vàlid

[ctx: #30017]
en: Internal error extracting RAR file
ca_es: Error intern en extreure el fitxer RAR
