KODI Skins - en to uz_UZ translation catalogue (10 entries)

[ctx: #31006]
en: View Options
uz_UZ: Ko'rish parametrlari

[ctx: #31008]
en: Full screen
uz_UZ: To'liq ekran

[ctx: #31019]
en: Network
uz_UZ: Tarmoq

[ctx: #31058]
en: PVR information
uz_UZ: PVR ma'lumoti

[ctx: #31245]
en: Wall
uz_UZ: Nishonchalar

[ctx: #31502]
en: Live TV
uz_UZ: TV

[ctx: #31503]
en: Add Group
uz_UZ: Guruhni qo'shish

[ctx: #31504]
en: Rename Group
uz_UZ: Guruh nomini o'zgartirish

[ctx: #31505]
en: Delete Group
uz_UZ: Guruhni o'chirish

[ctx: #31511]
en: Channel Options
uz_UZ: Kanal parametrlari
