KODI Skins - en to uk_ua translation catalogue (122 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
uk_ua: Режисер

[ctx: #31003]
en: Power Options
uk_ua: Налаштування живлення

[ctx: #31005]
en: Fixed
uk_ua: Фіксоване

[ctx: #31006]
en: View Options
uk_ua: Налаштування перегляду

[ctx: #31008]
en: Full screen
uk_ua: Повний екран

[ctx: #31009]
en: Total Duration
uk_ua: Загальна тривалість

[ctx: #31010]
en: Next episode
uk_ua: Наступна серія

[ctx: #31014]
en: Extras
uk_ua: Додатково

[ctx: #31016]
en: Poster
uk_ua: Постер

[ctx: #31019]
en: Network
uk_ua: Мережа

[ctx: #31024]
en: Page
uk_ua: сторінка

[ctx: #31025]
en: Items
uk_ua: у списку

[ctx: #31026]
en: Misc Options
uk_ua: Інші параметри

[ctx: #31029]
en: Recent movies
uk_ua: Останні фільми

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
uk_ua: Останні епізоди

[ctx: #31031]
en: Random movies
uk_ua: Випадкові фільми

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
uk_ua: Рекомендовані фільми

[ctx: #31033]
en: Random episodes
uk_ua: Випадкові епізоди

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
uk_ua: Рекомендовані епізоди

[ctx: #31035]
en: Random songs
uk_ua: Випадкові пісні

[ctx: #31036]
en: Random albums
uk_ua: Випадкові альбоми

[ctx: #31037]
en: Recent albums
uk_ua: Останні альбоми

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
uk_ua: Рекомендовані альбоми

[ctx: #31039]
en: Actions
uk_ua: Дії

[ctx: #31040]
en: Now Playing
uk_ua: Зараз відтворюється

[ctx: #31046]
en: SEEKING
uk_ua: ПОШУК

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
uk_ua: Налаштування візуалізації

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
uk_ua: Висхідний

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
uk_ua: Низхідний

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
uk_ua: Статистика бібліотеки фільмів

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
uk_ua: Статистика бібліотеки телешоу

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
uk_ua: Статистика музичної бібліотеки

[ctx: #31055]
en: Open playlist
uk_ua: Відкрити список відтворення

[ctx: #31056]
en: Save playlist
uk_ua: Зберегти список відтворення

[ctx: #31057]
en: Close playlist
uk_ua: Закрити список відтворення

[ctx: #31058]
en: PVR information
uk_ua: Відомості PVR

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
uk_ua: Складений файл; виберіть частину для відтворення.

[ctx: #31076]
en: Landscape
uk_ua: Пейзаж

[ctx: #31086]
en: Icon
uk_ua: Іконка

[ctx: #31087]
en: Banner
uk_ua: Карусель постерів

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
uk_ua: Запускати при вмиканні

[ctx: #31090]
en: Seconds
uk_ua: Секунди

[ctx: #31102]
en: Background
uk_ua: Тло

[ctx: #31103]
en: N/A
uk_ua: Н/Д

[ctx: #31104]
en: Similar artists
uk_ua: Подібні виконавці

[ctx: #31106]
en: On info
uk_ua: За інформацією

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
uk_ua: Відтворюване відео на тлі

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
uk_ua: Музична візуалізація на тлі

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
uk_ua: Приховувати фанарт у повноекранній візуалізації

[ctx: #31142]
en: Settings level
uk_ua: Рівень налаштувань

[ctx: #31146]
en: Rated
uk_ua: Оцінено

[ctx: #31152]
en: Poster
uk_ua: Постер

[ctx: #31159]
en: Event log
uk_ua: Журнал подій

[ctx: #31160]
en: Extended
uk_ua: Розширений

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
uk_ua: Популярні фільми

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
uk_ua: Джерело текстів пісень

[ctx: #31230]
en: Panel
uk_ua: Панель

[ctx: #31234]
en: Next aired
uk_ua: Наступний ефір

[ctx: #31243]
en: Posters
uk_ua: Постер

[ctx: #31245]
en: Wall
uk_ua: Стіна

[ctx: #31247]
en: InfoWall
uk_ua: Стіна з відомостями

[ctx: #31251]
en: Gallery
uk_ua: Галерея

[ctx: #31253]
en: Banners
uk_ua: Карусель постерів

[ctx: #31274]
en: Artwork
uk_ua: Картинки

[ctx: #31277]
en: Sort by
uk_ua: Сортувати за

[ctx: #31301]
en: Last Updated
uk_ua: Останнє оновлення

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
uk_ua: Приховати фанарт

[ctx: #31314]
en: Panel
uk_ua: Панель

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
uk_ua: Вибрати розташування фанарту

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
uk_ua: Останній вхід

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
uk_ua: Вибір пісень для караоке

[ctx: #31324]
en: Aired
uk_ua: Прем'єра

[ctx: #31328]
en: Recently Added
uk_ua: Останні

[ctx: #31331]
en: Installed
uk_ua: Встановлено

[ctx: #31335]
en: Recommended
uk_ua: Рекомендовані

[ctx: #31352]
en: Inactive
uk_ua: Неактивно

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
uk_ua: Апаратне декодування

[ctx: #31357]
en: Decoder
uk_ua: Декодер

[ctx: #31364]
en: Timeshift
uk_ua: Зрушення в часі

[ctx: #31374]
en: Latest
uk_ua: Останнє

[ctx: #31375]
en: Video OSD
uk_ua: OSD відео

[ctx: #31376]
en: Music OSD
uk_ua: OSD музики

[ctx: #31390]
en: Skin default
uk_ua: Стандартні

[ctx: #31393]
en: Ends at
uk_ua: Закінчення

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
uk_ua: Доступні локальні субтитри

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
uk_ua: Виберіть профіль користувача Kodi,[CR]щоб увійти до системи

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
uk_ua: Уведіть текст...

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
uk_ua: Недавно переглянуті канали

[ctx: #31452]
en: Premiered
uk_ua: Прем'єра

[ctx: #31501]
en: Channel group
uk_ua: Група каналів

[ctx: #31502]
en: Live TV
uk_ua: ТБ

[ctx: #31503]
en: Add Group
uk_ua: Додати групу

[ctx: #31504]
en: Rename Group
uk_ua: Перейменувати групу

[ctx: #31505]
en: Delete Group
uk_ua: Видалити групу

[ctx: #31511]
en: Channel Options
uk_ua: Параметри каналів

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
uk_ua: Непереглянуті фільми

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
uk_ua: Непереглянуті серіали

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
uk_ua: Нещодавні записи

[ctx: #31578]
en: Random music videos
uk_ua: Випадкові музичні відео

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
uk_ua: Непереглянуті музичні відео

[ctx: #31584]
en: Random artists
uk_ua: Випадкові виконавці

[ctx: #31604]
en: Information
uk_ua: Відомості

[ctx: #31606]
en: Logo
uk_ua: Логотип

[ctx: #31708]
en: Sort by
uk_ua: Сортувати за

[ctx: #31712]
en: Panel
uk_ua: Панель

[ctx: #31732]
en: In progress movies
uk_ua: Фільми, що переглядаються

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
uk_ua: Прогноз на 36 г.

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
uk_ua: Щогодинний прогноз

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
uk_ua: Прогноз на вихідні

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
uk_ua: Прогноз на 10 днів

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
uk_ua: Можливі опади

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
uk_ua: Отримання прогнозу…

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
uk_ua: Мапи та попередження

[ctx: #31950]
en: WEATHER
uk_ua: ПОГОДА

[ctx: #31951]
en: PICTURES
uk_ua: МАЛЮНКИ

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
uk_ua: ТЕЛЕБАЧЕННЯ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
uk_ua: ВІДЕО

[ctx: #31954]
en: MOVIES
uk_ua: ФІЛЬМИ

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
uk_ua: ТВ-ШОУ

[ctx: #31956]
en: MUSIC
uk_ua: МУЗИКА

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
uk_ua: ПРОГРАВАННЯ ДИСКУ

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
uk_ua: СИСТЕМА
