KODI Skins - en to tr_tr translation catalogue (491 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
tr_tr: Yöneten

[ctx: #31001]
en: Written by
tr_tr: Tarafından yazıldı

[ctx: #31002]
en: Blurred album thumb
tr_tr: Buğulu albüm küçük resmi

[ctx: #31003]
en: Power Options
tr_tr: Güç Seçenekleri

[ctx: #31004]
en: Working
tr_tr: Çalışıyor

[ctx: #31005]
en: Fixed
tr_tr: Sabit

[ctx: #31006]
en: View Options
tr_tr: Görünüm Seçenekleri

[ctx: #31007]
en: Setup home
tr_tr: Giriş penceresini yapılandır

[ctx: #31008]
en: Full screen
tr_tr: Tam ekran

[ctx: #31009]
en: Total Duration
tr_tr: Toplam Süre

[ctx: #31010]
en: Next episode
tr_tr: Sonraki bölüm

[ctx: #31011]
en: Latest episode
tr_tr: En yeni bölüm

[ctx: #31012]
en: Airs
tr_tr: Yayınlanma

[ctx: #31013]
en: Statistics
tr_tr: İstatistikler

[ctx: #31014]
en: Extras
tr_tr: Ekstralar

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
tr_tr: Müzik türleri çizim klasörüne yol belirle

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
tr_tr: Bilgi Paneli

[ctx: #31019]
en: Network
tr_tr: Ağ

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
tr_tr: Ekstra-fanart

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
tr_tr: Sahne perdeleri

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
tr_tr: Çoklu resim arka planını ayarla

[ctx: #31023]
en: Set single image background
tr_tr: Tek resim arka planını ayarla

[ctx: #31024]
en: Page
tr_tr: Sayfa

[ctx: #31025]
en: Items
tr_tr: Öğe

[ctx: #31026]
en: Misc Options
tr_tr: Çeşitli Seçenekler

[ctx: #31027]
en: Set item background
tr_tr: Öğe arka planını ayarla

[ctx: #31028]
en: Live Background
tr_tr: Canlı arka plan

[ctx: #31029]
en: Recent movies
tr_tr: En son filmler

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
tr_tr: En son bölümler

[ctx: #31031]
en: Random movies
tr_tr: Rastgele film

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
tr_tr: Önerilen filmler

[ctx: #31033]
en: Random episodes
tr_tr: Rastgele bölüm

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
tr_tr: Önerilen bölümler

[ctx: #31035]
en: Random songs
tr_tr: Rastgele şarkılar

[ctx: #31036]
en: Random albums
tr_tr: Rastgele albümler

[ctx: #31037]
en: Recent albums
tr_tr: En son albümler

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
tr_tr: Önerilen albümler

[ctx: #31039]
en: Actions
tr_tr: Eylemler

[ctx: #31040]
en: Now Playing
tr_tr: Şimdi Çalınıyor

[ctx: #31041]
en: Select widget
tr_tr: Pencere öğesi seç

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
tr_tr: "Şimdi Oynatılıyor" bilgisini arka plana harmanlanmış olarak göster

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
tr_tr: Görünümler: Kısa özet | Bilgi iletişim kutusu: Tam özet

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
tr_tr: Görünümler: Tam özet | Bilgi iletişim kutusu: Kısa özet

[ctx: #31046]
en: SEEKING
tr_tr: ARIYOR

[ctx: #31047]
en: Set item icon
tr_tr: Nesne simgesi belirle

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
tr_tr: Görsel Öğe Önayarları

[ctx: #31049]
en: Select infoline
tr_tr: Bilgi satırını seç

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
tr_tr: Sırala: Artan

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
tr_tr: Sırala: Azalan

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
tr_tr: Film kitaplığı istatistikleri

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
tr_tr: TV Programları kitaplığı istatistikleri

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
tr_tr: Müzik kitaplığı istatistikleri

[ctx: #31055]
en: Open playlist
tr_tr: Çalma listesini aç

[ctx: #31056]
en: Save playlist
tr_tr: Çalma listesini kaydet

[ctx: #31057]
en: Close playlist
tr_tr: Çalma listesini kapat

[ctx: #31058]
en: PVR information
tr_tr: PVR bilgisi

[ctx: #31059]
en: Artist Slideshow
tr_tr: Sanatçı Slayt Gösterisi

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
tr_tr: Bu dosya yığınlandı, oynatmak istediğiniz bölümü seçin.

[ctx: #31061]
en: Total addons / Favourites statistics
tr_tr: Toplam eklenti / Sık Kullanılan istatistikleri

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
tr_tr: Rastgele film fanart'ı

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
tr_tr: Rastgele TV programı fanart'ı

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
tr_tr: Rastgele video fanart'ı

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
tr_tr: Rastgele müzik fanart'ı

[ctx: #31066]
en: Random fanart
tr_tr: Rastgele fanart

[ctx: #31067]
en: Update rating
tr_tr: Oylamayı güncelle

[ctx: #31068]
en: CD Wall
tr_tr: CD Duvarı

[ctx: #31069]
en: Change location
tr_tr: Konumu değiştir

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
tr_tr: Kitaplığa gözatarken

[ctx: #31072]
en: On open video info
tr_tr: Video bilgisini açarken

[ctx: #31073]
en: Move menu item
tr_tr: Menü öğesini taşı

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
tr_tr: Yer değiştirilecek öğeyi seç

[ctx: #31075]
en: No extra features available
tr_tr: Hiçbir ekstra özellik yok

[ctx: #31076]
en: Landscape
tr_tr: Yatay

[ctx: #31077]
en: ShowCase
tr_tr: Vitrin

[ctx: #31079]
en: Shift
tr_tr: Üst Karakter

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
tr_tr: Altmenüyü yönet

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
tr_tr: Özel altmenüleri etkinleştir

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
tr_tr: RSS beslemesini ana menüden ayırın

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
tr_tr: Video kitaplığında Next Aired bilgilerini etkinleştir.

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
tr_tr: Koşullu hava durumu

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
tr_tr: Müzik video kitaplığı istatistikleri

[ctx: #31086]
en: Icon
tr_tr: Simge

[ctx: #31087]
en: Banner
tr_tr: Afişler

[ctx: #31088]
en: BannerWall
tr_tr: Afiş Duvarı

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
tr_tr: Başlangıçta öğeyi oyna

[ctx: #31090]
en: Seconds
tr_tr: Saniye

[ctx: #31091]
en: Select items
tr_tr: Öğeleri seç

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
tr_tr: Tam ekran fanart

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
tr_tr: Düşük Liste geçişi

[ctx: #31094]
en: List view layout
tr_tr: Liste görünümü düzeni

[ctx: #31095]
en: Slim List
tr_tr: İnce liste

[ctx: #31096]
en: Concert locations
tr_tr: Konser konumları

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
tr_tr: Film çalma listesi istatistikleri

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
tr_tr: TV Programı çalma listesi istatistikleri

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
tr_tr: Müzik video çalma listesi istatistikleri

[ctx: #31100]
en: View:
tr_tr: Görünüm:

[ctx: #31101]
en: Choose view
tr_tr: Görünüm seç

[ctx: #31102]
en: Background
tr_tr: Arka Plan

[ctx: #31104]
en: Similar artists
tr_tr: Benzer sanatçılar

[ctx: #31105]
en: More albums from
tr_tr: Daha fazla albüm

[ctx: #31107]
en: Persistent
tr_tr: Kalıcı

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
tr_tr: Sanatçı bilgisi akışını etkinleştir (kullanılabilir durumda ise)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
tr_tr: İzlenmemiş bölüm sayısı

[ctx: #31111]
en: Similar
tr_tr: Benzer

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
tr_tr: Filmlerin yönetmeni

[ctx: #31113]
en: Movies written by
tr_tr: Filmlerin senaristi

[ctx: #31116]
en: cycle fanart
tr_tr: Fanart döngüsü

[ctx: #31117]
en: Fallback
tr_tr: Yedek

[ctx: #31118]
en: Cache movie extrafanart
tr_tr: Filmin extrafanart'ını önbelleğe al

[ctx: #31119]
en: Show the movies from this director in your library or view online information on this director on TMDb?
tr_tr: Kitaplığınızda bu yönetmenden filmleri gösterin veya TMDb'de bu yönetmenin çevrimiçi bilgilerine bakın?

[ctx: #31121]
en: Enable autocomplete
tr_tr: Otomatik tamamlamayı etkinleştir

[ctx: #31122]
en: Enables the autocomplete feature of the virtual keyboard
tr_tr: Sanal klavyede otomatik tamamlama özelliğini etkinleştir

[ctx: #31123]
en: Album review
tr_tr: Albüm değerlendirmesi

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
tr_tr: Arka Planda Oynatılan Videoyu Göster

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
tr_tr: Arka Plan "Şimdi Oynatılıyor" Görselleştirmesini Göster

[ctx: #31128]
en: Channels View
tr_tr: Kanal görünümü

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
tr_tr: Tam ekran görsel öğede Fanart'ı gizle

[ctx: #31130]
en: Use "Enigma2-style" channel OSD
tr_tr: Kanalın ekran görünümünde 'Enigma2' tarzını kullan

[ctx: #31132]
en: Tuner:
tr_tr: Alıcı:

[ctx: #31133]
en: Timeline channels-type:
tr_tr: Zaman çizelgesi kanal türü

[ctx: #31134]
en: Timeline view-type:
tr_tr: Zaman çizelgesi görünüm türü:

[ctx: #31135]
en: Infobar Options
tr_tr: Bilgi çubuğu seçenekleri

[ctx: #31136]
en: Infobar type:
tr_tr: Bilgi çubuğu türü:

[ctx: #31137]
en: Hide encryption information
tr_tr: Şifreleme bilgisini gizle

[ctx: #31138]
en: Hide tuner information
tr_tr: Alıcı bilgisini gizle

[ctx: #31139]
en: Hide signal information
tr_tr: Sinyal bilgisini gizle

[ctx: #31140]
en: Sideblade Options
tr_tr: Yan çubuk seçenekleri

[ctx: #31141]
en: Hide Guide
tr_tr: Rehberi gizle

[ctx: #31142]
en: Settings level
tr_tr: Ayar düzeyi

[ctx: #31143]
en: Hide Recordings
tr_tr: Kayıtları gizle

[ctx: #31144]
en: Hide Timer
tr_tr: Zamanlayıcıyı gizle

[ctx: #31145]
en: Hide Search
tr_tr: Aramayı gizle

[ctx: #31146]
en: Rated
tr_tr: Derecelendirildi

[ctx: #31147]
en: Change rating
tr_tr: Oylamayı değiştir

[ctx: #31148]
en: List local library items
tr_tr: Yerel kitaplık nesnelerini sırala

[ctx: #31149]
en: Online information from TMDb
tr_tr: TMDb'den çevrimiçi bilgi

[ctx: #31150]
en: IMDb logo
tr_tr: IMDb logosu

[ctx: #31151]
en: View settings
tr_tr: Görünüm ayarları

[ctx: #31153]
en: Disable views
tr_tr: Görünümleri devre dışı bırak

[ctx: #31155]
en: Widgets
tr_tr: Bileşenler

[ctx: #31156]
en: Clearart
tr_tr: ClearArt

[ctx: #31157]
en: Submenu always visible
tr_tr: Alt menü her zaman görünür

[ctx: #31158]
en: Disable the Search icon
tr_tr: Arama simgesini devre dışı bırak

[ctx: #31159]
en: Event log
tr_tr: Olay günlüğü

[ctx: #31160]
en: Extended
tr_tr: Genişletilmiş

[ctx: #31161]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen, bottom of the screen or the default location directly underneath the main menu.
tr_tr: RSS beslemesinin konumunu seçin. Ekranın üstü, altı veya (varsayılan konum olarak) Ana Menü'nün tam altı.

[ctx: #31162]
en: Alternate
tr_tr: Değiştir

[ctx: #31163]
en: This movie is Unrated
tr_tr: Bu film henüz değerlendirilmedi

[ctx: #31164]
en: Enable live background for movie sets
tr_tr: Film setleri için canlı arka planı etkinleştir

[ctx: #31165]
en: Enable to display live background for movie sets when browsing your movie library
tr_tr: Film kitaplığına göz atarken, film setleri için canlı arka planı etkinleştir

[ctx: #31166]
en: Enable description for a movies rating
tr_tr: Film puanlamalarında açıklamayı etkinleştir

[ctx: #31167]
en: This setting displays a reason for a movies rating. You need to use a script like Rating Update to add these values (prefix must be Rated  including a space after Rated)
tr_tr: Bu ayar, film puanlamaları için gerekçe gösterir. Bu değerleri eklemek için Rating Update benzeri bir betik kullanmanız gerekir (Rated ibaresi, peşinden bir boşluk gelecek şekilde başa eklenmeli)

[ctx: #31168]
en: Enable to make the submenu permanently visible. Default is hidden until pressing down.
tr_tr: Altmenüyü kalıcı olarak görünür kıl. Varsayılan ayar, aşağı basana dek gizli kalmasıdır.

[ctx: #31169]
en: This setting hides the Search icon on the home screen.
tr_tr: Bu ayar, arama simgesini ana ekranda gizler.

[ctx: #31170]
en: Enabling this setting will hide the alphanumeric label displaying the current position when scrolling through your library.
tr_tr: Kitaplıkta ilerlerken mevcut konumu gösteren alfanumerik etiketi açar.

[ctx: #31171]
en: This setting will activate fullscreen mode automatically after starting to play music.
tr_tr: Müzik çalmaya başlayınca otomatik olarak tam ekrana geçişi etkinleştirir.

[ctx: #31172]
en: Set the path to your music collection for displaying artist logos in the music visualisation and in some views that support it.
tr_tr: Destekleyen görünümlerde ve müzik görselleştirmelerinde sanatçının logosunun gösterileceği müzik koleksiyonuna giden yolu belirleyin.

[ctx: #31173]
en: Blur background (video info dialog)
tr_tr: Arka planı bulanıklaştır (video bilgi kutusu)

[ctx: #31174]
en: Blur background behind information
tr_tr: Bilgilendirmenin arka planını bulanıklaştır

[ctx: #31175]
en: Set path to music collection/artwork (for artist logos)
tr_tr: Çizimler ve müzik koleksiyonuna giden yolu belirle (sanatçı logoları için)

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
tr_tr: Popüler Filmler

[ctx: #31177]
en: Top Rentals
tr_tr: En Çok Kiralananlar

[ctx: #31178]
en: Trending Shows
tr_tr: Popüler diziler

[ctx: #31179]
en: Live TV settings
tr_tr: TV Yayını ayarları

[ctx: #31180]
en: Minutes left
tr_tr: dakika kaldı

[ctx: #31181]
en: Hour
tr_tr: Saat

[ctx: #31182]
en: Minute left
tr_tr: Kalan dakika

[ctx: #31183]
en: Hour left
tr_tr: Kalan saat

[ctx: #31184]
en: Seconds left
tr_tr: Kalan saniye

[ctx: #31185]
en: Hours left
tr_tr: Kalan saat

[ctx: #31186]
en: Handwritten
tr_tr: El yazımı

[ctx: #31187]
en: Music layout alignment
tr_tr: Müzik yerleştirme düzenlemesi

[ctx: #31188]
en: Status indicators
tr_tr: Durum belirteçleri

[ctx: #31189]
en: Layout
tr_tr: Yerleşim

[ctx: #31190]
en: Video info
tr_tr: Video bilgisi

[ctx: #31191]
en: Enable cases for live backgrounds
tr_tr: Canlı arkaplanları etkinleştir

[ctx: #31192]
en: Set default background
tr_tr: Varsayılan arkaplanı belirleyin

[ctx: #31193]
en: Display extrafanart
tr_tr: Extrafanart göster

[ctx: #31194]
en: Display runtime in hours and minutes
tr_tr: Süreyi saat ve dakika formatında göster

[ctx: #31195]
en: Show time remaining on fullscreen info
tr_tr: Tam ekran bilgisinde kalan süreyi göster

[ctx: #31198]
en: This setting controls the appearance of cases when using Live Backgrounds
tr_tr: Canlı Arkaplanlar kullanıldığında çerçevelerin görünümlerini ayarlar.

[ctx: #31199]
en: Used to select the default/fallback image skin wide
tr_tr: Varsayılan/yedek geniş dışgörünüm imgesini seçmede kullanılır.

[ctx: #31201]
en: Changes the runtime labels throughout the skin from minutes to hours/minutes
tr_tr: Tüm dış görünümde süre etiketlerinde dakika veya saat kullanma tercihini değiştirir.

[ctx: #31202]
en: Show the remaining time for currently playing videos when pressing info
tr_tr: Bilgi tuşuna basınca, oynatılan videonun kalan süresini göster

[ctx: #31203]
en: In Theaters
tr_tr: Vizyondakiler

[ctx: #31204]
en: ComingSoon
tr_tr: Gelecek program

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
tr_tr: Şarkı Sözleri Kaynağı

[ctx: #31206]
en: Opening This Week
tr_tr: Haftanın filmleri

[ctx: #31207]
en: Upcoming
tr_tr: Gelecek Filmler

[ctx: #31208]
en: Top Box Office
tr_tr: En çok kazandıranlar

[ctx: #31209]
en: In Cinemas
tr_tr: Sinemalarda

[ctx: #31210]
en: Popular Movies
tr_tr: Popüler Filmler

[ctx: #31211]
en: Top Rated Movies
tr_tr: En Yüksek Oylananlar

[ctx: #31212]
en: Popular TV
tr_tr: Popüler Dizi

[ctx: #31213]
en: Top Rated TV
tr_tr: En Yüksek Oylananlar

[ctx: #31214]
en: Currently Airing TV
tr_tr: Şu anda yayında olan

[ctx: #31215]
en: TV Airing Today
tr_tr: Bugün yayınlanacaklar

[ctx: #31221]
en: Big
tr_tr: Büyük

[ctx: #31224]
en: Seekbar time display
tr_tr: Arama çubuğu zaman gösterimi

[ctx: #31225]
en: Time remaining label
tr_tr: Kalan süre etiketi

[ctx: #31226]
en: Time elapsed/Total duration
tr_tr: Geçen süre/Toplam süre

[ctx: #31227]
en: Time elapsed/Time remaining
tr_tr: Geçen süre/Kalan süre

[ctx: #31228]
en: Time remaining/Total duration
tr_tr: Geçen süre/Toplam süre

[ctx: #31229]
en: Extended Panel
tr_tr: Genişletilmiş Panel

[ctx: #31231]
en: Widget Style
tr_tr: Pencere öğesi tarzı

[ctx: #31232]
en: Replace Play Button
tr_tr: Oynat tuşunu değiştir

[ctx: #31233]
en: Hide artwork
tr_tr: Çizimleri gizle

[ctx: #31234]
en: Next aired
tr_tr: Sonraki yayın

[ctx: #31235]
en: Slide Left
tr_tr: Sola kaydır

[ctx: #31236]
en: Slide Right
tr_tr: Sağa kaydır

[ctx: #31237]
en: Cache tv extrafanart
tr_tr: Extrafanart'ı önbelleğe al

[ctx: #31238]
en: SongList
tr_tr: Şarkı listesi

[ctx: #31239]
en: RightList
tr_tr: Sağ liste

[ctx: #31240]
en: FanartList
tr_tr: Fanart listesi

[ctx: #31241]
en: LowList
tr_tr: Düşük Liste

[ctx: #31242]
en: BigList
tr_tr: Büyük Liste

[ctx: #31243]
en: Posters
tr_tr: Posterler

[ctx: #31245]
en: Wall
tr_tr: Duvar

[ctx: #31246]
en: Fullscreen Wall
tr_tr: Tam Ekran Duvar

[ctx: #31247]
en: InfoWall
tr_tr: Bilgi Duvarı

[ctx: #31251]
en: Gallery
tr_tr: Galeri

[ctx: #31252]
en: TopBar
tr_tr: Üst Çubuk

[ctx: #31253]
en: Banners
tr_tr: Afişler

[ctx: #31254]
en: Smaller posters
tr_tr: Daha küçük posterler

[ctx: #31255]
en: Mediaflags
tr_tr: Medya bayrakları

[ctx: #31256]
en: Brochure
tr_tr: Broşür

[ctx: #31257]
en: Movie set titles
tr_tr: Film seti başlıkları

[ctx: #31259]
en: Center
tr_tr: Ortala

[ctx: #31260]
en: Set background rotation speed
tr_tr: Arka plan dönme hızını belirle

[ctx: #31261]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen or bottom of the screen.
tr_tr: RSS beslemesinin konumunu seçin. Ekranın üstü veya altı

[ctx: #31262]
en: Hides the labels below the icons on the main menu.
tr_tr: Ana menüde simgelerin altındaki etiketleri gizler.

[ctx: #31263]
en: Hide menu labels
tr_tr: Menü etiketlerini gizle

[ctx: #31265]
en: This will reset the main menu to its defaults.[CR]This action cannot be undone.
tr_tr: Bu seçenek, ana menüyü varsayılana sıfırlar. [CR]Bu eylem geri alınamaz.

[ctx: #31268]
en: Hide Album
tr_tr: Albümü gizle

[ctx: #31269]
en: Hide next track widget
tr_tr: 'Sonraki parça' öğesini gizle

[ctx: #31270]
en: Add to CouchPotato
tr_tr: CouchPotato'ya ekle

[ctx: #31272]
en: Awards
tr_tr: Ödüller

[ctx: #31274]
en: Artwork
tr_tr: Çizim

[ctx: #31275]
en: Case
tr_tr: Çerçeve

[ctx: #31276]
en: Style
tr_tr: Tarz

[ctx: #31277]
en: Sort by
tr_tr: Sırala

[ctx: #31278]
en: Sort order
tr_tr: Sıralama

[ctx: #31279]
en: Add-on status
tr_tr: Eklenti durumu

[ctx: #31280]
en: Time & Date
tr_tr: Tarih ve saat

[ctx: #31283]
en: Auto open sidemenu when hovering over the top left corner
tr_tr: Sol üst köşeye yaklaşınca yan menüyü otomatik aç

[ctx: #31284]
en: Enable Advanced Widgets
tr_tr: Gelişmiş Öğeler'i etkinleştir

[ctx: #31285]
en: Global Widget Backgrounds
tr_tr: Küresel Öğe Arkaplanı

[ctx: #31286]
en: Opacity
tr_tr: Opaklık

[ctx: #31287]
en: Show list widget information
tr_tr: Liste öğe bilgisini göster

[ctx: #31288]
en: Enable panel widget information
tr_tr: Panel öğe bilgisini göster

[ctx: #31289]
en: Hide widgets when not focused
tr_tr: Odaklanmadığında öğeleri sakla

[ctx: #31290]
en: This will auto open the sidemenu (where available) when hovering over the top left corner of the screen using a mouse.
tr_tr: Sol üst köşeye fareyle yaklaşınca yan menüyü otomatik açar.

[ctx: #31291]
en: Disable scrolling label
tr_tr: Kaydırma etiketini devre dışı bırak

[ctx: #31292]
en: InfoPopup
tr_tr: Bilgi kutusu

[ctx: #31293]
en: Small Icons
tr_tr: Küçük simgeler

[ctx: #31294]
en: Focused Main Menu
tr_tr: Odaklanmış ana menü

[ctx: #31295]
en: Unfocused Main Menu
tr_tr: Odaklanmamış ana menü

[ctx: #31296]
en: Focused Submenu
tr_tr: Odaklanmış alt menü

[ctx: #31297]
en: Unfocused Submenu
tr_tr: Odaklanmamış alt menü

[ctx: #31298]
en: Focused Icons label
tr_tr: Odaklanmış simgeler etiketi

[ctx: #31299]
en: Unfocused Icons label
tr_tr: Odaklanmamış simge etiketi

[ctx: #31300]
en: Overview
tr_tr: Genel Bakış

[ctx: #31301]
en: Last Updated
tr_tr: Son Güncelleme

[ctx: #31302]
en: Menu Bar
tr_tr: Menü çubuğu

[ctx: #31303]
en: System Bars
tr_tr: Sistem çubukları

[ctx: #31304]
en: Highlight
tr_tr: Vurgula

[ctx: #31305]
en: Unwatched episode
tr_tr: İzlenmemiş bölümler

[ctx: #31306]
en: Customize colors
tr_tr: Renkleri özelleştir

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
tr_tr: Fanart'ı gizle

[ctx: #31308]
en: Focused text
tr_tr: Odaklanmış metin

[ctx: #31309]
en: Memory Used
tr_tr: Kullanılan Hafıza

[ctx: #31310]
en: Unfocused text
tr_tr: Odaklanmamış metin

[ctx: #31311]
en: New InfoPanel
tr_tr: Yeni Bilgi paneli

[ctx: #31312]
en: SiLVO mod
tr_tr: SILVO modu

[ctx: #31313]
en: Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!
tr_tr: Kar yağıyor! Kar yağıyor! Kar yağıyor!

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
tr_tr: Fanart Yolunu Ayarla

[ctx: #31319]
en: Due to recent updates it is [B]RECOMMENDED[/B] to reset the Main Menu. Certain issues may be resolved by re-setting up your widgets but if issues continue please reset the Main Menu. Press CANCEL to ignore this warning and continue.
tr_tr: Yakın zamandaki güncellemeler nedeniyle Ana Menü'yü sıfırlamanızı [B]öneririz.[/B]. Bazı sorunlar öğeleri yeniden yerleştirerek çözülebilir fakat sorun devam ederse menüyü sıfırlayın. Uyarıyı yok sayıp devam etmek için İptal'e basın.

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
tr_tr: Son Giriş Yapan

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
tr_tr: Karaoke Şarkı Seçici

[ctx: #31322]
en: This will disable the screensaver during music playback by hiding the visualization. This may cause unwanted [B]IMAGE RETENTION[/B] if not used carefully. Do you accept the risks and want to enable this setting?
tr_tr: Görselleştirme gizlenerek müzik oynatımı esnasında ekran koruyucu devre dışı bırakılır. Dikkatli kullanılmazsa görüntülerin donmasına neden olabilir. Riskleri kabul edip bu ayarı etkinleştirmek istiyor musunuz?

[ctx: #31324]
en: Aired
tr_tr: Gösterim

[ctx: #31328]
en: Recently Added
tr_tr: Son Eklenenler

[ctx: #31329]
en: Taking a Screenshot
tr_tr: Ekran görüntüsü alınıyor

[ctx: #31330]
en: This script is not available in the default Kodi repositiory. The Aeon Nox SiLVO repo is needed to use the click to install feature, without it this script must be installed manually.
tr_tr: Bu betik, varsayılan Kodi deposunda bulunmuyor. 'Yüklemek için tıkla' özelliğini kullanabilmek için Aeon Nox SILVO deposu gerekiyor. Bu depo olmadan, betik manuel olarak yüklenmelidir.

[ctx: #31331]
en: Installed
tr_tr: Yüklü

[ctx: #31333]
en: The default behavior is to display Music information for 10 seconds after a song is played or the next track in your queue begins. To display permanently reactivate the info and do not toggle it off a second time.
tr_tr: Varsayılan eylem, bir şarkı çalındıktan sonra veya kuyruktaki şarkı çalmaya başlamadan önce 10 saniyeliğine Müzik bilgisi göstermektir. Kalıcı olarak göstermek için bilgi tuşuna yeniden basın, bu kez kapatmayın.

[ctx: #31334]
en: Required
tr_tr: Gerekli

[ctx: #31335]
en: Recommended
tr_tr: Önerilen

[ctx: #31336]
en: Optional
tr_tr: Tercihe bağlı

[ctx: #31338]
en: Enable or disable system debug logging
tr_tr: Sistem hata ayıklama günlüğünü etkinleştir veya devre dışı bırak

[ctx: #31339]
en: Enable or disable skin debug info
tr_tr: Dış görünüm hata ayıklama bilgilerini etkinleştir veya devre dışı bırak

[ctx: #31340]
en: Color customization
tr_tr: Renk özelleştirme

[ctx: #31341]
en: NOT SUPPORTED
tr_tr: DESTEKLENMİYOR

[ctx: #31343]
en: Display background name
tr_tr: Arka plan adını göster

[ctx: #31346]
en: OSD Progress Bar
tr_tr: OSD ilerleme çubuğu

[ctx: #31347]
en: Hide CD
tr_tr: CD'yi gizle

[ctx: #31348]
en: Dimmer
tr_tr: Daha az ışık

[ctx: #31349]
en: Left
tr_tr: Sol

[ctx: #31350]
en: Right
tr_tr: Sağ

[ctx: #31352]
en: Inactive
tr_tr: Etkin değil

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
tr_tr: Donanım çözümleme

[ctx: #31357]
en: Decoder
tr_tr: Kod Çözücü

[ctx: #31364]
en: Timeshift
tr_tr: Zaman Kaydırma

[ctx: #31374]
en: Latest
tr_tr: Son

[ctx: #31376]
en: Music OSD
tr_tr: Müzik OSD

[ctx: #31390]
en: Skin default
tr_tr: Dış görünüm varsayılanı

[ctx: #31393]
en: Ends at
tr_tr: Biter

[ctx: #31397]
en: Custom Widget
tr_tr: Özel Pencere Öğesi

[ctx: #31403]
en: Reset skin settings
tr_tr: Dış görünüm ayarlarını sıfırla

[ctx: #31412]
en: Select section
tr_tr: Bölüm seçin

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
tr_tr: Yerel altyazı mevcut

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
tr_tr: Oturum açıp devam etmek için[CR]Kodi kullanıcı profilinizi seçin

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
tr_tr: Metni buraya girin...

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
tr_tr: Son oynatılan kanallar

[ctx: #31445]
en: Main menu
tr_tr: Ana menü

[ctx: #31452]
en: Premiered
tr_tr: İlk Gösterim

[ctx: #31485]
en: Eject disc
tr_tr: Diski çıkart

[ctx: #31491]
en: Muted
tr_tr: Sessiz

[ctx: #31501]
en: Channel group
tr_tr: Kanal grubu

[ctx: #31502]
en: Live TV
tr_tr: Canlı TV

[ctx: #31503]
en: Add Group
tr_tr: Grup Ekle

[ctx: #31504]
en: Rename Group
tr_tr: Grubu Yeniden Adlandır

[ctx: #31505]
en: Delete Group
tr_tr: Grubu Sil

[ctx: #31506]
en: Available Groups
tr_tr: Mevcut Gruplar

[ctx: #31511]
en: Channel Options
tr_tr: Kanal Seçenekleri

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
tr_tr: İzlenmemiş filmler

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
tr_tr: İzlenmemiş TV Programları

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
tr_tr: En son kayıtlar

[ctx: #31545]
en: Crew
tr_tr: Ekip

[ctx: #31546]
en: Known for
tr_tr: Bilinen

[ctx: #31578]
en: Random music videos
tr_tr: Rastgele müzik videosu

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
tr_tr: İzlenmemiş müzik videoları

[ctx: #31584]
en: Random artists
tr_tr: Rastgele sanatçılar

[ctx: #31599]
en: Age
tr_tr: Yaş

[ctx: #31601]
en: Show discart in movie information
tr_tr: Film bilgilerinde kapak fotoğrafını göster

[ctx: #31602]
en: Show plot and cast when pressing info during video playback
tr_tr: Video oynatımında bilgi tuşuna basınca konuyu ve oyuncuları göster

[ctx: #31603]
en: Aeon Nox main menu navigation style
tr_tr: Aeon Nox ana menü gezinim tarzı

[ctx: #31604]
en: Information
tr_tr: Bilgi

[ctx: #31605]
en: Alternate layout
tr_tr: Tasarım değiştir

[ctx: #31607]
en: HD/SD/3D indicators
tr_tr: HD/SD/3D ibreleri

[ctx: #31608]
en: Cases
tr_tr: Çerçeveler

[ctx: #31609]
en: Discart
tr_tr: Kapak resmi

[ctx: #31610]
en: Small Shift
tr_tr: Hafif kaydırma

[ctx: #31611]
en: Oscar statue
tr_tr: Oscar heykeli

[ctx: #31613]
en: Choose where the Trailer button should be placed
tr_tr: Fragman tuşunun nereye konacağını seçin

[ctx: #31620]
en: Floor
tr_tr: Zemin

[ctx: #31621]
en: Live TV & Weather
tr_tr: TV yayını ve Hava Durumu

[ctx: #31680]
en: Select a shortcut for this item.
tr_tr: Bu öğe için bir kısayol seçin.

[ctx: #31681]
en: Customize the label. Can also accept some label formatting.
tr_tr: Etiketi özelleştir. Formatlandırma kabul edebilir.

[ctx: #31682]
en: Change the selected shorcuts command. Can also be used to enter a custom command.
tr_tr: Seçili kısayol komutlarını değiştir. Özel komut girmek için de kullanılabilir.

[ctx: #31683]
en: Edit and arrange submenu items
tr_tr: Alt menü nesnelerini düzenleyip yerlerini belirleyin.

[ctx: #31684]
en: Select the item image used for the Icons menu layout.
tr_tr: Simgeler menüsü tasarımı için kullanılan nesne imgesini seçin.

[ctx: #31685]
en: Choose a widget to display for this home menu item.
tr_tr: Ana menü nesnesini gösterecek bir öğe seçin.

[ctx: #31700]
en: Widget options
tr_tr: Öğe seçenekleri

[ctx: #31701]
en: Widget style
tr_tr: Pencere öğesi stili

[ctx: #31702]
en: Widget background
tr_tr: Öğe arka planı

[ctx: #31703]
en: Panel label style
tr_tr: Panel etiket tarzı

[ctx: #31704]
en: List label style
tr_tr: Liste etiket tarzı

[ctx: #31705]
en: Panel widget info
tr_tr: Panel öğe bilgisi

[ctx: #31706]
en: Art
tr_tr: Resim

[ctx: #31707]
en: Case
tr_tr: Çerçeve

[ctx: #31708]
en: Sort by
tr_tr: Sırala

[ctx: #31709]
en: Sort order
tr_tr: Sıralama

[ctx: #31710]
en: Configure custom list
tr_tr: Özel listeyi yapılandır

[ctx: #31711]
en: List extended
tr_tr: Genişletilmiş liste

[ctx: #31713]
en: Panel extended
tr_tr: Genişletilmiş panel

[ctx: #31714]
en: Compact panel
tr_tr: Kompakt panel

[ctx: #31715]
en: Compact panel extended
tr_tr: Kompakt genişletilmiş panel

[ctx: #31716]
en: Mixed extended
tr_tr: Karışık genişletilmiş

[ctx: #31717]
en: Configure custom list
tr_tr: Özel listeyi yapılandır

[ctx: #31718]
en: Square poster
tr_tr: Kare poster

[ctx: #31720]
en: Character art
tr_tr: Karakter resmi

[ctx: #31721]
en: Glass
tr_tr: Cam

[ctx: #31722]
en: Clear case
tr_tr: Çerçeveyi temizle

[ctx: #31723]
en: Flat
tr_tr: Düz

[ctx: #31724]
en: Clear white
tr_tr: Açık beyaz

[ctx: #31725]
en: Colored default
tr_tr: Renkli varsayılan

[ctx: #31726]
en: Colored flat
tr_tr: Renkli düz

[ctx: #31727]
en: Colored clear
tr_tr: Renkli temiz

[ctx: #31728]
en: Colored clear white
tr_tr: Renkli açık beyaz

[ctx: #31729]
en: Show on panel
tr_tr: Panelde göster

[ctx: #31730]
en: Show on focused item
tr_tr: Odaklı nesnede göster

[ctx: #31731]
en: Show next to to title
tr_tr: Başlığın yanında göster

[ctx: #31732]
en: In progress movies
tr_tr: İşlemi süren filmler

[ctx: #31733]
en: In progress episodes
tr_tr: İşlemi süren bölümler

[ctx: #31734]
en: Random genre
tr_tr: Rastgele tür

[ctx: #31735]
en: Enable advanced widgets
tr_tr: Gelişmiş öğeleri etkinleştir

[ctx: #31736]
en: Opacity
tr_tr: Opaklık

[ctx: #31737]
en: Global widget backgrounds
tr_tr: Küresel öğe arka planları

[ctx: #31738]
en: Auto scroll list widgets
tr_tr: Otomatik kaydırma listesi öğeleri

[ctx: #31739]
en: List widget info
tr_tr: Liste öğe bilgisi

[ctx: #31740]
en: Case on widget info
tr_tr: Öğe bilgisi çerçevesi

[ctx: #31741]
en: Case on widget info dialog
tr_tr: Öğe bilgi diyaloğu çerçevesi

[ctx: #31742]
en: Cast on widget info dialog
tr_tr: Öğe bilgi diyaloğu çerçevesi

[ctx: #31743]
en: Match info dialog background to widget background
tr_tr: Bilgi diyalog kutusu arka planını, öğe arka planına eşleştir

[ctx: #31744]
en: Global panel widget info
tr_tr: Küresel panel öğe bilgisi

[ctx: #31746]
en: Match widget panel
tr_tr: Öğe panelini eşleştir

[ctx: #31747]
en: Blu-Ray Case
tr_tr: Blu-Ray kabı

[ctx: #31748]
en: This setting enables more widget customization. Disable to use Aeon Nox default widgets.
tr_tr: Bu ayar daha fazla öğe özelleştirmesi sağlar. Aeon Nox varsayılanlarını kullanmak için devre dışı bırakın.

[ctx: #31749]
en: Change the transparency of the artwork and background.
tr_tr: Çizim ve arka planların şeffaflığını değiştir

[ctx: #31750]
en: Enable to use the same background throughout the home screen. Disable to set each background individually in the home menu customizer.
tr_tr: Ana ekranda aynı arka planı kullanmak için etkinleştirin. Ana menü özelleştiricide her arka planı tek tek değiştirmek için devre dışı bırakın.

[ctx: #31751]
en: Choose the background style.
tr_tr: Arka plan tarzını değiştirin

[ctx: #31752]
en: The list style widgets will automatically scroll if enabled.
tr_tr: Etkinleştirildiğinde, liste tarz öğeleri otomatik olarak kaydırılır.

[ctx: #31753]
en: Choose how information is displayed next to the list style widget.
tr_tr: Liste tarzı öğelerde bilginin nasıl gösterildiğini seçin.

[ctx: #31754]
en: Choose a case for the widget information poster. Match will use the same case as the widget.
tr_tr: Öğe bilgi posteri için çerçeve seçin. Eşleştirme, öğe ile aynı çerçeveyi kullanır.

[ctx: #31755]
en: Choose a case for the information dialog poster. Match will use the same case as the widget.
tr_tr: Bilgi posteri için bir çerçeve seçin. Eşleştirme, öğe ile aynı çerçeveyi kullanır.

[ctx: #31756]
en: Show movie and tv show cast details within the information dialog.
tr_tr: Film ve dizi oyuncularına dair ayrıntıları bilgi kutusunda göster.

[ctx: #31757]
en: Enable to use the widget background in the information dialog.
tr_tr: Bilgi kutusunda öğe arka planı kullanmak için etkinleştirin.

[ctx: #31758]
en: Enable to show widget information for all panel widgets. Disable to individually select in the home menu customizer.
tr_tr: Tüm panel öğelerinde öğe bilgisi göstermek için etkinleştirin. Ana menü özelleştiricide tek tek seçmek için devre dışı bırakın.

[ctx: #31759]
en: If enabled widgets will not be visible throughout the home screen until they are focused.
tr_tr: Seçildiğinde, üzerine odaklanana kadar tüm öğeler ana ekranda görünmez kalır.

[ctx: #31760]
en: Configure custom Widget 1
tr_tr: Özel Öğe 1' yapılandır

[ctx: #31761]
en: Configure custom Widget 2
tr_tr: Özel Öğe 2'yi yapılandır

[ctx: #31800]
en: Video addons
tr_tr: Video eklentileri

[ctx: #31801]
en: Audio addons
tr_tr: Ses eklentileri

[ctx: #31802]
en: Video addons / Audio addons
tr_tr: Video eklentileri / Ses eklentileri

[ctx: #31803]
en: Program addons
tr_tr: Program eklentileri

[ctx: #31804]
en: Picture addons
tr_tr: Resim eklentileri

[ctx: #31850]
en: Budget
tr_tr: Bütçe

[ctx: #31851]
en: Revenue
tr_tr: Gelir

[ctx: #31852]
en: Displays a larger ratings classification image with standard descriptions.[CR]Works with U.S. MPAA ratings only.
tr_tr: Daha büyük bir değerlendirme resmi kullanır, açıklamalar standart kalır.[CR]Sadece ABD MPAA değerlendirmeleri için.

[ctx: #31855]
en: Enable this setting to replace the Default info with online info provided by the ExtendedInfo script. You can use the Aeon Nox SiLVO version or the Defaults provided by the script if you enable the option in the settings for ExtendedInfo.
tr_tr: Varsayılan bilgiyi çevrimiçi ExtendedInfo betiğiyle değiştirmek için kullanın. Aeon Nox SILVO versiyonunu ya da betik tarafından sağlanan varsayılan sürümü kullanabilirsiniz.

[ctx: #31856]
en: Use this to select the multi-fanart cycle speed skin wide.
tr_tr: Dış görünüm genelinde çoklu fanart döngü hızını seçmek için kullanın.

[ctx: #31900]
en: My rating
tr_tr: Puanlamam

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
tr_tr: 36 Saatlik Hava Tahmini

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
tr_tr: Saatlik Hava Tahmini

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
tr_tr: Hafta Sonu Hava Tahmini

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
tr_tr: 10 Günlük Hava Tahmini

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
tr_tr: Yağış Olasılığı

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
tr_tr: Hava tahmini bilgisi getiriliyor...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
tr_tr: Harita ve Uyarılar

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
tr_tr: Aeon Nox ana menüsünü ayarlayın.

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
tr_tr: Aeon Nox ana menü, yatay pozisyon

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu.
tr_tr: Ana menünün yatay pozisyonunu değiştirin

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
tr_tr: Yatay listeler için gezinme tarzı

[ctx: #31916]
en: Change the way horizontal lists scroll in Aeon Nox. Default will scroll lists in a cycle. "Fixed" are lists with a beginning and end.
tr_tr: Aeon Nox'da yatay listelerin nasıl kaydırıldığını değiştirin. Varsayılanda liste döngü halinde kayar. Sabit listelerin başı ve sonu olur.

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
tr_tr: Etkinleştirildiğinde metin otomatik olarak kayar. Devre dışı bırakıldığında manuel kaydırılması gerekir. Her metin kutusunda manuel kaydırma düğmesi olmadığını unutmayın.

[ctx: #31918]
en: Projects the current playing video on the background behind the panels.
tr_tr: Oynatılan videoyu arka plana, panellerin arkasına yansıtır.

[ctx: #31919]
en: Projects the visualisation on the background behind the panels when music is played.
tr_tr: Müzik çalarken görsel öğeyi arka planda gösterir.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
tr_tr: Müzik çalarken ana ekranın arka planında ortam bilgisi pencere öğesi görüntüler.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
tr_tr: Film veya bölüm oynatılırken ana ekranın arka planında ortam bilgisi pencere öğesi görüntüler.

[ctx: #31922]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the videolibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
tr_tr: Video kitaplığının türlerine göz atarak, türlere özel arka plan sağlar. Dosya isimleri tür etiketiyle eşieşmelidir. Uzantı .jpg olmalıdır.

[ctx: #31924]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the musiclibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
tr_tr: Müzik kitaplığının türlerine göz atarak, türlere özel arka plan sağlar. Dosya isimleri tür etiketiyle eşieşmelidir. Uzantı .jpg olmalıdır.

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
tr_tr: Yukarıdaki bütün ayarları varsayılan değerlerine sıfırlar.

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
tr_tr: Aeon Nox ana menü tasarımı

[ctx: #31929]
en: This setting defines the main menu layout. Options are 5 items, 3 items, 1 items, or icons for the default horizontal menu. You can also choose a vertical menu layout.
tr_tr: Ana menü yerleşimini belirler. Seçenekler yatay menüde 5 nesne, 3 nesne, 1 nesne veya simgelerdir. Dikey menü yerleşimi de seçebilirsiniz.

[ctx: #31930]
en: Choose a widget to display on the Home screen to have easy access to content from the library.
tr_tr: Kitaplıktaki içeriğe kolay erişim için Ana Ekran'da gösterilecek öğeyi seçin.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
tr_tr: Video özeti tercihi

[ctx: #31932]
en: Show plot outline in the library views and full plot in the video information dialog or vice versa. Falls back to full plot if no outline is available.
tr_tr: Kitaplık görünümlerinde kısa özeti, video bilgisi iletişim kutusunda tam özeti veya tam tersini göster. Eğer kısa özet mevcut değilse tam özeti gösterir.

[ctx: #31933]
en: Select an item to display on the left top of the main menu
tr_tr: Ana menüde sol üstte gösterilecek nesneyi seçin.

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
tr_tr: Menü ögesini başka bir menü ögesi ile yer değiştirmek için menü ögeleri listesi iletişim kutusunu açar.

[ctx: #31937]
en: Show the RSS feed on the bottom or top of the screen, depending on main menu position. Enabling this setting makes the submenu permanently visible.
tr_tr: Ana menünün konumuna göre RSS beslemesini ekranın üstünde veya altında gösterir. Bu ayarı etkinleştirerek alt menüyü kalıcı olarak görünür kılabilirsiniz.

[ctx: #31939]
en: Hide Infopanel on scrolling
tr_tr: Kaydırırken bilgi panelini gizle.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
tr_tr: Kiosk modu

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
tr_tr: İzlenme durumu göstergesi

[ctx: #31945]
en: This toggles the layout of the List view. Default is a 7 item layout with extended info, "Slim List" is a 14 item, more basic layout
tr_tr: Liste görünümünde tasarımı değiştirir. Varsayılan yerleşimde 7 nesne ve genişletilmiş bilgi, 'Dar Liste'de 14 nesne ve daha basit bir yerleşim var.

[ctx: #31950]
en: WEATHER
tr_tr: HAVA DURUMU

[ctx: #31951]
en: PICTURES
tr_tr: RESİMLER

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
tr_tr: CANLI TV

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
tr_tr: VİDEOLAR

[ctx: #31954]
en: MOVIES
tr_tr: FİLMLER

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
tr_tr: TV PROGRAMLARI

[ctx: #31956]
en: MUSIC
tr_tr: MÜZİK

[ctx: #31957]
en: Apps
tr_tr: Uygulamalar

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
tr_tr: DİSKİ OYNAT

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
tr_tr: SİSTEM

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
tr_tr: KONSERLER

[ctx: #31961]
en: Hide ratings in list views
tr_tr: Liste görünümünde değerlendirmeleri gizle.

[ctx: #31962]
en: This toggles the visibility of ratings in views of type List, LowList and TriPanel, except if sorted by rating.
tr_tr: Bu seçenek Liste, Düşük Liste ve TriPanel görünümlerinde değerlendirme puanının gizler. (Değerlendirme puanına göre sıralama yapılması hariç.)

[ctx: #31965]
en: BoxSet mod
tr_tr: BoxSet modu

[ctx: #31966]
en: OpenCase mod
tr_tr: OpenCase modu

[ctx: #31970]
en: Rate on Trakt
tr_tr: Trakt'ta puanla

[ctx: #31971]
en: Hide visualization behind fanart (works best with waveform)
tr_tr: Görselleştirmeyi Fanart arkasına gizle (En iyi waveform ile çalışır)

[ctx: #31972]
en: Autoplay music in fullscreen
tr_tr: Tam ekran müziği otomatik oynat

[ctx: #31973]
en: Mod delay
tr_tr: Mod gecikmesi

[ctx: #31974]
en: Select the style of cases used in all views
tr_tr: Tüm görünümlerde kullanılacak çerçevelerin tarzını seçin.

[ctx: #31975]
en: Use colored icons and mediaflags
tr_tr: Renkli simgeler ve medya bayrakları kullan.

[ctx: #31978]
en: Reset main menu items to their defaults
tr_tr: Ana menü nesnelerini varsayılan sıfırla

[ctx: #31979]
en: Sliding set discart
tr_tr: Disk kapak resimlerinin slayt seti

[ctx: #31980]
en: Change the way the home menu scrolls in Aeon Nox. Default will scroll in a cycle. "Fixed" has a beginning and end.
tr_tr: Aeon Nox'da Ana Menü'nün nasıl kaydırılacağını değiştirin. Varsayılan ayarda döngü kullanılır. Sabit listelerin başı ve sonu olur.

[ctx: #31981]
en: Show Plot and Cast information when pressing info button during video playback.
tr_tr: Video oynatımında bilgi tuşuna basınca konuyu ve oyuncuları göster.

[ctx: #31982]
en: Display discart for  movies in information screen.
tr_tr: Film bilgi ekranlarında kapak fotoğrafını göster.

[ctx: #31983]
en: Swap locations of Trailer and Cinema Experience buttons. Location is either in extras (+) or in the info dialog.
tr_tr: Fragman ve Sinema Deneyimi tuşlarının yerini değiştir. Konum ya ekstralar menüsünde (+) ya da bilgi kutusundadır.

[ctx: #31984]
en: When activated the default mediaflags and icons are changed to colored versions
tr_tr: Etkinleştirildiğinde medya bayrakları ve simgeler renklendirilir.

[ctx: #31986]
en: Select case style used in all views. Default or clear cases.
tr_tr: Tüm görünümlerde kullanılacak çerçevelerin tarzını seçin. Varsayılan ya da açık renk çerçeveler.

[ctx: #31987]
en: Enable this setting to hide the "Disable views" button in the sidemenu.
tr_tr: 'İzlemeleri devre dışı bırak' tuşunu yan menüde gizlemek için bu seçeneği etkinleştirin.

[ctx: #31988]
en: Enable setting to animate backgrounds for views and the homescreen
tr_tr: Bu ayarı izleme ekranı veya ana ekranda arka planı hareket ettirmek için kullanın.

[ctx: #31989]
en: Animate backgrounds
tr_tr: Arka plana animasyon ekle

[ctx: #31991]
en:  Change default Widget to display a panel type style
tr_tr: Panel tarzı görüntülemek için Varsayılan Öğe seçin.

[ctx: #31992]
en: Change panel style layout. Choose between compact or expanded layouts.
tr_tr: Panel tarzı yerleşimini değiştirin. Kompakt veya genişletilmiş yerleşimden birini seçin.

[ctx: #31993]
en: Fake discart
tr_tr: Sahte kapak resmi

[ctx: #31994]
en: Vertical Menu
tr_tr: Dikey Menü
