KODI Skins - en to tg_tj translation catalogue (59 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
tg_tj: Имконоти барқ

[ctx: #31005]
en: Fixed
tg_tj: Таъйиншуда

[ctx: #31006]
en: View Options
tg_tj: Имконоти намоиш

[ctx: #31008]
en: Full screen
tg_tj: Экрани пурра

[ctx: #31009]
en: Total Duration
tg_tj: Давомнокии умумӣ

[ctx: #31019]
en: Network
tg_tj: Шабака

[ctx: #31024]
en: Page
tg_tj: Саҳифа

[ctx: #31025]
en: Items
tg_tj: Объект

[ctx: #31026]
en: Misc Options
tg_tj: Имконоти гуногун

[ctx: #31039]
en: Actions
tg_tj: Амалҳо

[ctx: #31040]
en: Now Playing
tg_tj: Ҳозир пахш мекунад

[ctx: #31046]
en: SEEKING
tg_tj: ҶУСТУҶӮ

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
tg_tj: Танзимҳои таҷассум

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
tg_tj: Мураттаб: Бароянда

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
tg_tj: Мураттаб: Камшаванда

[ctx: #31055]
en: Open playlist
tg_tj: Кушодани рӯйхати пахш

[ctx: #31056]
en: Save playlist
tg_tj: Захира кардани рӯйхати пахш

[ctx: #31057]
en: Close playlist
tg_tj: Пӯшидани рӯйхати пахш

[ctx: #31058]
en: PVR information
tg_tj: Иттилооти PVR

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
tg_tj: Ин файли таркибӣ мебошад, қисмеро, ки мехоҳед пахш кунед, интихоб намоед.

[ctx: #31102]
en: Background
tg_tj: Пасзамина

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
tg_tj: Намоиш додани видеои пахшшаванда дар пасзамина

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
tg_tj: Намоиш додани таҷассуми пахшшаванда дар пасзамина

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
tg_tj: Пинҳон кардани маҳорати хӯши дар таҷассуми экрани пурра

[ctx: #31142]
en: Settings level
tg_tj: Сатҳи танзимот

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
tg_tj: Манбаи лирика

[ctx: #31301]
en: Last Updated
tg_tj: Навсозии охирин

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
tg_tj: Пинҳон кардани маҳорати хӯшӣ

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
tg_tj: Интихоби масири маҳорати хӯшӣ

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
tg_tj: Воридшавии охирин

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
tg_tj: Интихобкунандаи суруди караоке

[ctx: #31324]
en: Aired
tg_tj: Премера

[ctx: #31328]
en: Recently Added
tg_tj: Иловашудаи охирин

[ctx: #31375]
en: Video OSD
tg_tj: Видеои OSD

[ctx: #31376]
en: Music OSD
tg_tj: Мусиқии OSD

[ctx: #31390]
en: Skin default
tg_tj: Пӯсти пешфарз

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
tg_tj: Зерунвонҳои маҳаллӣ дастрасанд

[ctx: #31502]
en: Live TV
tg_tj: Пахши мустақим

[ctx: #31503]
en: Add Group
tg_tj: Илова кардани гурӯҳ

[ctx: #31504]
en: Rename Group
tg_tj: Тоза кардани гурӯҳ

[ctx: #31505]
en: Delete Group
tg_tj: Нест кардани гурӯҳ

[ctx: #31511]
en: Channel Options
tg_tj: Имконоти шабака

[ctx: #31604]
en: Information
tg_tj: Иттилоот

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
tg_tj: Пешгӯии обу ҳаво барои 36 соат

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
tg_tj: Пешгӯии обу ҳаво барои як соат

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
tg_tj: Пешгӯии обу ҳаво барои рӯзҳои истироҳат

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
tg_tj: Пешгӯии обу ҳаво барои 10 рӯз

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
tg_tj: Эҳтимолияти барфу борон

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
tg_tj: Бозёбии иттилооти пешгӯӣ...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
tg_tj: Харита ва ҳушдорҳо

[ctx: #31950]
en: WEATHER
tg_tj: ОБУ ҲАВО

[ctx: #31951]
en: PICTURES
tg_tj: СУРАТҲО

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
tg_tj: ПАХШИ МУСТАҚИМ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
tg_tj: ВИДЕОҲО

[ctx: #31954]
en: MOVIES
tg_tj: ФИЛМҲО

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
tg_tj: БАРНОМАҲОИ TV

[ctx: #31956]
en: MUSIC
tg_tj: МУСИҚӢ

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
tg_tj: ПАХШИ ДИСК

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
tg_tj: СИСТЕМА
