KODI Skins - en to szl translation catalogue (138 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
szl: Reżyseryjŏ

[ctx: #31001]
en: Written by
szl: Scynariusz

[ctx: #31003]
en: Power Options
szl: Sztelōnki zasiylaniŏ

[ctx: #31004]
en: Working
szl: Przetwŏrzanie

[ctx: #31005]
en: Fixed
szl: Pewne

[ctx: #31006]
en: View Options
szl: Ôpcyje widziku

[ctx: #31008]
en: Full screen
szl: Połny ekran

[ctx: #31012]
en: Airs
szl: Na antynie

[ctx: #31014]
en: Extras
szl: Ekstra

[ctx: #31016]
en: Poster
szl: Plakŏt

[ctx: #31019]
en: Network
szl: Nec

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
szl: Nasztaluj wieloôbrŏzowy zadek

[ctx: #31023]
en: Set single image background
szl: Nasztaluj jednoôbrŏzowy zadek

[ctx: #31024]
en: Page
szl: Zajta

[ctx: #31025]
en: Items
szl: Elymyntōw

[ctx: #31026]
en: Misc Options
szl: Roztōmajte sztelōnki

[ctx: #31027]
en: Set item background
szl: Nasztaluj zadek ôd elymyntu

[ctx: #31029]
en: Recent movies
szl: Niydŏwnŏ przidane filmy

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
szl: Nidŏwno przidane party

[ctx: #31031]
en: Random movies
szl: Losowe filmy

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
szl: Porynczane filmy

[ctx: #31033]
en: Random episodes
szl: Party w losowym porzōndku

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
szl: Porynczane party

[ctx: #31035]
en: Random songs
szl: Śpiywki w losowym porzōndku

[ctx: #31036]
en: Random albums
szl: Losowe albōmy

[ctx: #31037]
en: Recent albums
szl: Niydŏwno przidane albōmy

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
szl: Porynczane albōmy

[ctx: #31039]
en: Actions
szl: Akcyje

[ctx: #31041]
en: Select widget
szl: Ôbier gadżet

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
szl: Pokŏzuj informacyjõ "Terŏz grŏ" na zadku

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
szl: Widziki: Rys fabuły | Ôkno informacyje: Fabuła

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
szl: Widziki: Fabuła | Ôkno informacyje: Rys fabuły

[ctx: #31046]
en: SEEKING
szl: ZESZUKOWANIE

[ctx: #31049]
en: Select infoline
szl: Ôbier lajstã informacyjnõ

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
szl: Zortowanie: ôd nŏjmyńszych

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
szl: Zortowanie: ôd nŏjsrogszych

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
szl: Statystyki bibliŏtyki filmōw

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
szl: Statystyki bibliŏtyki seriolōw

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
szl: Statystyki bibliŏtyki muzyki

[ctx: #31055]
en: Open playlist
szl: Ôdewrzij playlistã

[ctx: #31056]
en: Save playlist
szl: Spamiyntej playlistã

[ctx: #31057]
en: Close playlist
szl: Zawrzij playlistã

[ctx: #31058]
en: PVR information
szl: Informacyjŏ PVR

[ctx: #31059]
en: Artist Slideshow
szl: Przidŏwek Artist Slideshow

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
szl: Zbiōr tajlowany. Ôbier part ôd kerygo chcesz sztartnōńć.

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
szl: Losowŏ fototapeta filmu

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
szl: Losowŏ fototapeta serialu

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
szl: Losowŏ fototapeta wideo

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
szl: Losowŏ fototapeta muzyki

[ctx: #31066]
en: Random fanart
szl: Losowŏ fototapeta

[ctx: #31069]
en: Change location
szl: Pōmiyń lokalizacyjõ

[ctx: #31073]
en: Move menu item
szl: Przeniyś pozycyjõ myni

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
szl: Ôbier elymynt do pōmiany placami

[ctx: #31075]
en: No extra features available
szl: Niy ma ekstra funkcyji

[ctx: #31076]
en: Landscape
szl: Panorama

[ctx: #31077]
en: ShowCase
szl: Wizytownik

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
szl: Warōnki pogodowe

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
szl: Statystyki bibliŏtyki klipōw

[ctx: #31087]
en: Banner
szl: Baner

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
szl: Ôdegrowej elymynt po sztartniyńciu

[ctx: #31090]
en: Seconds
szl: Sekund

[ctx: #31091]
en: Select items
szl: Ôbier elymynty

[ctx: #31094]
en: List view layout
szl: Kōmpozycyjŏ widziku wykŏzu

[ctx: #31096]
en: Concert locations
szl: Lokalizacyje kōncertōw

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
szl: Statystyki wykŏzu ôdegrowaniŏ filmōw

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
szl: Statystyki wykŏzu ôdegrowaniŏ seriolōw

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
szl: Statystyki wykŏzu ôdegrowaniŏ klipōw

[ctx: #31102]
en: Background
szl: Tło

[ctx: #31103]
en: N/A
szl: Chyba

[ctx: #31106]
en: On info
szl: W ôknie informacyje

[ctx: #31107]
en: Persistent
szl: Durch

[ctx: #31142]
en: Settings level
szl: Poziōm sztelōnkōw

[ctx: #31146]
en: Rated
szl: Ôcyniōne

[ctx: #31152]
en: Poster
szl: Plakŏt

[ctx: #31155]
en: Widgets
szl: Widżety

[ctx: #31159]
en: Event log
szl: Dziynnik zdarzyń

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
szl: Nŏjlepsze filmy

[ctx: #31177]
en: Top Rentals
szl: Nŏjwiyncyj życzane

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
szl: Przidŏwek tekstu śpiywek

[ctx: #31241]
en: LowList
szl: Niski wykŏz

[ctx: #31242]
en: BigList
szl: Srogi wykŏz

[ctx: #31245]
en: Wall
szl: Ściana

[ctx: #31247]
en: InfoWall
szl: Ściana informacyji

[ctx: #31251]
en: Gallery
szl: Galeryjŏ

[ctx: #31277]
en: Sort by
szl: Zortuj podle

[ctx: #31300]
en: Overview
szl: Ôpis

[ctx: #31301]
en: Last Updated
szl: Ôstatniŏ aktualizacyjŏ

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
szl: Ôstatnio wlogowany

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
szl: Selektōr Śpiywek Karaoke

[ctx: #31324]
en: Aired
szl: Prymiera

[ctx: #31328]
en: Recently Added
szl: Ôstatnio przidane

[ctx: #31352]
en: Inactive
szl: Niyaktywny

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
szl: Dekodowanie maszinowe

[ctx: #31357]
en: Decoder
szl: Dekoder

[ctx: #31374]
en: Latest
szl: Nŏjnowsze

[ctx: #31376]
en: Music OSD
szl: OSD muzyki

[ctx: #31390]
en: Skin default
szl: Wychodne dlŏ skōry

[ctx: #31393]
en: Ends at
szl: Kōniec ô

[ctx: #31397]
en: Custom Widget
szl: Niystandardowy widżet

[ctx: #31403]
en: Reset skin settings
szl: Wrōć wychodne sztelōnki skōry

[ctx: #31412]
en: Select section
szl: Ôbier sekcyjõ

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
szl: Lokalne podnapisy dostympne

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
szl: Ôbier swōj profil Kodi,[CR]coby sie wlogować i kōntynuować

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
szl: Wkludź tekst...

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
szl: Kanały ôstatnio ôdtwŏrzane

[ctx: #31501]
en: Channel group
szl: Skupina kanałōw

[ctx: #31502]
en: Live TV
szl: Telewizyjŏ

[ctx: #31503]
en: Add Group
szl: Przidej skupinã

[ctx: #31504]
en: Rename Group
szl: Przemianuj skupinã

[ctx: #31505]
en: Delete Group
szl: Uchrōń skupinã

[ctx: #31511]
en: Channel Options
szl: Ôpcyje kanału

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
szl: Filmy niyôbejzdrzane

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
szl: Seriole niyôbejzdrzane

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
szl: Nŏjnowsze nagrania

[ctx: #31584]
en: Random artists
szl: Losowe autōry

[ctx: #31680]
en: Select a shortcut for this item.
szl: Umożniŏ ôbiōr przimy dlŏ tego elymyntu.

[ctx: #31706]
en: Art
szl: Grafika

[ctx: #31708]
en: Sort by
szl: Zortuj podle

[ctx: #31732]
en: In progress movies
szl: Filmy terŏz ôbziyranie

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
szl: 36-godzinnŏ

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
szl: Godzinowŏ

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
szl: Wikynd

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
szl: 10-dniowŏ

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
szl: Możebne ôpŏdy

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
szl: Sebiyranie przepowiydzi

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
szl: Jeźli aktywne, tekst przewijany je autōmatycznie. Jeźli niyaktywne, fołdrowane je ryncznie przewijanie. Pamiyntej, co niy kŏżdy panel mŏ knefel przewijaniŏ ryncznygo.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
szl: Preferyncyje fabuły wideo

[ctx: #31932]
en: Show plot outline in the library views and full plot in the video information dialog or vice versa. Falls back to full plot if no outline is available.
szl: Ôkryślŏ pokŏzowanie fabuły i rysu fabuły w widzikach bibliŏtyki i panelu informacyje wideo. Jeźli chybiŏ rysu fabuły, pokŏże połnõ treść fabuły.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
szl: Tryb Kiosku

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
szl: Skŏźnik stanu ôbejzdrzyniŏ

[ctx: #31950]
en: WEATHER
szl: POGODA

[ctx: #31951]
en: PICTURES
szl: ÔBRŎZY

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
szl: WIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
szl: FILMY

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
szl: SERIŎLE

[ctx: #31956]
en: MUSIC
szl: MUZYKA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
szl: GREJ DYSK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
szl: SYSTYM
