KODI Skins - en to sr_rs@latin translation catalogue (165 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
sr_rs@latin: Režirano od strane

[ctx: #31001]
en: Written by
sr_rs@latin: Napisao

[ctx: #31003]
en: Power Options
sr_rs@latin: Opcije napajanja

[ctx: #31004]
en: Working
sr_rs@latin: Obrada...

[ctx: #31005]
en: Fixed
sr_rs@latin: Brzo

[ctx: #31006]
en: View Options
sr_rs@latin: Opcije prikaza

[ctx: #31008]
en: Full screen
sr_rs@latin: Ceo Ekran

[ctx: #31009]
en: Total Duration
sr_rs@latin: Ukupno Trajanje

[ctx: #31010]
en: Next episode
sr_rs@latin: Sledeća epizoda

[ctx: #31011]
en: Latest episode
sr_rs@latin: Najnovija epizoda

[ctx: #31012]
en: Airs
sr_rs@latin: Se emituje

[ctx: #31014]
en: Extras
sr_rs@latin: Dodaci

[ctx: #31019]
en: Network
sr_rs@latin: Mreža

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
sr_rs@latin: Postavite pozadinu sa više slika

[ctx: #31023]
en: Set single image background
sr_rs@latin: Postavite pozadinu sa jendom slikom

[ctx: #31024]
en: Page
sr_rs@latin: Strana

[ctx: #31025]
en: Items
sr_rs@latin: Stavki

[ctx: #31026]
en: Misc Options
sr_rs@latin: Ostale opcije

[ctx: #31027]
en: Set item background
sr_rs@latin: Postavite pozadinu stavke

[ctx: #31029]
en: Recent movies
sr_rs@latin: Skorašnji filmovi

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
sr_rs@latin: Skorašnje epizode

[ctx: #31031]
en: Random movies
sr_rs@latin: Nasumični filmovi

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
sr_rs@latin: Preporučeni filmovi

[ctx: #31033]
en: Random episodes
sr_rs@latin: Nasumične epizode

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
sr_rs@latin: Preporučene epizode

[ctx: #31035]
en: Random songs
sr_rs@latin: Nasumične pesme

[ctx: #31036]
en: Random albums
sr_rs@latin: Nasumični albumi

[ctx: #31037]
en: Recent albums
sr_rs@latin: Skorašnji albumi

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
sr_rs@latin: Preporučeni albumi

[ctx: #31039]
en: Actions
sr_rs@latin: Akcije

[ctx: #31040]
en: Now Playing
sr_rs@latin: Trenutno se reprodukuje

[ctx: #31041]
en: Select widget
sr_rs@latin: Odaberite widget

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
sr_rs@latin: Prikaži podatke "Sada pušteno" pomešane sa pozadinom

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
sr_rs@latin: Prikazi: Kratak opis | Dijalog informacija: Pun opis

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
sr_rs@latin: Prikazi: Pun opis | Dijalog informacija: Kratak opis

[ctx: #31046]
en: SEEKING
sr_rs@latin: TRAŽENJE

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
sr_rs@latin: Unapred zadate vizualizacije

[ctx: #31049]
en: Select infoline
sr_rs@latin: Odaberite informativnu liniju

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sr_rs@latin: Složi: Uzlazno

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sr_rs@latin: Složi: Silazno

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
sr_rs@latin: Statistike filmske biblioteke

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
sr_rs@latin: Statistike biblioteke TV serija

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
sr_rs@latin: Statistike muzičke biblioteke

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sr_rs@latin: Otvori rep. spisak

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sr_rs@latin: Sačuvaj rep. spisak

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sr_rs@latin: Zatvori rep. spisak

[ctx: #31058]
en: PVR information
sr_rs@latin: PVR podaci

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
sr_rs@latin: Ova datoteka je složena, izaberite deo koji želite da reprodukujete.

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
sr_rs@latin: Nasumične filmske slike ljubitelja

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
sr_rs@latin: Nasumične TV serijske slike ljubitelja

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
sr_rs@latin: Nasumične ljubiteljske slike videa

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
sr_rs@latin: Nasumične ljubiteljske slike muzike

[ctx: #31066]
en: Random fanart
sr_rs@latin: Nasumične ljubiteljske slike

[ctx: #31067]
en: Update rating
sr_rs@latin: Osveži ocenu

[ctx: #31068]
en: CD Wall
sr_rs@latin: CD Zid

[ctx: #31069]
en: Change location
sr_rs@latin: Promenite lokaciju

[ctx: #31073]
en: Move menu item
sr_rs@latin: Premesti stavku menija

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
sr_rs@latin: Odaberite stavku sa kojom treba da zameni mesta

[ctx: #31075]
en: No extra features available
sr_rs@latin: Dodatne karakteristike nisu dostupne

[ctx: #31076]
en: Landscape
sr_rs@latin: Horizontalno

[ctx: #31077]
en: ShowCase
sr_rs@latin: Vitrina

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
sr_rs@latin: Upravljanje podmenijem

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
sr_rs@latin: Uslovno vreme

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
sr_rs@latin: Statistika biblioteke muzičkih spotova

[ctx: #31086]
en: Icon
sr_rs@latin: Ikone

[ctx: #31087]
en: Banner
sr_rs@latin: Prekriven

[ctx: #31088]
en: BannerWall
sr_rs@latin: BanerZid

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
sr_rs@latin: Reprodukuj stavku pri pokretanju

[ctx: #31090]
en: Seconds
sr_rs@latin: Sekundi

[ctx: #31091]
en: Select items
sr_rs@latin: Odaberite stavke

[ctx: #31094]
en: List view layout
sr_rs@latin: Raspored prikaza spiska

[ctx: #31095]
en: Slim List
sr_rs@latin: Tanak spisak

[ctx: #31096]
en: Concert locations
sr_rs@latin: Lokacije koncerata

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
sr_rs@latin: Statistike spiska za reprodukciju filmova

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
sr_rs@latin: Statistike spiska za reprodukciju TV Serija

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
sr_rs@latin: Statistike spiska za reprodukciju muzičkih spotova

[ctx: #31102]
en: Background
sr_rs@latin: Pozadina

[ctx: #31103]
en: N/A
sr_rs@latin: N/D

[ctx: #31104]
en: Similar artists
sr_rs@latin: Slični izvođači

[ctx: #31106]
en: On info
sr_rs@latin: Na informaciji

[ctx: #31107]
en: Persistent
sr_rs@latin: Uporan

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
sr_rs@latin: Prikaži trenutni film u pozadini

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
sr_rs@latin: Prikaži u pozadini "Sada pušteno" vizuelizaciju

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
sr_rs@latin: Sakrij zanimljivu sliku u vizualizaciji punog ekrana

[ctx: #31142]
en: Settings level
sr_rs@latin: Nivo postavki

[ctx: #31146]
en: Rated
sr_rs@latin: Ocenjeno

[ctx: #31151]
en: View settings
sr_rs@latin: Podešavanja prikaza

[ctx: #31155]
en: Widgets
sr_rs@latin: Widgeti

[ctx: #31159]
en: Event log
sr_rs@latin: Evidencija događaja

[ctx: #31160]
en: Extended
sr_rs@latin: Produženo

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
sr_rs@latin: Filmovi u trendu

[ctx: #31177]
en: Top Rentals
sr_rs@latin: Najviše Iznajmljivano

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
sr_rs@latin: Izvor tekstova pesama

[ctx: #31241]
en: LowList
sr_rs@latin: NiskaLista

[ctx: #31242]
en: BigList
sr_rs@latin: VelikaLista

[ctx: #31245]
en: Wall
sr_rs@latin: Ikone

[ctx: #31247]
en: InfoWall
sr_rs@latin: ZidPodataka

[ctx: #31251]
en: Gallery
sr_rs@latin: Galerija

[ctx: #31253]
en: Banners
sr_rs@latin: Prekriven

[ctx: #31274]
en: Artwork
sr_rs@latin: Ilustracije

[ctx: #31277]
en: Sort by
sr_rs@latin: Složi po

[ctx: #31300]
en: Overview
sr_rs@latin: Pregled

[ctx: #31301]
en: Last Updated
sr_rs@latin: Poslednje ažuriranje

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
sr_rs@latin: Sakrij sliku

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
sr_rs@latin: Post. put. do slika

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
sr_rs@latin: Poslednja prijava

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
sr_rs@latin: Birač karaoke pesme

[ctx: #31324]
en: Aired
sr_rs@latin: Emitovano

[ctx: #31328]
en: Recently Added
sr_rs@latin: Nedavno dodato

[ctx: #31335]
en: Recommended
sr_rs@latin: Preporučeno

[ctx: #31352]
en: Inactive
sr_rs@latin: Neaktivno

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
sr_rs@latin: Hardversko dekodiranje

[ctx: #31357]
en: Decoder
sr_rs@latin: Dekoder

[ctx: #31364]
en: Timeshift
sr_rs@latin: Pomeraj vremena

[ctx: #31376]
en: Music OSD
sr_rs@latin: Muzički OSD

[ctx: #31390]
en: Skin default
sr_rs@latin: Podrazumevana maska

[ctx: #31393]
en: Ends at
sr_rs@latin: Završava se u

[ctx: #31397]
en: Custom Widget
sr_rs@latin: Prilagođen Widget

[ctx: #31403]
en: Reset skin settings
sr_rs@latin: Poništi podešavanja maske

[ctx: #31412]
en: Select section
sr_rs@latin: Odaberite odeljak

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sr_rs@latin: Lokalni prevod dostupan

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
sr_rs@latin: Odaberite vaš Kodi korisnički profil[CR] da biste se prijavili i nastavili

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
sr_rs@latin: Unesite tekst ovde...

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
sr_rs@latin: Skorašnji kanali

[ctx: #31501]
en: Channel group
sr_rs@latin: Grupa kanala

[ctx: #31502]
en: Live TV
sr_rs@latin: Телевизија уживо

[ctx: #31503]
en: Add Group
sr_rs@latin: Dodaj grupu

[ctx: #31504]
en: Rename Group
sr_rs@latin: Преименуј групу

[ctx: #31505]
en: Delete Group
sr_rs@latin: Обриши групу

[ctx: #31511]
en: Channel Options
sr_rs@latin: Opcije kanala

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
sr_rs@latin: Neodgledani filmovi

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
sr_rs@latin: Neodgledane TV Serije

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
sr_rs@latin: Skorašnji snimci

[ctx: #31578]
en: Random music videos
sr_rs@latin: Nasumični muzički spotovi

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
sr_rs@latin: Neodgledani muzički spotovi

[ctx: #31584]
en: Random artists
sr_rs@latin: Nasumični izvođači

[ctx: #31680]
en: Select a shortcut for this item.
sr_rs@latin: Odaberite prečicu za ovu stavku.

[ctx: #31706]
en: Art
sr_rs@latin: Umetnost

[ctx: #31708]
en: Sort by
sr_rs@latin: Složi po

[ctx: #31732]
en: In progress movies
sr_rs@latin: Filmovi u toku

[ctx: #31733]
en: In progress episodes
sr_rs@latin: Epizode u toku

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
sr_rs@latin: Prognoza za 36 časova

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
sr_rs@latin: Prognoza za svaki čas

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
sr_rs@latin: Prognoza za vikend

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
sr_rs@latin: Prognoza za 10 Dana

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
sr_rs@latin: Moguće padavine

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
sr_rs@latin: Dobavljanje informacija o prognozi...

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
sr_rs@latin: Stil navigacije za horizontalne spiskove

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
sr_rs@latin: Kada je omogućeno tekst se pomera automatski. Kada je onemogućeno potrebno je ručno pomeranje. Primetite da nemaju sve kutije za tekst ručni taster.

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
sr_rs@latin: Vraća sve vrednosti iznad na njihove podrazumevane vrednosti.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
sr_rs@latin: Podešavanja opisa videa

[ctx: #31932]
en: Show plot outline in the library views and full plot in the video information dialog or vice versa. Falls back to full plot if no outline is available.
sr_rs@latin: Prikaži kratak opis u prikazima biblioteke i pun opis u dijalogu video podataka ili obrnuto. Vraća se na pun opis ako kratki nije dostupan.

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
sr_rs@latin: Zameni mesta sa drugom stavkom menija. Otvara dijalog sa listom stavki menija za izbor.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
sr_rs@latin: Režim kioska.

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
sr_rs@latin: Pokazatelj statusa odgledanosti

[ctx: #31950]
en: WEATHER
sr_rs@latin: VREME

[ctx: #31951]
en: PICTURES
sr_rs@latin: SLIKE

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
sr_rs@latin: TV UŽIVO

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
sr_rs@latin: VIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
sr_rs@latin: FILMOVI

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
sr_rs@latin: TV SERIJE

[ctx: #31956]
en: MUSIC
sr_rs@latin: MUZIKA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
sr_rs@latin: OPTIČKI DISK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
sr_rs@latin: SISTEM

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
sr_rs@latin: KONCERTI
