KODI Skins - en to sr_rs translation catalogue (96 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
sr_rs: Опције напајања

[ctx: #31005]
en: Fixed
sr_rs: Брзо

[ctx: #31006]
en: View Options
sr_rs: Опције приказа

[ctx: #31008]
en: Full screen
sr_rs: Цео екран

[ctx: #31009]
en: Total Duration
sr_rs: Укупно трајање

[ctx: #31010]
en: Next episode
sr_rs: Следећа епизода

[ctx: #31012]
en: Airs
sr_rs: Се емитује

[ctx: #31016]
en: Poster
sr_rs: Постер

[ctx: #31019]
en: Network
sr_rs: Мрежа

[ctx: #31024]
en: Page
sr_rs: Страна

[ctx: #31025]
en: Items
sr_rs: Ставки

[ctx: #31026]
en: Misc Options
sr_rs: Остале опције

[ctx: #31031]
en: Random movies
sr_rs: Насумични филмови

[ctx: #31033]
en: Random episodes
sr_rs: Насумичне епизоде

[ctx: #31036]
en: Random albums
sr_rs: Насумични албуми

[ctx: #31039]
en: Actions
sr_rs: Акције

[ctx: #31040]
en: Now Playing
sr_rs: Тренутно се репродукује

[ctx: #31046]
en: SEEKING
sr_rs: ПРЕМОТАВАЊЕ

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sr_rs: Сортирај Растуће

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sr_rs: Сортирај Опадајуће

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sr_rs: Отвори реп. списак

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sr_rs: Сачувај реп. списак

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sr_rs: Затвори реп. списак

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
sr_rs: Ова датотека је сложена, изаберите део који желите да репродукујете.

[ctx: #31076]
en: Landscape
sr_rs: Хоризонтално

[ctx: #31087]
en: Banner
sr_rs: Прекривен

[ctx: #31095]
en: Slim List
sr_rs: Танка Листа

[ctx: #31102]
en: Background
sr_rs: Позадина

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
sr_rs: Прикажи тренутни филм у позадини

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
sr_rs: Прикажи тренутну визуализацију у позадини

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
sr_rs: Сакриј занимљиву слику у визуализацији пуног екрана
    Sakrij zanimljivu sliku u vizualizaciji punog ekrana

[ctx: #31142]
en: Settings level
sr_rs: Ниво поставки

[ctx: #31146]
en: Rated
sr_rs: Оцењено

[ctx: #31152]
en: Poster
sr_rs: Постер

[ctx: #31155]
en: Widgets
sr_rs: Widgeti

[ctx: #31159]
en: Event log
sr_rs: Евиденција догађаја

[ctx: #31160]
en: Extended
sr_rs: Продужено

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
sr_rs: Извор текстова песама

[ctx: #31230]
en: Panel
sr_rs: Панел

[ctx: #31245]
en: Wall
sr_rs: Иконе

[ctx: #31247]
en: InfoWall
sr_rs: ИнфоЗид

[ctx: #31253]
en: Banners
sr_rs: Прекривен

[ctx: #31274]
en: Artwork
sr_rs: Илустрације

[ctx: #31277]
en: Sort by
sr_rs: Поређај по

[ctx: #31300]
en: Overview
sr_rs: Преглед

[ctx: #31301]
en: Last Updated
sr_rs: Последње ажурирање

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
sr_rs: Сакриј слику

[ctx: #31314]
en: Panel
sr_rs: Панел

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
sr_rs: Пост. пут. до слика

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
sr_rs: Последња пријава

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
sr_rs: Бирач караоке песме

[ctx: #31324]
en: Aired
sr_rs: Емитовано

[ctx: #31328]
en: Recently Added
sr_rs: Недавно додато

[ctx: #31352]
en: Inactive
sr_rs: Неактивно

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
sr_rs: Хардверско декодирање

[ctx: #31357]
en: Decoder
sr_rs: Декодер

[ctx: #31364]
en: Timeshift
sr_rs: Померај времена

[ctx: #31375]
en: Video OSD
sr_rs: Видео OSD

[ctx: #31376]
en: Music OSD
sr_rs: Музички OSD

[ctx: #31390]
en: Skin default
sr_rs: Подразумевана маска

[ctx: #31393]
en: Ends at
sr_rs: Завршава се у

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sr_rs: Локални превод доступан

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
sr_rs: Одаберите ваш Kodi кориснички профил[CR]за пријаву, а потом наставите даље

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
sr_rs: Унесите текст овде...

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
sr_rs: Недавно репродуковани канали

[ctx: #31501]
en: Channel group
sr_rs: Група канала

[ctx: #31502]
en: Live TV
sr_rs: ТВ уживо

[ctx: #31503]
en: Add Group
sr_rs: Додај групу

[ctx: #31504]
en: Rename Group
sr_rs: Преименуј групу

[ctx: #31505]
en: Delete Group
sr_rs: Обриши групу

[ctx: #31511]
en: Channel Options
sr_rs: Опције канала

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
sr_rs: Неодгледани филмови

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
sr_rs: Неодгледане ТВ Серије

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
sr_rs: Скорашњи снимци

[ctx: #31578]
en: Random music videos
sr_rs: Насумични музички спотови

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
sr_rs: Неодгледани музички спотови

[ctx: #31584]
en: Random artists
sr_rs: Насумични извођачи

[ctx: #31606]
en: Logo
sr_rs: Лого

[ctx: #31708]
en: Sort by
sr_rs: Поређај по

[ctx: #31712]
en: Panel
sr_rs: Панел

[ctx: #31732]
en: In progress movies
sr_rs: Филмови у току

[ctx: #31733]
en: In progress episodes
sr_rs: Епизоде у току

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
sr_rs: Прогноза за 36 часова

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
sr_rs: Часовна прогноза

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
sr_rs: Прогноза за викенд

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
sr_rs: Прогноза за 10 Дана

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
sr_rs: Шансе за падавине

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
sr_rs: Прибављам информације о прогнози...

[ctx: #31950]
en: WEATHER
sr_rs: ВРЕМЕ

[ctx: #31951]
en: PICTURES
sr_rs: СЛИКЕ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
sr_rs: ВИДЕО

[ctx: #31954]
en: MOVIES
sr_rs: ФИЛМОВИ

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
sr_rs: ТВ СЕРИЈЕ

[ctx: #31956]
en: MUSIC
sr_rs: МУЗИКА

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
sr_rs: ОПТИЧКИ ДИСК

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
sr_rs: СИСТЕМ
