KODI Skins - en to sq_al translation catalogue (65 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
sq_al: Opsionet e Fuqisë

[ctx: #31005]
en: Fixed
sq_al: Fiksuar

[ctx: #31006]
en: View Options
sq_al: Opsionet e Pamjës

[ctx: #31008]
en: Full screen
sq_al: Ekrani i plotë

[ctx: #31009]
en: Total Duration
sq_al: Kohëzgjatja Totale

[ctx: #31010]
en: Next episode
sq_al: Episodi i ardhshëm

[ctx: #31011]
en: Latest episode
sq_al: Episodi i kaluar

[ctx: #31013]
en: Statistics
sq_al: Statistikat

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
sq_al: Paneli i Infos

[ctx: #31019]
en: Network
sq_al: Rrjeti

[ctx: #31024]
en: Page
sq_al: Faqja

[ctx: #31025]
en: Items
sq_al: Artikuj

[ctx: #31026]
en: Misc Options
sq_al: Opsione të Ndryshme

[ctx: #31040]
en: Now Playing
sq_al: Duke e luajtur tani

[ctx: #31046]
en: SEEKING
sq_al: Duke kërkuar

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sq_al: Rendit: Me Ngjitje

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sq_al: Rendit: Me Zbritje

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sq_al: Hap playlist’ën

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sq_al: Ruaj playlist’ën

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sq_al: Mbyll playlist’ën

[ctx: #31058]
en: PVR information
sq_al: Informacionet PVR

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
sq_al: Kjo skedë është grupuar, zgjidh pjesën, nga e cila doni të luani.

[ctx: #31086]
en: Icon
sq_al: Ikonë

[ctx: #31087]
en: Banner
sq_al: Coverflow

[ctx: #31102]
en: Background
sq_al: Sfondi

[ctx: #31103]
en: N/A
sq_al: Jo në Disponim

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
sq_al: Trego Sfondin "Duke Luajtur" Video

[ctx: #31142]
en: Settings level
sq_al: የማሰናጃ ደረጃዎች

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
sq_al: Origjinë Tekstesh Kënge

[ctx: #31245]
en: Wall
sq_al: Ikona

[ctx: #31253]
en: Banners
sq_al: Coverflow

[ctx: #31301]
en: Last Updated
sq_al: Azhornuar së Fundmi

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
sq_al: Fsheh Fanart

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
sq_al: Vendos Regjistërin së Fanart

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
sq_al: I Loguar së Fundmi

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
sq_al: Përzgjedhës i Këngëve Karaoke

[ctx: #31324]
en: Aired
sq_al: Në Transmetim

[ctx: #31328]
en: Recently Added
sq_al: Shtuar Kohen e Fundit

[ctx: #31360]
en: Large
sq_al: Madh

[ctx: #31374]
en: Latest
sq_al: Fundit

[ctx: #31375]
en: Video OSD
sq_al: OSD Video

[ctx: #31376]
en: Music OSD
sq_al: OSD Muizikë

[ctx: #31390]
en: Skin default
sq_al: Standarte e Maskës

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sq_al: Subtitra lokal në dispozicion

[ctx: #31503]
en: Add Group
sq_al: Shto Grup

[ctx: #31504]
en: Rename Group
sq_al: Riemro Grupet

[ctx: #31505]
en: Delete Group
sq_al: Fshij Grupet

[ctx: #31511]
en: Channel Options
sq_al: Opcionet e kanaleve

[ctx: #31604]
en: Information
sq_al: Informacion

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
sq_al: Parashikimi 36 Orësh

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
sq_al: Parashikimi Orë për Orë

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
sq_al: Parashikimi Fundjavë

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
sq_al: Parashikimi 10 Ditësh

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
sq_al: Mundësija e Reshjes

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
sq_al: Duke tërhequr parashikimin...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
sq_al: Harta & Zilje

[ctx: #31950]
en: WEATHER
sq_al: Moti

[ctx: #31951]
en: PICTURES
sq_al: Fotografit

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
sq_al: Live TV

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
sq_al: Videot

[ctx: #31954]
en: MOVIES
sq_al: Filmat

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
sq_al: Emisionet televizive

[ctx: #31956]
en: MUSIC
sq_al: Muzik

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
sq_al: Luaj diskun

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
sq_al: Sistemi
