KODI Skins - en to sl_si translation catalogue (97 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
sl_si: Zapusti

[ctx: #31005]
en: Fixed
sl_si: Fiksno

[ctx: #31006]
en: View Options
sl_si: Možnosti pogleda

[ctx: #31008]
en: Full screen
sl_si: Celozaslonsko

[ctx: #31009]
en: Total Duration
sl_si: Celotno trajanje

[ctx: #31013]
en: Statistics
sl_si: Statistika

[ctx: #31014]
en: Extras
sl_si: Dodatki

[ctx: #31016]
en: Poster
sl_si: Plakat

[ctx: #31019]
en: Network
sl_si: Omrežje

[ctx: #31024]
en: Page
sl_si: Stran

[ctx: #31025]
en: Items
sl_si: Predmeti

[ctx: #31026]
en: Misc Options
sl_si: Razne možnosti

[ctx: #31031]
en: Random movies
sl_si: Naključni filmi

[ctx: #31036]
en: Random albums
sl_si: Naključni albumi

[ctx: #31039]
en: Actions
sl_si: Dejanja

[ctx: #31040]
en: Now Playing
sl_si: Trenutno predvajam

[ctx: #31046]
en: SEEKING
sl_si: ISKANJE

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
sl_si: Prednastavitve vizualizacije

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sl_si: Razvrsti: Naraščajoče

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sl_si: Razvrsti: Padajoče

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sl_si: Odpri seznam predvajanja

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sl_si: Shrani seznam predvajanja

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sl_si: Zapri seznam predvajanja

[ctx: #31058]
en: PVR information
sl_si: Informacije o PVR

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
sl_si: Ta datoteka je razdeljena. Izberite del za predvajanje.

[ctx: #31086]
en: Icon
sl_si: Ikona

[ctx: #31087]
en: Banner
sl_si: Coverflow

[ctx: #31102]
en: Background
sl_si: Ozadje

[ctx: #31103]
en: N/A
sl_si: Brez

[ctx: #31104]
en: Similar artists
sl_si: Podobni izvajalci

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
sl_si: V ozadjnu prikaži video "Trenutno predvajam"

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
sl_si: V ozadju prikaži vizualizacijo "Trenutno predvajam"

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
sl_si: Skrij grafike v vizualizaciji v celozaslonskem načinu

[ctx: #31142]
en: Settings level
sl_si: Nivo nastavitev

[ctx: #31152]
en: Poster
sl_si: Plakat

[ctx: #31159]
en: Event log
sl_si: Zapisnik dogodkov

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
sl_si: Vir besedila pesmi

[ctx: #31230]
en: Panel
sl_si: Podokno

[ctx: #31243]
en: Posters
sl_si: Plakat

[ctx: #31245]
en: Wall
sl_si: Ikone

[ctx: #31253]
en: Banners
sl_si: Coverflow

[ctx: #31274]
en: Artwork
sl_si: Grafična podoba

[ctx: #31277]
en: Sort by
sl_si: Razvrsti po

[ctx: #31301]
en: Last Updated
sl_si: Nazadnje posodobljeno

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
sl_si: Skrij ozadje

[ctx: #31314]
en: Panel
sl_si: Podokno

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
sl_si: Nastavi pot ozadij

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
sl_si: Zadnja prijava

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
sl_si: Izbira pesmi za karaoke

[ctx: #31324]
en: Aired
sl_si: Predvajano

[ctx: #31328]
en: Recently Added
sl_si: Nedavno dodano

[ctx: #31335]
en: Recommended
sl_si: Priporočeno

[ctx: #31352]
en: Inactive
sl_si: Neaktivno

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
sl_si: Strojno dekodiranje

[ctx: #31357]
en: Decoder
sl_si: Dekodirnik

[ctx: #31364]
en: Timeshift
sl_si: Časovni zamik

[ctx: #31374]
en: Latest
sl_si: Najnovejši

[ctx: #31376]
en: Music OSD
sl_si: Glasbeni OSD

[ctx: #31390]
en: Skin default
sl_si: Privzeto

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sl_si: Na voljo so krajevni podnapisi

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
sl_si: Izberite svoj Kodi uporabniški profil[CR]za prijavo in nadaljevanje

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
sl_si: Vpis besedila ...

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
sl_si: Nedavno predvajani kanali

[ctx: #31452]
en: Premiered
sl_si: Premiera

[ctx: #31501]
en: Channel group
sl_si: Skupina programa

[ctx: #31502]
en: Live TV
sl_si: TV v živo

[ctx: #31503]
en: Add Group
sl_si: Dodaj skupino

[ctx: #31504]
en: Rename Group
sl_si: Preimenuj skupino

[ctx: #31505]
en: Delete Group
sl_si: Izbriši skupino

[ctx: #31511]
en: Channel Options
sl_si: Možnosti programa

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
sl_si: Neogledani filmi

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
sl_si: Neogledane TV serije

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
sl_si: Nedavni posnetki

[ctx: #31578]
en: Random music videos
sl_si: Naključni videospoti

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
sl_si: Neogledani videospoti

[ctx: #31584]
en: Random artists
sl_si: Naključni izvajalci

[ctx: #31604]
en: Information
sl_si: Informacije

[ctx: #31606]
en: Logo
sl_si: Logotip

[ctx: #31708]
en: Sort by
sl_si: Razvrsti po

[ctx: #31712]
en: Panel
sl_si: Podokno

[ctx: #31732]
en: In progress movies
sl_si: Filmi sredi predvajanja

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
sl_si: 36-urna napoved

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
sl_si: Urna napoved

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
sl_si: Tedenska napoved

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
sl_si: 10-dnevna napoved

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
sl_si: Možnost padavin

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
sl_si: Prenašam vremenske informacije...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
sl_si: Karte & Opozorila

[ctx: #31950]
en: WEATHER
sl_si: VREME

[ctx: #31951]
en: PICTURES
sl_si: SLIKE

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
sl_si: TV V ŽIVO

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
sl_si: VIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
sl_si: FILMI

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
sl_si: TV SERIJE

[ctx: #31956]
en: MUSIC
sl_si: GLASBA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
sl_si: PREDVAJAJ DISK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
sl_si: SISTEM
