KODI Skins - en to sk_sk translation catalogue (673 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
sk_sk: Režia

[ctx: #31001]
en: Written by
sk_sk: Scenár

[ctx: #31002]
en: Blurred album thumb
sk_sk: Rozmazaný náhľad albumu

[ctx: #31003]
en: Power Options
sk_sk: Napájanie

[ctx: #31004]
en: Working
sk_sk: Pracujem

[ctx: #31005]
en: Fixed
sk_sk: Pevné

[ctx: #31006]
en: View Options
sk_sk: Možnosti zobrazenia

[ctx: #31007]
en: Setup home
sk_sk: Nastavenia

[ctx: #31008]
en: Full screen
sk_sk: Celá obrazovka

[ctx: #31009]
en: Total Duration
sk_sk: Celkové trvanie

[ctx: #31010]
en: Next episode
sk_sk: Ďalšia epizóda

[ctx: #31011]
en: Latest episode
sk_sk: Najnovšia epizóda

[ctx: #31012]
en: Airs
sk_sk: Vysielania

[ctx: #31013]
en: Statistics
sk_sk: Štatistiky

[ctx: #31014]
en: Extras
sk_sk: Extra

[ctx: #31016]
en: Poster
sk_sk: Plagát

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
sk_sk: Cesta k priečinku fanartov pre hudobné žánre

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
sk_sk: Informačný panel

[ctx: #31019]
en: Network
sk_sk: Sieť

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
sk_sk: Opona

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
sk_sk: Nastaviť viac-obrázkové pozadie

[ctx: #31023]
en: Set single image background
sk_sk: Nastaviť jedno-obrázkové pozadie

[ctx: #31024]
en: Page
sk_sk: Strana

[ctx: #31025]
en: Items
sk_sk: Položky

[ctx: #31026]
en: Misc Options
sk_sk: Ďalšie možnosti

[ctx: #31027]
en: Set item background
sk_sk: Nastaviť položku pozadia

[ctx: #31028]
en: Live Background
sk_sk: Živé pozadie

[ctx: #31029]
en: Recent movies
sk_sk: Najnovšie filmy

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
sk_sk: Najnovšie epizódy

[ctx: #31031]
en: Random movies
sk_sk: Náhodné filmy

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
sk_sk: Odporúčané filmy

[ctx: #31033]
en: Random episodes
sk_sk: Náhodné epizódy

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
sk_sk: Odporúčané epizódy

[ctx: #31035]
en: Random songs
sk_sk: Náhodné skladby

[ctx: #31036]
en: Random albums
sk_sk: Náhodné albumy

[ctx: #31037]
en: Recent albums
sk_sk: Najnovšie albumy

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
sk_sk: Odporúčané albumy

[ctx: #31039]
en: Actions
sk_sk: Akcie

[ctx: #31040]
en: Now Playing
sk_sk: Práve hrá

[ctx: #31041]
en: Select widget
sk_sk: Zvoliť miniaplikáciu

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
sk_sk: Zobraziť informácie o práve prehrávanom médiu splývajúce s pozadím

[ctx: #31043]
en: Platform
sk_sk: Platforma

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
sk_sk: Zobrazenie: Načrtnutie zápletky | Info dialóg: Kompletná zápletka

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
sk_sk: Zobrazenie: Kompletná zápletka | Info dialóg: Načrtnutie zápletky

[ctx: #31046]
en: SEEKING
sk_sk: VYHĽADÁVANIE

[ctx: #31047]
en: Set item icon
sk_sk: Nastaviť ikonu položky

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
sk_sk: Predvoľby vizualizácie

[ctx: #31049]
en: Select infoline
sk_sk: Zvoliť info-riadok

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
sk_sk: Zoradiť: Vzostupne

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
sk_sk: Zoradiť: Zostupne

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
sk_sk: Štatistiky filmovej knižnice

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
sk_sk: Štatistiky seriálovej knižnice

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
sk_sk: Štatistiky hudobnej knižnice

[ctx: #31055]
en: Open playlist
sk_sk: Otvoriť playlist

[ctx: #31056]
en: Save playlist
sk_sk: Uložiť playlist

[ctx: #31057]
en: Close playlist
sk_sk: Zatvoriť playlist

[ctx: #31058]
en: PVR information
sk_sk: Informácie o PVR

[ctx: #31059]
en: Artist Slideshow
sk_sk: Prezentácia umelcov

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
sk_sk: Tento súbor sa skladá z viacerých častí. Vyberte tú, od ktorej chcete spustiť prehrávanie.

[ctx: #31061]
en: Total addons / Favourites statistics
sk_sk: Spolu doplnkov / Štatistiky obľúbených

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
sk_sk: Náhodný filmový fanart

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
sk_sk: Náhodný seriálový fanart

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
sk_sk: Náhodný video fanart

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
sk_sk: Náhodný hudobný fanart

[ctx: #31066]
en: Random fanart
sk_sk: Náhodný fanart

[ctx: #31067]
en: Update rating
sk_sk: Aktualizovať hodnotenie

[ctx: #31068]
en: CD Wall
sk_sk: CD Nástenka

[ctx: #31069]
en: Change location
sk_sk: Zmeniť umiestnenie

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
sk_sk: Pri prehliadaní knižnice

[ctx: #31072]
en: On open video info
sk_sk: Pri otvorení informácií o videu

[ctx: #31073]
en: Move menu item
sk_sk: Presuňte položku menu

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
sk_sk: Vyberte položku, s ktorou chcete zameniť umiestnenie

[ctx: #31075]
en: No extra features available
sk_sk: K dispozícii nie sú žiadne extra funkcie

[ctx: #31076]
en: Landscape
sk_sk: Na šírku

[ctx: #31077]
en: ShowCase
sk_sk: Obaly

[ctx: #31078]
en: TriPanel
sk_sk: Trojitý panel

[ctx: #31079]
en: Shift
sk_sk: Posúvač

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
sk_sk: Spravovať podponuku

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
sk_sk: Povoliť vlastnú podponuku

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
sk_sk: Odpojiť RSS kanál z hlavnej ponuky

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
sk_sk: Povoliť v knižnici videí informácie o ďalšom vysielaní

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
sk_sk: Predpoveď počasia

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
sk_sk: Štatistiky knižnice s hudobnými videami

[ctx: #31086]
en: Icon
sk_sk: Ikona

[ctx: #31087]
en: Banner
sk_sk: Transparent

[ctx: #31088]
en: BannerWall
sk_sk: Stena transparentov

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
sk_sk: Prehrať položku po spustení

[ctx: #31090]
en: Seconds
sk_sk: Sekundy

[ctx: #31091]
en: Select items
sk_sk: Vyberte položky

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
sk_sk: Fanart na celú obrazovku

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
sk_sk: Zmeniť výšku

[ctx: #31094]
en: List view layout
sk_sk: Typ zoznamu

[ctx: #31095]
en: Slim List
sk_sk: Tenký zoznam

[ctx: #31096]
en: Concert locations
sk_sk: Miesto koncertu

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
sk_sk: Štatistiky filmového playlistu

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
sk_sk: Štatistiky seriálového playlistu

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
sk_sk: Štatistiky playlistu videoklipov

[ctx: #31100]
en: View:
sk_sk: Zobraziť:

[ctx: #31101]
en: Choose view
sk_sk: Zvoľte zobrazenie

[ctx: #31102]
en: Background
sk_sk: Pozadie

[ctx: #31103]
en: N/A
sk_sk: Nedostupný

[ctx: #31104]
en: Similar artists
sk_sk: Podobní umelci

[ctx: #31105]
en: More albums from
sk_sk: Ďalšie albumy od

[ctx: #31106]
en: On info
sk_sk: S informáciami o skladbe

[ctx: #31107]
en: Persistent
sk_sk: Neustále

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
sk_sk: Povoliť informačný kanál o umelcoch (ak je dostupný)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
sk_sk: Počet nevidených epizód

[ctx: #31110]
en: Solid color backgrounds
sk_sk: Jednofarebné pozadie

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
sk_sk: Filmy režírované

[ctx: #31113]
en: Movies written by
sk_sk: Filmy napísané

[ctx: #31114]
en: More from
sk_sk: Viac od

[ctx: #31116]
en: cycle fanart
sk_sk: rolovať fanart

[ctx: #31117]
en: Fallback
sk_sk: Náhradný

[ctx: #31118]
en: Cache movie extrafanart
sk_sk: Ukladať fanarty do medzipamäte

[ctx: #31119]
en: Show the movies from this director in your library or view online information on this director on TMDb?
sk_sk: Zobraziť filmy tohoto režiséra z vašej knižnice, alebo zobraziť online informácie z TMDb?

[ctx: #31121]
en: Enable autocomplete
sk_sk: Povoliť automatické dokončovanie

[ctx: #31122]
en: Enables the autocomplete feature of the virtual keyboard
sk_sk: Aktivuje funkciu automatického dokončovania virtuálnej klávesnice

[ctx: #31123]
en: Album review
sk_sk: Recenzia albumu

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
sk_sk: Zobrazovať práve prehrávané video na pozadí

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
sk_sk: Zobrazovať vizualizáciu na pozadí

[ctx: #31126]
en: TheMovieDb Helper provides details about movies, tvshows and actors from TMDb.
sk_sk: TheMovieDb Helper poskytuje detaily o filmoch, seriáloch a hercoch z TMDb.

[ctx: #31127]
en: Enable Extended Info integration
sk_sk: Povoliť intergráciu doplnku Extended Info

[ctx: #31128]
en: Channels View
sk_sk: Zobrazenie kanálov

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
sk_sk: Skryť Fanart pri vizualizácii na celú obrazovku

[ctx: #31130]
en: Use "Enigma2-style" channel OSD
sk_sk: Použiť "Enigma2-štýl" OSD pri TV kanáloch

[ctx: #31131]
en: Guide Timeline View
sk_sk: Zobrazenie časovej osi EPG

[ctx: #31133]
en: Timeline channels-type:
sk_sk: Typ zobrazenia kanálov:

[ctx: #31134]
en: Timeline view-type:
sk_sk: Typ zobrazenia časovej osi:

[ctx: #31135]
en: Infobar Options
sk_sk: Nastavenia informačnej lišty

[ctx: #31136]
en: Infobar type:
sk_sk: Typ informačnej lišty:

[ctx: #31137]
en: Hide encryption information
sk_sk: Skryť informácie o kódovaní

[ctx: #31138]
en: Hide tuner information
sk_sk: Skryť informácie o tuneri

[ctx: #31139]
en: Hide signal information
sk_sk: Skryť informácie o signále

[ctx: #31140]
en: Sideblade Options
sk_sk: Nastavenia bočnej lišty

[ctx: #31141]
en: Hide Guide
sk_sk: Skryť Sprievodcu

[ctx: #31142]
en: Settings level
sk_sk: Úroveň nastavení

[ctx: #31143]
en: Hide Recordings
sk_sk: Skryť Nahávky

[ctx: #31144]
en: Hide Timer
sk_sk: Skryť Časovač

[ctx: #31145]
en: Hide Search
sk_sk: Skryť Vyhľadávanie

[ctx: #31146]
en: Rated
sk_sk: Prístupnosť

[ctx: #31147]
en: Change rating
sk_sk: Zmeniť hodnotenie

[ctx: #31148]
en: List local library items
sk_sk: IMDb logo

[ctx: #31149]
en: Online information from TMDb
sk_sk: Online informácie z TMDb

[ctx: #31151]
en: View settings
sk_sk: Nastavenie zobrazenia

[ctx: #31152]
en: Poster
sk_sk: Plagát

[ctx: #31153]
en: Disable views
sk_sk: Povolené zobrazenia

[ctx: #31154]
en: Show Artist Slideshow when playing music
sk_sk: Zobraziť prezentáciu interpreta počas prehrávania hudby

[ctx: #31155]
en: Widgets
sk_sk: Miniaplikácie

[ctx: #31157]
en: Submenu always visible
sk_sk: Podponuka vždy viditeľná

[ctx: #31158]
en: Disable the Search icon
sk_sk: Zakázať ikonu vyhľadávania

[ctx: #31159]
en: Event log
sk_sk: Denník udalostí

[ctx: #31160]
en: Extended
sk_sk: Rozšírené

[ctx: #31161]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen, bottom of the screen or the default location directly underneath the main menu.
sk_sk: Vyberte pozíciu RSS kanála. Horná časť obrazovky, spodná časť obrazovky alebo predvolené umiestnenie priamo pod hlavnou ponukou.

[ctx: #31162]
en: Alternate
sk_sk: Vymenené

[ctx: #31163]
en: This movie is Unrated
sk_sk: Tento film nie je hodnotený

[ctx: #31164]
en: Enable live background for movie sets
sk_sk: Povoliť živé pozadie pre kolekcie filmov

[ctx: #31165]
en: Enable to display live background for movie sets when browsing your movie library
sk_sk: Povoliť živé pozadie pre filmové kolekcie, keď budete prechádzať vašu knižnicu filmov

[ctx: #31166]
en: Enable description for a movies rating
sk_sk: Povoliť komentáre k hodnoteniam filmov

[ctx: #31167]
en: This setting displays a reason for a movies rating. You need to use a script like Rating Update to add these values (prefix must be Rated  including a space after Rated)
sk_sk: Toto nastavenie umožní zobraziť dôvody hodnotenia filmu. Je nutné použiť skript ako "Rating Update", ktorý pridá tieto údaje. (Prefix musí byť "Rated ", vrátane medzery za "Rated")

[ctx: #31168]
en: Enable to make the submenu permanently visible. Default is hidden until pressing down.
sk_sk: Povoliť, aby podponuka bola vždy vidideľná. Predvolené nastavenie skrýva podponuku, ktorá sa zobrazí až po stlačení tlačidla "Dolu".

[ctx: #31169]
en: This setting hides the Search icon on the home screen.
sk_sk: Toto nastavenie zakáže zobrazenie ikony pre Hľadanie na domácej obrazovke.

[ctx: #31170]
en: Enabling this setting will hide the alphanumeric label displaying the current position when scrolling through your library.
sk_sk: Povolením tohoto nastavenia zakážete zobrazenie alfanumerického riadku zobrazujúceho aktuálnu pozíciu pri prehliadaní vašej knižnice.

[ctx: #31171]
en: This setting will activate fullscreen mode automatically after starting to play music.
sk_sk: Toto nastavenie aktivuje automaticky režim celej obrazovky vždy pri spustení prehrávania hudby.

[ctx: #31172]
en: Set the path to your music collection for displaying artist logos in the music visualisation and in some views that support it.
sk_sk: Nastavte cestu ku kolekcii vašej hudby a príslušným obrázkom, pre zobrazovanie umelcov počas hudobnej vizualizácie a pre ďalšie zobrazenia, ktoré to podporujú.

[ctx: #31173]
en: Blur background (video info dialog)
sk_sk: Rozostriť pozadie (dialóg s informáciami o videu)

[ctx: #31174]
en: Blur background behind information
sk_sk: Rozostriť pozadie za informáciami

[ctx: #31175]
en: Set path to music collection/artwork (for artist logos)
sk_sk: Cesta k obrázkom hudobnej kolekcie (logá umelcov)

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
sk_sk: Najsledovanejšie filmy

[ctx: #31177]
en: Top Rentals
sk_sk: Najviac požičiavané

[ctx: #31178]
en: Trending Shows
sk_sk: Najsledovanejšie serály

[ctx: #31179]
en: Live TV settings
sk_sk: Nastavenia televízie

[ctx: #31180]
en: Minutes left
sk_sk: Zostáva minút

[ctx: #31181]
en: Hour
sk_sk: Hodina

[ctx: #31182]
en: Minute left
sk_sk: Zostáva minút

[ctx: #31183]
en: Hour left
sk_sk: Zostáva hodín

[ctx: #31184]
en: Seconds left
sk_sk: Zostáva sekúnd

[ctx: #31185]
en: Hours left
sk_sk: Zostáva hodín

[ctx: #31186]
en: Handwritten
sk_sk: Ručne napísané

[ctx: #31187]
en: Music layout alignment
sk_sk: Zarovnanie hudobného rozloženia

[ctx: #31188]
en: Status indicators
sk_sk: Indikátory stavu

[ctx: #31189]
en: Layout
sk_sk: Rozloženie

[ctx: #31190]
en: Video info
sk_sk: Informácie o videu

[ctx: #31191]
en: Enable cases for live backgrounds
sk_sk: Povoliť obaly pri živých pozadiach

[ctx: #31192]
en: Set default background
sk_sk: Predvolené pozadie

[ctx: #31193]
en: Display extrafanart
sk_sk: Zobraziť extrafanart

[ctx: #31194]
en: Display runtime in hours and minutes
sk_sk: Zobraziť uplynulý čas v hodinách a minútach

[ctx: #31195]
en: Show time remaining on fullscreen info
sk_sk: Zobraziť zostávajúci čas v informáciách na celej obrazovke

[ctx: #31196]
en: Replace default with Extended Info (some features and extras (+) will be unavailable)
sk_sk: Nahradiť predvolené info Rozšírenými informáciami (niektoré funkcie a doplnky (+) nebudú k dispozícii)

[ctx: #31198]
en: This setting controls the appearance of cases when using Live Backgrounds
sk_sk: Nastavenie povoľuje zobrazovanie obalov pri použití živých pozadí

[ctx: #31199]
en: Used to select the default/fallback image skin wide
sk_sk: Predvolený obrázok pozadia, využívaný v celom vzhľade

[ctx: #31200]
en: The Image Resource Select Add-on is used to choose a Kodi resource image pack similiar to weather artwork and icons.
sk_sk: Doplnok Image Resource Select Add-on umožňuje užívateľovi Kodi zvoliť zdrojový balík grafiky napr. pre počasie, ikony.

[ctx: #31201]
en: Changes the runtime labels throughout the skin from minutes to hours/minutes
sk_sk: Nastavenie zmení v celom vzhľade zobrazenie uplynulého času v minútach na zobrazenie v hodinách a minútach

[ctx: #31202]
en: Show the remaining time for currently playing videos when pressing info
sk_sk: Zobrazí zostávajúci čas aktuálne prehrávaného videa keď stlačíte Info

[ctx: #31203]
en: In Theaters
sk_sk: V kinách

[ctx: #31204]
en: ComingSoon
sk_sk: Čoskoro príde

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
sk_sk: Zdroj textov skladieb

[ctx: #31206]
en: Opening This Week
sk_sk: Uvádzané tento týždeň

[ctx: #31207]
en: Upcoming
sk_sk: Pripravované

[ctx: #31208]
en: Top Box Office
sk_sk: Najväčšie tržby

[ctx: #31209]
en: In Cinemas
sk_sk: V Kinách

[ctx: #31210]
en: Popular Movies
sk_sk: Obľúbené filmy

[ctx: #31211]
en: Top Rated Movies
sk_sk: Najviac hodnotené filmy

[ctx: #31212]
en: Popular TV
sk_sk: Obľúbené TV

[ctx: #31213]
en: Top Rated TV
sk_sk: Najviac hodnotené TV

[ctx: #31214]
en: Currently Airing TV
sk_sk: Práve vysielané TV

[ctx: #31215]
en: TV Airing Today
sk_sk: Dnes vysielané TV

[ctx: #31216]
en: Longer details
sk_sk: Viac detailov

[ctx: #31217]
en: Single logo
sk_sk: Len jedno logo

[ctx: #31218]
en: Use vinyl record instead of blank CD for disc fallback
sk_sk: Zobraziť vinylovú platňu namiesto prázdneho CD

[ctx: #31219]
en: Language flags
sk_sk: Značky jazykov

[ctx: #31220]
en: RSS Feed
sk_sk: RSS kanál

[ctx: #31221]
en: Big
sk_sk: Veľký

[ctx: #31222]
en: Mini
sk_sk: Malý

[ctx: #31224]
en: Seekbar time display
sk_sk: Zobrazenie času na priebehovej lište

[ctx: #31225]
en: Time remaining label
sk_sk: Štítok zostávajúceho času

[ctx: #31226]
en: Time elapsed/Total duration
sk_sk: Uplynulý čas/Celkový čas

[ctx: #31227]
en: Time elapsed/Time remaining
sk_sk: Uplynulý čas/Zostávajúci čas

[ctx: #31228]
en: Time remaining/Total duration
sk_sk: Zostávajúci čas/Celkový čas

[ctx: #31229]
en: Extended Panel
sk_sk: Rozšírený panel

[ctx: #31231]
en: Widget Style
sk_sk: Štýl miniaplikácie

[ctx: #31232]
en: Replace Play Button
sk_sk: Nahradiť tlačidlo Prehrať

[ctx: #31233]
en: Hide artwork
sk_sk: Skryť artwork

[ctx: #31234]
en: Next aired
sk_sk: Nasledujúce vysielanie

[ctx: #31235]
en: Slide Left
sk_sk: Posunuť vľavo

[ctx: #31236]
en: Slide Right
sk_sk: Posunúť vpravo

[ctx: #31237]
en: Cache tv extrafanart
sk_sk: Mezipamäť tv extrafanart

[ctx: #31238]
en: SongList
sk_sk: Zoznam skladieb

[ctx: #31239]
en: RightList
sk_sk: Zoznam vpravo

[ctx: #31240]
en: FanartList
sk_sk: Zoznam s fanartom

[ctx: #31241]
en: LowList
sk_sk: Zoznam dolu

[ctx: #31242]
en: BigList
sk_sk: Veľký zoznam

[ctx: #31243]
en: Posters
sk_sk: Plagáty

[ctx: #31245]
en: Wall
sk_sk: Nástenka

[ctx: #31246]
en: Fullscreen Wall
sk_sk: Celoobrazovková nástenka

[ctx: #31247]
en: InfoWall
sk_sk: Info-nástenka

[ctx: #31249]
en: BigFan
sk_sk: Veľký fanart

[ctx: #31250]
en: BigInfo
sk_sk: Veľké info

[ctx: #31251]
en: Gallery
sk_sk: Galéria

[ctx: #31252]
en: TopBar
sk_sk: Horná lišta

[ctx: #31253]
en: Banners
sk_sk: Transparenty

[ctx: #31254]
en: Smaller posters
sk_sk: Menšie plagáty

[ctx: #31255]
en: Mediaflags
sk_sk: Značky médií

[ctx: #31256]
en: Brochure
sk_sk: Brožúra

[ctx: #31257]
en: Movie set titles
sk_sk: Tituly v kolekcii

[ctx: #31258]
en: Blur background (extended info dialog)
sk_sk: Rozmazať pozadie (dialóg s rozšírenými informáciami)

[ctx: #31259]
en: Center
sk_sk: V strede

[ctx: #31260]
en: Set background rotation speed
sk_sk: Rýchlosť rotovania pozadia

[ctx: #31261]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen or bottom of the screen.
sk_sk: Voľba pozície RSS spravodajstva. Na vrchu, alebo na spodu obrazovky.

[ctx: #31262]
en: Hides the labels below the icons on the main menu.
sk_sk: Skryť názvy položiek pod ikonami hlavnej ponuky.

[ctx: #31263]
en: Hide menu labels
sk_sk: Skryť názvy položiek ponuky

[ctx: #31264]
en: Displays artist fanart provided by the Artist Slideshow addon as the background of the home menu.
sk_sk: Zobrazí fanarty interpreta poskytnuté doplnkom Artist Slideshow ako pozadie domovskej obrazovky s hlavnou ponukou.

[ctx: #31265]
en: This will reset the main menu to its defaults.[CR]This action cannot be undone.
sk_sk: Nastaví hlavnú ponuku do jej východzieho stavu.[CR] Táto akcia nenávratne odstráni všetky jej zmeny a nastavenia.

[ctx: #31266]
en: Hide player control buttons
sk_sk: Skryť tlačidlá ovládania prehrávača

[ctx: #31267]
en: Hide time & date
sk_sk: Skryť čas a dátum

[ctx: #31268]
en: Hide Album
sk_sk: Skryť album

[ctx: #31269]
en: Hide next track widget
sk_sk: Skryť miniaplikáciu pre zobrazenie nasledujúcej stopy

[ctx: #31270]
en: Add to CouchPotato
sk_sk: Pridať do CouchPotato

[ctx: #31271]
en: Click for more
sk_sk: Viac (kliknite)

[ctx: #31272]
en: Awards
sk_sk: Ocenenia

[ctx: #31273]
en: Recording widget
sk_sk: Miniaplikácia nahrávania televízie

[ctx: #31275]
en: Case
sk_sk: Obal

[ctx: #31276]
en: Style
sk_sk: Štýl

[ctx: #31277]
en: Sort by
sk_sk: Zoradiť podľa

[ctx: #31278]
en: Sort order
sk_sk: Smer triedenia

[ctx: #31279]
en: Add-on status
sk_sk: Stav doplnku

[ctx: #31280]
en: Time & Date
sk_sk: Čas a dátum

[ctx: #31281]
en: Choose skin colors
sk_sk: Úprava farieb

[ctx: #31282]
en: Enable startup intro
sk_sk: Povoliť úvodné video

[ctx: #31283]
en: Auto open sidemenu when hovering over the top left corner
sk_sk: Automaticky otvoriť bočnú ponuku pri posune do ľavého horného rohu

[ctx: #31284]
en: Enable Advanced Widgets
sk_sk: Povoliť pokročilé miniaplikácie

[ctx: #31285]
en: Global Widget Backgrounds
sk_sk: Globálne pozadia miniaplikácií

[ctx: #31286]
en: Opacity
sk_sk: Nepriehľadnosť

[ctx: #31288]
en: Enable panel widget information
sk_sk: Povoliť informácie na paneli miniaplikácie

[ctx: #31289]
en: Hide widgets when not focused
sk_sk: Skryť miniaplikáciu, keď nie je zvolená

[ctx: #31290]
en: This will auto open the sidemenu (where available) when hovering over the top left corner of the screen using a mouse.
sk_sk: Automaticky otvoriť bočnú vysúvaciu ponuku (ak je k dispozícii) pri presune kurzora myši do ľavého horného rohu obrazovky.

[ctx: #31291]
en: Disable scrolling label
sk_sk: Zakázať rolovanie textu

[ctx: #31292]
en: InfoPopup
sk_sk: Vyskakovacie info

[ctx: #31293]
en: Small Icons
sk_sk: Malé ikony

[ctx: #31294]
en: Focused Main Menu
sk_sk: Zvolená položka hlavnej ponuky

[ctx: #31295]
en: Unfocused Main Menu
sk_sk: Hlavná ponuka

[ctx: #31296]
en: Focused Submenu
sk_sk: Zvolená položka podponuky

[ctx: #31297]
en: Unfocused Submenu
sk_sk: Podponuka

[ctx: #31298]
en: Focused Icons label
sk_sk: Popis zvolenej ikony

[ctx: #31299]
en: Unfocused Icons label
sk_sk: Popis ikony

[ctx: #31300]
en: Overview
sk_sk: Prehľad

[ctx: #31301]
en: Last Updated
sk_sk: Naposledy aktualizované

[ctx: #31302]
en: Menu Bar
sk_sk: Lišta ponuky

[ctx: #31303]
en: System Bars
sk_sk: Systémové lišty

[ctx: #31304]
en: Highlight
sk_sk: Zvýraznenie

[ctx: #31305]
en: Unwatched episode
sk_sk: Nevidená epizóda

[ctx: #31306]
en: Customize colors
sk_sk: Prisposobenie farieb

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
sk_sk: Skryť Fanart

[ctx: #31308]
en: Focused text
sk_sk: Zvolený text

[ctx: #31309]
en: Memory Used
sk_sk: Použitá pamäť

[ctx: #31310]
en: Unfocused text
sk_sk: Text

[ctx: #31311]
en: New InfoPanel
sk_sk: Nový informačný panel

[ctx: #31312]
en: SiLVO mod
sk_sk: Režim SiLVO

[ctx: #31313]
en: Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!
sk_sk: Nech sneží! Nech sneží! Nech sneží!

[ctx: #31314]
en: Panel
sk_sk: Panely

[ctx: #31315]
en: A required script is [B]NOT INSTALLED[/B]. Press INSTALL to download automatically. Press CANCEL if you would like to return to System Settings and switch skins. You may need to restart Kodi after installation completes.
sk_sk: Požadovaný skript [B]NIE JE NAINŠTALOVANÝ[/B]. Stlačte INŠTALOVAŤ pre stiahnutie skriptu a automatickú inštaláciu. Ak sa chcete vrátiť do systémových nastavení a prepnúť vzhľad, stlačte ZRUŠIŤ. Pre kompletné dokončenie inštalácie bude možno vyžadovaný reštart.

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
sk_sk: Nastaviť cestu k FanArtu

[ctx: #31318]
en: [B]CONFIGURE LibreELEC SETTINGS[/B][CR]Setup system option · Manage network[CR]Configure services · About LibreELEC
sk_sk: [B]KONFIGURÁCIA LibreELEC[/B][CR]Základné systémové nastavenia · Správa siete[CR]Konfigurácia služieb · O systéme LibreELEC

[ctx: #31319]
en: Due to recent updates it is [B]RECOMMENDED[/B] to reset the Main Menu. Certain issues may be resolved by re-setting up your widgets but if issues continue please reset the Main Menu. Press CANCEL to ignore this warning and continue.
sk_sk: V dôsledku posledných zmien je [B]DOPORUČENÉ[/B] resetovať hlavnú ponuku a obnoviť ju do východzieho stavu. Väčšinu problémov vyrieši reset miniaplikácií, no ak problémy pretrvávajú, resetujte hlavnú ponuku. Stlačte Zrušiť, ak chcete ignorovať toto varovanie a pokračovať.

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
sk_sk: Naposledy prihlásený

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
sk_sk: Výber Karaoke skladby

[ctx: #31322]
en: This will disable the screensaver during music playback by hiding the visualization. This may cause unwanted [B]IMAGE RETENTION[/B] if not used carefully. Do you accept the risks and want to enable this setting?
sk_sk: Týmto sa zakáže šetrič obrazovky počas prehrávania hudby tak, že sa skryje vizualizácia. To môže viesť k neočakávanému [B]ZASEKNUTIU OBRÁZKA[/B], ak sa funkcia použije neopatrne. Prijimate toto riziko a prajete si povoliť toto nastavenie?

[ctx: #31323]
en: If you cannot locate the directory containing your background images, please add that location as a source in Kodi's File Manager. For more information visit http://kodi.wiki/view/File_manager
sk_sk: Ak neviete nájsť priečinok s vašími obrázkami pozadí, pridajte toto umiestnenie ako zdroj v Správcovi súborov Kodi. Viac informácií ziskate na webe http://kodi.wiki/view/File_manager

[ctx: #31324]
en: Aired
sk_sk: Vysielané

[ctx: #31325]
en: REQUIRED scripts are necessary for basic skin functions.
sk_sk: VYŽADOVANÉ skripty sú nevyhnutné pre základné funkcie vzhľadu.

[ctx: #31326]
en: These are RECOMMENDED scripts that add additional features. They are not needed for basic skin functionality. Some RECOMMENDED scripts may be unsuitable for low performance devices.
sk_sk: Toto sú DOPORUČENÉ skripty, pridávajúce doplňujúce funkcie. Nie sú nevyhnutné pre základné funkcie vzhľadu. Niektoré DOPORUČENÉ skripty môžu byť nepoužiteľné na zariadeniach so slabým výkonom.

[ctx: #31327]
en: These are OPTIONAL scripts that add extra features. They are not needed for basic skin functionality. Some OPTIONAL scripts may be unsuitable for low performance devices.
sk_sk: Toto sú VOLITEĽNÉ skripty pridávajúce extra funkcie. Nie sú nevyhnutné pre základné funkcie vzhľadu. Niektoré VOLITEĽNÉ skripty môžu byť nepoužiteľné na zariadeniach so slabým výkonom.

[ctx: #31328]
en: Recently Added
sk_sk: Posledné pridané

[ctx: #31329]
en: Taking a Screenshot
sk_sk: Urobiť snímok obrazovky

[ctx: #31330]
en: This script is not available in the default Kodi repositiory. The Aeon Nox SiLVO repo is needed to use the click to install feature, without it this script must be installed manually.
sk_sk: Tento skript nie je dostupný z predvoleného repozitára KODI. Pre inštaláciu tohoto rozšírenia potrebujete repozitár Aeon Nox SiLVO, resp. musíte vykonať inštaláciu manuálne.

[ctx: #31331]
en: Installed
sk_sk: Nainštalovaný

[ctx: #31332]
en: Not Installed or Disabled
sk_sk: Nenainštalované alebo Zakázané

[ctx: #31333]
en: The default behavior is to display Music information for 10 seconds after a song is played or the next track in your queue begins. To display permanently reactivate the info and do not toggle it off a second time.
sk_sk: Predvolené nastavenie zobrazí informácie o hudbe na dobu 10 sekúnd po spustení prehrávania skladby, alebo keď je spustená ďalšia skladba z playlistu. Pre trvalé zobrazenie znovu vyvolajte zobrazenie informácií.

[ctx: #31334]
en: Required
sk_sk: Vyžadované

[ctx: #31335]
en: Recommended
sk_sk: Odporúčané

[ctx: #31336]
en: Optional
sk_sk: Voliteľné

[ctx: #31337]
en: Install or change settings of supported add-ons
sk_sk: Inštalovať alebo zmeniť nastavenia podporovaných doplnkov

[ctx: #31338]
en: Enable or disable system debug logging
sk_sk: Povoliť alebo zakázať zapisovanie systémových ladiacich informáci

[ctx: #31339]
en: Enable or disable skin debug info
sk_sk: Povoliť alebo zakázať ladiace informácie vzhľadu

[ctx: #31340]
en: Color customization
sk_sk: Nastavenie farieb

[ctx: #31341]
en: NOT SUPPORTED
sk_sk: NEPODPOROVANÉ

[ctx: #31342]
en: Display the status of some add-ons supported in Aeon Nox SiLVO. Select an add-on to install or open its settings if already installed.
sk_sk: Zobraziť stav niektorých doplnkov podporovaných Aeon Nox SiLVO. Zvoľte doplnok na inštaláciu, alebo zmeňte jeho nastavenia, ak je už nainštalovaný.

[ctx: #31343]
en: Display background name
sk_sk: Zobraziť meno/názov na pozadí

[ctx: #31344]
en: Display title of movie/tvshow/artist on home screen if the background has a fanart slideshow as background.
sk_sk: Zobraziť názov filmu/seriálu resp. meno umelca na pozadí domácej obrazovky, ak je ako pozadie zvolená prezentácia fanartov.

[ctx: #31345]
en: Main Menu Customizer
sk_sk: Editor hlavnej ponuky

[ctx: #31346]
en: OSD Progress Bar
sk_sk: OSD indikátor priebehu

[ctx: #31347]
en: Hide CD
sk_sk: Skryť CD

[ctx: #31348]
en: Dimmer
sk_sk: Stmievač

[ctx: #31349]
en: Left
sk_sk: Vľavo

[ctx: #31350]
en: Right
sk_sk: Vpravo

[ctx: #31351]
en: Enable Netflix style pause screen popup
sk_sk: Povoliť pri pozastavení vyskakovacie info-okno v štýle Netflixu

[ctx: #31352]
en: Inactive
sk_sk: Neaktívne

[ctx: #31353]
en: Shows an overview of the movie or episode 5 seconds after the video is paused.
sk_sk: Zobrazí prehľad filmu alebo epizódy 5 sekúnd po pozastavení videa.

[ctx: #31354]
en: Fade unfocused
sk_sk: Stmaviť nezvolené

[ctx: #31355]
en: You're watching
sk_sk: Sledujete

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
sk_sk: Hardvérové dekódovanie

[ctx: #31357]
en: Decoder
sk_sk: Dekóder

[ctx: #31358]
en: Icon only
sk_sk: Len ikona

[ctx: #31359]
en: Logo & Channel name
sk_sk: Logo a názov kanála

[ctx: #31360]
en: Large
sk_sk: Veľká

[ctx: #31361]
en: Compact
sk_sk: Kompaktná

[ctx: #31362]
en: Name only
sk_sk: Len názov

[ctx: #31363]
en: No Guide
sk_sk: Žiadne EPG

[ctx: #31364]
en: Timeshift
sk_sk: Časový posun

[ctx: #31365]
en: Customization
sk_sk: Prispôsobenie

[ctx: #31366]
en: Setup the on-screen display during fullscreen video playback.
sk_sk: Nastavenie parametrov OSD (on-screen display) počas prehrávania videa na celej obrazovke.

[ctx: #31367]
en: Setup the on-screen display during fullscreen music playback.
sk_sk: Nastavenie parametrov OSD (on-screen display) počas prehrávania hudby na celej obrazovke.

[ctx: #31368]
en: Choose settings for the video and music information screens.
sk_sk: Nastavenia pre informačné obrazovky s informáciami o filmoch a hudbe.

[ctx: #31370]
en: Full plot
sk_sk: Kompletná zápletka

[ctx: #31371]
en: Views and widget plot preference
sk_sk: Nastavenie zobrazenia a miniaplikácie so zápletkou

[ctx: #31372]
en: Choose if library views and widgets should display plot outline or full plot. Falls back to full plot if no outline is available. This does not effect certain areas with limited space for the plot that have this enabled by default
sk_sk: Vyberte, či sa má v zobrazeniach knižnice a miniaplikáciách (widgetoch) bude zobrazená kompletná zápletka, alebo len jej načrtnutie. Ak načrtnutie zápletky nie je k dispozícii, bude zobrazená kompletná zápletka. Toto nemá vplyv pri niektorých zobrazeniach s obmedzeným priestorom, ktoré majú túto voľbu prednastavenú

[ctx: #31373]
en: Customize the colors displayed throughout the skin.
sk_sk: Úprava a prispôsobenie farieb.

[ctx: #31374]
en: Latest
sk_sk: Najnovšie

[ctx: #31376]
en: Music OSD
sk_sk: Hudobné OSD

[ctx: #31377]
en: Altering this shortcut may prevent access to the Main Menu customizer and several skin options.[CR]Are you sure you want to perform the requested changes to this shortcut?
sk_sk: Zmena tohoto odkazu môže spôsobiť neprístupnosť editora hlavnej ponuky a dôležitých nastavení vzhľadu.[CR]Skutočne si prajete vykonať požadované zmeny v tomto odkaze?

[ctx: #31378]
en: Toggle SYSTEM DEBUG LOGGING on or off. When activated a visible debug overlay will appear in the top left corner of your screen. This is NOT the same as SKIN DEBUG INFO.
sk_sk: Zapnutie alebo vypnutie Systémovych ladiacich informácií. Ak sú zapnuté, v ľavom hornom rohu obrazovky sa objavia ladiace informácie. Toto nie je to isté, ako ladiace informácie vzhľadu.

[ctx: #31379]
en: Toggle SKIN DEBUG INFO on or off. When activated a visible debug overlay will appear in the top left corner of your screen. This is NOT the same as SYSTEM DEBUG LOGGING.
sk_sk: Zapnutie alebo vypnutie ladiacich informácií vzhľadu. Ak sú zapnuté, v ľavom hornom rohu obrazovky sa objavia ladiace informácie. Toto nie je to isté, ako systémové ladiace informácie.

[ctx: #31380]
en: Activating this setting will enable the skins built-in startup intro video.
sk_sk: Aktivovanie tohto nastavenia povolí prehratie zabudovaného úvodného videa vzhľadu.

[ctx: #31381]
en: Will open the settings for the AutoComplete add-on.
sk_sk: Otvorí nastavenia doplnku pre automatické dokončovanie.

[ctx: #31382]
en: Resets the path to your video genre fanart folder.
sk_sk: Vymaže cestu k priečinku fanartov pre video žánre.

[ctx: #31383]
en: Resets the path to your music genre fanart folder.
sk_sk: Vymaže cestu k priečinku fanartov pre hudobné žánre.

[ctx: #31384]
en: This activates animated snow falling over all backgrounds.[CR]This may cause perfomance issues on low powered devices.
sk_sk: Aktivácia animácie sneženia na všetkých pozadiach. [CR]Toto nastavenie môže spôsobiť problémy na zariadeniach so slabším výkonom.

[ctx: #31385]
en: Use this to control the opacity of the widgets. [CR]100% has no transparency.
sk_sk: Nastavenie opacity (nepriehľadnosti) miniaplikácií. [CR]Opacita 100% znamená nulovú priehľadnosť.

[ctx: #31386]
en: This will set a global background overriding any per-widget settings.
sk_sk: Nastavenie globálneho spoločného pozadia pre miniaplikácie. Toto prepíše individuálne nastavenie pozadia v miniaplikácii.

[ctx: #31387]
en: When enabled LIST style widgets will autoscroll. This does not effect PANEL style Widgets.
sk_sk: Zapnutie automatického skrolovanie položiek v miniaplikáciách typu ZOZNAM. Nijako neovplyvňuje miniaplikácie typu PANEL.

[ctx: #31388]
en: This setting will activate cases for the info that appears when you are focused on a widget. The widget info must be enabled in the settings of the widget for it to appear.
sk_sk: Toto nastavenie aktivuje zobrazenie obalu pre informácie, ktoré sa zobrazia, keď zvolíte miniaplikáciu. Miniaplikácia musí mať vo svojich nastaveniach povolené zobrazenie informácii.

[ctx: #31389]
en: Global setting that shows the information for the focused item above or below depending on the PANEL widget location. This will override any per-widget settings and has NO effect on LIST widgets.
sk_sk: Globálne nastavenie, ktoré zobrazuje informácie pre vybranú položku nad alebo pod ňou v závislosti od umiestnenia widgetu PANEL. Toto prepíše všetky nastavenia pre jednotlivé widgety a nemá ŽIADNY vplyv na widgety ZOZNAM.

[ctx: #31390]
en: Skin default
sk_sk: Predvolený vzhľad

[ctx: #31392]
en: When enabled all widgets will be hidden until you have navigated to it.
sk_sk: Ak je táto funkcia povolená, všetky widgety budú skryté, dokým na ne neprejdete.

[ctx: #31393]
en: Ends at
sk_sk: Končí o

[ctx: #31394]
en: Replace default info with Netflix style
sk_sk: Nahradí predvolené zobrazovanie informácií (budú zobrazované v štýle NetFlixu)

[ctx: #31395]
en: Use colored genres
sk_sk: Použiť farebné žánre

[ctx: #31396]
en: Lighter colors
sk_sk: Svetlejšie farby

[ctx: #31397]
en: Custom Widget
sk_sk: Uživateľská miniaplikácia

[ctx: #31398]
en: Do you want to reset ALL skin settings and color customizations to their defaults?[CR]This action cannot be undone.
sk_sk: Určite chcete vynulovať všetky nastavenia vzhľadu a farieb a nastaviť ich na predvolené hodnoty?[CR]Táto akcia sa nedá vrátiť späť.

[ctx: #31399]
en: Customize the settings for the Live TV section.
sk_sk: Úprava nastavení pre živú TV.

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE INTERFACE SETTINGS[/B][CR]Change the skin · Set language and region[CR]Set up a screensaver · Setup master lock
sk_sk: [B]KONFIGURÁCIA PROSTREDIA[/B][CR]Zmena vzhľadu · Regionálne nastavenia a jazyk[CR]Nastavenie šetriča obrazovky · Nastavenie hlavného zámku

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE PLAYER SETTINGS[/B][CR]Configure video playback · Configure music playback[CR]Configure picture slideshow · Configure video language and subtitles
sk_sk: [B]KONFIGURÁCIA PREHRÁVAČA[/B][CR]Nastavenie prehrávania videí · Nastavenie prehrávania hudby[CR]Nastavenie prezerania obrázkov · Nastavenie jazyka a titulkov vo videách

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MEDIA SETTINGS[/B][CR]Manage sources · Set default select action[CR]Configure metadata options · Configure file list options
sk_sk: [B]KONFIGURÁCIA MÉDIÍ[/B][CR]Správa zdrojov · Nastavenie predvolenej akcie[CR]Nastavenie možností metadát · Nastavenie zoznamov súborov

[ctx: #31403]
en: Reset skin settings
sk_sk: Obnoviť nastavenia vzhľadu

[ctx: #31404]
en: This will RESET ALL skin settings, selecting YES in the dialog that appears is irreversible. This DOES NOT affect the Main Menu items you have set in the Main Menu Customizer.
sk_sk: Táto voľba resetuje všetky nastavenia vzhľadu a obnoví predvolené hodnoty. Po stlačení ÁNO sa zmeny nedajú vrátiť späť. Toto neovplyvní položky hlavnej ponuky, ktoré ste upravili v editore hlavnej ponuky.

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR]Check out your hardware[CR]Check Kodi revision number · Monitor CPU usage
sk_sk: [B]MONITOROVANIE SYSTÉMU[/B][CR]Informácie o hardvéri[CR]Informácie o verzii Kodi · Monitor vyťaženia procesora a pamäte

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output[CR]Set power saving options · Configure proxy settings · Enable debugging
sk_sk: [B]KONFIGURÁCIA SYSTÉMU[/B][CR]Nastavenie a kalibrácia obrazovky · Nastavenie zvukového výstupu[CR]Nastavenie šetrenia energie · Nastavenie proxy · Povolenie ladenia systému

[ctx: #31407]
en: [B]CONFIGURE PROFILES[/B][CR]Setup and manage user profiles[CR]Change password · Enable login screen
sk_sk: [B]KONFIGURÁCIA PROFILOV[/B][CR]Nastavenie a správa užívateľských profilov[CR]Zmena hesla · ovolenie prihlasovacej obrazovky

[ctx: #31408]
en: Enable to show a LiveTV widget displaying what is currently recording and the next timer that is scheduled to record.
sk_sk: Povolenie zobrazenia widgetu Živého TV vysielania, ktorý zobrazuje aktuálne nahrávanie a nasledujúci časovač naplánovaného nahrávania.

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE LIVE TV SETTINGS[/B][CR]Change full screen info[CR]Manage Guide data settings  •  Configure recording options
sk_sk: [B]KONFIGURÁCIA ŽIVEJ TELEVÍZIE[/B][CR]Zmena informácií na celej obrazovke[CR]Správa elektronického programového sprievodcu (EPG)[CR]Konfigurácia nahrávania

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
sk_sk: [B]KONFIGURÁCIA SLUŽIEB[/B][CR]Nastavenie ovládania Kodi cez UPnP a HTTP · Nastavenie zdieľania súborov[CR]Povolenie Zeroconf · Nastavenie AirPlay

[ctx: #31411]
en: Will override the General Theme color.
sk_sk: Prepíše farbu hlavnej témy.

[ctx: #31412]
en: Select section
sk_sk: Vybrať sekciu

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
sk_sk: Sú k dispozícii lokálne titulky

[ctx: #31414]
en: Set the Main Theme color used throughout the skin.
sk_sk: Nastavenie farby hlavnej témy, ktorá bude použitá vo vačšine častí vzhľadu.

[ctx: #31416]
en: Set to add color to the UnWatched Episode count.
sk_sk: Nastavenie farby počítadla nevidených epizód.

[ctx: #31417]
en: Set the Main Menu Theme color.
sk_sk: Nastavenie farby témy hlavnej ponuky.

[ctx: #31418]
en: Choose the color for the TopBar in views and other sections not on the Home screen.
sk_sk: Nastavenie farby hornej lišty v prehľadoch a iných sekciách mimo domovskej obrazovky.

[ctx: #31419]
en: Enable this to change the default transparent color to a more solid FULL COLOR image.
sk_sk: Povolením tejto možnosti zmeníte predvolenú priehľadnú farbu na jednoliaty PLNO FAREBNÝ obrázok.

[ctx: #31420]
en: Choose the color of the Progress bar displayed during fullscreen video playback.
sk_sk: Nastavenie farby indikátora priebehu zobrazovaného počas prehrávania videa na celej obrazovke.

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
sk_sk: Zvoľte svoj užívateľský Kodi profil[CR]pre prihlásenie a pokračujte

[ctx: #31422]
en: Customize the Widget Highlight color on the home screen.
sk_sk: Nastavenie farby zvýraznenia miniaplikácie na domovskej obrazovke.

[ctx: #31423]
en: Will override the General Highlight color.
sk_sk: Prepíše hlavnú farbu zvýraznenia.

[ctx: #31424]
en: This will change the color of the Widget background when selecting one of the Colored options in the Global setting in the Widgets section or individually in the Menu Customizer if you did not enable Global backgrounds.
sk_sk: Nastavenie farby pozadia miniaplikácii. Aplikuje sa, ak nie je nastavené globálne pozadie miniaplikácií a je zvolená niektorá z farebných možností v globálnych nastaveniach vzhľadu v sekcii Miniaplikácie, alebo individualne v nastaveniach položky hlavnej ponuky.

[ctx: #31425]
en: Use this to customize the color on the Home window for the item selected.
sk_sk: Nastavenie farby pre zvolenú súčasť domovskej obrazovky.

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
sk_sk: Tu zadajte text...

[ctx: #31427]
en: Skin Shortcuts is responsible for handeling all aspects of the main menu.
sk_sk: Doplnok Skin Shortcuts zodpovedá za obsluhu a riadenie hlavnej ponuky.

[ctx: #31428]
en: The Grab Fanart script provides the random fanart slideshows for the main menu.
sk_sk: Skript Grab Fanart poskytuje náhodnú prehliadku fanartov pre hlavnú ponuku.

[ctx: #31429]
en: Library Data Provider is a service that runs in the background to provide library data for widgets and live backgrounds as well as playlist statistics for infolines.
sk_sk: Library Data Provider je služba, ktorá beží na pozadí a poskytuje údaje z mediálnych knižníc pre widgety a živé pozadia, ako aj štatistiku playlistov pre infolinky.

[ctx: #31430]
en: Resource image addon for displaying the default white studio icons throughout the skin.
sk_sk: Doplnok s kolekciou obrázkov pre zobrazovanie predvolených bielych ikon filmových štúdií v celom vzhľade.

[ctx: #31431]
en: Resource image addon for displaying the default white recording label icons throughout the skin.
sk_sk: Doplnok s kolekciou obrázkov pre zobrazovanie predvolených bielych ikon nahrávacích štúdií v celom vzhľade.

[ctx: #31432]
en: Embuary Info displays extended cast, crew, and video info metadata.
sk_sk: Doplnok Embuary Info zobrazuje rozšírené informácie o filmoch, seriáloch a ich obsadení.

[ctx: #31433]
en: Skin Info Service is used to display movie set information throughout the skin.
sk_sk: Skin Info Service je doplnok využívaný na zobrazovanie informácií z filmovej kolekcie.

[ctx: #31434]
en: Alt fanart
sk_sk: Alternatívny fanart

[ctx: #31435]
en: Alt icon
sk_sk: Alt ikona

[ctx: #31436]
en: Center date and time when infoline is empty
sk_sk: Vycentrovať dátum a čas, ak je info-riadok prázdny

[ctx: #31437]
en: Use paused label
sk_sk: Zobrazovať nápis pri pozastavenom videu

[ctx: #31438]
en: Click to install Artist Slideshow
sk_sk: Kliknutím nainštalujte doplnok Artist Slideshow

[ctx: #31439]
en: There are no default backgrounds in this skin, would you like to choose one now?[CR]You can still select one in Skin settings > General if you choose No.
sk_sk: V tomto vzhľade nie sú nastavené prevolené pozadia, prajete si nastaviť teraz niektoré pozadie? [CR]Ak zvolíte nie, stále budete mať možnosť zvoliť pozadie v nastaveniach vzhľadu v sekcii "Hlavné".

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
sk_sk: Naposledy sledované kanály

[ctx: #31441]
en: [B]CONFIGURE GAME SETTINGS[/B][CR]Change gameplay options[CR]Keyboard settings  •  Configure rewind settings
sk_sk: [B]KONFIGURÁCIA HIER[/B][CR]Zmena herných nastavení[CR]Nastavenia klávesnice · Nastavenie pretáčania

[ctx: #31442]
en: Background dimmer
sk_sk: Stlmenie pozadia

[ctx: #31443]
en: Thumb
sk_sk: Náhľad

[ctx: #31444]
en: Disable widget fanart
sk_sk: Zakázať fanart miniaplikácie

[ctx: #31445]
en: Main menu
sk_sk: Hlavná ponuka

[ctx: #31446]
en: Hide Main Menu elements when pressing back
sk_sk: Skryť ponuku po stlačení tlačidla 'späť'

[ctx: #31447]
en: Show a popup displaying answers to some FREQUENTLY ASKED QUESTIONS posted by users in the skins thread on the Kodi forums.
sk_sk: Zobrazí okno s odpoveďami na často kladené otázky užívateľmi na fóre zaoberajúcimi sa vzhľadmi pre Kodi.

[ctx: #31448]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR]Manage your installed Add-ons[CR]Browse for and install Add-ons  •  Check for Add-on updates
sk_sk: [B]KONFIGURÁCIA DOPLNKOV[/B][CR]Správa vašich nainštalovaných doplnkov[CR]Prehliadanie a inštalácia doplnkov · Aktualizácie doplnkov

[ctx: #31449]
en: Save & Exit
sk_sk: Uložiť a odísť

[ctx: #31450]
en:   •  Open Settings
sk_sk:   •  Otvoriť nastavenia

[ctx: #31451]
en:   •  Click to Install or Enable
sk_sk:   •  Kliknite pre Inštaláciu alebo Povolenie

[ctx: #31452]
en: Premiered
sk_sk: Premiéra

[ctx: #31453]
en: Down for more
sk_sk: Dolu pre viac obsahu

[ctx: #31454]
en: Up or down
sk_sk: Dolu alebo Hore

[ctx: #31455]
en: Up to return
sk_sk: Hore pre návrat

[ctx: #31456]
en: Library using Global Search
sk_sk: V knižnici pomocou globálneho vyhľadávania

[ctx: #31459]
en: Radio groups
sk_sk: Skupiny rádií

[ctx: #31461]
en: This option requires a Weather fanart pack. If one is not installed, click GET MORE to choose one. After installation you can select it as your weather background. This is also used to display conditional Weather backgrounds for the Main Menu.
sk_sk: Táto voľba vyžaduje balík fanartov počasia (Weather fanart pack). Ak nemáte žiadny nainštalovaný, kliknite na 'Získať viac...' a nainštalujte nejaký. Po inštalácii si ho môžete zvoliť ako pozadie pri zobrazovaní počasia. Taktiež je možné zvoliť aj ako pozadie pre hlavnú ponuku, ktoré sa bude meniť podľa počasia.

[ctx: #31462]
en: This option requires a Weather icon pack. If one is not installed, click GET MORE to choose one. After installation you can select it as your Weather icons.
sk_sk: Táto voľba vyžaduje balík ikon počasia (Weather icon pack). Ak nemáte žiadny nainštalovaný, kliknite na 'Získať viac...' a nainštalujte nejaký. Po inštalácii si ich môžete zvoliť ako vaše ikony počasia.

[ctx: #31463]
en: When enabled pressing BACK or BACKSPACE will hide all Main Menu elements. This does not work when media is Playing or Paused.
sk_sk: Ak je možnosť zapnutá, stlačenie tlačidla SPÄŤ resp. BACKSPACE skryje všetky komponenty hlavnej ponuky. Neplatí to, ak beží prehrávanie alebo je prehrávanie pozastavené (PAUZA).

[ctx: #31464]
en: This will center the Date and Time when the Menu item does not have a chosen InfoLine.
sk_sk: Dátum a čas budú v strede, ak položka ponuky nebude mať nastavený žiadny info-riadok.

[ctx: #31465]
en: Video & Music information
sk_sk: Informácie o hudbe a videu

[ctx: #31466]
en: Press [B]LEFT[/B] to show Plot[CR]Press [B]RIGHT[/B] to show Cast.[CR]Use [B]UP[/B] or [B]DOWN[/B] to scroll.
sk_sk: Stlačte [B]VĽAVO[/B] pre zobrazenie zápletky.[CR]Stlačte [B]VPRAVO[/B] pre zobrazenie obsadenia.[CR]Použite [B]NAHOR[/B] alebo [B]NADOL[/B] pre posun/rolovanie.

[ctx: #31467]
en: This will disable the TopBar completely and ignore all on/off view settings.
sk_sk: Úplne zakáže hornú lištu. Nastavenia hornej lišty pri jednotlivých zobrazeniach budú ignorované.

[ctx: #31468]
en: Restore
sk_sk: Obnoviť

[ctx: #31469]
en: Disable the TopBar
sk_sk: Zakázať hornú lištu

[ctx: #31470]
en: Set Weather background
sk_sk: Nastaviť pozadie počasia

[ctx: #31471]
en: Set Weather icons
sk_sk: Nastaviť ikony počasia

[ctx: #31472]
en: Library using Kodi
sk_sk: V knižnici pomocou Kodi

[ctx: #31473]
en: Helper script to edit basic metadata information of library items with support to automatically update the .nfo file of movies, TV shows, episodes and music videos.
sk_sk: Pomocný skript na úpravu základných informácií o metadátach položiek knižnice s podporou automatickej aktualizácie súboru .nfo filmov, seriálov, epizód a hudobných videí.

[ctx: #31474]
en: CU LRC Lyrics is used to download, sync, and display lyrics during fullscreen music playback.
sk_sk: Skript CU LRC Lysrics umožňuje sťahovať, synchronizovať a zobrazovať texty piesní pri prehrávaní hudby v režime celej obrazovky.

[ctx: #31476]
en: TV - Show Next Aired provides information of previous and next to air episodes in your library. It also provides a TV Guide for the next week or two.
sk_sk: TV - Show Next Aired poskytuje informácie o odvysielaných aj nasledujúcich epizódach vo vašej knižnici. Taktiež poskytuje TV programového sprievodcu na nasledujúci týždeň (resp. dva).

[ctx: #31477]
en: Trakt is used to synchronize your collection and personal ratings to your Trakt.tv account.
sk_sk: Trakt je využívaný na synchronizáciu vašich kolekcií a osobných hodnotení s vaším účtum v službe Trakt.tv.

[ctx: #31478]
en: Artist Slideshow is used to display artist fanart for both the home screen and during fullscreen music playback.
sk_sk: Artist Slideshow je používaný na zobrazenie fanartov interpretov, tak ako na domácej obrazovke, tak aj pri prehrávaní hudby v režime celej obrazovky.

[ctx: #31480]
en: Backup and restore your Kodi database and configuration files in the event of a crash or file corruption.
sk_sk: Zálohujte a obnovte svoju databázu Kodi a konfiguračné súbory pre prípad zlyhania alebo poškodenia súborov.

[ctx: #31481]
en: Ubuntu condensed
sk_sk: Ubuntu zhustené

[ctx: #31484]
en: Play regular
sk_sk: Play štandardné

[ctx: #31485]
en: Eject disc
sk_sk: Vysunúť disk

[ctx: #31486]
en: Use Video Lyrics mod
sk_sk: Použiť Video režim zobrazovania textov piesní

[ctx: #31487]
en: More video info details
sk_sk: Viac detailov v informáciách o videu

[ctx: #31488]
en: Plays
sk_sk: Prehratí

[ctx: #31490]
en: [B]CONFIGURE CoreELEC SETTINGS[/B][CR]Setup system option · Manage network[CR]Configure services · About CoreELEC
sk_sk: [B]KONFIGURÁCIA CoreELEC[/B][CR]Základné systémové nastavenia · Správa siete[CR]Konfigurácia služieb · O systéme CoreELEC

[ctx: #31491]
en: Muted
sk_sk: Stíšené

[ctx: #31493]
en: Preset themes
sk_sk: Prednastavené témy

[ctx: #31494]
en: Hide path & filename details
sk_sk: Skryť informácie o ceste a názve súboru

[ctx: #31495]
en: Do you want to reset ALL skin colors to their defaults?[CR]This action cannot be undone.
sk_sk: Prajete si vrátiť všetky farby vzhľadu na ich predvolené hodnoty?[CR]Táto akcia sa nedá vrátiť späť.

[ctx: #31496]
en: Reset skin colors to default
sk_sk: Vrátiť farby vzhľadu na predvolené hodnoty

[ctx: #31497]
en: Move the system bar to the top of the home window. Only works when the RSS feed is NOT set to the high position when enabled in System > Interface > Skin.
sk_sk: Presun systémovej lišty do hornej časti domovskej obrazovky. Funguje len vtedy, ak nie je spravodajstvo RSS umiestnené na vrchu obrazovky a povolené v ponuke Systém > Prostredie > Vzhľad.

[ctx: #31498]
en: Move System Bar to top of screen
sk_sk: Presunúť systémovú lištu na vrch obrazovky

[ctx: #31499]
en: Smaller list
sk_sk: Menší zoznam

[ctx: #31500]
en: This will set the music discart fallback to display a vinyl record instead of a blank CD.
sk_sk: V prípade nenájdenie grafiky pre hudobné CD sa použije obrázok vinylovej platne namiesto prázdneho CD.

[ctx: #31501]
en: Channel group
sk_sk: Skupina kanálov

[ctx: #31502]
en: Live TV
sk_sk: Televízia

[ctx: #31503]
en: Add Group
sk_sk: Pridať skupinu

[ctx: #31504]
en: Rename Group
sk_sk: Premenovať skupinu

[ctx: #31505]
en: Delete Group
sk_sk: Odstrániť skupinu

[ctx: #31506]
en: Available Groups
sk_sk: Dostupné skupiny

[ctx: #31507]
en: Show clearart in tv information
sk_sk: Zobraziť clearart v informáciách o TV

[ctx: #31508]
en: Move OSD buttons to top
sk_sk: Presunúť tlačidlá OSD na vrch obrazovky

[ctx: #31509]
en: Tiny posters
sk_sk: Úplne malé plagáty

[ctx: #31511]
en: Channel Options
sk_sk: Možnosti kanála

[ctx: #31512]
en: Enable fullscreen information for recordings
sk_sk: Povoliť informácie na celej obrazovke pre nahrávky

[ctx: #31513]
en: Enable fullscreen information for add-ons
sk_sk: Povoliť informácie na celej obrazovke pre doplnky

[ctx: #31514]
en: Resource image addon for displaying the coloured studio icons throughout the skin.
sk_sk: Doplnok s kolekciou obrázkov pre zobrazovanie farebných ikon filmových štúdií v celom vzhľade.

[ctx: #31515]
en: Enable language flags for subtitles, audio language or both to the mediaflags. Note that some views will not display them
sk_sk: Pridá ikony jazykov pre titulky a zvukové stopy k značkám médii. Poznámka: Nie všetky typy zobrazení ich zobrazujú

[ctx: #31516]
en: Disable this to show a simplified display of lyrics instead of the default "Karaoke" style
sk_sk: Zakážte túto voľbu, ak si prajete jednoduché zobrazovanie textov piesní a nie v štýle "karaoke"

[ctx: #31517]
en: Music (Artists)
sk_sk: Hudba (Umelci)

[ctx: #31518]
en: Music (Albums)
sk_sk: Hudba (Albumy)

[ctx: #31519]
en: Party mode (Music videos)
sk_sk: Párty režim (Videoklipy)

[ctx: #31520]
en: Movies in set
sk_sk: Filmy v kolekcii

[ctx: #31522]
en: Glow Bars for Menu Bar
sk_sk: Žiara okolo pásu hlavnej ponuky

[ctx: #31523]
en: QuickNav
sk_sk: Rýchla navigácia

[ctx: #31524]
en: Glow Bars for System bars
sk_sk: Žiara okolo pásu podponuky

[ctx: #31525]
en: Do you want to reset ALL skin colors and apply the selected theme?
sk_sk: Prajete si zrušiť všetky nastavenia farieb a nastaviť ich podľa zvolenej témy?

[ctx: #31526]
en: Building Menu
sk_sk: Vytváram ponuku

[ctx: #31527]
en: Please wait
sk_sk: Čakajte prosím

[ctx: #31529]
en: Properties
sk_sk: Vlastnosti

[ctx: #31530]
en: Common
sk_sk: Základné

[ctx: #31531]
en: Commands
sk_sk: Príkazy

[ctx: #31532]
en: Recently added TV Shows
sk_sk: Naposledy pridané seriály

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
sk_sk: Nevidené filmy

[ctx: #31534]
en: Best picture winners
sk_sk: Víťazi kategórie "najlepší film"

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
sk_sk: Nevidené seriály

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
sk_sk: Posledné nahrávky

[ctx: #31537]
en: System & Weather
sk_sk: Systém a počasie

[ctx: #31538]
en: Mixed Media
sk_sk: Zmiešané médiá

[ctx: #31539]
en: Random TV Shows
sk_sk: Náhodné seriály

[ctx: #31540]
en: Unwatched episodes
sk_sk: Nevidené epizódy

[ctx: #31541]
en: Prefer movie set summary
sk_sk: Uprednostniť súhrné info o kolekcii

[ctx: #31542]
en: Clear
sk_sk: Priehľadné

[ctx: #31543]
en: Hide channel name
sk_sk: Skryť názov kanála

[ctx: #31544]
en: Years old
sk_sk: rokov

[ctx: #31546]
en: Known for
sk_sk: Známa(y) pre

[ctx: #31547]
en: Image gallery
sk_sk: Galéria obrázkov

[ctx: #31548]
en: Kodi random movie fanart
sk_sk: Kodi náhodný filmový fanart

[ctx: #31549]
en: Kodi random TV show fanart
sk_sk: Kodi náhodný seriálový fanart

[ctx: #31550]
en: Kodi random music fanart
sk_sk: Kodi náhodný hudobný fanart

[ctx: #31551]
en: Embuary Helper provides the Alphabet Jump Letter Bar, scraped ratings from Rotten Tomatoes and MetaCritic in fullscreen info. It also adds Similar and more from director when you Enable Extended Info integration in the settings for Video & Music information.
sk_sk: Embuary Helper poskytuje v celoobrazovkovom informačnom okne abecednú navigačnú lištu, hodnotenia z portálov Rotten Tomatoes a Metacritic.

[ctx: #31552]
en: Set the displayed name of the menu item.
sk_sk: Nastavenie zobrazovaného názvu položky ponuky.

[ctx: #31553]
en: Toggle to enable or disable. You can use disable instead of delete to hide the menu item.
sk_sk: Povolenie, alebo zakázanie položky. Pre ukrytie položky ponuky ju netreba mazať, stačí ju deaktivovať.

[ctx: #31554]
en: Choose the menu item icon when the Aeon Nox main menu layout is set to Icons.
sk_sk: Voľba ikony pre prípad, keď je vzhľad hlavnej ponuky nastavený na 'Ikony'.

[ctx: #31555]
en: Use this to set the default action without changing the label. Choose 'Custom item' for any of Kodi's built-in functions. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)
sk_sk: Použite, ak chcete nastaviť predvolenú akciu bez zmeny názvu položky. Zvoľte 'Užívateľská položka' pre spustenie ktorejkoľvek vstavanej funkcie Kodi. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)

[ctx: #31556]
en: Choose the submenu items displayed below your menu for Horizontal or in the left slide out submenu for the Vertical menu.
sk_sk: Voľba položiek podponuky zobrazených pod hlavnou ponukou, resp. vľavo, ak je vzhľad hlavnej ponuky nastavený na 'Zvislá ponuka'.

[ctx: #31557]
en: Select the information to display on the left side of the main menu system bar.
sk_sk: Voľba informácií, ktoré sa zobrazia v ľavej časti informačného riadka hlavnej ponuky.

[ctx: #31558]
en: Choose what Widget 1 will display. Widget 1 is always directly above the Horizontal menu or in the center for the Vertical layout.
sk_sk: Nastavenie zobrazenia Miniaplikácie 1. Miniaplikácia 1 je vždy priamo nad hlavnou vodorovnou ponukou, alebo v strede, ak je ponuka zvislá.

[ctx: #31559]
en: Choose what Widget 2 will display. Widget 2 swaps location depending on the Aeon Nox main menu horizontal position. If it is low then it will be at the top of the screen and centered will be below the Horizontal menu. Vertical menu location is always near the bottom of the Home window.
sk_sk: Nastavenie zobrazenia Miniaplikácie 2. Miniaplikácia 2 mení svoju polohu v závislosti od umiestnenia vodorovnej hlavnej ponuky. Ak je ponuka dolu, miniaplikácia 2 je nad ponukou, ak je ponuka v strede je pod ponukou. Ak je hlavná ponuka zvislá, miniaplikácia je na spodku hlavného okna.

[ctx: #31560]
en: This will enable a separate Widget displaying what is currently recording and/or the next scheduled timer. If Widget 2 is enabled on the same menu item then it will be hidden until focused.
sk_sk: Povolí zobrazenie ďalšej miniaplikácie, zobrazujúcej priebeh nahrávania, resp. ďalší naplánovaný časovač. Ak je pre tú istú položku povolená aj miniaplikácia 2, bude pri zvolení miniaplikácie 2 táto ďalšia miniaplikácia schovaná.

[ctx: #31578]
en: Random music videos
sk_sk: Náhodné hudobné videá

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
sk_sk: Nepozreté hudobné videá

[ctx: #31584]
en: Random artists
sk_sk: Náhodní umelci

[ctx: #31598]
en: Panel border
sk_sk: Ohraničenie panelu

[ctx: #31601]
en: Show discart in movie information
sk_sk: Zobraziť grafiku disku v informáciách o filme

[ctx: #31602]
en: Show plot and cast when pressing info during video playback
sk_sk: Zobraziť zápletku a obsadenie pri stlačení INFO počas prehrávania

[ctx: #31603]
en: Aeon Nox main menu navigation style
sk_sk: Rolovanie hlavnej ponuky

[ctx: #31604]
en: Information
sk_sk: Informácie

[ctx: #31605]
en: Alternate layout
sk_sk: Alternatívne zobrazenie

[ctx: #31607]
en: HD/SD/3D indicators
sk_sk: Indikátory HD/SD/3D

[ctx: #31608]
en: Cases
sk_sk: Obaly

[ctx: #31609]
en: Discart
sk_sk: Grafika disku

[ctx: #31610]
en: Small Shift
sk_sk: Malý posúvač

[ctx: #31611]
en: Oscar statue
sk_sk: Soška Oskara

[ctx: #31612]
en: Replace Choose art button
sk_sk: Nahradiť tlačidlo Vybrať grafiku

[ctx: #31613]
en: Choose where the Trailer button should be placed
sk_sk: Zvoľte, kde bude umiestnené tlačidlo Upútavka

[ctx: #31620]
en: Floor
sk_sk: Podklad

[ctx: #31621]
en: Live TV & Weather
sk_sk: Televízia a počasie

[ctx: #31680]
en: Select a shortcut for this item.
sk_sk: Zvoľte odkaz pre túto položku.

[ctx: #31681]
en: Customize the label. Can also accept some label formatting.
sk_sk: Úprava názvu. Povolené sú tiež niektoré formátovacie znaky.

[ctx: #31682]
en: Change the selected shorcuts command. Can also be used to enter a custom command.
sk_sk: Zmena príkazu zvoleného odkazu. Môžete zadať užívateľský príkaz.

[ctx: #31683]
en: Edit and arrange submenu items
sk_sk: Zmena a úpravy položiek podponuky

[ctx: #31684]
en: Select the item image used for the Icons menu layout.
sk_sk: Voľba obrázku položky ponuky pre zobrazenie ponuky v režime 'Ikony'.

[ctx: #31685]
en: Choose a widget to display for this home menu item.
sk_sk: Zvoľte miniaplikáciu, ktorá sa zobrazí pre túto položku hlavnej ponuky.

[ctx: #31700]
en: Widget options
sk_sk: Nastavenia miniaplikácie

[ctx: #31701]
en: Widget style
sk_sk: Štýl miniaplikácie

[ctx: #31702]
en: Widget background
sk_sk: Pozadie miniaplikácie

[ctx: #31703]
en: Panel label style
sk_sk: Štýl názvu panela

[ctx: #31704]
en: List label style
sk_sk: Štýl položiek zoznamu

[ctx: #31705]
en: Panel widget info
sk_sk: Informácie k panelu miniaplikácie

[ctx: #31706]
en: Art
sk_sk: Grafika

[ctx: #31707]
en: Case
sk_sk: Obal

[ctx: #31708]
en: Sort by
sk_sk: Zoradiť podľa

[ctx: #31709]
en: Sort order
sk_sk: Poradie

[ctx: #31710]
en: Configure custom list
sk_sk: Nastaviť užívateľský zoznam

[ctx: #31711]
en: List extended
sk_sk: Zoznam - rozšírené

[ctx: #31712]
en: Panel
sk_sk: Panely

[ctx: #31713]
en: Panel extended
sk_sk: Panely - rozšírené

[ctx: #31714]
en: Compact panel
sk_sk: Zhustené panely

[ctx: #31715]
en: Compact panel extended
sk_sk: Zhustené panely - rozšírené

[ctx: #31716]
en: Mixed extended
sk_sk: Zmiešané - rozšírené

[ctx: #31717]
en: Configure custom list
sk_sk: Konfigurácia užívateľského zoznamu

[ctx: #31718]
en: Square poster
sk_sk: Štvorcový plagát

[ctx: #31719]
en: Clearlogo
sk_sk: Priehľadné logo

[ctx: #31720]
en: Character art
sk_sk: Grafika postavy

[ctx: #31721]
en: Glass
sk_sk: Sklo

[ctx: #31722]
en: Clear case
sk_sk: Čistý obal

[ctx: #31723]
en: Flat
sk_sk: Ploché

[ctx: #31724]
en: Clear white
sk_sk: Priehľadné svetlé

[ctx: #31725]
en: Colored default
sk_sk: Farebné predvolené

[ctx: #31726]
en: Colored flat
sk_sk: Farebné ploché

[ctx: #31727]
en: Colored clear
sk_sk: Farebné priehľadné

[ctx: #31728]
en: Colored clear white
sk_sk: Farebné priehľadné svetlé

[ctx: #31729]
en: Show on panel
sk_sk: Zobraziť na paneloch

[ctx: #31730]
en: Show on focused item
sk_sk: Zobraziť len na zvolenej položke

[ctx: #31731]
en: Show next to to title
sk_sk: Zobraziť vedľa názvu miniaplikácie

[ctx: #31732]
en: In progress movies
sk_sk: Práve sledované filmy

[ctx: #31733]
en: In progress episodes
sk_sk: Práve sledované epizódy

[ctx: #31734]
en: Random genre
sk_sk: Náhodný žáner

[ctx: #31735]
en: Enable advanced widgets
sk_sk: Povoliť pokročilé miniaplikácie

[ctx: #31736]
en: Opacity
sk_sk: Opacita

[ctx: #31737]
en: Global widget backgrounds
sk_sk: Globálne pozadie miniaplikácií

[ctx: #31738]
en: Auto scroll list widgets
sk_sk: Automatické rolovanie v zoznamových miniaplikáciách

[ctx: #31740]
en: Case on widget info
sk_sk: Obal pre info miniaplikácie

[ctx: #31741]
en: Case on widget info dialog
sk_sk: Obal pre info dialog miniaplikácie

[ctx: #31745]
en: Hide widget when not focused
sk_sk: Skryť miniaplikáciu, ak nie je zvolená

[ctx: #31746]
en: Match widget panel
sk_sk: Taký istý ako v miniaplikácii

[ctx: #31747]
en: Blu-Ray Case
sk_sk: Obal Blu-Ray

[ctx: #31749]
en: Change the transparency of the artwork and background.
sk_sk: Zmena priehľadnosti grafiky a pozadia.

[ctx: #31751]
en: Choose the background style.
sk_sk: Voľba štýlu pozadia.

[ctx: #31760]
en: Configure custom Widget 1
sk_sk: Konfigurácia užívateľskej miniaplikácie 1

[ctx: #31761]
en: Configure custom Widget 2
sk_sk: Konfigurácia užívateľskej miniaplikácie 2

[ctx: #31800]
en: Video addons
sk_sk: Video doplnky

[ctx: #31801]
en: Audio addons
sk_sk: Audio doplnky

[ctx: #31802]
en: Video addons / Audio addons
sk_sk: Video doplnky / Audio doplnky

[ctx: #31803]
en: Program addons
sk_sk: Programové doplnky

[ctx: #31804]
en: Picture addons
sk_sk: Doplnky obrázkov

[ctx: #31850]
en: Budget
sk_sk: Rozpočet

[ctx: #31851]
en: Revenue
sk_sk: Tržby

[ctx: #31856]
en: Use this to select the multi-fanart cycle speed skin wide.
sk_sk: Nastavenie cyklu striedania fanartov pre zobrazenia ktoré majú nastavené viac fanartov.

[ctx: #31900]
en: My rating
sk_sk: Moje hodnotenie

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
sk_sk: 36 Hodinová predpoveď

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
sk_sk: Hodinová predpoveď

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
sk_sk: Predpoveď na víkend

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
sk_sk: Predpoveď na 10 dní

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
sk_sk: Šanca zrážok

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
sk_sk: Zisťujem informácie o počasí...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
sk_sk: Mapa a upozornenia

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
sk_sk: Nastavenie vzhľadu hlavnej ponuky

[ctx: #31912]
en: Customize the main menu with widgets, backgrounds, and statistics. Add your own custom main menu items.
sk_sk: Úprava a prispôsobenie hlavnej ponuky s miniaplikáciami, pozadiami, podponukami a štatistikami. Pridajte si svoje vlastné položky do hlavnej ponuky.

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
sk_sk: Horizontálna pozícia hlavnej ponuky

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu.
sk_sk: Zmena horizontálnej pozície vodorovnej hlavnej ponuky.

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
sk_sk: Štýl navigácie vo vodorovných zoznamoch

[ctx: #31916]
en: Change the way horizontal lists scroll in Aeon Nox. Default will scroll lists in a cycle. "Fixed" are lists with a beginning and end.
sk_sk: Zmena spôsobu pohybu vo vodorovných zoznamoch. Predvolený je zacyklený pohyb v zozname. "Pevný" znamená pohyb od začiatku po koniec zoznamu.

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
sk_sk: Keď je povolené, text začne automaticky rolovať. Ak je zakázané, je nutný manuálny posuv textu (avšak nie veľa textových okien má tlačidlá na posuv).

[ctx: #31918]
en: Projects the current playing video on the background behind the panels.
sk_sk: Zobrazovanie aktuálne prehrávaného videa na pozadí, za panelmi a oknami.

[ctx: #31919]
en: Projects the visualisation on the background behind the panels when music is played.
sk_sk: Zobrazovanie vizualizácie aktuálne prehrávanej hudby na pozadí, za panelmi a oknami.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
sk_sk: Pri prehrávaní hudby zobrazí na domácej obrazovke miniaplikáciu s informáciami o práve prehrávanej hudbe.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
sk_sk: Pri prehrávaní filmu resp. epizódy seriálu zobrazí na domácej obrazovke miniaplikácia s informáciami o prehrávanom videu.

[ctx: #31922]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the videolibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
sk_sk: Nastavenie umožní použiť vlastné žánrové pozadia pri prehliadaní video knižnice podľa žánrov. Názvy súborov by mali zodpovedať názvom žánrov, prípona súborov musí byť .jpg.

[ctx: #31924]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the musiclibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
sk_sk: Nastavenie umožní použiť vlastné žánrové pozadia pri prehliadaní hudobnej knižnice podľa žánrov. Názvy súborov by mali zodpovedať názvom žánrov, prípona súborov musí byť .jpg.

[ctx: #31925]
en: Choose what to display for the menu items background.
sk_sk: Zvoľte, čo sa zobazí ako pozadie položiek ponuky.

[ctx: #31926]
en: Select library paths, add-ons, playlists or favourites as your menu item.
sk_sk: Zvoľte časti knižnice, doplnky, obľúbené položky alebo playlisty ako vašu položku ponuky.

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
sk_sk: Nastaví všetko na predvolené hodnoty.

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
sk_sk: Vzhľad hlavnej ponuky

[ctx: #31929]
en: This setting defines the main menu layout. Options are 5 items, 3 items, 1 items, or icons for the default horizontal menu. You can also choose a vertical menu layout.
sk_sk: Toto nastavenie definuje rozloženie hlavnej ponuky. Môžete zvoliť 5 položiek, 3 položky, 1 položku, alebo formu ikon pre vodorovnú ponuku. Taktiež môžete zvoliť aj zvislý tvar hlavnej ponuky.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
sk_sk: Typ zobrazenej zápletky filmu

[ctx: #31937]
en: Show the RSS feed on the bottom or top of the screen, depending on main menu position. Enabling this setting makes the submenu permanently visible.
sk_sk: Zobrazí RSS spravodajstvo na spodu alebo na vrchu obrazovky, v závislosti od pozície hlavnej ponuky. Povolenie tohoto nastavenia automaticky ponechá viditeľné podponuky.

[ctx: #31939]
en: Hide Infopanel on scrolling
sk_sk: Skryť informačný panel pri posúvaní

[ctx: #31940]
en: Hides the infopanel while scrolling through the library. Set the amount of seconds to wait for the infopanel to appear when scrolling has stopped.
sk_sk: Skryť informačný panel pri prechádzaní obsahu knižnice. Môžete nastaviť čas, kedy sa informačný panel znovu zobrazí, keď prehliadania zastavíte.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
sk_sk: Režim Kiosk

[ctx: #31942]
en: Disables the slide out menu (media menu) in the library as well as certain buttons in the media information dialogs.
sk_sk: Zakáže vysúvaciu ponuku (ponuka médií) v knižnici, ako aj niektoré tlačidlá v dialógoch s informáciami o médiách.

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
sk_sk: Indikátory stavu videnia

[ctx: #31944]
en: Choose which overlays to show on thumbs in icon based views. Note that the "Resume" flag takes precedent over any watched status. After activating an overlay you must also enable it in each views settings.
sk_sk: Zvoľte, aké značky sa zobrazia na náhľadoch v zoznamoch založených na ikonách. Pamätajte, že značka "Pokračovať" prepíše všetky ostatné značky. Po aktivovaní tejto voľby nezabudnite aktivovať aj zobrazenie značiek v príslušných zoznamoch.

[ctx: #31945]
en: This toggles the layout of the List view. Default is a 7 item layout with extended info, "Slim List" is a 14 item, more basic layout
sk_sk: Prepína počet položiek zoznamu. Predvolené je zobrazenie 7 položiek s rozšírenými informáciami, "Tenký zoznam" má 14 základných položiek

[ctx: #31950]
en: WEATHER
sk_sk: POČASIE

[ctx: #31951]
en: PICTURES
sk_sk: OBRÁZKY

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
sk_sk: ŽIVÉ VYSIELANIE

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
sk_sk: VIDEÁ

[ctx: #31954]
en: MOVIES
sk_sk: FILMY

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
sk_sk: SERIÁLY

[ctx: #31956]
en: MUSIC
sk_sk: HUDBA

[ctx: #31957]
en: Apps
sk_sk: APLIKÁCIE

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
sk_sk: PREHRAŤ DISK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
sk_sk: SYSTÉM

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
sk_sk: KONCERTY

[ctx: #31961]
en: Hide ratings in list views
sk_sk: Skryť hodnotenie v zobrazení zoznamu

[ctx: #31962]
en: This toggles the visibility of ratings in views of type List, LowList and TriPanel, except if sorted by rating.
sk_sk: Skryť hodnotenie v zobrazeniach typu Zoznam a Trojitý panel, s výnimkou ak sú zoradené podľa hodnotenia.

[ctx: #31965]
en: BoxSet mod
sk_sk: Otvorenie kolekcie

[ctx: #31966]
en: OpenCase mod
sk_sk: Otvorenie obalu

[ctx: #31970]
en: Rate on Trakt
sk_sk: Ohodnotiť na Trakt.tv

[ctx: #31971]
en: Hide visualization behind fanart (works best with waveform)
sk_sk: Skryť vizualizáciu za fanartom

[ctx: #31972]
en: Autoplay music in fullscreen
sk_sk: Hudbu automaticky prehrávať v celeobrazovkovom režime

[ctx: #31973]
en: Mod delay
sk_sk: Oneskorenie

[ctx: #31974]
en: Select the style of cases used in all views
sk_sk: Voľba štýlu obalu, ktorý bude použitý vo všetkých oknách

[ctx: #31975]
en: Use colored icons and mediaflags
sk_sk: Použiť farebné ikony a značky médií

[ctx: #31978]
en: Reset main menu items to their defaults
sk_sk: Obnoviť hlavnú ponuku do východzieho stavu

[ctx: #31979]
en: Sliding set discart
sk_sk: Vysuvacia sada discartov

[ctx: #31980]
en: Change the way the home menu scrolls in Aeon Nox. Default will scroll in a cycle. "Fixed" has a beginning and end.
sk_sk: Zmena spôsobu navigácie vo vodorovnej hlavnej ponuke. Pri predvolenom nastavení zoznam rotuje v nekonečnom cykle. "Pevné" znamená, že ponuka má začiatok a koniec.

[ctx: #31984]
en: When activated the default mediaflags and icons are changed to colored versions
sk_sk: Predvolené značky médií a ikony budú nahradené ich farebnými verziami

[ctx: #31986]
en: Select case style used in all views. Default or clear cases.
sk_sk: Nastavenie štýlu obalov, ktorý bude použitý vo všetkých zobrazeniach. Predvolené alebo čisté obaly.

[ctx: #31988]
en: Enable setting to animate backgrounds for views and the homescreen
sk_sk: Nastavenie povolí animáciu pozadia domovskej obrazovky aj pozadí ostatných zobrazení

[ctx: #31989]
en: Animate backgrounds
sk_sk: Animované pozadia

[ctx: #31992]
en: Change panel style layout. Choose between compact or expanded layouts.
sk_sk: Voľba štýlu panelového rozloženia. Môžete zvoliť medzi zhusteným alebo rozšíreným rozložením.

[ctx: #31993]
en: Fake discart
sk_sk: Falošná grafika disku

[ctx: #31994]
en: Vertical Menu
sk_sk: Zvislá ponuka
