KODI Skins - en to nl_nl translation catalogue (326 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
nl_nl: Geregisseerd door

[ctx: #31001]
en: Written by
nl_nl: Geschreven door

[ctx: #31002]
en: Blurred album thumb
nl_nl: Wazige albumafbeelding

[ctx: #31003]
en: Power Options
nl_nl: Energiebeheer

[ctx: #31004]
en: Working
nl_nl: Bezig

[ctx: #31005]
en: Fixed
nl_nl: Vast

[ctx: #31006]
en: View Options
nl_nl: Weergaveopties

[ctx: #31007]
en: Setup home
nl_nl: Instellen startscherm

[ctx: #31008]
en: Full screen
nl_nl: Volledig scherm

[ctx: #31009]
en: Total Duration
nl_nl: Totale Duur

[ctx: #31010]
en: Next episode
nl_nl: Volgende aflevering

[ctx: #31011]
en: Latest episode
nl_nl: Nieuwste aflevering

[ctx: #31012]
en: Airs
nl_nl: Wordt uitgezonden op

[ctx: #31013]
en: Statistics
nl_nl: Statistieken

[ctx: #31014]
en: Extras
nl_nl: Extra's

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
nl_nl: Stel de locatie in naar de muziekgenrefanartmap

[ctx: #31019]
en: Network
nl_nl: Netwerk

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
nl_nl: Toneelgordijnen

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
nl_nl: Instellen multi-afbeeldingenachtergrond

[ctx: #31023]
en: Set single image background
nl_nl: Instellen enkele afbeeldingachtergrond

[ctx: #31024]
en: Page
nl_nl: Pagina

[ctx: #31026]
en: Misc Options
nl_nl: Diverse Opties

[ctx: #31027]
en: Set item background
nl_nl: Instellen item-achtergrond

[ctx: #31028]
en: Live Background
nl_nl: Live Achtergrond

[ctx: #31029]
en: Recent movies
nl_nl: Recente films

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
nl_nl: Recente afleveringen

[ctx: #31031]
en: Random movies
nl_nl: Willekeurige films

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
nl_nl: Aanbevolen films

[ctx: #31033]
en: Random episodes
nl_nl: Willekeurige afleveringen

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
nl_nl: Aanbevolen afleveringen

[ctx: #31035]
en: Random songs
nl_nl: Willekeurige nummers

[ctx: #31036]
en: Random albums
nl_nl: Willekeurige albums

[ctx: #31037]
en: Recent albums
nl_nl: Recente albums

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
nl_nl: Aanbevolen albums

[ctx: #31039]
en: Actions
nl_nl: Acties

[ctx: #31040]
en: Now Playing
nl_nl: Huidige Onderdeel

[ctx: #31041]
en: Select widget
nl_nl: Selecteer widget

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
nl_nl: Toon informatie over "Huidige Onderdeel" gemengd in de achtergrond

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
nl_nl: Weergaven: Hoofdpunten plot | Info dialoog: volledige plot

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
nl_nl: Weergaven: volledige plot | Info dialoog: Plot hoofdpunten

[ctx: #31046]
en: SEEKING
nl_nl: ZOEKEN

[ctx: #31047]
en: Set item icon
nl_nl: Item-icoon instellen

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
nl_nl: Visualisatie Presets

[ctx: #31049]
en: Select infoline
nl_nl: Selecteer infolijn

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
nl_nl: Sorteren: Oplopend

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
nl_nl: Sorteren: Aflopend

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
nl_nl: Filmbibliotheek statistieken

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
nl_nl: TV-seriebibliotheek statistieken

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
nl_nl: Muziekbiblioteek statistieken

[ctx: #31055]
en: Open playlist
nl_nl: Afspeellijst openen

[ctx: #31056]
en: Save playlist
nl_nl: Afspeellijst opslaan

[ctx: #31057]
en: Close playlist
nl_nl: Afspeellijst sluiten

[ctx: #31058]
en: PVR information
nl_nl: PVR-informatie

[ctx: #31059]
en: Artist Slideshow
nl_nl: Artiestendiavoorstelling

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
nl_nl: Dit bestand is gestapeld, selecteer het deel dat je wilt afspelen.

[ctx: #31061]
en: Total addons / Favourites statistics
nl_nl: Totale add-ons / Favorieten statistieken

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
nl_nl: Willekeurige filmfanart

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
nl_nl: Willekeurige tv-seriefanart

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
nl_nl: Willekeurige videofanart

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
nl_nl: Willekeurige muziekfanart

[ctx: #31066]
en: Random fanart
nl_nl: Willekeurige fanart

[ctx: #31067]
en: Update rating
nl_nl: Waardering actualiseren

[ctx: #31068]
en: CD Wall
nl_nl: CD-Muur

[ctx: #31069]
en: Change location
nl_nl: Locatie veranderen

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
nl_nl: Tijdens bladeren door de bibliotheek

[ctx: #31072]
en: On open video info
nl_nl: Bij openen video-info

[ctx: #31073]
en: Move menu item
nl_nl: Verplaats menu-item

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
nl_nl: Kies item waarmee gewisseld moet worden

[ctx: #31075]
en: No extra features available
nl_nl: Geen extra functies beschikbaar

[ctx: #31076]
en: Landscape
nl_nl: Panorama

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
nl_nl: Beheer submenu

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
nl_nl: Activeer aangepaste submenu's

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
nl_nl: RSS feed loskoppelen van het hoofdmenu

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
nl_nl: Activeer informatie over de volgende uitzending in de videobibliotheek

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
nl_nl: Op weer gebaseerd

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
nl_nl: Videoclip-bibliotheek statistieken

[ctx: #31086]
en: Icon
nl_nl: Icoon

[ctx: #31088]
en: BannerWall
nl_nl: BannerMuur

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
nl_nl: Speel item af bij opstarten

[ctx: #31090]
en: Seconds
nl_nl: Seconden

[ctx: #31091]
en: Select items
nl_nl: Selecteer items

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
nl_nl: Fanart op volledig scherm

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
nl_nl: Schakel voor LowList

[ctx: #31094]
en: List view layout
nl_nl: Lijstweergave lay-out

[ctx: #31095]
en: Slim List
nl_nl: Smalle lijst

[ctx: #31096]
en: Concert locations
nl_nl: Concertlocaties

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
nl_nl: Film-afspeellijst statistieken

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
nl_nl: TV-serie-afspeellijst statistieken

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
nl_nl: Videoclip-afspeellijst statistieken

[ctx: #31100]
en: View:
nl_nl: Weergave:

[ctx: #31101]
en: Choose view
nl_nl: Kies weergave

[ctx: #31102]
en: Background
nl_nl: Achtergrond

[ctx: #31103]
en: N/A
nl_nl: Niet beschikbaar

[ctx: #31104]
en: Similar artists
nl_nl: Vergelijkbare artiesten

[ctx: #31105]
en: More albums from
nl_nl: Meer albums van

[ctx: #31106]
en: On info
nl_nl: Bij info

[ctx: #31107]
en: Persistent
nl_nl: Vasthoudend

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
nl_nl: Activeer artiesteninformatiefeed (wanneer beschikbaar)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
nl_nl: Aantal onbekeken afleveringen

[ctx: #31111]
en: Similar
nl_nl: Vergelijkbaar

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
nl_nl: Films geregiseerd door

[ctx: #31113]
en: Movies written by
nl_nl: Flims geschreven door

[ctx: #31114]
en: More from
nl_nl: Meer van

[ctx: #31116]
en: cycle fanart
nl_nl: Wissel fanart

[ctx: #31117]
en: Fallback
nl_nl: Terugval

[ctx: #31118]
en: Cache movie extrafanart
nl_nl: Cache film extrafanart

[ctx: #31119]
en: Show the movies from this director in your library or view online information on this director on TMDb?
nl_nl: Toon de films van deze regisseur in jouw bibliotheek of toon de online informatie van deze regisseur op TMDb?

[ctx: #31121]
en: Enable autocomplete
nl_nl: Activeer automatisch aanvullen

[ctx: #31122]
en: Enables the autocomplete feature of the virtual keyboard
nl_nl: Activeert de automatisch aanvullen functie van het virtuele toetsenbord

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
nl_nl: Toon Achtergrond "Huidige Onderdeel" voor video

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
nl_nl: Toon Achtergrond "Huidige Onderdeel" voor visualisatie

[ctx: #31127]
en: Enable Extended Info integration
nl_nl: Activeer uitgebreide informatie integratie

[ctx: #31128]
en: Channels View
nl_nl: Kanalen Weergave

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
nl_nl: Verberg fanart in visualisatie op volledig scherm

[ctx: #31130]
en: Use "Enigma2-style" channel OSD
nl_nl: Gebruik "Enigma2-style" kanaal OSD

[ctx: #31131]
en: Guide Timeline View
nl_nl: Gids tijdlijn weergave

[ctx: #31133]
en: Timeline channels-type:
nl_nl: Tijdlijn kanaals-type:

[ctx: #31134]
en: Timeline view-type:
nl_nl: Tijdlijn weergave-type:

[ctx: #31135]
en: Infobar Options
nl_nl: Infobar Opties

[ctx: #31137]
en: Hide encryption information
nl_nl: Verberg encryptieinformatie

[ctx: #31138]
en: Hide tuner information
nl_nl: Verberg tunerinformatie

[ctx: #31139]
en: Hide signal information
nl_nl: Verberg signaalinformatie

[ctx: #31141]
en: Hide Guide
nl_nl: Verberg gids

[ctx: #31142]
en: Settings level
nl_nl: Instellingsniveau:

[ctx: #31143]
en: Hide Recordings
nl_nl: Verberg opnames

[ctx: #31144]
en: Hide Timer
nl_nl: Verberg timer

[ctx: #31145]
en: Hide Search
nl_nl: Verberg zoeken

[ctx: #31146]
en: Rated
nl_nl: Gewaardeerd

[ctx: #31147]
en: Change rating
nl_nl: Waardering aanpassen

[ctx: #31149]
en: Online information from TMDb
nl_nl: Online informatie van TMDb

[ctx: #31151]
en: View settings
nl_nl: Toon instellingen

[ctx: #31153]
en: Disable views
nl_nl: Deactiveer weergaven

[ctx: #31154]
en: Show Artist Slideshow when playing music
nl_nl: Toon artiest diavoorstelling tijdens afspelen muziek

[ctx: #31157]
en: Submenu always visible
nl_nl: Submenu altijd zichtbaar

[ctx: #31158]
en: Disable the Search icon
nl_nl: Deactiveer het zoekicoon

[ctx: #31159]
en: Event log
nl_nl: Eventlog

[ctx: #31160]
en: Extended
nl_nl: Uitgebreid

[ctx: #31161]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen, bottom of the screen or the default location directly underneath the main menu.
nl_nl: Kies de positie van de RSS feed. Bovenaan het scherm, onderaan het scherm of de standaard locatie direct onder het hoofdmenu.

[ctx: #31162]
en: Alternate
nl_nl: Alternatief

[ctx: #31163]
en: This movie is Unrated
nl_nl: Deze film is niet-gewaardeerd

[ctx: #31164]
en: Enable live background for movie sets
nl_nl: Activeer live achtergrond voor filmsets

[ctx: #31166]
en: Enable description for a movies rating
nl_nl: Activeer omschrijving voor een filmwaardering

[ctx: #31167]
en: This setting displays a reason for a movies rating. You need to use a script like Rating Update to add these values (prefix must be Rated  including a space after Rated)
nl_nl: Deze instelling geeft een reden voor een filmwaardering weer. Een script zoals "Rating Update" is noodzakelijk om deze waarden toe te voegen (prefix moet "Rated" zijn, inclusief een spatie achter "Rated")

[ctx: #31169]
en: This setting hides the Search icon on the home screen.
nl_nl: Deze instelling verbergt het Zoek icoon op het startscherm.

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
nl_nl: Recent populaire films

[ctx: #31177]
en: Top Rentals
nl_nl: Top verhuurd

[ctx: #31178]
en: Trending Shows
nl_nl: Recent populaire series

[ctx: #31179]
en: Live TV settings
nl_nl: LiveTV-instellingen

[ctx: #31180]
en: Minutes left
nl_nl: Resterende minuten

[ctx: #31181]
en: Hour
nl_nl: Uur

[ctx: #31182]
en: Minute left
nl_nl: Resterende minuut

[ctx: #31183]
en: Hour left
nl_nl: Resterend uur

[ctx: #31184]
en: Seconds left
nl_nl: Resterende seconden

[ctx: #31185]
en: Hours left
nl_nl: Resterende uren

[ctx: #31186]
en: Handwritten
nl_nl: Handgeschreven

[ctx: #31187]
en: Music layout alignment
nl_nl: Muziek lay-out richting

[ctx: #31188]
en: Status indicators
nl_nl: Statusindicatoren

[ctx: #31189]
en: Layout
nl_nl: Lay-out

[ctx: #31190]
en: Video info
nl_nl: Video-informatie

[ctx: #31194]
en: Display runtime in hours and minutes
nl_nl: Toon speelduur in uren en minuten

[ctx: #31195]
en: Show time remaining on fullscreen info
nl_nl: Geef resterende tijd weer bij informatie op volledig scherm

[ctx: #31201]
en: Changes the runtime labels throughout the skin from minutes to hours/minutes
nl_nl: Wijzigt de speelduur labels overal in de skin van minuten naar uren/minuten

[ctx: #31202]
en: Show the remaining time for currently playing videos when pressing info
nl_nl: Geef de resterende tijd weer voor video's die momenteel worden afgespeeld als er op Info wordt gedrukt

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
nl_nl: Songtekstbron

[ctx: #31207]
en: Upcoming
nl_nl: Aankomend

[ctx: #31209]
en: In Cinemas
nl_nl: In bioscopen

[ctx: #31210]
en: Popular Movies
nl_nl: Populaire films

[ctx: #31211]
en: Top Rated Movies
nl_nl: Top Gewaardeerde Films

[ctx: #31212]
en: Popular TV
nl_nl: Populaire series

[ctx: #31213]
en: Top Rated TV
nl_nl: Top Gewaardeerde TV

[ctx: #31214]
en: Currently Airing TV
nl_nl: Momenteel uitgezonden TV

[ctx: #31215]
en: TV Airing Today
nl_nl: TV-uitzendingen vandaag

[ctx: #31221]
en: Big
nl_nl: Groot

[ctx: #31222]
en: Mini
nl_nl: Min

[ctx: #31224]
en: Seekbar time display
nl_nl: Zoekbalk tijdweergave

[ctx: #31225]
en: Time remaining label
nl_nl: Tijd resterend label

[ctx: #31226]
en: Time elapsed/Total duration
nl_nl: Tijd verstreken/Totale duur

[ctx: #31227]
en: Time elapsed/Time remaining
nl_nl: Tijd verstreken/Tijd resterend

[ctx: #31228]
en: Time remaining/Total duration
nl_nl: Tijd resterend/Totale duur

[ctx: #31230]
en: Panel
nl_nl: Paneel

[ctx: #31231]
en: Widget Style
nl_nl: Widgetstijl

[ctx: #31232]
en: Replace Play Button
nl_nl: Vervang afspeelknop

[ctx: #31233]
en: Hide artwork
nl_nl: Verberg illustatie

[ctx: #31234]
en: Next aired
nl_nl: Volgende uitzending

[ctx: #31242]
en: BigList
nl_nl: Grote lijst

[ctx: #31245]
en: Wall
nl_nl: Muur

[ctx: #31251]
en: Gallery
nl_nl: Gallerij

[ctx: #31255]
en: Mediaflags
nl_nl: Mediavlaggen

[ctx: #31261]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen or bottom of the screen.
nl_nl: Kies de positie van de RSS feed. Bovenaan het scherm of onderaan het scherm.

[ctx: #31262]
en: Hides the labels below the icons on the main menu.
nl_nl: Verbergt de labels onder de iconen van het hoofdmenu.

[ctx: #31263]
en: Hide menu labels
nl_nl: Verberg menulabels

[ctx: #31265]
en: This will reset the main menu to its defaults.[CR]This action cannot be undone.
nl_nl: Dit zal het hoofdmenu herstellen naar de standaardwaarden.[CR]Deze actie kan niet ongedaan gemaakt worden.

[ctx: #31272]
en: Awards
nl_nl: Prijzen

[ctx: #31274]
en: Artwork
nl_nl: Illustaties

[ctx: #31276]
en: Style
nl_nl: Stijl

[ctx: #31277]
en: Sort by
nl_nl: Sorteren op

[ctx: #31278]
en: Sort order
nl_nl: Sorteervolgorde

[ctx: #31280]
en: Time & Date
nl_nl: Datum & Tijd

[ctx: #31286]
en: Opacity
nl_nl: Dekking

[ctx: #31291]
en: Disable scrolling label
nl_nl: Deactiveer scrollend label

[ctx: #31300]
en: Overview
nl_nl: Overzicht

[ctx: #31301]
en: Last Updated
nl_nl: Laatste Update

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
nl_nl: Fanart Verbergen

[ctx: #31309]
en: Memory Used
nl_nl: Geheugen in gebruik

[ctx: #31314]
en: Panel
nl_nl: Paneel

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
nl_nl: Fanartpad opgeven

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
nl_nl: Laatste Login

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
nl_nl: Karaokeliedjeskeuze

[ctx: #31324]
en: Aired
nl_nl: Uitgezonden

[ctx: #31328]
en: Recently Added
nl_nl: Onlangs toegevoegd

[ctx: #31331]
en: Installed
nl_nl: Geïnstalleerd

[ctx: #31334]
en: Required
nl_nl: Vereist

[ctx: #31335]
en: Recommended
nl_nl: Aanbevolen

[ctx: #31349]
en: Left
nl_nl: Resterend

[ctx: #31352]
en: Inactive
nl_nl: Inactief

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
nl_nl: Hardwaredecodering

[ctx: #31360]
en: Large
nl_nl: Groot

[ctx: #31374]
en: Latest
nl_nl: Nieuwste

[ctx: #31375]
en: Video OSD
nl_nl: Video-OSD

[ctx: #31376]
en: Music OSD
nl_nl: Muziek-OSD

[ctx: #31390]
en: Skin default
nl_nl: Standaardskin

[ctx: #31393]
en: Ends at
nl_nl: Eindigt om

[ctx: #31397]
en: Custom Widget
nl_nl: Aangepaste widget

[ctx: #31403]
en: Reset skin settings
nl_nl: Herstel skininstellingen

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
nl_nl: [B]CONFIGUREER SERVICE-INSTELLINGEN[/B][CR]Stel Kodi-beheer in via UPnP en HTTP · Configureer bestandsdeling[CR]Schakel Zeroconf in · Configureer AirPlay

[ctx: #31412]
en: Select section
nl_nl: Selecteer sectie

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
nl_nl: Lokale ondertiteling beschikbaar

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
nl_nl: Kies je Kodi-gebruikersprofiel[CR]om in te loggen

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
nl_nl: Voer hier text in...

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
nl_nl: Onlangs afgespeelde kanalen

[ctx: #31445]
en: Main menu
nl_nl: Hoofdmenu

[ctx: #31452]
en: Premiered
nl_nl: Premiëre

[ctx: #31485]
en: Eject disc
nl_nl: Schijf uitwerpen

[ctx: #31491]
en: Muted
nl_nl: Gedempt

[ctx: #31501]
en: Channel group
nl_nl: Zendergroep

[ctx: #31502]
en: Live TV
nl_nl: Live-televisie

[ctx: #31503]
en: Add Group
nl_nl: Groep Toevoegen

[ctx: #31504]
en: Rename Group
nl_nl: Groep Hernoemen

[ctx: #31505]
en: Delete Group
nl_nl: Groep Verwijderen

[ctx: #31506]
en: Available Groups
nl_nl: AvailableGroups

[ctx: #31511]
en: Channel Options
nl_nl: Zenderopties

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
nl_nl: Onbekeken films

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
nl_nl: Niet-bekeken TV-series

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
nl_nl: Recente opnamen

[ctx: #31546]
en: Known for
nl_nl: Gekend van

[ctx: #31570]
en: Hide Channels
nl_nl: Verberg Kanalen

[ctx: #31578]
en: Random music videos
nl_nl: Willekeurige muziekvideo's

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
nl_nl: Niet bekeken muziekvideo`s

[ctx: #31584]
en: Random artists
nl_nl: Willekeurige artiesten

[ctx: #31585]
en: Most played songs
nl_nl: Meest afgespeelde nummers

[ctx: #31599]
en: Age
nl_nl: Leeftijd

[ctx: #31600]
en: Place of birth
nl_nl: Geboorteplaats

[ctx: #31603]
en: Aeon Nox main menu navigation style
nl_nl: Aeon Nox hoofdmenu navigatiestijl

[ctx: #31604]
en: Information
nl_nl: Informatie

[ctx: #31605]
en: Alternate layout
nl_nl: Lay-out afwisselen

[ctx: #31607]
en: HD/SD/3D indicators
nl_nl: HD/SD/3D indicatoren

[ctx: #31610]
en: Small Shift
nl_nl: Kleine shift

[ctx: #31621]
en: Live TV & Weather
nl_nl: Live TV & Weer

[ctx: #31680]
en: Select a shortcut for this item.
nl_nl: Selecteer een snelkoppeling voor dit item.

[ctx: #31683]
en: Edit and arrange submenu items
nl_nl: Submenu items bewerken en rangschikken

[ctx: #31684]
en: Select the item image used for the Icons menu layout.
nl_nl: Selecteer de itemafbeelding die wordt gebruikt voor de lay-out van het iconenmenu.

[ctx: #31685]
en: Choose a widget to display for this home menu item.
nl_nl: Kies een widget om weer te geven voor dit hoofdmenu item

[ctx: #31701]
en: Widget style
nl_nl: Widgetstijl

[ctx: #31708]
en: Sort by
nl_nl: Sorteren op

[ctx: #31709]
en: Sort order
nl_nl: Sorteervolgorde

[ctx: #31712]
en: Panel
nl_nl: Paneel

[ctx: #31732]
en: In progress movies
nl_nl: Afspelende films

[ctx: #31733]
en: In progress episodes
nl_nl: Nu bekeken afleveringen

[ctx: #31736]
en: Opacity
nl_nl: Dekking

[ctx: #31749]
en: Change the transparency of the artwork and background.
nl_nl: Wijzig de transparantie van de illustratie en achtergrond.

[ctx: #31800]
en: Video addons
nl_nl: Video add-ons

[ctx: #31801]
en: Audio addons
nl_nl: Muziek add-ons

[ctx: #31802]
en: Video addons / Audio addons
nl_nl: Video add-ons / Audio add-ons

[ctx: #31851]
en: Revenue
nl_nl: Opbrengst

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
nl_nl: 36-uursvoorspelling

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
nl_nl: Uursvoorspelling

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
nl_nl: Weekendvoorspelling

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
nl_nl: 10-dagenvoorspelling

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
nl_nl: Kans Op Neerslag

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
nl_nl: Weersvoorspelling ophalen...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
nl_nl: Kaart & Waarschuwingen

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
nl_nl: Stel het Aeon Nox hoofdmenu in

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
nl_nl: Aeon Nox horizontale positie hoofdmenu

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu.
nl_nl: Verander de horizontale positie van het hoofdmenu

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
nl_nl: Navigatiestijl voor horizontale lijsten

[ctx: #31916]
en: Change the way horizontal lists scroll in Aeon Nox. Default will scroll lists in a cycle. "Fixed" are lists with a beginning and end.
nl_nl: Verander de manier waarop horizontale lijsten scrollen in Aeon Nox. Standaard zullen lijsten scrollen in een cyclus. "Vast" zijn lijsten met een begin en een eind.

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
nl_nl: Wanneer ingeschakeld, scrollt tekst automatisch. Wanneer uitgeschakeld is handmatig scrollen noodzakelijk. Houd er rekening mee dan niet elke tekstbox een handmatige knop heeft.

[ctx: #31918]
en: Projects the current playing video on the background behind the panels.
nl_nl: Projecteert de huidig afgespeelde video op de achtergrond achter de panelen.

[ctx: #31919]
en: Projects the visualisation on the background behind the panels when music is played.
nl_nl: Projecteert de visualisatie op de achtergrond achter de panelen wanneer muziek wordt afgespeeld.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
nl_nl: Toont een widget op het startscherm met media-informatie wanneer muziek wordt afgespeeld.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
nl_nl: Toont een widget op het startscherm met media-informatie wanneer een film of aflevering wordt afgespeeld.

[ctx: #31922]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the videolibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
nl_nl: Dit staat aangepaste genre-achtergronden toe wanneer de videobibliotheek doorgebladerd wordt in de genremodus. Bestandsnamen moeten overeenkomen met het genrelabel. Extensie moet .jpg zijn.

[ctx: #31924]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the musiclibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
nl_nl: Dit staat aangepaste genre-achtergronden toe wanneer de muziekbibliotheek doorgebladerd wordt in de genremodus. bestandsnamen moeten overeenkomen met het genrelabel. Extensie moet .jpg zijn.

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
nl_nl: Herstelt van alle bovengenoemde waarden de standaardwaarde.

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
nl_nl: Aeon Nox hoofdmenu indeling

[ctx: #31929]
en: This setting defines the main menu layout. Options are 5 items, 3 items, 1 items, or icons for the default horizontal menu. You can also choose a vertical menu layout.
nl_nl: Deze instelling bepaalt de lay-out van het hoofdmenu. Opties zijn 5 items, 3 items, 1 item of iconen voor het horizontale menu. Je kan ook een verticale layout kiezen.

[ctx: #31930]
en: Choose a widget to display on the Home screen to have easy access to content from the library.
nl_nl: Kies een widget om op het startscherm te tonen voor gemakkelijke toegang tot inhoud uit de bibliotheek.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
nl_nl: Videoplot voorkeur

[ctx: #31932]
en: Show plot outline in the library views and full plot in the video information dialog or vice versa. Falls back to full plot if no outline is available.
nl_nl: Toon plot samenvatting in de bibliotheek weergaven en volledig plot in het video informatie dialoog of andersom. Valt terug naar volledig plot al samenvatting niet beschikbaar is.

[ctx: #31933]
en: Select an item to display on the left top of the main menu
nl_nl: Selecteer een item om te tonen in de linkerbovenkant van het startmenu

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
nl_nl: Wissel met een ander menu-item. Opent een scherm met een lijst van menu-items waaruit te kiezen valt.

[ctx: #31937]
en: Show the RSS feed on the bottom or top of the screen, depending on main menu position. Enabling this setting makes the submenu permanently visible.
nl_nl: Toon de RSS feed onderaan of bovenaan het scherm, afhankelijk van de positie van het hoofdmenu. Het activeren van deze instelling laat het submenu altijd zichtbaar zijn.

[ctx: #31939]
en: Hide Infopanel on scrolling
nl_nl: Verberg infopaneel bij scrollen

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
nl_nl: Kioskmodus

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
nl_nl: Bekekenstatus-indicator

[ctx: #31945]
en: This toggles the layout of the List view. Default is a 7 item layout with extended info, "Slim List" is a 14 item, more basic layout
nl_nl: Dit schakelt de lay-out van de lijstweergave. standaard is een 7 item lay-out met uitgebreidere informatie, "smalle lijst" is een 14 item, meer basale lay-out

[ctx: #31950]
en: WEATHER
nl_nl: WEER

[ctx: #31951]
en: PICTURES
nl_nl: AFBEELDINGEN

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
nl_nl: LIVE TELEVISIE

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
nl_nl: VIDEO'S

[ctx: #31954]
en: MOVIES
nl_nl: FILMS

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
nl_nl: TV-SERIES

[ctx: #31956]
en: MUSIC
nl_nl: MUZIEK

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
nl_nl: SPEEL CD AF

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
nl_nl: SYSTEEM

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
nl_nl: CONCERTEN

[ctx: #31961]
en: Hide ratings in list views
nl_nl: Verberg waarderingen in lijstweergaven

[ctx: #31962]
en: This toggles the visibility of ratings in views of type List, LowList and TriPanel, except if sorted by rating.
nl_nl: Dit activeert de zichtbaarheid van waarderingen in de weergavetypes Lijst, LowList en TriPanel, behalve wanneer er gesorteerd wordt op waardering.

[ctx: #31970]
en: Rate on Trakt
nl_nl: Waardeer op Trakt

[ctx: #31973]
en: Mod delay
nl_nl: Mod-vertraging

[ctx: #31975]
en: Use colored icons and mediaflags
nl_nl: Gebruik gekleurde iconen en mediavlaggen

[ctx: #31978]
en: Reset main menu items to their defaults
nl_nl: Herstel hoofdmenu items naar standaardwaarden

[ctx: #31980]
en: Change the way the home menu scrolls in Aeon Nox. Default will scroll in a cycle. "Fixed" has a beginning and end.
nl_nl: Verander de manier waarop het hoofdmenu scrolt in Aeon Nox. Standaard zal het scrollen in een cyclus. "Vast" heeft een begin en een eind.

[ctx: #31984]
en: When activated the default mediaflags and icons are changed to colored versions
nl_nl: Wanneer geactiveerd worden de standaard mediavlaggen en iconen aangepast in gekleurde versies

[ctx: #31992]
en: Change panel style layout. Choose between compact or expanded layouts.
nl_nl: Verander panelstijl lay-out. Kies tussen compacte en uitgebreide lay-outs.

[ctx: #31994]
en: Vertical Menu
nl_nl: Verticaal Menu
