KODI Skins - en to my_mm translation catalogue (30 entries)

[ctx: #31005]
en: Fixed
my_mm: အမြန်

[ctx: #31008]
en: Full screen
my_mm: မျက်နှာပြင်အပြည့်

[ctx: #31009]
en: Total Duration
my_mm: စုစုပေါင်းကြာချိန်

[ctx: #31016]
en: Poster
my_mm: ပိုစတာ

[ctx: #31019]
en: Network
my_mm: ကွန်ရက်

[ctx: #31024]
en: Page
my_mm: စာမျက်နှာ

[ctx: #31025]
en: Items
my_mm: အမျိုးအစားများ

[ctx: #31040]
en: Now Playing
my_mm: ယခုဖွင့်နေပါသည်။

[ctx: #31055]
en: Open playlist
my_mm: သီချင်းစာရင်းကိုဖွင့်မည်

[ctx: #31056]
en: Save playlist
my_mm: သီချင်းစာရင်းကိုသိမ်းမည်

[ctx: #31057]
en: Close playlist
my_mm: သီချင်းစာရင်းကိုပိတ်မည်

[ctx: #31058]
en: PVR information
my_mm: PVR အချက်အလက်

[ctx: #31102]
en: Background
my_mm: နောက်ခံ

[ctx: #31152]
en: Poster
my_mm: ပိုစတာ

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
my_mm: စာသားရင်းမြစ်

[ctx: #31243]
en: Posters
my_mm: ပိုစတာ

[ctx: #31245]
en: Wall
my_mm: Icons

[ctx: #31301]
en: Last Updated
my_mm: နောက်ဆုံး Update ဖြစ်ခဲ့စဉ်

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
my_mm: Fanart ကိုဖျောက်ထားမည်

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
my_mm: နောက်ဆုံးဝင်ခဲ့ချိန်

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
my_mm: ကာရာအိုကေ သီချင်းရွေးချယ်ခြင်း

[ctx: #31328]
en: Recently Added
my_mm: မကြာသေးခင်ကပေါင်းထည့်ခဲ့သော

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
my_mm: Local စာတန်းထိုး များရနိုင်ပါသည်။

[ctx: #31503]
en: Add Group
my_mm: အုပ်စုပေါင်းထည့်မည်

[ctx: #31504]
en: Rename Group
my_mm: အုပ်စုအမည်ပြောင်းမည်

[ctx: #31505]
en: Delete Group
my_mm: အုပ်စုဖျက်မည်

[ctx: #31604]
en: Information
my_mm: အချက်အလက်

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
my_mm: ၃၆ နာရီ အကြိုခန့်မှန်းခြင်း

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
my_mm: နာရီနှင့်အမျှ ခန့်မှန်းခြင်း

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
my_mm: ၁၀ ရက် ကြိုတင်ခန့်မှန်းခြင်း
