KODI Skins - en to mt_mt translation catalogue (29 entries)

[ctx: #31005]
en: Fixed
mt_mt: Mgħaġġel

[ctx: #31008]
en: Full screen
mt_mt: Daħħal u Ara Filmati

[ctx: #31024]
en: Page
mt_mt: Paġna

[ctx: #31025]
en: Items
mt_mt: Affarijiet

[ctx: #31039]
en: Actions
mt_mt: Azzjonijiet

[ctx: #31046]
en: SEEKING
mt_mt: IFITTEX

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
mt_mt: Qassam: Jikbru

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
mt_mt: Qassam: Jiċkienu

[ctx: #31055]
en: Open playlist
mt_mt: Iftaħ il-playlist

[ctx: #31056]
en: Save playlist
mt_mt: Żomm il-playlist

[ctx: #31057]
en: Close playlist
mt_mt: Għalaq il-playlist

[ctx: #31079]
en: Shift
mt_mt: Kbar

[ctx: #31102]
en: Background
mt_mt: Wara l-kwinti

[ctx: #31142]
en: Settings level
mt_mt: Livell ta' settings

[ctx: #31245]
en: Wall
mt_mt: Ajkons

[ctx: #31324]
en: Aired
mt_mt: Intwera

[ctx: #31376]
en: Music OSD
mt_mt: OSD tal-Mużika

[ctx: #31390]
en: Skin default
mt_mt: Qoxra Default

[ctx: #31501]
en: Channel group
mt_mt: Grupp ta' stazzjonijiet

[ctx: #31604]
en: Information
mt_mt: Informazzjoni

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
mt_mt: Qed tinstab l-informazzjoni tat-tbassir...

[ctx: #31950]
en: WEATHER
mt_mt: TEMP

[ctx: #31951]
en: PICTURES
mt_mt: STAMPI

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
mt_mt: VIDJOS

[ctx: #31954]
en: MOVIES
mt_mt: FILMS

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
mt_mt: XOWS TELEVIŻIVI

[ctx: #31956]
en: MUSIC
mt_mt: MUŻIKA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
mt_mt: DOQQ CD

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
mt_mt: SISTEMA
