KODI Skins - en to mn_mn translation catalogue (8 entries)

[ctx: #31008]
en: Full screen
mn_mn: Бүтэн дэлгэц

[ctx: #31024]
en: Page
mn_mn: Хуудас

[ctx: #31046]
en: SEEKING
mn_mn: ХАЙХ

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
mn_mn: Өсөхөөр эрэмбэлэх

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
mn_mn: Уруудахаар эрэмбэлэх

[ctx: #31058]
en: PVR information
mn_mn: PVR мэдээлэл

[ctx: #31102]
en: Background
mn_mn: Арын хэсэг

[ctx: #31502]
en: Live TV
mn_mn: ТВ
