KODI Skins - en to lv_lv translation catalogue (85 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
lv_lv: Papildiespējas

[ctx: #31005]
en: Fixed
lv_lv: Fiksēts

[ctx: #31006]
en: View Options
lv_lv: Skata iespējas

[ctx: #31008]
en: Full screen
lv_lv: Pilnekrāns

[ctx: #31009]
en: Total Duration
lv_lv: Kopējais ilgums

[ctx: #31016]
en: Poster
lv_lv: Plakāts

[ctx: #31019]
en: Network
lv_lv: Tīkls

[ctx: #31024]
en: Page
lv_lv: Lapa

[ctx: #31025]
en: Items
lv_lv: Vienumi

[ctx: #31026]
en: Misc Options
lv_lv: Dažādas iespējas

[ctx: #31031]
en: Random movies
lv_lv: Nejaušas filmas

[ctx: #31036]
en: Random albums
lv_lv: Nejauši albumi

[ctx: #31039]
en: Actions
lv_lv: Darbības

[ctx: #31040]
en: Now Playing
lv_lv: Pašlaik atskaņo

[ctx: #31046]
en: SEEKING
lv_lv: NOVIETOŠANA

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
lv_lv: Vizualizācijas sagataves

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
lv_lv: Kārtot: Augošā secībā

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
lv_lv: Kārtot: Dilstošā secībā

[ctx: #31055]
en: Open playlist
lv_lv: Atvērt spēļsarakstu

[ctx: #31056]
en: Save playlist
lv_lv: Saglabāt spēļsarakstu

[ctx: #31057]
en: Close playlist
lv_lv: Aizvērt spēļsarakstu

[ctx: #31058]
en: PVR information
lv_lv: PVR informācija

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
lv_lv: Šis fails ir grēda, izvēlēties daļu, no kuras atskaņot,

[ctx: #31087]
en: Banner
lv_lv: Plakātu-karuselis

[ctx: #31102]
en: Background
lv_lv: Fons

[ctx: #31104]
en: Similar artists
lv_lv: Līdzīgi mākslinieki

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
lv_lv: Rādīt fonā "Pašreiz atskaņo" video

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
lv_lv: Rādīt fonā "Pašreiz atskaņo" vizualizāciju

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
lv_lv: Slēpt fanumākslu pilnekrāna vizualizācijā

[ctx: #31142]
en: Settings level
lv_lv: Iestatījumu līmenis

[ctx: #31146]
en: Rated
lv_lv: Novērtēts

[ctx: #31152]
en: Poster
lv_lv: Plakāts

[ctx: #31159]
en: Event log
lv_lv: Notikumu žurnāls

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
lv_lv: Dziesmu vārdu avots

[ctx: #31230]
en: Panel
lv_lv: Panelis

[ctx: #31243]
en: Posters
lv_lv: Plakāts

[ctx: #31245]
en: Wall
lv_lv: Ikonas

[ctx: #31247]
en: InfoWall
lv_lv: InfoSiena

[ctx: #31253]
en: Banners
lv_lv: Plakātu-karuselis

[ctx: #31277]
en: Sort by
lv_lv: Kārtot pēc

[ctx: #31301]
en: Last Updated
lv_lv: Pēdējie atjaunotie

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
lv_lv: Slēpt fanumākslu

[ctx: #31314]
en: Panel
lv_lv: Panelis

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
lv_lv: Iestatīt fanumākslas ceļu

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
lv_lv: Pēdējoreiz pieteicies

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
lv_lv: Karaoke dziesmas izvēlētājs

[ctx: #31324]
en: Aired
lv_lv: Ēterā

[ctx: #31328]
en: Recently Added
lv_lv: Nesen Pievienotās

[ctx: #31352]
en: Inactive
lv_lv: Neaktīvs

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
lv_lv: Aparatūras dekodēšana

[ctx: #31357]
en: Decoder
lv_lv: Dekoderis

[ctx: #31376]
en: Music OSD
lv_lv: Mūzikas OSD

[ctx: #31390]
en: Skin default
lv_lv: Apvalka noklusējums

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
lv_lv: PIeejami vietējie subtitri

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
lv_lv: Atlasiet savu Kodi lietotāja profilu,[CR]lai pieslēgtos un turpinātu

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
lv_lv: Nesen atskaņotie kanāli

[ctx: #31501]
en: Channel group
lv_lv: Kanāla grupa

[ctx: #31502]
en: Live TV
lv_lv: Tiešraides TV

[ctx: #31503]
en: Add Group
lv_lv: Pievienot grupu

[ctx: #31504]
en: Rename Group
lv_lv: Pārsaukt grupu

[ctx: #31505]
en: Delete Group
lv_lv: Dzēst grupu

[ctx: #31511]
en: Channel Options
lv_lv: Kanāla opcijas

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
lv_lv: Neskatītās filmas

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
lv_lv: Nesenie ieraksti

[ctx: #31584]
en: Random artists
lv_lv: Nejauši izpildītāji

[ctx: #31604]
en: Information
lv_lv: Informācija

[ctx: #31708]
en: Sort by
lv_lv: Kārtot pēc

[ctx: #31712]
en: Panel
lv_lv: Panelis

[ctx: #31732]
en: In progress movies
lv_lv: Notiek filmas

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
lv_lv: 36 stundu prognoze

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
lv_lv: Prognoze ik stundu

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
lv_lv: Prognoze nedēļas nogalei

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
lv_lv: Prognoze 10 dienām

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
lv_lv: Nokrišņu iespējamība

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
lv_lv: Uzmeklēju laikaprognozi...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
lv_lv: Karte & brīdinājumi

[ctx: #31950]
en: WEATHER
lv_lv: LAIKAPSTĀKĻI

[ctx: #31951]
en: PICTURES
lv_lv: ATTĒLI

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
lv_lv: TIEŠRAIDES TV

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
lv_lv: VIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
lv_lv: FILMAS

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
lv_lv: TV RAIDĪJUMI

[ctx: #31956]
en: MUSIC
lv_lv: MŪZIKA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
lv_lv: ATSKAŅOT DISKU

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
lv_lv: SISTĒMA
