KODI Skins - en to lt_lt translation catalogue (618 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
lt_lt: Režisierius

[ctx: #31001]
en: Written by
lt_lt: Scenaristas

[ctx: #31002]
en: Blurred album thumb
lt_lt: Neryški albumo miniatiūra

[ctx: #31003]
en: Power Options
lt_lt: Maitinimo parinktys

[ctx: #31004]
en: Working
lt_lt: Dirbama

[ctx: #31005]
en: Fixed
lt_lt: Fiksuotas

[ctx: #31006]
en: View Options
lt_lt: Rodinio parinktys

[ctx: #31007]
en: Setup home
lt_lt: Nustatyti pradinį ekraną

[ctx: #31008]
en: Full screen
lt_lt: Visame ekrane

[ctx: #31009]
en: Total Duration
lt_lt: Bendra trukmė

[ctx: #31010]
en: Next episode
lt_lt: Kitas epizodas

[ctx: #31011]
en: Latest episode
lt_lt: Naujausias epizodas

[ctx: #31012]
en: Airs
lt_lt: Rodoma

[ctx: #31013]
en: Statistics
lt_lt: Statistika

[ctx: #31014]
en: Extras
lt_lt: Papildiniai

[ctx: #31016]
en: Poster
lt_lt: Plakatas

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
lt_lt: Nustatyti kelią iki muzikos žanrų Fanart aplanko

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
lt_lt: Infoskydelis

[ctx: #31019]
en: Network
lt_lt: Tinklas

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
lt_lt: Papildomas Fanart

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
lt_lt: Scenos uždanga

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
lt_lt: Nustatyti kelių atvaizdų foną

[ctx: #31023]
en: Set single image background
lt_lt: Nustatyti vieno atvaizdo foną

[ctx: #31024]
en: Page
lt_lt: Puslapis

[ctx: #31025]
en: Items
lt_lt: Elementai

[ctx: #31026]
en: Misc Options
lt_lt: Įvairios parinktys

[ctx: #31027]
en: Set item background
lt_lt: Nustatyti elemento foną

[ctx: #31028]
en: Live Background
lt_lt: Gyvas fonas

[ctx: #31029]
en: Recent movies
lt_lt: Naujausi filmai

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
lt_lt: Naujausi epizodai

[ctx: #31031]
en: Random movies
lt_lt: Atsitiktiniai filmai

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
lt_lt: Rekomenduojami filmai

[ctx: #31033]
en: Random episodes
lt_lt: Atsitiktiniai epizodai

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
lt_lt: Rekomenduojami epizodai

[ctx: #31035]
en: Random songs
lt_lt: Atsitiktinės dainos

[ctx: #31036]
en: Random albums
lt_lt: Atsitiktiniai albumai

[ctx: #31037]
en: Recent albums
lt_lt: Naujausi albumai

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
lt_lt: Rekomenduojami albumai

[ctx: #31039]
en: Actions
lt_lt: Veiksmai

[ctx: #31040]
en: Now Playing
lt_lt: Dabar atkuriama

[ctx: #31041]
en: Select widget
lt_lt: Pasirinkti valdiklį

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
lt_lt: Rodyti "Dabar atkuriama" informaciją sulietą su fonu

[ctx: #31043]
en: Platform
lt_lt: Platforma

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
lt_lt: Rodiniai: siužeto kontūrai | Informacinis dialogas: pilnas siužetas

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
lt_lt: Rodiniai: pilnas siužetas | Informacinis dialogas: siužeto kontūrai

[ctx: #31046]
en: SEEKING
lt_lt: IEŠKOMA

[ctx: #31047]
en: Set item icon
lt_lt: Nustatyti elemento piktogramą

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
lt_lt: Vizualizacijos išankstinės parinktys

[ctx: #31049]
en: Select infoline
lt_lt: Pasirinkti infoliniją

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
lt_lt: Rūšiuoti: didėjančiai

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
lt_lt: Rūšiuoti: mažėjančiai

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
lt_lt: Filmų bibliotekos statistika

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
lt_lt: TV laidų bibliotekos statistika

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
lt_lt: Muzikos bibliotekos statistika

[ctx: #31055]
en: Open playlist
lt_lt: Atidaryti grojaraštį

[ctx: #31056]
en: Save playlist
lt_lt: Išsaugoti grojaraštį

[ctx: #31057]
en: Close playlist
lt_lt: Uždaryti grojaraštį

[ctx: #31058]
en: PVR information
lt_lt: PVR informacija

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
lt_lt: Šis failas yra sugrupuotas - pasirinkite dalį, kurią norite atkurti.

[ctx: #31061]
en: Total addons / Favourites statistics
lt_lt: Viso priedų / Mėgstamiausiųjų statistika

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
lt_lt: Atsitiktinis filmo Fanart

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
lt_lt: Atsitiktinis TV laidos Fanart

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
lt_lt: Atsitiktinis vaizdo įrašo Fanart

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
lt_lt: Atsitiktinis muzikos Fanart

[ctx: #31066]
en: Random fanart
lt_lt: Atsitiktinis Fanart

[ctx: #31067]
en: Update rating
lt_lt: Atnaujinti reitingą

[ctx: #31068]
en: CD Wall
lt_lt: CD siena

[ctx: #31069]
en: Change location
lt_lt: Pakeisti vietovę

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
lt_lt: Naršant bibliotekoje

[ctx: #31072]
en: On open video info
lt_lt: Atidarytoje vaizdo įrašo informacijoje

[ctx: #31073]
en: Move menu item
lt_lt: Perkelti meniu elementą

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
lt_lt: Pasirinkite elementą, su kuriuo sukeisti vietomis

[ctx: #31075]
en: No extra features available
lt_lt: Nėra papildomų ypatybių

[ctx: #31076]
en: Landscape
lt_lt: Gulsčias

[ctx: #31077]
en: ShowCase
lt_lt: Vitrina

[ctx: #31079]
en: Shift
lt_lt: Pakeltas

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
lt_lt: Tvarkyti submeniu

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
lt_lt: Įjungti individualius submeniu

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
lt_lt: Atskirti RSS sklaidos kanalą nuo pagrindinio meniu

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
lt_lt: Įjungti Next Aired informaciją vaizdo bibliotekoje

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
lt_lt: Sąlyginiai orai

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
lt_lt: Muzikinių vaizdo klipų bibliotekos statistika

[ctx: #31086]
en: Icon
lt_lt: Piktograma

[ctx: #31087]
en: Banner
lt_lt: Reklamjuostė

[ctx: #31088]
en: BannerWall
lt_lt: Reklamjuosčių siena

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
lt_lt: Atkurti elementą paleidžiant

[ctx: #31090]
en: Seconds
lt_lt: Sekundės

[ctx: #31091]
en: Select items
lt_lt: Pasirinkite elementus

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
lt_lt: Fanart visame ekrane

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
lt_lt: Žemo sąrašo perjungimas

[ctx: #31094]
en: List view layout
lt_lt: Sąrašo rodinio išdėstymas

[ctx: #31095]
en: Slim List
lt_lt: Siauras sąrašas

[ctx: #31096]
en: Concert locations
lt_lt: Koncertų vietos

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
lt_lt: Filmų grojaraščio statistika

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
lt_lt: TV laidų grojaraščio statistika

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
lt_lt: Muzikinių vaizdo klipų grojaraščio statistika

[ctx: #31100]
en: View:
lt_lt: Rodinys:

[ctx: #31101]
en: Choose view
lt_lt: Pasirinkite rodinį

[ctx: #31102]
en: Background
lt_lt: Fonas

[ctx: #31104]
en: Similar artists
lt_lt: Panašūs atlikėjai

[ctx: #31105]
en: More albums from
lt_lt: Daugiau albumų iš

[ctx: #31106]
en: On info
lt_lt: Informacijoje

[ctx: #31107]
en: Persistent
lt_lt: Pastovus

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
lt_lt: Įjungti atlikėjo informacijos sklaidos kanalą (jei prieinama)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
lt_lt: Neperžiūrėtų epizodų skaitliukas

[ctx: #31111]
en: Similar
lt_lt: Panašus

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
lt_lt: Filmai, kuriuos režisavo

[ctx: #31113]
en: Movies written by
lt_lt: Filmai, kuriems scenarijų parašė

[ctx: #31116]
en: cycle fanart
lt_lt: sukti Fanart ratu

[ctx: #31117]
en: Fallback
lt_lt: Atsarginis

[ctx: #31118]
en: Cache movie extrafanart
lt_lt: Laikyti papildomą filmo Fanart podėlyje

[ctx: #31119]
en: Show the movies from this director in your library or view online information on this director on TMDb?
lt_lt: Rodyti šio režisieriaus filmus bibliotekoje ar peržiūrėti interneto informaciją apie šį režisierių iš TMDb?

[ctx: #31121]
en: Enable autocomplete
lt_lt: Įjungti automatinį užbaigimą

[ctx: #31122]
en: Enables the autocomplete feature of the virtual keyboard
lt_lt: Įjungia virtualios klaviatūros automatinio teksto užbaigimo funkciją

[ctx: #31123]
en: Album review
lt_lt: Albumo apžvalga

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
lt_lt: Rodyti "Dabar atkuriamą" vaizdo įrašą fone

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
lt_lt: Rodyti "Dabar atkuriamą" vizualizaciją fone

[ctx: #31128]
en: Channels View
lt_lt: Kanalų rodinys

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
lt_lt: Slėpti Fanart viso ekrano vizualizacijoje

[ctx: #31130]
en: Use "Enigma2-style" channel OSD
lt_lt: Naudoti "Enigma2" stiliaus kanalo OSD

[ctx: #31132]
en: Tuner:
lt_lt: Imtuvas:

[ctx: #31133]
en: Timeline channels-type:
lt_lt: Laiko juostos kanalų tipas:

[ctx: #31134]
en: Timeline view-type:
lt_lt: Laiko juostos rodinio tipas:

[ctx: #31135]
en: Infobar Options
lt_lt: Informacinės juostos parinktys

[ctx: #31136]
en: Infobar type:
lt_lt: Informacinės juostos tipas:

[ctx: #31137]
en: Hide encryption information
lt_lt: Slėpti šifravimo informaciją

[ctx: #31138]
en: Hide tuner information
lt_lt: Slėpti imtuvo informaciją

[ctx: #31139]
en: Hide signal information
lt_lt: Slėpti signalo informaciją

[ctx: #31140]
en: Sideblade Options
lt_lt: Šoninio meniu parinktys

[ctx: #31141]
en: Hide Guide
lt_lt: Slėpti gidą

[ctx: #31142]
en: Settings level
lt_lt: Nustatymų lygis

[ctx: #31143]
en: Hide Recordings
lt_lt: Slėpti įrašymus

[ctx: #31144]
en: Hide Timer
lt_lt: Slėpti laikmatį

[ctx: #31145]
en: Hide Search
lt_lt: Slėpti paiešką

[ctx: #31146]
en: Rated
lt_lt: Įvertinta

[ctx: #31147]
en: Change rating
lt_lt: Pakeisti įvertinimą

[ctx: #31148]
en: List local library items
lt_lt: Rodyti lokalius bibliotekos elementus

[ctx: #31149]
en: Online information from TMDb
lt_lt: Informacija iš TMDb

[ctx: #31150]
en: IMDb logo
lt_lt: IMDb logotipas

[ctx: #31151]
en: View settings
lt_lt: Rodinio nustatymai

[ctx: #31152]
en: Poster
lt_lt: Plakatas

[ctx: #31153]
en: Disable views
lt_lt: Išjungti rodinius

[ctx: #31154]
en: Show Artist Slideshow when playing music
lt_lt: Rodyti atlikėjų skaidres atkuriant muziką

[ctx: #31155]
en: Widgets
lt_lt: Valdikliai

[ctx: #31156]
en: Clearart
lt_lt: Skaidri iliustracija

[ctx: #31157]
en: Submenu always visible
lt_lt: Submeniu visada matomas

[ctx: #31158]
en: Disable the Search icon
lt_lt: Išjungti paieškos piktogramą

[ctx: #31159]
en: Event log
lt_lt: Įvykių žurnalas

[ctx: #31160]
en: Extended
lt_lt: Išplėstas

[ctx: #31161]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen, bottom of the screen or the default location directly underneath the main menu.
lt_lt: Pasirinkite RSS sklaidos kanalo poziciją. Ekrano viršus, ekrano apačia ar numatytoji vieta tiesiai po pagrindiniu meniu.

[ctx: #31162]
en: Alternate
lt_lt: Kintamas

[ctx: #31163]
en: This movie is Unrated
lt_lt: Šis lilmas yra neįvertintas

[ctx: #31164]
en: Enable live background for movie sets
lt_lt: Įjungti gyvą foną filmų rinkiniams

[ctx: #31165]
en: Enable to display live background for movie sets when browsing your movie library
lt_lt: Įjunkite, jei norite, kad būtų atvaizduojamas gyvas fonas filmų rinkiniams naršant filmų bibliotekoje

[ctx: #31166]
en: Enable description for a movies rating
lt_lt: Įjungti filmų įvertinimo aprašymą

[ctx: #31167]
en: This setting displays a reason for a movies rating. You need to use a script like Rating Update to add these values (prefix must be Rated  including a space after Rated)
lt_lt: Šis nustatymas atvaizduoja filmų įvertinimo priežastį. Jums reikia naudoti scenarijų, tokį kaip Rating Update, kad pridėti šias reikšmes (reikalingas priešdėlis Rated su po jo sekančiu tarpu)

[ctx: #31168]
en: Enable to make the submenu permanently visible. Default is hidden until pressing down.
lt_lt: Įjunkite, jei norite, kad submeniu būtų visada matomi. Pagal nutylėjimą jis bus paslėptas kol nepaspausite žemyn.

[ctx: #31169]
en: This setting hides the Search icon on the home screen.
lt_lt: Šis nustatymas paslepia paieškos piktogramą pradiniame ekrane

[ctx: #31170]
en: Enabling this setting will hide the alphanumeric label displaying the current position when scrolling through your library.
lt_lt: Įjungus šį nustatymą, bus paslėpta raidinė-skaitinė etiketė, rodanti esamą poziciją, kai slenkama bibliotekos sąrašu.

[ctx: #31171]
en: This setting will activate fullscreen mode automatically after starting to play music.
lt_lt: Šis nustatymas automatiškai aktyvuos viso ekrano režimą, pradėjus muzikos atkūrimą.

[ctx: #31172]
en: Set the path to your music collection for displaying artist logos in the music visualisation and in some views that support it.
lt_lt: Nustatyti kelią iki muzikos kolekcijos, kad būtų rodomi atlikėjų logotipai rodiniuose bei kai kuriuose tai palaikančiuose rodiniuose.

[ctx: #31173]
en: Blur background (video info dialog)
lt_lt: Išplaukęs fonas (vaizdo įrašo informacijos dialogas)

[ctx: #31174]
en: Blur background behind information
lt_lt: Išblukinti foną už informacijos

[ctx: #31175]
en: Set path to music collection/artwork (for artist logos)
lt_lt: Nustatyti kelią iki muzikos kolekcijos/iliustracijų (atlikėjų logotipams)

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
lt_lt: Populiarūs filmai

[ctx: #31177]
en: Top Rentals
lt_lt: Dažniausiai nuomojami

[ctx: #31178]
en: Trending Shows
lt_lt: Populiarios laidos

[ctx: #31179]
en: Live TV settings
lt_lt: Televizijos nustatymai

[ctx: #31180]
en: Minutes left
lt_lt: Liko minučių

[ctx: #31181]
en: Hour
lt_lt: Valandos

[ctx: #31182]
en: Minute left
lt_lt: Liko minutė

[ctx: #31183]
en: Hour left
lt_lt: Liko valanda

[ctx: #31184]
en: Seconds left
lt_lt: Liko sekundžių

[ctx: #31185]
en: Hours left
lt_lt: Liko valandų

[ctx: #31186]
en: Handwritten
lt_lt: Rašytas ranka

[ctx: #31187]
en: Music layout alignment
lt_lt: Muzikos išdėstymo lygiavimas

[ctx: #31188]
en: Status indicators
lt_lt: Būsenos indikatoriai

[ctx: #31189]
en: Layout
lt_lt: Išdėstymas

[ctx: #31190]
en: Video info
lt_lt: Vaizdo įrašo informacija

[ctx: #31191]
en: Enable cases for live backgrounds
lt_lt: Įjungti dėkliukus gyviems fonams

[ctx: #31192]
en: Set default background
lt_lt: Nustatyti numatytąjį foną

[ctx: #31193]
en: Display extrafanart
lt_lt: Rodyti papildomą Fanart

[ctx: #31194]
en: Display runtime in hours and minutes
lt_lt: Atvaizduoti trukmę valandomis ir minutėmis

[ctx: #31195]
en: Show time remaining on fullscreen info
lt_lt: Rodyti likusi laiką viso ekrano informacijoje

[ctx: #31196]
en: Replace default with Extended Info (some features and extras (+) will be unavailable)
lt_lt: Pakeisti numatytąjį Extended Info scenarijumi (kai kurios funkcijos ir papildiniai (+) taps neprieinami)

[ctx: #31197]
en: Enable info rating (works with US Ratings only)
lt_lt: Įjungti informacinį reitingą (veikia tik su JAV reitingais)

[ctx: #31198]
en: This setting controls the appearance of cases when using Live Backgrounds
lt_lt: Šis nustatymas valdo dėkliukų atvaizdavimą naudojant gyvus fonus

[ctx: #31199]
en: Used to select the default/fallback image skin wide
lt_lt: Naudojamas parinti numatytąjį/atsarginį atvaizdą visoje teminėje išvaizdoje

[ctx: #31200]
en: The Image Resource Select Add-on is used to choose a Kodi resource image pack similiar to weather artwork and icons.
lt_lt: 'The Image Resource Select' priedas naudojamas Kodi resursų atvaizdų paketo parinkimui, panašiai kaip orų iliustracijų ar piktogramų.

[ctx: #31201]
en: Changes the runtime labels throughout the skin from minutes to hours/minutes
lt_lt: Pakeisti trukmės etiketės visoje teminėje išvaizdoje iš minučių į valandas/minutes

[ctx: #31202]
en: Show the remaining time for currently playing videos when pressing info
lt_lt: Rodyti šiuo metu atkuriamų vaizdo įrašų likusį atkūrimo laiką paspaudus informacijos mygtuką

[ctx: #31203]
en: In Theaters
lt_lt: Kino teatruose

[ctx: #31204]
en: ComingSoon
lt_lt: Gretai pasirodys

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
lt_lt: Dainų tekstų šaltinis

[ctx: #31206]
en: Opening This Week
lt_lt: Pradedama rodyti šią savaitę

[ctx: #31207]
en: Upcoming
lt_lt: Artimiausi

[ctx: #31208]
en: Top Box Office
lt_lt: Daugiausiai gavo pajamų

[ctx: #31209]
en: In Cinemas
lt_lt: Kino teatruose

[ctx: #31210]
en: Popular Movies
lt_lt: Populiarūs filmai

[ctx: #31211]
en: Top Rated Movies
lt_lt: Geriausiai įvertinti filmai

[ctx: #31212]
en: Popular TV
lt_lt: Populiarios TV laidos

[ctx: #31213]
en: Top Rated TV
lt_lt: Geriausiai įvertintos TV laidos

[ctx: #31214]
en: Currently Airing TV
lt_lt: Šiuo metu rodomos TV laidos

[ctx: #31215]
en: TV Airing Today
lt_lt: Šiandien rodomos TV laidos

[ctx: #31216]
en: Longer details
lt_lt: Ilgesnės detalės

[ctx: #31217]
en: Single logo
lt_lt: Vienas logotipas

[ctx: #31218]
en: Use vinyl record instead of blank CD for disc fallback
lt_lt: Naudoti vinilinį įrašą vietoje tuščio CD kaip atsarginį disko atvaizdą

[ctx: #31219]
en: Language flags
lt_lt: Kalbos vėiavos

[ctx: #31220]
en: RSS Feed
lt_lt: RSS sklaidos kanalas

[ctx: #31221]
en: Big
lt_lt: Didelis

[ctx: #31224]
en: Seekbar time display
lt_lt: Laiko juostos atvaizdavimas

[ctx: #31225]
en: Time remaining label
lt_lt: Likusio laiko etiketė

[ctx: #31226]
en: Time elapsed/Total duration
lt_lt: Praėjęs laikas/Bendra trukmė

[ctx: #31227]
en: Time elapsed/Time remaining
lt_lt: Praėjęs laikas/Likęs laikas

[ctx: #31228]
en: Time remaining/Total duration
lt_lt: Likęs laikas/Bendra trukmė

[ctx: #31229]
en: Extended Panel
lt_lt: Išplėstinis skydelis

[ctx: #31230]
en: Panel
lt_lt: Skydelis

[ctx: #31231]
en: Widget Style
lt_lt: Valdiklio stilius

[ctx: #31232]
en: Replace Play Button
lt_lt: Pakeisti atkūrimo mygtuką

[ctx: #31233]
en: Hide artwork
lt_lt: Slėpti iliustraciją

[ctx: #31234]
en: Next aired
lt_lt: Kita transliacija

[ctx: #31235]
en: Slide Left
lt_lt: Slinkti kairėn

[ctx: #31236]
en: Slide Right
lt_lt: Slinkti dešinėn

[ctx: #31237]
en: Cache tv extrafanart
lt_lt: Laikyti papildomą TV Fanart podėlyje

[ctx: #31238]
en: SongList
lt_lt: Dainų sąrašas

[ctx: #31239]
en: RightList
lt_lt: Dešinys sąrašas

[ctx: #31240]
en: FanartList
lt_lt: Fanart sąrašas

[ctx: #31241]
en: LowList
lt_lt: Žemas sąrašas

[ctx: #31242]
en: BigList
lt_lt: Didelis sąrašas

[ctx: #31243]
en: Posters
lt_lt: Plakatai

[ctx: #31245]
en: Wall
lt_lt: Siena

[ctx: #31246]
en: Fullscreen Wall
lt_lt: Siena visame ekrane

[ctx: #31247]
en: InfoWall
lt_lt: Infosiena

[ctx: #31250]
en: BigInfo
lt_lt: Didelė informacija

[ctx: #31251]
en: Gallery
lt_lt: Galerija

[ctx: #31252]
en: TopBar
lt_lt: Viršutinė juosta

[ctx: #31253]
en: Banners
lt_lt: Reklamjuostės

[ctx: #31254]
en: Smaller posters
lt_lt: Mažesni plakatai

[ctx: #31255]
en: Mediaflags
lt_lt: Media vėliavos

[ctx: #31256]
en: Brochure
lt_lt: Brošiūra

[ctx: #31257]
en: Movie set titles
lt_lt: Filmų rinkinių pavadinimai

[ctx: #31258]
en: Blur background (extended info dialog)
lt_lt: Išplaukęs fonas (Extended Info dialogas)

[ctx: #31259]
en: Center
lt_lt: Centras

[ctx: #31260]
en: Set background rotation speed
lt_lt: Nustatyti fono sukimosi greitį

[ctx: #31261]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen or bottom of the screen.
lt_lt: Pasirinkite RSS sklaidos kanalo poziciją. Ekrano viršus ar apačia.

[ctx: #31262]
en: Hides the labels below the icons on the main menu.
lt_lt: Paslepia etiketes po piktogramomis pagrindiniame meniu.

[ctx: #31263]
en: Hide menu labels
lt_lt: Slėpti meniu etiketes

[ctx: #31264]
en: Displays artist fanart provided by the Artist Slideshow addon as the background of the home menu.
lt_lt: Atvaizduoja Artist Slideshow priedo pateiktus atlikėjo Fanart pagrindinio meniu fone.

[ctx: #31265]
en: This will reset the main menu to its defaults.[CR]This action cannot be undone.
lt_lt: Tai atstatys numatytąjį pagrindinį meniu.[CR]Šio veiksmo atšaukti negalima.

[ctx: #31266]
en: Hide player control buttons
lt_lt: Slėpti grotuvo valdymo mygtukus

[ctx: #31267]
en: Hide time & date
lt_lt: Slėpti datą ir laiką

[ctx: #31268]
en: Hide Album
lt_lt: Slėpti albumą

[ctx: #31269]
en: Hide next track widget
lt_lt: Slėpti kito takelio valdiklį

[ctx: #31270]
en: Add to CouchPotato
lt_lt: Pridėti į CouchPotato

[ctx: #31271]
en: Click for more
lt_lt: Daugiau

[ctx: #31272]
en: Awards
lt_lt: Apdovanojimai

[ctx: #31273]
en: Recording widget
lt_lt: Įrašymo valdiklis

[ctx: #31274]
en: Artwork
lt_lt: Iliustracija

[ctx: #31275]
en: Case
lt_lt: Dėkliukas

[ctx: #31276]
en: Style
lt_lt: Stilius

[ctx: #31277]
en: Sort by
lt_lt: Rūšiuoti pagal

[ctx: #31278]
en: Sort order
lt_lt: Rūšiavimo tvarka

[ctx: #31279]
en: Add-on status
lt_lt: Priedo būsena

[ctx: #31280]
en: Time & Date
lt_lt: Laikas ir data

[ctx: #31281]
en: Choose skin colors
lt_lt: Pasirinkti teminės išvaizdos spalvas

[ctx: #31282]
en: Enable startup intro
lt_lt: Įjungti paleidimo įžangą

[ctx: #31283]
en: Auto open sidemenu when hovering over the top left corner
lt_lt: Automatiškai atidaryti šoninį meniu, kai užvedama pele virš viršutinio kairiojo kampo

[ctx: #31284]
en: Enable Advanced Widgets
lt_lt: Įjungti sudėtingesnius valdiklius

[ctx: #31285]
en: Global Widget Backgrounds
lt_lt: Globalūs valdiklių fonai

[ctx: #31286]
en: Opacity
lt_lt: Skadrumas

[ctx: #31287]
en: Show list widget information
lt_lt: Rodyti valdiklio sąrašo informaciją

[ctx: #31288]
en: Enable panel widget information
lt_lt: Įjungti valdiklio skydelio informaciją

[ctx: #31289]
en: Hide widgets when not focused
lt_lt: Slėpti valdiklius, kai jei nepasirinkti

[ctx: #31290]
en: This will auto open the sidemenu (where available) when hovering over the top left corner of the screen using a mouse.
lt_lt: Tai automatiškai atidarys šoninį meniu (jei jis yra), kai užvedama pele virš viršutinio kairiojo ekrano kampo.

[ctx: #31291]
en: Disable scrolling label
lt_lt: Išjungti slinkimo etiketę

[ctx: #31292]
en: InfoPopup
lt_lt: Iššokantis informacijos langas

[ctx: #31293]
en: Small Icons
lt_lt: Mažos piktogramos

[ctx: #31294]
en: Focused Main Menu
lt_lt: Pasirinktas pagrindinis meniu

[ctx: #31295]
en: Unfocused Main Menu
lt_lt: Nepasirinktas pagrindinis meniu

[ctx: #31296]
en: Focused Submenu
lt_lt: Pasirinktas submeniu

[ctx: #31297]
en: Unfocused Submenu
lt_lt: Nepasirinktas submeniu

[ctx: #31298]
en: Focused Icons label
lt_lt: Pasirinktos piktogramos etiketė

[ctx: #31299]
en: Unfocused Icons label
lt_lt: Nepasirinktos piktogramos etiketė

[ctx: #31300]
en: Overview
lt_lt: Apžvalga

[ctx: #31301]
en: Last Updated
lt_lt: Paskutinis atnaujinimas

[ctx: #31302]
en: Menu Bar
lt_lt: Meniu juosta

[ctx: #31303]
en: System Bars
lt_lt: Sistemos juostos

[ctx: #31304]
en: Highlight
lt_lt: Paryškinimas

[ctx: #31305]
en: Unwatched episode
lt_lt: Neperžiūrėtas epizodas

[ctx: #31306]
en: Customize colors
lt_lt: Pritaikyti spalvas

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
lt_lt: Slėpti Fanart

[ctx: #31308]
en: Focused text
lt_lt: Pasirinktas tekstas

[ctx: #31309]
en: Memory Used
lt_lt: Naudojama atminties

[ctx: #31310]
en: Unfocused text
lt_lt: Nepasirinktas tekstas

[ctx: #31311]
en: New InfoPanel
lt_lt: Naujas info skydelis

[ctx: #31313]
en: Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!
lt_lt: Tegul sninga! Tegul sninga! Tegul sninga!

[ctx: #31314]
en: Panel
lt_lt: Skydelis

[ctx: #31315]
en: A required script is [B]NOT INSTALLED[/B]. Press INSTALL to download automatically. Press CANCEL if you would like to return to System Settings and switch skins. You may need to restart Kodi after installation completes.
lt_lt: Būtinas priedas yra [B]NEĮDIEGTAS[/B]. Paspauskite ĮDIEGTI, norėdami atsisiųsti automatiškai. Paspauskite ATŠAUKTI, jei norite grįžti į sistemos nustatymus ir perjungti temines išvaizdas. Baigus diegimą gali reikėti iš naujo paleisti Kodi.

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
lt_lt: Nurodyti Fanart kelią

[ctx: #31318]
en: [B]CONFIGURE LibreELEC SETTINGS[/B][CR]Setup system option · Manage network[CR]Configure services · About LibreELEC
lt_lt: [B]KONFIGŪRUOTI LibreELEC NUSTATYMUS[/B][CR]Nustatyti sistemos parinktis · Valdyti tinklą[CR]Konfigūruoti paslaugas · Apie LibreELEC

[ctx: #31319]
en: Due to recent updates it is [B]RECOMMENDED[/B] to reset the Main Menu. Certain issues may be resolved by re-setting up your widgets but if issues continue please reset the Main Menu. Press CANCEL to ignore this warning and continue.
lt_lt: Dėl paskutinio atnaujinimo [B]REKOMENDUOJAMA[/B] atstatyti pagrindinį meniu. Tam tikros problemos gali išspręstios iš naujos nustatant valdiklius, tačiau problemos išlieka - atstatykite pagrindinį meniu. Paspauskite ATŠAUKTI, jei norite ignoruoti šį įspėjimą ir tęsti toliau.

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
lt_lt: Paskutinis prisijungimas

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
lt_lt: Karaoke dainos pasirinkimas

[ctx: #31322]
en: This will disable the screensaver during music playback by hiding the visualization. This may cause unwanted [B]IMAGE RETENTION[/B] if not used carefully. Do you accept the risks and want to enable this setting?
lt_lt: Tai išjungs ekrano užsklandą muzikos atkūrimo metu paslepiant vizualizaciją. Tai gali sukelti nepageidaujamą [B]ATVAIZDŲ SAUGOJIMĄ[/B], jei naudojama neatsargiai. Ar prisiimate riziką ir norite įjungti šį nustatymą?

[ctx: #31323]
en: If you cannot locate the directory containing your background images, please add that location as a source in Kodi's File Manager. For more information visit http://kodi.wiki/view/File_manager
lt_lt: Jei negalite rasti aplanko su fono atvaizdais, pridėkite šią vietą kaip šaltinį Kodi failų tvarkyklėje. Daugiau informacijos galite rasti čia http://kodi.wiki/view/File_manager

[ctx: #31324]
en: Aired
lt_lt: Rodoma

[ctx: #31328]
en: Recently Added
lt_lt: Naujausi

[ctx: #31329]
en: Taking a Screenshot
lt_lt: Daroma ekrano nuotrauka

[ctx: #31330]
en: This script is not available in the default Kodi repositiory. The Aeon Nox SiLVO repo is needed to use the click to install feature, without it this script must be installed manually.
lt_lt: Šio scenarijaus nėra numatytoje Kodi saugykloje. Norint paspaudus įdiegti funkciją, reikalinga Aeon Nox SiLVO saugykla, be jos scenarijų reikės diegti rankiniu būdu.

[ctx: #31331]
en: Installed
lt_lt: Įdiegta

[ctx: #31333]
en: The default behavior is to display Music information for 10 seconds after a song is played or the next track in your queue begins. To display permanently reactivate the info and do not toggle it off a second time.
lt_lt: Numatytoji elgsena yra muzikos informacijos atvaizdavimas 10 sekundžių po dainos atkūrimo arba kai pradedamas kito takelio eilėje atkūrimas. Jei norite, kad būtų atvaizduojama visada, iš naujo aktyvuokite informacijos langą ir neperjunkite jo antrą kartą.

[ctx: #31334]
en: Required
lt_lt: Būtinas

[ctx: #31335]
en: Recommended
lt_lt: Rekomenduojami

[ctx: #31336]
en: Optional
lt_lt: Pasirinktinai

[ctx: #31337]
en: Install or change settings of supported add-ons
lt_lt: Įdiegti palaikomus priedus ar pakeisti jų nustatymus

[ctx: #31338]
en: Enable or disable system debug logging
lt_lt: Įjungti arba išjungti sistemos derinimo žurnalo rašymą

[ctx: #31339]
en: Enable or disable skin debug info
lt_lt: Įjungti arba išjungti teminės išvaizdos derinimo informaciją

[ctx: #31340]
en: Color customization
lt_lt: Spalvos pritaikymas

[ctx: #31341]
en: NOT SUPPORTED
lt_lt: NEPALAIKOMA

[ctx: #31342]
en: Display the status of some add-ons supported in Aeon Nox SiLVO. Select an add-on to install or open its settings if already installed.
lt_lt: Atvaizduoti kai kurių Aeon Nox SILVO palaikomų priedų statusą. Pasirinkite priedą, jei norite jį įdiegti ar atidaryti nustatymus, jei jis jau įdiegtas.

[ctx: #31343]
en: Display background name
lt_lt: Rodyti fono vardą

[ctx: #31344]
en: Display title of movie/tvshow/artist on home screen if the background has a fanart slideshow as background.
lt_lt: Atvaizduoti filmo/TV laidos/atlikėjo pavadinimą pradiniame ekrane, jei fone yra Fanart skaidrių peržiūra.

[ctx: #31345]
en: Main Menu Customizer
lt_lt: Pagrindinio meniu pritaikymas

[ctx: #31346]
en: OSD Progress Bar
lt_lt: OSD progreso juosta

[ctx: #31347]
en: Hide CD
lt_lt: Slėpti CD

[ctx: #31348]
en: Dimmer
lt_lt: Apšietimo regulaitorius

[ctx: #31349]
en: Left
lt_lt: Kairė

[ctx: #31350]
en: Right
lt_lt: Dešinė

[ctx: #31351]
en: Enable Netflix style pause screen popup
lt_lt: Įjungti Netflix stiliaus pauzės ekrano iššokantį langą

[ctx: #31352]
en: Inactive
lt_lt: Neaktyvus

[ctx: #31353]
en: Shows an overview of the movie or episode 5 seconds after the video is paused.
lt_lt: Atvaizduoja filmo ar epizodo apžvalgą po 5 sekundžių, kai vaizdo įrašas buvo pristabdytas.

[ctx: #31354]
en: Fade unfocused
lt_lt: Išblukinti nepasirinktą

[ctx: #31355]
en: You're watching
lt_lt: Jūs žiūrite

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
lt_lt: Aparatinės įrangos dekodavimas

[ctx: #31357]
en: Decoder
lt_lt: Dekoderis

[ctx: #31358]
en: Icon only
lt_lt: Tik piktograma

[ctx: #31360]
en: Large
lt_lt: Didelis

[ctx: #31361]
en: Compact
lt_lt: Kompaktiškas

[ctx: #31362]
en: Name only
lt_lt: Tik vardas

[ctx: #31364]
en: Timeshift
lt_lt: Laiko poslinkis

[ctx: #31365]
en: Customization
lt_lt: Pritaikymas

[ctx: #31366]
en: Setup the on-screen display during fullscreen video playback.
lt_lt: Nustatyti atvaizdavimą ekrane, kai vaizdo įrašas atkuriamas visame ekrane.

[ctx: #31367]
en: Setup the on-screen display during fullscreen music playback.
lt_lt: Nustatyti atvaizdavimą ekrane, kai muzika atkuriamas visame ekrane.

[ctx: #31368]
en: Choose settings for the video and music information screens.
lt_lt: Pasirinkite vaizdo įrašo ir muzikos informacijos langų nustatymus.

[ctx: #31369]
en: Million
lt_lt: Milijonas

[ctx: #31370]
en: Full plot
lt_lt: Pilnas siužetas

[ctx: #31371]
en: Views and widget plot preference
lt_lt: Rodinių ir valdiklių siužeto pasirinkimas

[ctx: #31372]
en: Choose if library views and widgets should display plot outline or full plot. Falls back to full plot if no outline is available. This does not effect certain areas with limited space for the plot that have this enabled by default
lt_lt: Pasirinkite ar bibliotekos rodiniai ir valdikliai turi atvaizduoti siužeto kontūrus ar pilną siužetą. Jei kontūrų nėra, bus rodomas pilnas siužetas. Tai neturi įtakos tam tikroms sritims, kurios turi ribotą vietą siužetui ir šį nustatymą įjungtą pagal nutylėjimą.

[ctx: #31373]
en: Customize the colors displayed throughout the skin.
lt_lt: Pritaikykite teminės išvaizdos spalvas.

[ctx: #31374]
en: Latest
lt_lt: Naujausi

[ctx: #31375]
en: Video OSD
lt_lt: Vaizdo įrašų OSD

[ctx: #31376]
en: Music OSD
lt_lt: Muzikos OSD

[ctx: #31377]
en: Altering this shortcut may prevent access to the Main Menu customizer and several skin options.[CR]Are you sure you want to perform the requested changes to this shortcut?
lt_lt: Šios nuorodos pakeitimas gali neleisti pasiekti pagrindinio meniu pritaikymo meniu ir kai kurių teminės išvaizdos parinkčių.[CR]Ar tikrai norite atlikti pakeitimus šiai nuorodai?

[ctx: #31378]
en: Toggle SYSTEM DEBUG LOGGING on or off. When activated a visible debug overlay will appear in the top left corner of your screen. This is NOT the same as SKIN DEBUG INFO.
lt_lt: Išjunkite arba įjunkite SISTEMOS DERINIMO ŽURNALO RAŠYMĄ. Kai aktyvuota, ekrano viršutiniame kairiajame kampe atsiras matoma derinimo perdanga. Ta NE pats kaip TEMINĖS IŠVAIZDOS DERINIMO INFORMACIJA.

[ctx: #31379]
en: Toggle SKIN DEBUG INFO on or off. When activated a visible debug overlay will appear in the top left corner of your screen. This is NOT the same as SYSTEM DEBUG LOGGING.
lt_lt: Išjunkite arba įjunkite TEMINĖS IŠVAIZDOS DERINIMO INFORMACIJĄ. Kai aktyvuota, ekrano viršutiniame kairiajame kampe atsiras matoma derinimo perdanga. Ta NE pats kaip SISTEMOS DERINIMO ŽURNALO RAŠYMAS.

[ctx: #31380]
en: Activating this setting will enable the skins built-in startup intro video.
lt_lt: Aktyvavus šį nustatymą, bus įjungtas integruotas teminės išvaizdos įžanginis vaizdo įrašas.

[ctx: #31381]
en: Will open the settings for the AutoComplete add-on.
lt_lt: Bus atidaryti AutoComplete priedo nustatymai.

[ctx: #31382]
en: Resets the path to your video genre fanart folder.
lt_lt: Atstato vaizdo įrašų žanrų Fanart aplanko kelią.

[ctx: #31383]
en: Resets the path to your music genre fanart folder.
lt_lt: Atstato muzikos žanrų Fanart aplanko kelią.

[ctx: #31384]
en: This activates animated snow falling over all backgrounds.[CR]This may cause perfomance issues on low powered devices.
lt_lt: Tai aktyvuoja animuotą snaigių kritimą virš visų fonų.[CR]Tai gali sukelti našumo problemos mažo galingumo įrenginiuose.

[ctx: #31385]
en: Use this to control the opacity of the widgets. [CR]100% has no transparency.
lt_lt: Naudokite tai valdiklių skaidrumo valdymui.[CR]100% bus visiškai neskaidrus.

[ctx: #31386]
en: This will set a global background overriding any per-widget settings.
lt_lt: Tai nustatys globalų foną perrašant visus atskirų valdiklių nustatymus.

[ctx: #31387]
en: When enabled LIST style widgets will autoscroll. This does not effect PANEL style Widgets.
lt_lt: Kai įjungta SĄRAŠO stiliaus valdikliai slinks automatiškai. Tai neturi įtakos SKYDELIO tipo valdikliams.

[ctx: #31388]
en: This setting will activate cases for the info that appears when you are focused on a widget. The widget info must be enabled in the settings of the widget for it to appear.
lt_lt: Šis nustatymas aktyvuos dėkliukus informacijai, kuri atsiranda pasirinkus valdiklį. Valdiklio informacija turi būti įjungta valdiklio nustatymuose, kad būtų matoma.

[ctx: #31389]
en: Global setting that shows the information for the focused item above or below depending on the PANEL widget location. This will override any per-widget settings and has NO effect on LIST widgets.
lt_lt: Globalus nustatymas, kuris rodo informaciją virš arba po pasirinktu elementu, priklausomai nuo SKYDELIO tipo valdiklio vietos. Tai perrašys visus atskirų valdiklių nustatymus ir NETURĖS įtakos SĄRAŠO tipo valdikliams.

[ctx: #31390]
en: Skin default
lt_lt: Kaip yra

[ctx: #31392]
en: When enabled all widgets will be hidden until you have navigated to it.
lt_lt: Kai įjungta, visi valdikliai bus paslėpti kol neužeisite ant jų.

[ctx: #31393]
en: Ends at
lt_lt: Baigiasi

[ctx: #31394]
en: Replace default info with Netflix style
lt_lt: Pakeisti numatytąją informaciją Netflix stiliumi.

[ctx: #31395]
en: Use colored genres
lt_lt: Naudoti spalvotus žanrus

[ctx: #31396]
en: Lighter colors
lt_lt: Šviesesnės spalvos

[ctx: #31397]
en: Custom Widget
lt_lt: Savas valdiklis

[ctx: #31399]
en: Customize the settings for the Live TV section.
lt_lt: Pritaikyti televizijos skyriaus nustatymus

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE PLAYER SETTINGS[/B][CR]Configure video playback · Configure music playback[CR]Configure picture slideshow · Configure video language and subtitles
lt_lt: [B]KONFIGŪRUOTI GROTUVO NUSTATYMUS[/B][CR]Konfigūruoti vaizdo įrašų atkūrimą · Konfigūruoti muzikos atkūrimą[CR]Konfigūruoti skaidrių peržiūrą · Konfigūruoti vaizdo įrašų kalbos ir subtitrų nustatymus

[ctx: #31403]
en: Reset skin settings
lt_lt: Atstatyti teminės išvaizdos nustatymus

[ctx: #31404]
en: This will RESET ALL skin settings, selecting YES in the dialog that appears is irreversible. This DOES NOT affect the Main Menu items you have set in the Main Menu Customizer.
lt_lt: Tai negrįžtamai ATSTATYS VISUS teminės išvaizdos nustatymus, jei pasirinksite TAIP dialoge, kuris pasirodys. Tai NETURI įtakos pagrindinio meniu elementams, kuriuos nustatėte pagrindinio meniu pritaikymo lange.

[ctx: #31408]
en: Enable to show a LiveTV widget displaying what is currently recording and the next timer that is scheduled to record.
lt_lt: Įjunkite, jei norite kad būtų atvaizduojamas televizijos valdiklis su dabartinio įrašymo informacija ir kitu suplanuotu įrašymo laikmačiu.

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
lt_lt: [B]KONFIGŪRUOTI PASLAUGŲ NUSTATYMUS[/B][CR]Nustatyti Kodi valdymą per UPnP ir HTTP · Konfigūruoti failų bendrinimą[CR]Įjungti Zeroconf · Konfigūruoti AirPlay

[ctx: #31411]
en: Will override the General Theme color.
lt_lt: Perrašys pagrindinės temos spalvą.

[ctx: #31412]
en: Select section
lt_lt: Pasirinkite skyrių

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
lt_lt: Galimi lokalūs subtitrai

[ctx: #31414]
en: Set the Main Theme color used throughout the skin.
lt_lt: Nustatyti pagrindinės temos spalvą naudojamą visoje teminėje išvaizdoje.

[ctx: #31416]
en: Set to add color to the UnWatched Episode count.
lt_lt: Nustatykite norėdami pridėti spalvą neperžiūrėtų epizodų skaitliukui.

[ctx: #31417]
en: Set the Main Menu Theme color.
lt_lt: Nustatyti pagrindinio meniu temos spalvą.

[ctx: #31418]
en: Choose the color for the TopBar in views and other sections not on the Home screen.
lt_lt: pasirinkite viršutinės juostos spalvą rodiniuose ir kituose ne pradinio ekrano skyriuose.

[ctx: #31419]
en: Enable this to change the default transparent color to a more solid FULL COLOR image.
lt_lt: Įjunkite šį nustatymą norėdami pakeisti numatytąjį spalvos skaidrumą į labiau vientisą PILNOS SPALVOS atvaizdą.

[ctx: #31420]
en: Choose the color of the Progress bar displayed during fullscreen video playback.
lt_lt: Pasirinkite progreso juostos spalvą, kai vaizdo įrašas atkuriamas visame ekrane.

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
lt_lt: Pasirinkite savo Kodi profilį,[CR]norėdami prisijungti ir tęsti

[ctx: #31422]
en: Customize the Widget Highlight color on the home screen.
lt_lt: Pritaikyti valdiklio paryškinimo spalvą pradiniame ekrane.

[ctx: #31423]
en: Will override the General Highlight color.
lt_lt: Tai perrašys pagrindinę paryškinimo spalvą.

[ctx: #31424]
en: This will change the color of the Widget background when selecting one of the Colored options in the Global setting in the Widgets section or individually in the Menu Customizer if you did not enable Global backgrounds.
lt_lt: Tai pakeis valdiklio fono spalvą, kai pasirenkama viena iš spalvinių parinkčių valdiklių skyriaus globaliose parinktyse ar nustatoma atskirai meniu pritaikymo lange, jei nesate įjungę globalių fonų

[ctx: #31425]
en: Use this to customize the color on the Home window for the item selected.
lt_lt: Naudokite tai, jei norite pritaikyti pasirinkto elemento spalvą pradiniame lange.

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
lt_lt: Įrašykite tekstą čia...

[ctx: #31427]
en: Skin Shortcuts is responsible for handeling all aspects of the main menu.
lt_lt: Skin Shortcuts yra atsakingas už visų pagrindinio meniu aspektų valdymą.

[ctx: #31428]
en: The Grab Fanart script provides the random fanart slideshows for the main menu.
lt_lt: Grab Fanart scenarijus sukuria atsitiktinių Fanart skaidrių peržiūrą pagrindiniame meniu..

[ctx: #31429]
en: Library Data Provider is a service that runs in the background to provide library data for widgets and live backgrounds as well as playlist statistics for infolines.
lt_lt: Library Data Provider yra paslauga, kuri veikia fone ir pateikia bibliotekos duomenis valdikliams ir gyviems fonams, o taip pat generuoja grojaraščių statistiką informacinėms eilutėms.

[ctx: #31430]
en: Resource image addon for displaying the default white studio icons throughout the skin.
lt_lt: Resource image priedas, skirtas numatytųjų baltų studijų piktogramų atvaizdavimui visoje teminėje išvaizdoje.

[ctx: #31431]
en: Resource image addon for displaying the default white recording label icons throughout the skin.
lt_lt: Resource image priedas, skirtas numatytųjų baltų įrašų studijų piktogramų atvaizdavimui visoje teminėje išvaizdoje.

[ctx: #31433]
en: Skin Info Service is used to display movie set information throughout the skin.
lt_lt: Skin Info Service yra naudojamas filmų rinkinių atvaizdavimui visoje teminėje išvaizdoje.

[ctx: #31434]
en: Alt fanart
lt_lt: Alt. Fanart

[ctx: #31435]
en: Alt icon
lt_lt: Alt. piktograma

[ctx: #31436]
en: Center date and time when infoline is empty
lt_lt: Centruoti datą ir laiką, kai nėra informacinės eilutės

[ctx: #31437]
en: Use paused label
lt_lt: Naudoti pauzė etiketę

[ctx: #31438]
en: Click to install Artist Slideshow
lt_lt: Paspauskite norėdami įdiegti Artist Slideshow

[ctx: #31439]
en: There are no default backgrounds in this skin, would you like to choose one now?[CR]You can still select one in Skin settings > General if you choose No.
lt_lt: Ši teminė išvaizda neturi numatytųjų fono atvaizdų, ar norite išsirinkti juos dabar?[CR]Jūs bet kada galėsite juos pasirinkti nuėję į Teminės išvaizdos nustatymai > Pagrindiniai, jei paspausite Ne.

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
lt_lt: Neseniai atkurti kanalai

[ctx: #31442]
en: Background dimmer
lt_lt: Fono pritemdymas

[ctx: #31443]
en: Thumb
lt_lt: Miniatiūra

[ctx: #31444]
en: Disable widget fanart
lt_lt: Išjungti valdiklio Fanart

[ctx: #31445]
en: Main menu
lt_lt: Pagrindinis meniu

[ctx: #31446]
en: Hide Main Menu elements when pressing back
lt_lt: Slėpti pagrindinio meniu elementus paspaudus atgal

[ctx: #31447]
en: Show a popup displaying answers to some FREQUENTLY ASKED QUESTIONS posted by users in the skins thread on the Kodi forums.
lt_lt: Rodyti iššokantį langą su atsakymais į kai kuriuos DAŽNIAUSIAI UŽDUODAMUS KLAUSIMUS Kodi forumo teminės išvaizdos gijoje.

[ctx: #31449]
en: Save & Exit
lt_lt: Išsaugoti ir išeiti

[ctx: #31450]
en:   •  Open Settings
lt_lt:   •  Atidaryti nustatymus

[ctx: #31452]
en: Premiered
lt_lt: Premjera

[ctx: #31453]
en: Down for more
lt_lt: Žemyn, jei norite pamatyti daugiau

[ctx: #31454]
en: Up or down
lt_lt: Aukštyn arba žemyn

[ctx: #31455]
en: Up to return
lt_lt: Aukštyn, jei norite grįžti

[ctx: #31456]
en: Library using Global Search
lt_lt: Biblioteka naudoja globalią paiešką

[ctx: #31459]
en: Radio groups
lt_lt: Radijo grupės

[ctx: #31460]
en: Mini fullscreen info
lt_lt: Viso ekrano mini informacija

[ctx: #31461]
en: This option requires a Weather fanart pack. If one is not installed, click GET MORE to choose one. After installation you can select it as your weather background. This is also used to display conditional Weather backgrounds for the Main Menu.
lt_lt: Šiai parinkčiai reikalingas orų Fanart paketas. Jei jis neįdiegtas, paspauskite GAUTI DAUGIAU, norėdami jį atsisiųsti. Baigus diegimą, galite jį nustatyti kaip orų foną. Jis taip pat naudojamas sąlyginio orų fono atvaizdavimui pagrindiniame meniu.

[ctx: #31462]
en: This option requires a Weather icon pack. If one is not installed, click GET MORE to choose one. After installation you can select it as your Weather icons.
lt_lt: Šiai parinkčiai reikalingas orų piktogramų paketas. Jei jis neįdiegtas, paspauskite GAUTI DAUGIAU, norėdami jį atsisiųsti. Baigus diegimą, galite jį naudoti orų piktogramoms.

[ctx: #31463]
en: When enabled pressing BACK or BACKSPACE will hide all Main Menu elements. This does not work when media is Playing or Paused.
lt_lt: Kai įjungta, paspaudus BACK arba BACKSPACE, pagrindinio meniu elementai bus paslėpti. Ši funkcija neveikia, kai atkuriamas media įrašas ar jo atkūrimas pristabdytas.

[ctx: #31464]
en: This will center the Date and Time when the Menu item does not have a chosen InfoLine.
lt_lt: Tai sucentruos datą ir laiką, kai meniu elementas neturi parinktos informacinės eilutės.

[ctx: #31465]
en: Video & Music information
lt_lt: Vaizdo įrašų ir muzikos informacija

[ctx: #31466]
en: Press [B]LEFT[/B] to show Plot[CR]Press [B]RIGHT[/B] to show Cast.[CR]Use [B]UP[/B] or [B]DOWN[/B] to scroll.
lt_lt: Paspauskite [B]KAIRĖN[/B], kad parodyti siužetą[CR]Paspauskite [B]DEŠINĖN[/B], kad parodyti vaidmenis.[CR]naudokite [B]AUKŠTYN[/B] arba [B]ŽEMYN[/B] norėdami slinkti sąrašu.

[ctx: #31467]
en: This will disable the TopBar completely and ignore all on/off view settings.
lt_lt: Tai visiškai paslėps viršutinę juostą ir ignoruos visus rodinio įjungtus/išjungtus nustatymus

[ctx: #31468]
en: Restore
lt_lt: Atstatyti

[ctx: #31469]
en: Disable the TopBar
lt_lt: Išjungti viršutinę juostą

[ctx: #31470]
en: Set Weather background
lt_lt: Nustatyti orų foną

[ctx: #31471]
en: Set Weather icons
lt_lt: Nustatyti orų piktogramas

[ctx: #31472]
en: Library using Kodi
lt_lt: Biblioteka naudoja Kodi

[ctx: #31474]
en: CU LRC Lyrics is used to download, sync, and display lyrics during fullscreen music playback.
lt_lt: CU LRC Lyrics yra naudojamas norint atsisiųsti, sinchronizuoti ar atvaizduoti dainų žodžius, atkuriant muziką visame ekrane.

[ctx: #31476]
en: TV - Show Next Aired provides information of previous and next to air episodes in your library. It also provides a TV Guide for the next week or two.
lt_lt: TV - Show Next Aired pateikia praėjusių ir būsimų epizodų informaciją jūsų bibliotekoje. Jis taip pat pateikia TV gidą vienai ar dviems savaitėms į priekį.

[ctx: #31477]
en: Trakt is used to synchronize your collection and personal ratings to your Trakt.tv account.
lt_lt: Trakt naudojamas jūsų kolekcijos ir asmeninių reitingų sinchronizavimui su jūsų Trakt.tv paskyra.

[ctx: #31478]
en: Artist Slideshow is used to display artist fanart for both the home screen and during fullscreen music playback.
lt_lt: Artist Slideshow naudojamas atlikėjo Fanart atvaizdavimui pradiniame ekrane ir atkuriant muziką visame ekrane.

[ctx: #31485]
en: Eject disc
lt_lt: Išstumti diską

[ctx: #31491]
en: Muted
lt_lt: Nutildyta

[ctx: #31501]
en: Channel group
lt_lt: Kanalų grupė

[ctx: #31502]
en: Live TV
lt_lt: Televizija

[ctx: #31503]
en: Add Group
lt_lt: Pridėti grupę

[ctx: #31504]
en: Rename Group
lt_lt: Pervadinti grupę

[ctx: #31505]
en: Delete Group
lt_lt: Pašalinti grupę

[ctx: #31506]
en: Available Groups
lt_lt: Galimos grupės

[ctx: #31511]
en: Channel Options
lt_lt: Kanalų parinktys

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
lt_lt: Neperžiūrėti filmai

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
lt_lt: Neperžiūrėtos TV laidos

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
lt_lt: Paskutiniai įrašymai

[ctx: #31578]
en: Random music videos
lt_lt: Atsitiktiniai muzikiniai klipai

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
lt_lt: Neperžiūrėti muzikiniai klipai

[ctx: #31584]
en: Random artists
lt_lt: Atsitiktiniai atlikėjai

[ctx: #31601]
en: Show discart in movie information
lt_lt: Rodyti disko iliustraciją filmo informacijoje

[ctx: #31602]
en: Show plot and cast when pressing info during video playback
lt_lt: Rodyti siužetą ir vaidmenis, paspaudus informacijos mygtuką, kai atkuriamas vaizdo įrašas

[ctx: #31603]
en: Aeon Nox main menu navigation style
lt_lt: Aeon Nox pagrindinio meniu navigacijos stilius

[ctx: #31604]
en: Information
lt_lt: Informacija

[ctx: #31605]
en: Alternate layout
lt_lt: Pakaitinis išdėstymas

[ctx: #31606]
en: Logo
lt_lt: Logotipas

[ctx: #31607]
en: HD/SD/3D indicators
lt_lt: HD/SD/3D indikatoriai

[ctx: #31608]
en: Cases
lt_lt: Dėkliukai

[ctx: #31609]
en: Discart
lt_lt: Disko iliustracija

[ctx: #31610]
en: Small Shift
lt_lt: Mažas pakėlimas

[ctx: #31611]
en: Oscar statue
lt_lt: Oskaro statulėlė

[ctx: #31612]
en: Replace Choose art button
lt_lt: Pakeisti iliustracijos pakeitimo mygtuką

[ctx: #31613]
en: Choose where the Trailer button should be placed
lt_lt: Pasirinkite anonso mygtuko vietą

[ctx: #31620]
en: Floor
lt_lt: Grindys

[ctx: #31621]
en: Live TV & Weather
lt_lt: Televizija ir orai

[ctx: #31680]
en: Select a shortcut for this item.
lt_lt: Pasirinkite šio elemento nuorodą.

[ctx: #31681]
en: Customize the label. Can also accept some label formatting.
lt_lt: Pritaikyti šią etiketę. Taip pat gali palaikyti tam tikrą etikečių formatavimą.

[ctx: #31682]
en: Change the selected shorcuts command. Can also be used to enter a custom command.
lt_lt: Pakeisti pasirinktos nuorodos komandą. Taip pat gali būti naudojamas savos komandos įvedimui.

[ctx: #31683]
en: Edit and arrange submenu items
lt_lt: Redaguoti ir pertvarkyti submeniu elementus

[ctx: #31684]
en: Select the item image used for the Icons menu layout.
lt_lt: Pasirinkite elemento atvaizdą, kuris bus naudojamas piktogramų meniu išdėstyme.

[ctx: #31685]
en: Choose a widget to display for this home menu item.
lt_lt: Pasirinkite šio pagrindinio meniu elemento valdiklį.

[ctx: #31700]
en: Widget options
lt_lt: Valdiklio parinktys

[ctx: #31701]
en: Widget style
lt_lt: Valdiklio stilius

[ctx: #31702]
en: Widget background
lt_lt: Valdiklio fonas

[ctx: #31703]
en: Panel label style
lt_lt: Skydelio etiketės stilius

[ctx: #31704]
en: List label style
lt_lt: Sąrašo etiketės stilius

[ctx: #31705]
en: Panel widget info
lt_lt: Skydelio valdiklio informacija

[ctx: #31706]
en: Art
lt_lt: Iliustracija

[ctx: #31707]
en: Case
lt_lt: Dėkliukas

[ctx: #31708]
en: Sort by
lt_lt: Rūšiuoti pagal

[ctx: #31709]
en: Sort order
lt_lt: Rūšiavimo tvarka

[ctx: #31710]
en: Configure custom list
lt_lt: Konfigūruoti savą sąrašą

[ctx: #31711]
en: List extended
lt_lt: Sąrašas išplėstas

[ctx: #31712]
en: Panel
lt_lt: Skydelis

[ctx: #31713]
en: Panel extended
lt_lt: Skydelis išplėstas

[ctx: #31714]
en: Compact panel
lt_lt: Kompaktiškas skydelis

[ctx: #31715]
en: Compact panel extended
lt_lt: Kompaktiškas skydelis išplėstas

[ctx: #31716]
en: Mixed extended
lt_lt: Mišrus išplėstas

[ctx: #31717]
en: Configure custom list
lt_lt: Konfigūruoti savą sąrašą

[ctx: #31718]
en: Square poster
lt_lt: Kvadratinis plakatas

[ctx: #31719]
en: Clearlogo
lt_lt: Skaidrus logotipas

[ctx: #31720]
en: Character art
lt_lt: Personažo iliustracija

[ctx: #31721]
en: Glass
lt_lt: Stiklas

[ctx: #31722]
en: Clear case
lt_lt: Skaidrus skydelis

[ctx: #31723]
en: Flat
lt_lt: Plokščias

[ctx: #31724]
en: Clear white
lt_lt: Skaidrus baltas

[ctx: #31725]
en: Colored default
lt_lt: Spalvotas numatytasis

[ctx: #31726]
en: Colored flat
lt_lt: Spalvotas plokščias

[ctx: #31727]
en: Colored clear
lt_lt: Spalvotas skaidrus

[ctx: #31728]
en: Colored clear white
lt_lt: Spalvotas skaidrus baltas

[ctx: #31729]
en: Show on panel
lt_lt: Rodyti skydelyje

[ctx: #31730]
en: Show on focused item
lt_lt: Rodyti pasirinktame elemente

[ctx: #31731]
en: Show next to to title
lt_lt: Rodyti šalia pavadinimo

[ctx: #31732]
en: In progress movies
lt_lt: Nebaigti žiūrėti filmai

[ctx: #31733]
en: In progress episodes
lt_lt: Nebaigti žiūrėti epizodai

[ctx: #31734]
en: Random genre
lt_lt: Atsitiktinis žanras

[ctx: #31735]
en: Enable advanced widgets
lt_lt: Įjungti sudėtingesnius valdiklius

[ctx: #31736]
en: Opacity
lt_lt: Skadrumas

[ctx: #31737]
en: Global widget backgrounds
lt_lt: Globalūs valdiklių fonai

[ctx: #31738]
en: Auto scroll list widgets
lt_lt: Automatiškai slinkti sąrašo valdiklius

[ctx: #31739]
en: List widget info
lt_lt: Sąrašo valdiklio informacija

[ctx: #31740]
en: Case on widget info
lt_lt: Dėkliukas valdiklio informacijoje

[ctx: #31741]
en: Case on widget info dialog
lt_lt: Dėkliukas valdiklio informacijos dialoge

[ctx: #31742]
en: Cast on widget info dialog
lt_lt: Vaidmenys valdiklio informacijos dialoge

[ctx: #31743]
en: Match info dialog background to widget background
lt_lt: Priderinti informacijos dialogo foną prie valdiklio fono

[ctx: #31744]
en: Global panel widget info
lt_lt: Globali skydelio valdiklio informacija

[ctx: #31745]
en: Hide widget when not focused
lt_lt: Slėpti valdiklį, kai neparinktas

[ctx: #31746]
en: Match widget panel
lt_lt: Priderinti valdiklio skydelį

[ctx: #31747]
en: Blu-Ray Case
lt_lt: Blu-Ray dėkliukas

[ctx: #31748]
en: This setting enables more widget customization. Disable to use Aeon Nox default widgets.
lt_lt: Ši parinktis įjungia daugiau valdiklio pritaikymo parinkčių. Išjunkite, jei norite naudoti numatytuosius Aeon Nox valdiklius.

[ctx: #31749]
en: Change the transparency of the artwork and background.
lt_lt: Pakeisti iliustracijos ir fono skaidrumą.

[ctx: #31750]
en: Enable to use the same background throughout the home screen. Disable to set each background individually in the home menu customizer.
lt_lt: naudoti tą patį foną visame pradiniame ekrane. Išjunkite, jei norite nustatyti savus fonus pagrindinio meniu pritaikyme.

[ctx: #31751]
en: Choose the background style.
lt_lt: Pasirinkite fono stilių.

[ctx: #31752]
en: The list style widgets will automatically scroll if enabled.
lt_lt: Kai įjungta, sąrašo stiliaus valdikliai slinks automatiškai.

[ctx: #31753]
en: Choose how information is displayed next to the list style widget.
lt_lt: Pasirinkite kaip rodyti informaciją šalia sąrašo stiliaus valdiklio.

[ctx: #31754]
en: Choose a case for the widget information poster. Match will use the same case as the widget.
lt_lt: Pasirinkite valdiklio informacijos plakato dėkliuką. Pritaikytas naudos tą patį dėkliuką kaip ir valdiklis.

[ctx: #31755]
en: Choose a case for the information dialog poster. Match will use the same case as the widget.
lt_lt: Pasirinkite informacijos dialogo plakato dėkliuką. Pritaikytas naudos tą patį dėkliuką kaip ir valdiklis.

[ctx: #31756]
en: Show movie and tv show cast details within the information dialog.
lt_lt: Rodyti filmų ir TV laidų vaidmenis informacijos dialoge.

[ctx: #31757]
en: Enable to use the widget background in the information dialog.
lt_lt: Įjunkite, jei norite naudoti valdiklio foną informacijos dialoge.

[ctx: #31758]
en: Enable to show widget information for all panel widgets. Disable to individually select in the home menu customizer.
lt_lt: Įjunkite, jei norite rodyti valdiklio informaciją visiems skydelio valdikliams. Išjunkite, jei norite pasirinkti individualiai kiekvienam elementui pagrindinio meniu pritaikyme.

[ctx: #31759]
en: If enabled widgets will not be visible throughout the home screen until they are focused.
lt_lt: Kai įjungta, valdikliai nebus matomi pradiniame ekrane, kol jie nebus pasirinkti.

[ctx: #31760]
en: Configure custom Widget 1
lt_lt: Konfigūruoti savą valdiklį 1

[ctx: #31761]
en: Configure custom Widget 2
lt_lt: Konfigūruoti savą valdiklį 2

[ctx: #31800]
en: Video addons
lt_lt: Video priedai

[ctx: #31801]
en: Audio addons
lt_lt: Audio priedai

[ctx: #31802]
en: Video addons / Audio addons
lt_lt: Video priedai / Audio priedai

[ctx: #31803]
en: Program addons
lt_lt: Programų priedai

[ctx: #31804]
en: Picture addons
lt_lt: Paveikslėlių priedai

[ctx: #31850]
en: Budget
lt_lt: Biudžetas

[ctx: #31851]
en: Revenue
lt_lt: Pajamos

[ctx: #31852]
en: Displays a larger ratings classification image with standard descriptions.[CR]Works with U.S. MPAA ratings only.
lt_lt: Atvaizduoja didesnį reitingų klasifikacijos atvaizdą su standartiniu aprašymu.[CR]Veiia tiks su U.S. MPAA reitingais.

[ctx: #31855]
en: Enable this setting to replace the Default info with online info provided by the ExtendedInfo script. You can use the Aeon Nox SiLVO version or the Defaults provided by the script if you enable the option in the settings for ExtendedInfo.
lt_lt: Naudokite šį nustatymą norėdami pakeisti numatytąją informaciją, ExtendedInfo scenarijaus pateikta informacija iš interneto. Galite naudoti Aeon Nox SiLVO ar scenarijaus pateiktą numatytąją versiją, jei įjungsite šią parinktį ExtendedInfo nustatymuose.

[ctx: #31856]
en: Use this to select the multi-fanart cycle speed skin wide.
lt_lt: Naudokite norėdami pasirinkti kelių Fanart keitimo greitį visoje teminėje išvaizdoje.

[ctx: #31900]
en: My rating
lt_lt: Mano įvertinimas

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
lt_lt: 36 valandų prognozė

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
lt_lt: Valandinė prognozė

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
lt_lt: Savaitgalio prognozė

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
lt_lt: 10 dienų prognozė

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
lt_lt: Kritulių tikimybė

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
lt_lt: Atsiunčiama prognozės informacija...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
lt_lt: Žemėlapis ir įspėjimai

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
lt_lt: Nustatyti Aeon Nox pagrindinį meniu

[ctx: #31912]
en: Customize the main menu with widgets, backgrounds, and statistics. Add your own custom main menu items.
lt_lt: Pritaikykite pagrindinio meniu valdiklius, foną ir statistiką. Pridėkite individualius pagrindinio meniu elementus.

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
lt_lt: Aeon Nox pagrindinio meniu horizontali pozicija

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu.
lt_lt: Pakeisti pagrindinio meniu horizontaliąją poziciją

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
lt_lt: Horizontalių sąrašų navigacijos stilius

[ctx: #31916]
en: Change the way horizontal lists scroll in Aeon Nox. Default will scroll lists in a cycle. "Fixed" are lists with a beginning and end.
lt_lt: Pakeiskite horizontalių sąrašų slinkties būdą Aeon Nox teminėje išvaizdoje. Numatytasis yra slinkimas ratu. "Fiksuotas" yra sąrašai su pradžia ir pabaiga.

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
lt_lt: Kai įjungta, tekstas slenka automatiškai. Kai išjungta, reikalingas rankinis slinkimas. Atkreipkite dėmesį, kad nekiekvienas tekstinis laukelis turi rankinį mygtuką.

[ctx: #31918]
en: Projects the current playing video on the background behind the panels.
lt_lt: Projektuoja šiuo metu atkuriama vaizdą fone už skydelių.

[ctx: #31919]
en: Projects the visualisation on the background behind the panels when music is played.
lt_lt: Projektuoja vizualizaciją fone už skydelių, kai atkuriama muzika.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
lt_lt: Atvaizduoja valdiklį su media įrašo informacija pradiniame ekrane, kai atkuriama muzika.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
lt_lt: Atvaizduoja valdiklį su media įrašo informacija pradiniame ekrane, kai atkuriamas filmas ar epizodas.

[ctx: #31922]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the videolibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
lt_lt: Tai įjungia individualius žanro fonus, kai naršoma vaizdo bibliotekos žanrų mazge. Failų pavadinimai turi atitikti žanrų etiketes. Plėtiniai turi būti .jpg.

[ctx: #31924]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the musiclibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
lt_lt: Tai įjungia individualius žanro fonus, kai naršoma muzikos bibliotekos žanrų mazge. Failų pavadinimai turi atitikti žanrų etiketes. Plėtiniai turi būti .jpg.

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
lt_lt: Atstatykite visas aukščiau esančias reikšmes į numatytąsias.

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
lt_lt: Aeon Nox pagrindinio meniu išdėstymas

[ctx: #31929]
en: This setting defines the main menu layout. Options are 5 items, 3 items, 1 items, or icons for the default horizontal menu. You can also choose a vertical menu layout.
lt_lt: Šis nustatymas apibrėžia pagrindinio meniu išdėstymą. Galima pasirinkti 5 elementus, 3 elementus, 1 elementą ar piktogramas horizontaliame meniu. Taip pat galite pasirinkti vertikalų meniu išdėstymą.

[ctx: #31930]
en: Choose a widget to display on the Home screen to have easy access to content from the library.
lt_lt: Pasirinkite valdiklį, kuris bus rodomas pagrindiniame lange, kad galėtumėte lengvai pasiekti bibliotekos turinį.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
lt_lt: Vaizdo siužeto pasirinkimas

[ctx: #31932]
en: Show plot outline in the library views and full plot in the video information dialog or vice versa. Falls back to full plot if no outline is available.
lt_lt: Rodyti siužeto kontūrus bibliotekos rodiniuose ir pilną siužetą vaizdo informacijos dialogo lange arba atvirkščiai. Grįžtama prie pilno siužeto, jei nėra kontūrų.

[ctx: #31933]
en: Select an item to display on the left top of the main menu
lt_lt: Pasirinkite elementą, kuris bus rodomas pagrindinio meniu viršutiniame kairiajame kampe

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
lt_lt: Sukeisti vietomis su kitu meniu elementu. Atidaro dialogo langą su galimų meniu elementų pasirinkimu.

[ctx: #31937]
en: Show the RSS feed on the bottom or top of the screen, depending on main menu position. Enabling this setting makes the submenu permanently visible.
lt_lt: Rodyti RSS sklaidos kanalą ekrano apačioje arba viršuje, priklausomai nuo pagrindinio meniu pozicijos. Įjungus šį nustatymą, submeniu bus rodomas visada.

[ctx: #31939]
en: Hide Infopanel on scrolling
lt_lt: Slėpti informacinį skydelį slenkant

[ctx: #31940]
en: Hides the infopanel while scrolling through the library. Set the amount of seconds to wait for the infopanel to appear when scrolling has stopped.
lt_lt: Paslepia informacinį skydelį, kai slenkama bibliotekos sąrašu. Nustatykite laiką sekundėmis, po kurio turi vėl atsirasti informacinis skydelis baigus slinkimą.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
lt_lt: Kiosko režimas

[ctx: #31942]
en: Disables the slide out menu (media menu) in the library as well as certain buttons in the media information dialogs.
lt_lt: Išjungia išslenkantį meniu (media meniu) bibliotekoje, o taip pat ir tam tikrus mygtukus media informacijos dialoguose.

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
lt_lt: Peržiūrėjimo būsenos indikatorius

[ctx: #31944]
en: Choose which overlays to show on thumbs in icon based views. Note that the "Resume" flag takes precedent over any watched status. After activating an overlay you must also enable it in each views settings.
lt_lt: Pasirinkite, kurias perdangas rodyti virš miniatiūrų piktogramomis paremtuose rodiniuose. Atkreipkite dėmesį, kad vėliava "Tęsti" turi pirmenybę prieš bet kokią kitą peržiūrėjimo būseną. Aktyvavus perdangą, taip pat reikia ją įjungti kiekvieno rodinio nustatymuose.

[ctx: #31945]
en: This toggles the layout of the List view. Default is a 7 item layout with extended info, "Slim List" is a 14 item, more basic layout
lt_lt: Tai perjungia sąrašo rodinio išdėstymą. Numatytasis yra 7 elementų išdėstymas su papildoma informacija, "Siauras sąrašas" yra 14 elementų, supaprastintas išdėstymas.

[ctx: #31950]
en: WEATHER
lt_lt: ORAI

[ctx: #31951]
en: PICTURES
lt_lt: PAVEIKSLĖLIAI

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
lt_lt: TELEVIZIJA

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
lt_lt: VAIZDO ĮRAŠAI

[ctx: #31954]
en: MOVIES
lt_lt: FILMAI

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
lt_lt: TV LAIDOS

[ctx: #31956]
en: MUSIC
lt_lt: MUZIKA

[ctx: #31957]
en: Apps
lt_lt: Programos

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
lt_lt: ATKURTI DISKĄ

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
lt_lt: SISTEMA

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
lt_lt: KONCERTAI

[ctx: #31961]
en: Hide ratings in list views
lt_lt: Slėpti įvertinimus sąrašo rodiniuose

[ctx: #31962]
en: This toggles the visibility of ratings in views of type List, LowList and TriPanel, except if sorted by rating.
lt_lt: Perjungia įvertinimų matomumą sąrašo, žemo sąrašo ir TriPanel rodiniuose, išskyrus atvejus, kai rūšiuojama pagal įvertinimą.

[ctx: #31965]
en: BoxSet mod
lt_lt: BoxSet modifikacija

[ctx: #31966]
en: OpenCase mod
lt_lt: OpenCase modifikacija

[ctx: #31970]
en: Rate on Trakt
lt_lt: Įvertinti Trakt sistemoje

[ctx: #31971]
en: Hide visualization behind fanart (works best with waveform)
lt_lt: Slėpti vizualizaciją už Fanart (geriausiai veikia su Waveform)

[ctx: #31972]
en: Autoplay music in fullscreen
lt_lt: Automatiškai atkurti muziką visame ekrane

[ctx: #31973]
en: Mod delay
lt_lt: Modifikacijos uždelsimas

[ctx: #31974]
en: Select the style of cases used in all views
lt_lt: Pasirinkite dėkliukių, naudojamų visuose rodiniuose, stilių

[ctx: #31975]
en: Use colored icons and mediaflags
lt_lt: Naudoti spalvotas piktogramas ir media vėliavas

[ctx: #31978]
en: Reset main menu items to their defaults
lt_lt: Atstatyti numatytuosius pagrindinio meniu elementus

[ctx: #31979]
en: Sliding set discart
lt_lt: Slenkančios rinkinio diskų iliustracijos

[ctx: #31980]
en: Change the way the home menu scrolls in Aeon Nox. Default will scroll in a cycle. "Fixed" has a beginning and end.
lt_lt: Pasirinkite kaip bus slenkamas Aeon Nox pagrindinis meniu. Pagal nutylėjimą jis slinks ratu. "Fisksuotas" turi pradžią ir pabaigą.

[ctx: #31981]
en: Show Plot and Cast information when pressing info button during video playback.
lt_lt: Rodyti siužeto ir vaidmenų informaciją paspaudus informacijos mygtuką, kai atkuriamas vaizdo įrašas.

[ctx: #31982]
en: Display discart for  movies in information screen.
lt_lt: Atvaizduoti disko iliustraciją filmų informacijos ekrane.

[ctx: #31983]
en: Swap locations of Trailer and Cinema Experience buttons. Location is either in extras (+) or in the info dialog.
lt_lt: Sukeisti vietomis anonso ir Cinema Experience mygtukus. Vieta gali būti arba papildiniuose (+), arba informacijos dialoge.

[ctx: #31984]
en: When activated the default mediaflags and icons are changed to colored versions
lt_lt: Kai aktyvuota, numatytosios media vėliavos ir piktogramos yra pakeičiamos spalvotomis versijomis

[ctx: #31986]
en: Select case style used in all views. Default or clear cases.
lt_lt: Pasirinkite dėkliukų stilių, kuris bus naudojamas visuose rodiniuose. Numatytieji arba skaidrūs dėkliukai.

[ctx: #31987]
en: Enable this setting to hide the "Disable views" button in the sidemenu.
lt_lt: Įjunkite šį nustatymą, jei norite paslėpti "Išjungti rodinius" mygtuką šoniniame meniu.

[ctx: #31988]
en: Enable setting to animate backgrounds for views and the homescreen
lt_lt: Įjunkite nustatymą, jei norite animuoti rodinių fonus pradiniame ekrane

[ctx: #31989]
en: Animate backgrounds
lt_lt: Animuoti fonus

[ctx: #31991]
en:  Change default Widget to display a panel type style
lt_lt: Pasirinkite numatytąjį valdiklį skydelio tipo stiliaus rodymui

[ctx: #31992]
en: Change panel style layout. Choose between compact or expanded layouts.
lt_lt: Pakeisti skydelio stiliaus išdėstymą. Parinkite tarp kompaktiško ir išplėstinio išdėstymo.

[ctx: #31993]
en: Fake discart
lt_lt: Netikra disko iliustracija

[ctx: #31994]
en: Vertical Menu
lt_lt: Vertikalus meniu
