KODI Skins - en to hu_hu translation catalogue (363 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
hu_hu: Rendezte

[ctx: #31001]
en: Written by
hu_hu: Írta

[ctx: #31002]
en: Blurred album thumb
hu_hu: Elmosódott album bélyegképek

[ctx: #31003]
en: Power Options
hu_hu: Kikapcsolási lehetőségek

[ctx: #31004]
en: Working
hu_hu: Dolgozom

[ctx: #31005]
en: Fixed
hu_hu: Rögzített

[ctx: #31006]
en: View Options
hu_hu: Nézet lehetőségek

[ctx: #31007]
en: Setup home
hu_hu: Főképernyő beállítása

[ctx: #31008]
en: Full screen
hu_hu: Teljes képernyő

[ctx: #31009]
en: Total Duration
hu_hu: Teljes időtartam

[ctx: #31010]
en: Next episode
hu_hu: Következő rész

[ctx: #31011]
en: Latest episode
hu_hu: Legfrissebb epizód

[ctx: #31012]
en: Airs
hu_hu: Vetítések

[ctx: #31013]
en: Statistics
hu_hu: Statisztikák

[ctx: #31014]
en: Extras
hu_hu: Extra

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
hu_hu: Állítsd be a zenei műfaj fanart mappa helyét

[ctx: #31019]
en: Network
hu_hu: Hálózat

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
hu_hu: Extra-Fanart

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
hu_hu: Színpad függönyök

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
hu_hu: Több kép beállítása háttérnek

[ctx: #31023]
en: Set single image background
hu_hu: Egy kép beállítása háttérnek

[ctx: #31024]
en: Page
hu_hu: Oldal

[ctx: #31025]
en: Items
hu_hu: Elem

[ctx: #31026]
en: Misc Options
hu_hu: Egyéb beállítások

[ctx: #31027]
en: Set item background
hu_hu: Elem háttérképének beállítása

[ctx: #31028]
en: Live Background
hu_hu: Élő hátterek

[ctx: #31029]
en: Recent movies
hu_hu: Jelenlegi filmek

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
hu_hu: Jelenlegi epizódok

[ctx: #31031]
en: Random movies
hu_hu: Véletlen filmek

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
hu_hu: Javasolt Filmek

[ctx: #31033]
en: Random episodes
hu_hu: Kiemelt részek

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
hu_hu: ajánlott

[ctx: #31035]
en: Random songs
hu_hu: Kiemelt zenék

[ctx: #31036]
en: Random albums
hu_hu: Kiemelt albumok

[ctx: #31037]
en: Recent albums
hu_hu: Jelenlegi albumok

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
hu_hu: Javasolt Albumok

[ctx: #31039]
en: Actions
hu_hu: Műveletek

[ctx: #31040]
en: Now Playing
hu_hu: Most játszva

[ctx: #31041]
en: Select widget
hu_hu: Widget választás

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
hu_hu: Most játszott információ megjelenik a háttérben

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
hu_hu: Nézet: Tartalom túlírása | Infó ablak: Teljes tartalom

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
hu_hu: Nézet: Teljes tartalom | Infó ablak: Tartalom túlírása

[ctx: #31046]
en: SEEKING
hu_hu: KERESÉS

[ctx: #31047]
en: Set item icon
hu_hu: Elem ikonjának beállítása

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
hu_hu: Vizualizáció típusa

[ctx: #31049]
en: Select infoline
hu_hu: Infósáv kiválasztása

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
hu_hu: Sorrend: Növekvő

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
hu_hu: Sorrend: Csökkenő

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
hu_hu: Filmkönyvtár statisztikák

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
hu_hu: Sorozatkönyvtár statisztikák

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
hu_hu: Zenekönyvtár statisztikák

[ctx: #31055]
en: Open playlist
hu_hu: Lejátszási lista megnyitása

[ctx: #31056]
en: Save playlist
hu_hu: Lejátszásilista mentése

[ctx: #31057]
en: Close playlist
hu_hu: Lejátszási lista bezárása

[ctx: #31058]
en: PVR information
hu_hu: PVR Infó

[ctx: #31059]
en: Artist Slideshow
hu_hu: Előadó diavetítés

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
hu_hu: Ez a fájl egyesített. Válaszd azt a részt, ahonnan a lejátszást szeretnéd kezdeni.

[ctx: #31061]
en: Total addons / Favourites statistics
hu_hu: Kiegészítők / Kedvencek statisztikái

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
hu_hu: Véletlen film fanart

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
hu_hu: Véletlen sorozat fanart

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
hu_hu: Véletlen videó fanart

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
hu_hu: Véletlen zene fanart

[ctx: #31066]
en: Random fanart
hu_hu: Véletlen fanart

[ctx: #31067]
en: Update rating
hu_hu: Pontozás frissítése

[ctx: #31068]
en: CD Wall
hu_hu: CD-fal

[ctx: #31069]
en: Change location
hu_hu: Hely változatása

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
hu_hu: Könyvtár böngészés közben

[ctx: #31072]
en: On open video info
hu_hu: Filminfó megnyitásakor

[ctx: #31073]
en: Move menu item
hu_hu: Menü Elem mozgatása

[ctx: #31075]
en: No extra features available
hu_hu: Nince elérhető extra funkció

[ctx: #31077]
en: ShowCase
hu_hu: Képborító

[ctx: #31078]
en: TriPanel
hu_hu: HármasPanel

[ctx: #31079]
en: Shift
hu_hu: Eltolás

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
hu_hu: Almenü kezelése

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
hu_hu: Egyedi almenük engedélyezése

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
hu_hu: RSS hírcsatorna lecsatolása a főmenüről

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
hu_hu: 'Következő sugárzott' információ a filmkönyvtárban

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
hu_hu: Időjárás kondíciók

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
hu_hu: Zenei videó könyvtár statisztikák

[ctx: #31086]
en: Icon
hu_hu: Ikon

[ctx: #31088]
en: BannerWall
hu_hu: BannerFal

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
hu_hu: Elem lejátszása indításkor

[ctx: #31090]
en: Seconds
hu_hu: Másodperc

[ctx: #31091]
en: Select items
hu_hu: Elemek kiválasztása

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
hu_hu: Teljes képernyős fanart

[ctx: #31094]
en: List view layout
hu_hu: Lista nézet elrendezés

[ctx: #31095]
en: Slim List
hu_hu: Keskeny lista

[ctx: #31096]
en: Concert locations
hu_hu: Koncerthelyszínek

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
hu_hu: Film lejátszólista statisztika

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
hu_hu: Sorozat lejátszólista statisztika

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
hu_hu: Zenei videó lejátszólista statisztika

[ctx: #31100]
en: View:
hu_hu: Nézet:

[ctx: #31101]
en: Choose view
hu_hu: Válasszon nézetet

[ctx: #31102]
en: Background
hu_hu: Háttér

[ctx: #31104]
en: Similar artists
hu_hu: Hasonló előadók

[ctx: #31105]
en: More albums from
hu_hu: Több album

[ctx: #31106]
en: On info
hu_hu: Információ esetén

[ctx: #31107]
en: Persistent
hu_hu: Állandó

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
hu_hu: Előadó információs hírcsatorna engedélyezése (ha elérhető)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
hu_hu: Nézetlen epizódok száma

[ctx: #31111]
en: Similar
hu_hu: Hasonló

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
hu_hu: Általa rendezett filmek

[ctx: #31113]
en: Movies written by
hu_hu: Általa írt filmek

[ctx: #31117]
en: Fallback
hu_hu: Háttér

[ctx: #31121]
en: Enable autocomplete
hu_hu: Automatikus kiegészítés engedélyezése

[ctx: #31122]
en: Enables the autocomplete feature of the virtual keyboard
hu_hu: Automatikus kiegészítés bekapcsolása a virtuális billentyűzethez

[ctx: #31123]
en: Album review
hu_hu: Album értékelés

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
hu_hu: A háttérben az éppen játszott videó megjelenítése

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
hu_hu: Mutasd a háttérben az "éppen játszott" vizualizációt

[ctx: #31128]
en: Channels View
hu_hu: Csatorna nézet

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
hu_hu: Fanart elrejtése teljes képernyős vizualizációnál

[ctx: #31130]
en: Use "Enigma2-style" channel OSD
hu_hu: "Enigma2-stílusú" csatorna OSD használata

[ctx: #31133]
en: Timeline channels-type:
hu_hu: Idővonal csatornatípus:

[ctx: #31134]
en: Timeline view-type:
hu_hu: Idővonal nézettípus:

[ctx: #31135]
en: Infobar Options
hu_hu: Információs sáv beállítások

[ctx: #31136]
en: Infobar type:
hu_hu: Információs sáv típusa:

[ctx: #31137]
en: Hide encryption information
hu_hu: Titkosítási információk elrejtése

[ctx: #31138]
en: Hide tuner information
hu_hu: Tuner információk elrejtése

[ctx: #31139]
en: Hide signal information
hu_hu: Jelinformációk elrejtése

[ctx: #31141]
en: Hide Guide
hu_hu: Műsorújság elrejtése

[ctx: #31142]
en: Settings level
hu_hu: Beállítás szint

[ctx: #31143]
en: Hide Recordings
hu_hu: Rögzítések elrejtése

[ctx: #31144]
en: Hide Timer
hu_hu: Időzítő elrejtése

[ctx: #31145]
en: Hide Search
hu_hu: Keresés elrejtése

[ctx: #31146]
en: Rated
hu_hu: Pontozott

[ctx: #31147]
en: Change rating
hu_hu: Pontozás módosítása

[ctx: #31148]
en: List local library items
hu_hu: Helyi könyvtárelemek listázása

[ctx: #31149]
en: Online information from TMDb
hu_hu: Online információk a TMDb-ről

[ctx: #31151]
en: View settings
hu_hu: Beállítások mutatása

[ctx: #31153]
en: Disable views
hu_hu: Nézetek letiltása

[ctx: #31155]
en: Widgets
hu_hu: Ablakelemek

[ctx: #31157]
en: Submenu always visible
hu_hu: Az almenü mindig látszik

[ctx: #31158]
en: Disable the Search icon
hu_hu: Keresés ikon tiltása

[ctx: #31159]
en: Event log
hu_hu: Eseménynapló

[ctx: #31160]
en: Extended
hu_hu: Bővített

[ctx: #31161]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen, bottom of the screen or the default location directly underneath the main menu.
hu_hu: RSS hírcsatorna pozíciójának kiválasztása. A képernyő tetején, a képernyő alján, vagy az alapértelmezett helyen, közvetlenül a főmenü alatt.

[ctx: #31163]
en: This movie is Unrated
hu_hu: Ez a mozifilm nincs értékelve

[ctx: #31164]
en: Enable live background for movie sets
hu_hu: Élő háttér engedélyezése a filmgyűjteményekhez

[ctx: #31165]
en: Enable to display live background for movie sets when browsing your movie library
hu_hu: Engedélyezi élő háttér megjelenítését a filmgyűjteményeknél a filmkönyvtár böngészése közben

[ctx: #31169]
en: This setting hides the Search icon on the home screen.
hu_hu: Ez a beállítás elrejti a Keresés ikont a főképernyőn.

[ctx: #31171]
en: This setting will activate fullscreen mode automatically after starting to play music.
hu_hu: Ez a beállítás automatikusan engedélyezi a teljes képernyős nézetet zenelejátszás elindításakor.

[ctx: #31173]
en: Blur background (video info dialog)
hu_hu: Elmosott háttér (videó információ ablak)

[ctx: #31174]
en: Blur background behind information
hu_hu: Elmosott háttér az információk mögött

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
hu_hu: Felkapott filmek

[ctx: #31180]
en: Minutes left
hu_hu: Hátralévő percek

[ctx: #31181]
en: Hour
hu_hu: Óra

[ctx: #31182]
en: Minute left
hu_hu: Hátralévő percek

[ctx: #31183]
en: Hour left
hu_hu: Hártalévő órák

[ctx: #31184]
en: Seconds left
hu_hu: Hátralévő másodpercek

[ctx: #31185]
en: Hours left
hu_hu: Hátralévő órák

[ctx: #31186]
en: Handwritten
hu_hu: Kézírásos

[ctx: #31188]
en: Status indicators
hu_hu: Állapotjelzők

[ctx: #31189]
en: Layout
hu_hu: Elrendezés

[ctx: #31190]
en: Video info
hu_hu: Filminfó

[ctx: #31192]
en: Set default background
hu_hu: Alapértelmezett háttér beállítása

[ctx: #31193]
en: Display extrafanart
hu_hu: Extrafanartot mutat

[ctx: #31194]
en: Display runtime in hours and minutes
hu_hu: Lejátszási idő kijelzése órában és percben

[ctx: #31195]
en: Show time remaining on fullscreen info
hu_hu: Hátralévő idő mutatása teljes képernyős információnál

[ctx: #31203]
en: In Theaters
hu_hu: Mozikban

[ctx: #31204]
en: ComingSoon
hu_hu: Hamarosan

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
hu_hu: Dalszövegforrás

[ctx: #31206]
en: Opening This Week
hu_hu: Nyitás ezen a héten

[ctx: #31207]
en: Upcoming
hu_hu: Elkövetkező

[ctx: #31209]
en: In Cinemas
hu_hu: Mozikban

[ctx: #31210]
en: Popular Movies
hu_hu: Népszerű filmek

[ctx: #31211]
en: Top Rated Movies
hu_hu: Top pontozott filmek

[ctx: #31220]
en: RSS Feed
hu_hu: RSS hírek

[ctx: #31221]
en: Big
hu_hu: Nagy

[ctx: #31229]
en: Extended Panel
hu_hu: Kiterjesztett panel

[ctx: #31231]
en: Widget Style
hu_hu: Widget stílus

[ctx: #31234]
en: Next aired
hu_hu: Következő sugárzott

[ctx: #31241]
en: LowList
hu_hu: Kis lista

[ctx: #31242]
en: BigList
hu_hu: Nagy lista

[ctx: #31243]
en: Posters
hu_hu: Poszterek

[ctx: #31245]
en: Wall
hu_hu: Fal

[ctx: #31246]
en: Fullscreen Wall
hu_hu: Teljes képernyős fal

[ctx: #31247]
en: InfoWall
hu_hu: Infófal

[ctx: #31249]
en: BigFan
hu_hu: Nagy fanart

[ctx: #31250]
en: BigInfo
hu_hu: Nagy infó

[ctx: #31251]
en: Gallery
hu_hu: Galéria

[ctx: #31254]
en: Smaller posters
hu_hu: Kisebb poszterek

[ctx: #31255]
en: Mediaflags
hu_hu: Média zászlók

[ctx: #31256]
en: Brochure
hu_hu: Brossúra

[ctx: #31257]
en: Movie set titles
hu_hu: Filmgyűjtemény címek

[ctx: #31258]
en: Blur background (extended info dialog)
hu_hu: Elmosott háttér (kiterjesztett információ ablak)

[ctx: #31259]
en: Center
hu_hu: Középen

[ctx: #31260]
en: Set background rotation speed
hu_hu: Háttércsere sebesség beállítása

[ctx: #31261]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen or bottom of the screen.
hu_hu: RSS hírcsatorna pozíciójának kiválasztása. A képernyő tetején vagy a képernyő alján.

[ctx: #31262]
en: Hides the labels below the icons on the main menu.
hu_hu: A főképernyőn elrejti az ikonok alatti címkéket.

[ctx: #31263]
en: Hide menu labels
hu_hu: Menü címkék elrejtése

[ctx: #31266]
en: Hide player control buttons
hu_hu: Lejátszógombok elrejtése

[ctx: #31267]
en: Hide time & date
hu_hu: Idő és dátum elrejtése

[ctx: #31268]
en: Hide Album
hu_hu: Album elrejtése

[ctx: #31270]
en: Add to CouchPotato
hu_hu: A tévéfanatikusnak

[ctx: #31272]
en: Awards
hu_hu: Díjak

[ctx: #31274]
en: Artwork
hu_hu: Illusztráció

[ctx: #31276]
en: Style
hu_hu: Stílus

[ctx: #31277]
en: Sort by
hu_hu: Rendezés

[ctx: #31278]
en: Sort order
hu_hu: Rendezési sorrend

[ctx: #31279]
en: Add-on status
hu_hu: Kiegészítő állapot

[ctx: #31280]
en: Time & Date
hu_hu: Idő és dátum

[ctx: #31281]
en: Choose skin colors
hu_hu: Felület színek kiválasztása

[ctx: #31286]
en: Opacity
hu_hu: Átlátszóság

[ctx: #31291]
en: Disable scrolling label
hu_hu: Görgetési címke letiltása

[ctx: #31292]
en: InfoPopup
hu_hu: Popup infó

[ctx: #31293]
en: Small Icons
hu_hu: Kis ikonok

[ctx: #31294]
en: Focused Main Menu
hu_hu: Főmenü fókuszban

[ctx: #31295]
en: Unfocused Main Menu
hu_hu: Főmenü nincs fókuszban

[ctx: #31296]
en: Focused Submenu
hu_hu: Almenü fókuszban

[ctx: #31297]
en: Unfocused Submenu
hu_hu: Almenü nincs fókuszban

[ctx: #31298]
en: Focused Icons label
hu_hu: Ikon címke fókuszban

[ctx: #31299]
en: Unfocused Icons label
hu_hu: Ikon címke nincs fókuszban

[ctx: #31300]
en: Overview
hu_hu: Áttekintés

[ctx: #31301]
en: Last Updated
hu_hu: Utoljára frissítve

[ctx: #31302]
en: Menu Bar
hu_hu: Menüsáv

[ctx: #31304]
en: Highlight
hu_hu: Kiemelés

[ctx: #31305]
en: Unwatched episode
hu_hu: Nem látott rész

[ctx: #31306]
en: Customize colors
hu_hu: Színek testreszabása

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
hu_hu: Fanart elrejtése

[ctx: #31308]
en: Focused text
hu_hu: Szöveg fókuszban

[ctx: #31309]
en: Memory Used
hu_hu: Memóriahasználat

[ctx: #31310]
en: Unfocused text
hu_hu: Szöveg nincs fókuszban

[ctx: #31311]
en: New InfoPanel
hu_hu: Új infópanel

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
hu_hu: Fanart elérési helye

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
hu_hu: Utoljára bejelentkezve

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
hu_hu: Karaoke dalválasztó

[ctx: #31324]
en: Aired
hu_hu: Játszva

[ctx: #31328]
en: Recently Added
hu_hu: Nemrég hozzáadva

[ctx: #31329]
en: Taking a Screenshot
hu_hu: Képernyőkép készítése

[ctx: #31331]
en: Installed
hu_hu: Telepített

[ctx: #31334]
en: Required
hu_hu: Szükséges

[ctx: #31335]
en: Recommended
hu_hu: Ajánlott

[ctx: #31336]
en: Optional
hu_hu: Választható

[ctx: #31337]
en: Install or change settings of supported add-ons
hu_hu: Támogatott kiegészítők telepítése vagy beállításaik módosítása

[ctx: #31338]
en: Enable or disable system debug logging
hu_hu: Rendszer hibakeresési (debug) naplózás engedélyezése vagy tiltása

[ctx: #31339]
en: Enable or disable skin debug info
hu_hu: Felület hibakeresési (debug) információk engedélyezése vagy tiltása

[ctx: #31340]
en: Color customization
hu_hu: Színbeállítás

[ctx: #31341]
en: NOT SUPPORTED
hu_hu: NEM TÁMOGATOTT

[ctx: #31342]
en: Display the status of some add-ons supported in Aeon Nox SiLVO. Select an add-on to install or open its settings if already installed.
hu_hu: Néhány, az Aeon Nox SiLVO-ban támogatott kiegészítő állapotának megjelenítése. Válassz ki egy kiegészítőt a telepítéshez, vagy ha már telepítve van, a beállításainak megnyitásához.

[ctx: #31343]
en: Display background name
hu_hu: Háttér nevének mutatása

[ctx: #31346]
en: OSD Progress Bar
hu_hu: OSD folyamatsáv

[ctx: #31347]
en: Hide CD
hu_hu: CD elrejtése

[ctx: #31348]
en: Dimmer
hu_hu: Fényerő

[ctx: #31349]
en: Left
hu_hu: Bal

[ctx: #31350]
en: Right
hu_hu: Jobb

[ctx: #31351]
en: Enable Netflix style pause screen popup
hu_hu: Netflix stílusú szünet képernyő felugró engedélyezése

[ctx: #31352]
en: Inactive
hu_hu: Inaktív

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
hu_hu: Hardware dekódolás

[ctx: #31357]
en: Decoder
hu_hu: Dekóder

[ctx: #31358]
en: Icon only
hu_hu: Csak ikon

[ctx: #31360]
en: Large
hu_hu: Nagy

[ctx: #31361]
en: Compact
hu_hu: Kompakt

[ctx: #31362]
en: Name only
hu_hu: Csak név

[ctx: #31364]
en: Timeshift
hu_hu: Csúsztatott felvétel

[ctx: #31365]
en: Customization
hu_hu: Testreszabás

[ctx: #31369]
en: Million
hu_hu: Millió

[ctx: #31370]
en: Full plot
hu_hu: Teljes tartalom

[ctx: #31374]
en: Latest
hu_hu: Legújabb

[ctx: #31375]
en: Video OSD
hu_hu: Videó OSD

[ctx: #31376]
en: Music OSD
hu_hu: Zene OSD

[ctx: #31390]
en: Skin default
hu_hu: Felszín alapértelmezése

[ctx: #31393]
en: Ends at
hu_hu: Befejeződik:

[ctx: #31394]
en: Replace default info with Netflix style
hu_hu: Alapértelmezett információk lecserélése Netflix stílusúra

[ctx: #31395]
en: Use colored genres
hu_hu: Színezett műfajok használata

[ctx: #31396]
en: Lighter colors
hu_hu: Világosabb színek

[ctx: #31397]
en: Custom Widget
hu_hu: Egyéni ablakelem

[ctx: #31403]
en: Reset skin settings
hu_hu: Felszín beállításainak visszaállítása

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
hu_hu: [B]SZOLGÁLTATÁSOK BEÁLLÍTÁSA[/B][CR]Kodi UPNP-n és HTTP-n keresztüli vezérlésének beállításai · Fájlmegosztás beállításai[CR]Zeroconf engedélyezése · AirPlay beállításai

[ctx: #31412]
en: Select section
hu_hu: Szakasz kiválasztása

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
hu_hu: Helyi felirat elérhető

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
hu_hu: Válaszd ki a Kodi felhasználói profilod[CR]a belépéshez

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
hu_hu: Irj ide...

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
hu_hu: Mostanában játszott csatornák

[ctx: #31445]
en: Main menu
hu_hu: Főmenü

[ctx: #31449]
en: Save & Exit
hu_hu: Mentés és kilépés

[ctx: #31450]
en:   •  Open Settings
hu_hu:   • Beállítások megnyitása

[ctx: #31452]
en: Premiered
hu_hu: Bemutató

[ctx: #31454]
en: Up or down
hu_hu: Fel vagy le

[ctx: #31457]
en: YouTube
hu_hu: Youtube

[ctx: #31459]
en: Radio groups
hu_hu: Rádiócsoportok

[ctx: #31460]
en: Mini fullscreen info
hu_hu: Mini teljes képernyős információ

[ctx: #31491]
en: Muted
hu_hu: Némítva

[ctx: #31501]
en: Channel group
hu_hu: Csatornacsoport

[ctx: #31502]
en: Live TV
hu_hu: Élő TV

[ctx: #31503]
en: Add Group
hu_hu: Csoport hozzáadása

[ctx: #31504]
en: Rename Group
hu_hu: Csoport átnevezése

[ctx: #31505]
en: Delete Group
hu_hu: Csoport törlése

[ctx: #31506]
en: Available Groups
hu_hu: Elérhető csoportok

[ctx: #31511]
en: Channel Options
hu_hu: Csatorna opciók

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
hu_hu: Nem látott filmek

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
hu_hu: Nem látott TV-sorozatok

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
hu_hu: Legújabb felvételek

[ctx: #31545]
en: Crew
hu_hu: Stáb

[ctx: #31578]
en: Random music videos
hu_hu: Véletlenszerű videóklipek

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
hu_hu: Nem látott videóklipek

[ctx: #31584]
en: Random artists
hu_hu: Véletlenszerű előadók

[ctx: #31599]
en: Age
hu_hu: Kora

[ctx: #31600]
en: Place of birth
hu_hu: Születési hely

[ctx: #31603]
en: Aeon Nox main menu navigation style
hu_hu: Aeon Nox főmenü navigáció stylusa

[ctx: #31604]
en: Information
hu_hu: Információ

[ctx: #31605]
en: Alternate layout
hu_hu: Alternatív nézet

[ctx: #31607]
en: HD/SD/3D indicators
hu_hu: HD/SD/3D jelzők

[ctx: #31683]
en: Edit and arrange submenu items
hu_hu: Almenü elemek szerkesztése és elrendezése

[ctx: #31700]
en: Widget options
hu_hu: Widget opciók

[ctx: #31701]
en: Widget style
hu_hu: Widget stílus

[ctx: #31702]
en: Widget background
hu_hu: Widget háttér

[ctx: #31703]
en: Panel label style
hu_hu: Panelcímke stílus

[ctx: #31704]
en: List label style
hu_hu: Listacímke stílus

[ctx: #31708]
en: Sort by
hu_hu: Rendezés

[ctx: #31709]
en: Sort order
hu_hu: Rendezési sorrend

[ctx: #31710]
en: Configure custom list
hu_hu: Egyéni lista beállítása

[ctx: #31714]
en: Compact panel
hu_hu: Kompakt panel

[ctx: #31717]
en: Configure custom list
hu_hu: Egyéni lista beállítása

[ctx: #31718]
en: Square poster
hu_hu: Szögletes poszter

[ctx: #31721]
en: Glass
hu_hu: Átlátszó

[ctx: #31723]
en: Flat
hu_hu: Lapos

[ctx: #31724]
en: Clear white
hu_hu: Tiszta fehér

[ctx: #31725]
en: Colored default
hu_hu: Alapértelmezett színezett

[ctx: #31726]
en: Colored flat
hu_hu: Lapos színezett

[ctx: #31727]
en: Colored clear
hu_hu: Tiszta színezett

[ctx: #31728]
en: Colored clear white
hu_hu: Tiszta fehér színezett

[ctx: #31732]
en: In progress movies
hu_hu: Folyamatban lévő filmek

[ctx: #31733]
en: In progress episodes
hu_hu: Folyamatban lévő epizódok

[ctx: #31734]
en: Random genre
hu_hu: Véletlenszerű stílus

[ctx: #31736]
en: Opacity
hu_hu: Átlátszóság

[ctx: #31747]
en: Blu-Ray Case
hu_hu: Blu-Ray borító

[ctx: #31751]
en: Choose the background style.
hu_hu: Háttérstílus kiválasztása.

[ctx: #31800]
en: Video addons
hu_hu: Videó kiegészítők

[ctx: #31801]
en: Audio addons
hu_hu: Audió kiegészítők

[ctx: #31802]
en: Video addons / Audio addons
hu_hu: Videó kiegészítők / Audió kiegészítők

[ctx: #31803]
en: Program addons
hu_hu: Program kiegészítők

[ctx: #31804]
en: Picture addons
hu_hu: Kép kiegészítők

[ctx: #31850]
en: Budget
hu_hu: Költségvetés

[ctx: #31851]
en: Revenue
hu_hu: Bevétel

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
hu_hu: 36 órás előrejelzés

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
hu_hu: Előrejelzés óránként

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
hu_hu: Hétvégi előrejelzés

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
hu_hu: 10 napos előrejelzés

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
hu_hu: Csapadék esélye

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
hu_hu: Előrejelzési információ letöltése...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
hu_hu: Térkép & Riasztások

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
hu_hu: Az Aeon Nox főmenü beállítása

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
hu_hu: Aeon Nox főmenü horizontális poziciója

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu.
hu_hu: A főmenü vízszintes pozíciójának módosítása.

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
hu_hu: Navigációs stílus vízszintes listákhoz

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
hu_hu: Aeon Nox főmenü nézet

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
hu_hu: Kiosk mód

[ctx: #31950]
en: WEATHER
hu_hu: IDŐJÁRÁS

[ctx: #31951]
en: PICTURES
hu_hu: KÉPEK

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
hu_hu: ÉLŐ TV

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
hu_hu: VIDEÓK

[ctx: #31954]
en: MOVIES
hu_hu: FILMEK

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
hu_hu: SOROZATOK

[ctx: #31956]
en: MUSIC
hu_hu: ZENE

[ctx: #31957]
en: Apps
hu_hu: Alkalmazások

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
hu_hu: LEMEZ LEJÁTSZÁSA

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
hu_hu: RENDSZER

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
hu_hu: KONCERTEK

[ctx: #31979]
en: Sliding set discart
hu_hu: Lemezkép begördülés beállítása

[ctx: #31982]
en: Display discart for  movies in information screen.
hu_hu: Lemezkép megjelenítése a filminfóknál

[ctx: #31989]
en: Animate backgrounds
hu_hu: Animált hátterek

[ctx: #31993]
en: Fake discart
hu_hu: Hamis lemezkép

[ctx: #31994]
en: Vertical Menu
hu_hu: Függőleges menü
