KODI Skins - en to hr_hr translation catalogue (194 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
hr_hr: Režija

[ctx: #31001]
en: Written by
hr_hr: Scenarij

[ctx: #31003]
en: Power Options
hr_hr: Mogućnosti napajanja

[ctx: #31004]
en: Working
hr_hr: Radim

[ctx: #31005]
en: Fixed
hr_hr: Fiksni

[ctx: #31006]
en: View Options
hr_hr: Opcije prikaza

[ctx: #31007]
en: Setup home
hr_hr: Postavke

[ctx: #31008]
en: Full screen
hr_hr: Cijeli zaslon

[ctx: #31009]
en: Total Duration
hr_hr: Ukupno trajanje

[ctx: #31010]
en: Next episode
hr_hr: Slijedeća epizoda

[ctx: #31011]
en: Latest episode
hr_hr: Posljednja epizoda

[ctx: #31012]
en: Airs
hr_hr: Emitirano

[ctx: #31013]
en: Statistics
hr_hr: Stanje

[ctx: #31014]
en: Extras
hr_hr: Dodatno

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
hr_hr: Podesi put za mapu fanarta glazbenog žanra

[ctx: #31019]
en: Network
hr_hr: Mreža

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
hr_hr: Dodatni fanart

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
hr_hr: Zastori pozadine

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
hr_hr: Postavi pozadinu s više slika

[ctx: #31023]
en: Set single image background
hr_hr: Postavi pozadinu s jednom slikom

[ctx: #31024]
en: Page
hr_hr: Stranica

[ctx: #31025]
en: Items
hr_hr: Stavki

[ctx: #31026]
en: Misc Options
hr_hr: Razne mogućnosti

[ctx: #31027]
en: Set item background
hr_hr: Postavi pozadinu stavke

[ctx: #31029]
en: Recent movies
hr_hr: Nedavni filmovi

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
hr_hr: Nedavne epizode

[ctx: #31031]
en: Random movies
hr_hr: Nasumični filmovi

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
hr_hr: Preporučeni filmovi

[ctx: #31033]
en: Random episodes
hr_hr: Nasumične epizode

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
hr_hr: Preporučene epizode

[ctx: #31035]
en: Random songs
hr_hr: Nasumične pjesme

[ctx: #31036]
en: Random albums
hr_hr: Nasumični albumi

[ctx: #31037]
en: Recent albums
hr_hr: Nedavni albumi

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
hr_hr: Preporučeni albumi

[ctx: #31039]
en: Actions
hr_hr: Radnje

[ctx: #31040]
en: Now Playing
hr_hr: Trenutno reproducira

[ctx: #31041]
en: Select widget
hr_hr: Odaberi widget

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
hr_hr: Prikaži "Trenut. reproducira" info zatamnjeno u pozadini

[ctx: #31043]
en: Platform
hr_hr: Platforma

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
hr_hr: Prikazi: Skraćeno radnja | Info okvir: Cijeli sadržaj

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
hr_hr: Prikazi: Cijeli sadržaj | Info okvir: Skraćeno radnja

[ctx: #31046]
en: SEEKING
hr_hr: PREMOTAVANJE

[ctx: #31047]
en: Set item icon
hr_hr: Postavi ikonu stavke

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
hr_hr: Načini vizualizacije

[ctx: #31049]
en: Select infoline
hr_hr: Odaberi info liniju

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
hr_hr: Razvrstaj: Uzlazno

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
hr_hr: Razvrstaj: Silazno

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
hr_hr: Stanje zbirke filmova

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
hr_hr: Stanje zbirke serija

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
hr_hr: Stanje zbirke glazbe

[ctx: #31055]
en: Open playlist
hr_hr: Otvori popis izvođenja

[ctx: #31056]
en: Save playlist
hr_hr: Spremi popis izvođenja

[ctx: #31057]
en: Close playlist
hr_hr: Zatvori popis izvođenja

[ctx: #31058]
en: PVR information
hr_hr: PVR informacija

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
hr_hr: Ova datoteka je složena, odaberite dio od kojeg želite reproducirati.

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
hr_hr: Nasumični fanart filmova

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
hr_hr: Nasumični fanart serija

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
hr_hr: Nasumični fanart videa

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
hr_hr: Nasumični fanart glazbe

[ctx: #31066]
en: Random fanart
hr_hr: Nasumični fanart

[ctx: #31067]
en: Update rating
hr_hr: Osvježite ocjene

[ctx: #31068]
en: CD Wall
hr_hr: CD zid

[ctx: #31069]
en: Change location
hr_hr: Promijeni mjesto

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
hr_hr: Dok se pretražuje zbirka

[ctx: #31072]
en: On open video info
hr_hr: Pri pokretanju prikaži video info

[ctx: #31073]
en: Move menu item
hr_hr: Pomakni stavku izbornika

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
hr_hr: Odaberite stavku da zamijeni mjesto s

[ctx: #31075]
en: No extra features available
hr_hr: Nisu dostupne dodatne značajke

[ctx: #31076]
en: Landscape
hr_hr: Pejzaž

[ctx: #31077]
en: ShowCase
hr_hr: Izlog

[ctx: #31079]
en: Shift
hr_hr: Pomak

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
hr_hr: Podesi podizbornik

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
hr_hr: Omogući vlastite podizbornike

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
hr_hr: Odvoji RSS feed od glavnog izbornika

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
hr_hr: Omogući "Slijedeće emitirano" informaciju u video zbirci

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
hr_hr: Vremenski uvjeti

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
hr_hr: Stanje zbirke video spotova

[ctx: #31086]
en: Icon
hr_hr: Ikona

[ctx: #31087]
en: Banner
hr_hr: Baner

[ctx: #31088]
en: BannerWall
hr_hr: Baner zid

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
hr_hr: Reproduciraj stavku pri pokretanju sustava

[ctx: #31090]
en: Seconds
hr_hr: Sekundi

[ctx: #31091]
en: Select items
hr_hr: Odaberi stavke

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
hr_hr: Fanart cijelog zaslona

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
hr_hr: Skolpka niskog popisa

[ctx: #31094]
en: List view layout
hr_hr: Izgled prikaza popisa

[ctx: #31095]
en: Slim List
hr_hr: Uzak popis

[ctx: #31096]
en: Concert locations
hr_hr: Mjesta koncerata

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
hr_hr: Stanje liste izvođenja filmova

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
hr_hr: Stanje liste izvođenja serija

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
hr_hr: Stanje liste izvođenja video spotova

[ctx: #31100]
en: View:
hr_hr: Prikaz:

[ctx: #31102]
en: Background
hr_hr: Pozadina

[ctx: #31104]
en: Similar artists
hr_hr: Srodni izvođači

[ctx: #31105]
en: More albums from
hr_hr: Više albuma od

[ctx: #31106]
en: On info
hr_hr: Uključen info

[ctx: #31107]
en: Persistent
hr_hr: Dosljedan

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
hr_hr: Omogućite feed info izvođača (ako je dostupan)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
hr_hr: Broj nepogledanih epizoda

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
hr_hr: Prikaži pozadinu "Sad Igra" video

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
hr_hr: Prikaži pozadinu "Trenutno se reproducira" vizualizacije

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
hr_hr: Sakrij sliku omota u vizualizaciji cijelog zaslona

[ctx: #31142]
en: Settings level
hr_hr: Razina postavki

[ctx: #31146]
en: Rated
hr_hr: Ocijenjeno

[ctx: #31151]
en: View settings
hr_hr: Prikaži postavke

[ctx: #31159]
en: Event log
hr_hr: Zapis događaja

[ctx: #31160]
en: Extended
hr_hr: Prošireno

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
hr_hr: Filmovi u trendu

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
hr_hr: Izvor teksta skladbe

[ctx: #31230]
en: Panel
hr_hr: Pločica

[ctx: #31234]
en: Next aired
hr_hr: Sljedeće emitiranje

[ctx: #31243]
en: Posters
hr_hr: Posteri

[ctx: #31245]
en: Wall
hr_hr: Ikone

[ctx: #31247]
en: InfoWall
hr_hr: Info zid

[ctx: #31253]
en: Banners
hr_hr: Transparenti

[ctx: #31274]
en: Artwork
hr_hr: Ilustracije

[ctx: #31277]
en: Sort by
hr_hr: Razvrstaj po

[ctx: #31300]
en: Overview
hr_hr: Pregled

[ctx: #31301]
en: Last Updated
hr_hr: Posljednja nadopuna

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
hr_hr: Sakri Fanart

[ctx: #31309]
en: Memory Used
hr_hr: Korištenje memorije

[ctx: #31314]
en: Panel
hr_hr: Pločica

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
hr_hr: Postavite put Fanarta

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
hr_hr: Posljednja prijava

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
hr_hr: Izbornik karaoka pjesama

[ctx: #31324]
en: Aired
hr_hr: Emitirano

[ctx: #31328]
en: Recently Added
hr_hr: Nedavno dodano

[ctx: #31331]
en: Installed
hr_hr: Instalirano

[ctx: #31335]
en: Recommended
hr_hr: Preporučeno

[ctx: #31352]
en: Inactive
hr_hr: Neaktivno

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
hr_hr: Hardversko dekôdiranje

[ctx: #31357]
en: Decoder
hr_hr: Dekôder

[ctx: #31364]
en: Timeshift
hr_hr: Vremensko premotavanje

[ctx: #31374]
en: Latest
hr_hr: Najnovije

[ctx: #31375]
en: Video OSD
hr_hr: OSD videa

[ctx: #31376]
en: Music OSD
hr_hr: OSD glazbe

[ctx: #31390]
en: Skin default
hr_hr: Zadana presvlaka

[ctx: #31393]
en: Ends at
hr_hr: Završava u

[ctx: #31412]
en: Select section
hr_hr: Odaberite odjeljak

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
hr_hr: Lokalni podnaslovi dostupni

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
hr_hr: Odaberite svoj Kodi korisnički profil[CR]za prijavu i nastavak

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
hr_hr: Upišite tekst ovdje...

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
hr_hr: Nedavno gledani programi

[ctx: #31501]
en: Channel group
hr_hr: Grupa programa

[ctx: #31502]
en: Live TV
hr_hr: TV uživo

[ctx: #31503]
en: Add Group
hr_hr: Dodaj grupu

[ctx: #31504]
en: Rename Group
hr_hr: Preimenuj grupu

[ctx: #31505]
en: Delete Group
hr_hr: Obriši grupu

[ctx: #31506]
en: Available Groups
hr_hr: Dostupne grupe

[ctx: #31511]
en: Channel Options
hr_hr: Postavke TV kanala

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
hr_hr: Nepogledani filmovi

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
hr_hr: Nepogledane TV serije

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
hr_hr: Nedavne snimke

[ctx: #31578]
en: Random music videos
hr_hr: Naizmjenični glazbeni spotovi

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
hr_hr: Nepogledani glazbeni spotovi

[ctx: #31584]
en: Random artists
hr_hr: Naizmjenični izvođači

[ctx: #31604]
en: Information
hr_hr: Informacije

[ctx: #31606]
en: Logo
hr_hr: Logotip

[ctx: #31708]
en: Sort by
hr_hr: Razvrstaj po

[ctx: #31712]
en: Panel
hr_hr: Pločica

[ctx: #31732]
en: In progress movies
hr_hr: Filmovi u tijeku

[ctx: #31733]
en: In progress episodes
hr_hr: Epizode u tijeku

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
hr_hr: Prognoza za 36 sati

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
hr_hr: Prognoza za sat

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
hr_hr: Prognoza za vikend

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
hr_hr: Prognoza za 10 dana

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
hr_hr: Moguće padaline

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
hr_hr: Preuzimanje informacija prognoze...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
hr_hr: Karta & Upozorenje

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
hr_hr: Postavite Aeon Nox glavni izbornik

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
hr_hr: Horizontalna pozicija Aeon Nox glavnog izbornika

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
hr_hr: Stil navigacije za horizontalne popise

[ctx: #31916]
en: Change the way horizontal lists scroll in Aeon Nox. Default will scroll lists in a cycle. "Fixed" are lists with a beginning and end.
hr_hr: Promijenite način horizontalnog listanja u Aeon Noxu. Zadano je ciklički. "Fiksno" listanje je s početkom i krajem.

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
hr_hr: Kad je omogućeno tekst se lista automatski. Kad je onemogućeno potrebno je ručno listanje. Ne posjeduje svaki textbox tipku za ručno listanje.

[ctx: #31918]
en: Projects the current playing video on the background behind the panels.
hr_hr: Prikazuje video koji se trenutno reproducira na pozadinu iza panela.

[ctx: #31919]
en: Projects the visualisation on the background behind the panels when music is played.
hr_hr: Prilikom reproduciranja glazbe prikazuje vizualizacije na pozadinu iza panela.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
hr_hr: Prilikom reproduciranja glazbe prikazuje widget s medija informacijama na početnom zaslonu.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
hr_hr: Prilikom reproduciranja filma ili serija prikazuje widget s medija informacijama na početnom zaslonu.

[ctx: #31922]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the videolibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
hr_hr: Ovo omogućava vlastite pozadine žanrova prilikom pretraživanja video zbirke kroz "Žanr" odjel. Imena datoteka moraju odgovarati nazivu žanra. Ekstenzija mora biti .jpg.

[ctx: #31924]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the musiclibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
hr_hr: Ovo omogućava vlastite pozadine žanrova prilikom pretraživanja glazbene zbirke kroz "Žanr" odjel. Imena datoteka moraju odgovarati nazivu žanra. Ekstenzija mora biti .jpg.

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
hr_hr: Resetira vrijednosti svih gore navedenih stavki na zadane.

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
hr_hr: Izgled Aeon Nox glavnog izbornika

[ctx: #31930]
en: Choose a widget to display on the Home screen to have easy access to content from the library.
hr_hr: Odaberite widget koji će biti na početnom zaslonu kako bi imali lakši pristup sadržaju zbirke.

[ctx: #31950]
en: WEATHER
hr_hr: VRIJEME

[ctx: #31951]
en: PICTURES
hr_hr: SLIKE

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
hr_hr: TELEVIZIJA

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
hr_hr: VIDEO

[ctx: #31954]
en: MOVIES
hr_hr: FILMOVI

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
hr_hr: TV SERIJE

[ctx: #31956]
en: MUSIC
hr_hr: GLAZBA

[ctx: #31957]
en: Apps
hr_hr: Aplikacije

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
hr_hr: OPTIČKI DISK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
hr_hr: SUSTAV

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
hr_hr: KONCERTI
