KODI Skins - en to hi_in translation catalogue (13 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
hi_in: बिजली विकल्प

[ctx: #31006]
en: View Options
hi_in: विकल्प देखे

[ctx: #31008]
en: Full screen
hi_in: पूर्ण स्क्रीन

[ctx: #31009]
en: Total Duration
hi_in: पूर्ण अवधि

[ctx: #31019]
en: Network
hi_in: नेटवर्क

[ctx: #31024]
en: Page
hi_in: पृष्ठ

[ctx: #31025]
en: Items
hi_in: वस्तुए

[ctx: #31026]
en: Misc Options
hi_in: अन्य विकल्प

[ctx: #31086]
en: Icon
hi_in: प्रतीक

[ctx: #31102]
en: Background
hi_in: पृष्ठभूमि

[ctx: #31245]
en: Wall
hi_in: प्रतीक

[ctx: #31328]
en: Recently Added
hi_in: हाल ही में जोड़ी गयी

[ctx: #31606]
en: Logo
hi_in: प्रतीक
