KODI Skins - en to he_il translation catalogue (592 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
he_il: בימוי

[ctx: #31001]
en: Written by
he_il: כתיבה

[ctx: #31002]
en: Blurred album thumb
he_il: תמונת אלבום ממוזערת מטושטשת

[ctx: #31003]
en: Power Options
he_il: אפשרויות חשמל

[ctx: #31004]
en: Working
he_il: עסוק

[ctx: #31005]
en: Fixed
he_il: מקובע

[ctx: #31006]
en: View Options
he_il: אפשרויות תצוגה

[ctx: #31007]
en: Setup home
he_il: הגדרת מסך הבית

[ctx: #31008]
en: Full screen
he_il: מסך מלא

[ctx: #31009]
en: Total Duration
he_il: אורך כולל

[ctx: #31010]
en: Next episode
he_il: פרק הבא

[ctx: #31011]
en: Latest episode
he_il: פרק אחרון

[ctx: #31012]
en: Airs
he_il: מועד שידור

[ctx: #31013]
en: Statistics
he_il: סטטיסטיקה

[ctx: #31014]
en: Extras
he_il: מיוחדים

[ctx: #31016]
en: Poster
he_il: פוסטר

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
he_il: קביעת נתיב תיקיית פאנארט של סגנונות מוזיקה

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
he_il: לוח מידע

[ctx: #31019]
en: Network
he_il: רשת

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
he_il: פאנארט נוסף

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
he_il: וילונות במה

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
he_il: הגדר רקע מרובה תמונות

[ctx: #31023]
en: Set single image background
he_il: הגדר רקע עם תמונה בודדת

[ctx: #31024]
en: Page
he_il: עמוד

[ctx: #31025]
en: Items
he_il: פריטים

[ctx: #31026]
en: Misc Options
he_il: אפשרויות שונות

[ctx: #31027]
en: Set item background
he_il: בחירת רקע פריט

[ctx: #31028]
en: Live Background
he_il: רקע חי

[ctx: #31029]
en: Recent movies
he_il: סרטים אחרונים

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
he_il: פרקים אחרונים

[ctx: #31031]
en: Random movies
he_il: סרטים אקראיים

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
he_il: סרטים מומלצים

[ctx: #31033]
en: Random episodes
he_il: פרקים אקראיים

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
he_il: פרקים מומלצים

[ctx: #31035]
en: Random songs
he_il: שירים אקראיים

[ctx: #31036]
en: Random albums
he_il: אלבומים אקראיים

[ctx: #31037]
en: Recent albums
he_il: אלבומים אחרונים

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
he_il: אלבומים מומלצים

[ctx: #31039]
en: Actions
he_il: פעולות

[ctx: #31040]
en: Now Playing
he_il: מנגן כעת

[ctx: #31041]
en: Select widget
he_il: בחירת יישומון

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
he_il: הצג את פרטי מנגן כעת כחלק מהרקע

[ctx: #31043]
en: Platform
he_il: פלטפורמה

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
he_il: תצוגות: תקציר עלילה | מסך מידע: עלילה מלאה

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
he_il: תצוגות: עלילה מלאה | מסך מידע: תקציר עלילה

[ctx: #31046]
en: SEEKING
he_il: מחפש

[ctx: #31047]
en: Set item icon
he_il: בחר סמליל פריט

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
he_il: קביעוני חיזוי

[ctx: #31049]
en: Select infoline
he_il: בחר שורת מידע

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
he_il: סדר מיון: עולה

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
he_il: סדר מיון: יורד

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
he_il: סטטיסטיקת ספריית הסרטים

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
he_il: סטטיסטיקת ספריית הסדרות

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
he_il: סטטיסטיקת ספריית המוזיקה

[ctx: #31055]
en: Open playlist
he_il: פתיחת רשימת ניגון

[ctx: #31056]
en: Save playlist
he_il: שמירת רשימת ניגון

[ctx: #31057]
en: Close playlist
he_il: סגירת רשימת ניגון

[ctx: #31058]
en: PVR information
he_il: פרטי טלוויזיה חיה

[ctx: #31059]
en: Artist Slideshow
he_il: מצגת אמן

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
he_il: קובץ זה שייך לערימה. יש לבחור חלק ממנו יתחיל הניגון.

[ctx: #31061]
en: Total addons / Favourites statistics
he_il: סך כל ההרחבות / סטטיסטיקות מועדפים

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
he_il: פאנארט סרט אקראי

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
he_il: פאנארט סדרה אקראית

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
he_il: פאנארט וידאו אקראי

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
he_il: פאנארט מוזיקה אקראית

[ctx: #31066]
en: Random fanart
he_il: פאנארט אקראי

[ctx: #31067]
en: Update rating
he_il: עדכון דירוג

[ctx: #31068]
en: CD Wall
he_il: קיר דיסקים

[ctx: #31069]
en: Change location
he_il: שינוי מיקום

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
he_il: בעת עיון בספרייה

[ctx: #31072]
en: On open video info
he_il: בעת פתיחת פרטי וידאו

[ctx: #31073]
en: Move menu item
he_il: הזזת פריט תפריט

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
he_il: יש לבחור פריט שיוחלף עימו מיקום

[ctx: #31075]
en: No extra features available
he_il: לא זמינות תכונות מיוחדות

[ctx: #31076]
en: Landscape
he_il: תמונת נוף

[ctx: #31077]
en: ShowCase
he_il: הצגת עטיפות

[ctx: #31078]
en: TriPanel
he_il: תלת לוח

[ctx: #31079]
en: Shift
he_il: הזזה

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
he_il: ניהול תת-תפריט

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
he_il: אפשר תת תפריטים מתואמים אישית

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
he_il: נתק עדכוני חדשות מהתפריט הראשי

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
he_il: אפשר פרטי השידור הבא בספריית הווידאו

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
he_il: מזג אוויר מותנה

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
he_il: סטטיסטיקת ספריית סרטוני המוזיקה

[ctx: #31086]
en: Icon
he_il: סמליל

[ctx: #31087]
en: Banner
he_il: כרזה

[ctx: #31088]
en: BannerWall
he_il: קיר כרזות

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
he_il: נגן פריט בעת ההפעלה

[ctx: #31090]
en: Seconds
he_il: שניות

[ctx: #31091]
en: Select items
he_il: בחירת פריטים

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
he_il: פאנארט מסך מלא

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
he_il: מיתוג רשימה נמוכה

[ctx: #31094]
en: List view layout
he_il: פריסת תצוגת רשימה

[ctx: #31095]
en: Slim List
he_il: רשימה דקה

[ctx: #31096]
en: Concert locations
he_il: מיקומי הופעה

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
he_il: סטטיסטיקת רשימת ניגון סרטים

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
he_il: סטטיסטיקת רשימת ניגון סדרות

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
he_il: סטטיסטיקת רשימת ניגון קליפים

[ctx: #31100]
en: View:
he_il: תצוגה:

[ctx: #31101]
en: Choose view
he_il: בחר מראה

[ctx: #31102]
en: Background
he_il: רקע

[ctx: #31103]
en: N/A
he_il: לא זמין

[ctx: #31104]
en: Similar artists
he_il: אמנים דומים

[ctx: #31105]
en: More albums from
he_il: אלבומים נוספים של

[ctx: #31106]
en: On info
he_il: בעת הצגת מידע

[ctx: #31107]
en: Persistent
he_il: מתמיד

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
he_il: אפשר הזנת פרטי אמן (אם זמין)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
he_il: מספר פרקים שלא נצפו

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
he_il: סרטים שבוימו על ידי

[ctx: #31113]
en: Movies written by
he_il: סרטים שנכתבו על ידי

[ctx: #31116]
en: cycle fanart
he_il: פאנארט מחזורי

[ctx: #31117]
en: Fallback
he_il: איחזור

[ctx: #31118]
en: Cache movie extrafanart
he_il: זיכרון מטמון של אקסטרה פאנארט

[ctx: #31119]
en: Show the movies from this director in your library or view online information on this director on TMDb?
he_il: להראות סרטים מבימאי זה בספריה שלך או לצפות במידע באינטרנט על בימאי זה באתר TMDB?

[ctx: #31120]
en: TMDb
he_il: TMDB

[ctx: #31121]
en: Enable autocomplete
he_il: אפשר השלמה אוטומטית

[ctx: #31122]
en: Enables the autocomplete feature of the virtual keyboard
he_il: אפשר פונקציית השלמה אוטומטית למקלדת הוירטואלית

[ctx: #31123]
en: Album review
he_il: סקירת אלבום

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
he_il: הצג וידאו מנגן כעת כרקע

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
he_il: הצג חיזוי מנגן כעת כרקע

[ctx: #31128]
en: Channels View
he_il: צפה בערוצים

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
he_il: הסתר פאנארט כשהחיזוי במסך מלא

[ctx: #31130]
en: Use "Enigma2-style" channel OSD
he_il: תשתמש בתצוגת ערוצים בסגנון Enigma2

[ctx: #31132]
en: Tuner:
he_il: מקלט:

[ctx: #31133]
en: Timeline channels-type:
he_il: ערוצים בסגנון ציר זמן:

[ctx: #31134]
en: Timeline view-type:
he_il: סוג תצוגת ציר זמן:

[ctx: #31135]
en: Infobar Options
he_il: אפשרויות סרגל מידע

[ctx: #31136]
en: Infobar type:
he_il: סוג סרגל מידע:

[ctx: #31137]
en: Hide encryption information
he_il: הסתר מידע על הצפנה

[ctx: #31138]
en: Hide tuner information
he_il: הסתר מידע על המקלט

[ctx: #31139]
en: Hide signal information
he_il: הסתר מידע על עוצמת אות

[ctx: #31140]
en: Sideblade Options
he_il: אפשרויות סרגל צדדי

[ctx: #31141]
en: Hide Guide
he_il: הסתר מדריך

[ctx: #31142]
en: Settings level
he_il: רמת הגדרות

[ctx: #31143]
en: Hide Recordings
he_il: הסתר הקלטות

[ctx: #31144]
en: Hide Timer
he_il: הסתר שעון עצר

[ctx: #31145]
en: Hide Search
he_il: הסתר חיפוש

[ctx: #31146]
en: Rated
he_il: דירוג

[ctx: #31147]
en: Change rating
he_il: שנה דרוג

[ctx: #31148]
en: List local library items
he_il: רשימת פריטים בספריה המקומית

[ctx: #31149]
en: Online information from TMDb
he_il: מידע מהאינטרנט מאתר TMDB

[ctx: #31150]
en: IMDb logo
he_il: סמל מאתר IMDB

[ctx: #31151]
en: View settings
he_il: הצג הגדרות

[ctx: #31152]
en: Poster
he_il: פוסטר

[ctx: #31153]
en: Disable views
he_il: בטל תצוגות

[ctx: #31155]
en: Widgets
he_il: יישומונים

[ctx: #31156]
en: Clearart
he_il: אמנות שקופה

[ctx: #31157]
en: Submenu always visible
he_il: תפריט משנה תמיד גלוי

[ctx: #31158]
en: Disable the Search icon
he_il: השבת את סמל החיפוש

[ctx: #31159]
en: Event log
he_il: יומן אירועים

[ctx: #31160]
en: Extended
he_il: מורחב

[ctx: #31161]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen, bottom of the screen or the default location directly underneath the main menu.
he_il: בחר את מיקום עדכון RSS. בחלק העליון של המסך, בתחתית המסך או ממיקום ברירת המחדל ישירות מתחת לתפריט הראשי.

[ctx: #31162]
en: Alternate
he_il: מתחלף

[ctx: #31163]
en: This movie is Unrated
he_il: הסרט הזה לא מדורג

[ctx: #31164]
en: Enable live background for movie sets
he_il: הפעל רקע חי עבור ערכות סרטים

[ctx: #31165]
en: Enable to display live background for movie sets when browsing your movie library
he_il: אפשר להציג רקע חי עבור ערכות סרטים בעת גלישה בספריית הסרטים שלך

[ctx: #31166]
en: Enable description for a movies rating
he_il: הפעל תיאור עבור דירוג סרטים

[ctx: #31167]
en: This setting displays a reason for a movies rating. You need to use a script like Rating Update to add these values (prefix must be Rated  including a space after Rated)
he_il: הגדרה זו מציגה הסבר לסיווג סרטים. אתה צריך להשתמש בסקריפט כמו בעדכון דירוג, כדי להוסיף את הערכים הללו (הקידומת חייבת להיות מדורגת כולל רווח לאחר הדירוג)

[ctx: #31168]
en: Enable to make the submenu permanently visible. Default is hidden until pressing down.
he_il: אפשר להפוך את תת-התפריט גלוי באופן קבוע. ברירת המחדל היא למצב מוסתר עד שתלחץ כלפי מטה.

[ctx: #31169]
en: This setting hides the Search icon on the home screen.
he_il: הגדרה זו מסתירה את סמל החיפוש במסך הבית.

[ctx: #31170]
en: Enabling this setting will hide the alphanumeric label displaying the current position when scrolling through your library.
he_il: הפעלת הגדרה זו תסתיר את התווית האלפאנומרית המציגה את המיקום הנוכחי, בעת גלילה בספריה.

[ctx: #31171]
en: This setting will activate fullscreen mode automatically after starting to play music.
he_il: הגדרה זו תפעיל מצב מסך מלא באופן אוטומטי לאחר הפעלת מוזיקה.

[ctx: #31172]
en: Set the path to your music collection for displaying artist logos in the music visualisation and in some views that support it.
he_il: הגדר את הנתיב לאוסף המוזיקה שלך להצגת סמל אמנים בחיזוי מוזיקה ובתצוגות מסוימות התומכות בה.

[ctx: #31173]
en: Blur background (video info dialog)
he_il: טשטוש רקע (תיבת הדו-שיח מידע ווידאו)

[ctx: #31174]
en: Blur background behind information
he_il: טשטש רקע מאחורי מידע

[ctx: #31175]
en: Set path to music collection/artwork (for artist logos)
he_il: הגדר נתיב לאוסף ולגרפיקה (עבור סמלי אמנים)

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
he_il: מגמות סרטים

[ctx: #31177]
en: Top Rentals
he_il: הכי מושכר

[ctx: #31178]
en: Trending Shows
he_il: סדרות טרנדיות

[ctx: #31179]
en: Live TV settings
he_il: הגדרות טלוויזיה חיה

[ctx: #31180]
en: Minutes left
he_il: דקות נשארו

[ctx: #31181]
en: Hour
he_il: שעה

[ctx: #31182]
en: Minute left
he_il: נשארה דקה

[ctx: #31183]
en: Hour left
he_il: נשארה שעה

[ctx: #31184]
en: Seconds left
he_il: שניות נשארו

[ctx: #31185]
en: Hours left
he_il: שעות נשארו

[ctx: #31186]
en: Handwritten
he_il: בכתב יד

[ctx: #31187]
en: Music layout alignment
he_il: יישור פריסת מוזיקה

[ctx: #31188]
en: Status indicators
he_il: מחווני מצב

[ctx: #31189]
en: Layout
he_il: פריסה

[ctx: #31190]
en: Video info
he_il: מידע ווידאו

[ctx: #31191]
en: Enable cases for live backgrounds
he_il: אפשר עטיפות עבור רקעים חיים

[ctx: #31192]
en: Set default background
he_il: הגדר רקע ברירת מחדל

[ctx: #31193]
en: Display extrafanart
he_il: הצג אקסטרה פאנארט

[ctx: #31194]
en: Display runtime in hours and minutes
he_il: הצגת זמן פעולה בשעות ובדקות

[ctx: #31195]
en: Show time remaining on fullscreen info
he_il: הצג את זמן נותר על מידע במסך מלא

[ctx: #31196]
en: Replace default with Extended Info (some features and extras (+) will be unavailable)
he_il: החלף ברירת מחדל עם מידע מורחב (כמה תכונות ותוספות (+) לא יהיו זמינות)

[ctx: #31197]
en: Enable info rating (works with US Ratings only)
he_il: הפעל דירוג מידע (פועל עם דירוגים בארצות הברית בלבד)

[ctx: #31198]
en: This setting controls the appearance of cases when using Live Backgrounds
he_il: הגדרה זו שולטת במראה העטיפות בעת שימוש ברקעים חיים

[ctx: #31199]
en: Used to select the default/fallback image skin wide
he_il: משמש כדי לבחור את ברירת המחדל והאיחזור לתמונת מעטפת רחבה

[ctx: #31201]
en: Changes the runtime labels throughout the skin from minutes to hours/minutes
he_il: משנה את תוויות זמן ריצה על פני המעטפת מדקות לשעות ודקות

[ctx: #31202]
en: Show the remaining time for currently playing videos when pressing info
he_il: הצג זמן נותר לסרטונים הנוכחיים בעת לחיצה על מידע

[ctx: #31203]
en: In Theaters
he_il: בבתי הקולנוע

[ctx: #31204]
en: ComingSoon
he_il: יגיע בקרוב

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
he_il: מקור מילות השירים

[ctx: #31206]
en: Opening This Week
he_il: נפתח השבוע

[ctx: #31207]
en: Upcoming
he_il: בקרוב

[ctx: #31208]
en: Top Box Office
he_il: להיט בקופות

[ctx: #31209]
en: In Cinemas
he_il: בקולנוע

[ctx: #31210]
en: Popular Movies
he_il: סרטים פופולרים

[ctx: #31211]
en: Top Rated Movies
he_il: סרטים בדירוג גבוה

[ctx: #31212]
en: Popular TV
he_il: סדרות פופולריות

[ctx: #31213]
en: Top Rated TV
he_il: סדרות בדירוג גבוה

[ctx: #31214]
en: Currently Airing TV
he_il: סדרות שמשודרות כעת

[ctx: #31215]
en: TV Airing Today
he_il: סדרות שמשודרות היום

[ctx: #31221]
en: Big
he_il: גדול

[ctx: #31222]
en: Mini
he_il: זעיר

[ctx: #31224]
en: Seekbar time display
he_il: תצוגת זמן של סרגל החיפוש

[ctx: #31225]
en: Time remaining label
he_il: תווית זמן נותר

[ctx: #31226]
en: Time elapsed/Total duration
he_il: זמן שחלף / משך זמן כולל

[ctx: #31227]
en: Time elapsed/Time remaining
he_il: זמן שחלף / זמן כולל

[ctx: #31228]
en: Time remaining/Total duration
he_il: זמן שנותר / משך זמן כולל

[ctx: #31229]
en: Extended Panel
he_il: לוח מורחב

[ctx: #31230]
en: Panel
he_il: לוח

[ctx: #31231]
en: Widget Style
he_il: סגנון יישומון

[ctx: #31232]
en: Replace Play Button
he_il: החלף לחצן ניגון

[ctx: #31233]
en: Hide artwork
he_il: הסתר גרפיקה

[ctx: #31234]
en: Next aired
he_il: השידור הבא

[ctx: #31235]
en: Slide Left
he_il: החלק שמאלה

[ctx: #31236]
en: Slide Right
he_il: החלק ימינה

[ctx: #31237]
en: Cache tv extrafanart
he_il: הכנס למטמון אקסטרה פאנארט של סדרות

[ctx: #31238]
en: SongList
he_il: רשימת שירים

[ctx: #31239]
en: RightList
he_il: רשימה ימנית

[ctx: #31240]
en: FanartList
he_il: רשימת פאנארט

[ctx: #31241]
en: LowList
he_il: רשימה נמוכה

[ctx: #31242]
en: BigList
he_il: רשימה גדולה

[ctx: #31243]
en: Posters
he_il: פוסטרים

[ctx: #31244]
en: MyFlix
he_il: הפליקס שלי

[ctx: #31245]
en: Wall
he_il: קיר

[ctx: #31246]
en: Fullscreen Wall
he_il: קיר מסך מלא

[ctx: #31247]
en: InfoWall
he_il: קיר מידע

[ctx: #31248]
en: BannerPlex
he_il: כרזת פלקס

[ctx: #31249]
en: BigFan
he_il: מעריץ גדול

[ctx: #31250]
en: BigInfo
he_il: מידע גדול

[ctx: #31251]
en: Gallery
he_il: גלריה

[ctx: #31252]
en: TopBar
he_il: סרגל עליון

[ctx: #31253]
en: Banners
he_il: כרזות

[ctx: #31254]
en: Smaller posters
he_il: פוסטרים קטנים יותר

[ctx: #31255]
en: Mediaflags
he_il: דגלי מדיה

[ctx: #31256]
en: Brochure
he_il: עלון

[ctx: #31257]
en: Movie set titles
he_il: שמות מארזי סרטים

[ctx: #31258]
en: Blur background (extended info dialog)
he_il: טשטוש רקע (תיבת הדו-שיח מידע מורחב)

[ctx: #31259]
en: Center
he_il: מרכז

[ctx: #31260]
en: Set background rotation speed
he_il: הגדר מהירות סיבוב רקע

[ctx: #31261]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen or bottom of the screen.
he_il: בחר את המיקום של עדכון RSS. בחלק העליון של המסך או התחתון.

[ctx: #31262]
en: Hides the labels below the icons on the main menu.
he_il: מחביא את התוויות שמתחת לסמלים שבתפריט הראשי.

[ctx: #31263]
en: Hide menu labels
he_il: הסתר תוויות תפריט

[ctx: #31265]
en: This will reset the main menu to its defaults.[CR]This action cannot be undone.
he_il: פעולה זו תאפס את התפריט הראשי לברירות המחדל שלו.[CR]לא ניתן לבטל פעולה זו.

[ctx: #31266]
en: Hide player control buttons
he_il: הסתר את לחצני בקרת הנגן

[ctx: #31267]
en: Hide time & date
he_il: הסתר זמן ותאריך

[ctx: #31268]
en: Hide Album
he_il: הסתר אלבום

[ctx: #31269]
en: Hide next track widget
he_il: הסתר יישומון הערוץ הבא

[ctx: #31270]
en: Add to CouchPotato
he_il: הוסף ל-CouchPotato

[ctx: #31274]
en: Artwork
he_il: גרפיקה

[ctx: #31275]
en: Case
he_il: עטיפה

[ctx: #31276]
en: Style
he_il: עיצוב

[ctx: #31277]
en: Sort by
he_il: מיין לפי

[ctx: #31278]
en: Sort order
he_il: סדר המיון

[ctx: #31279]
en: Add-on status
he_il: סטטוס הרחבה

[ctx: #31280]
en: Time & Date
he_il: זמן ותאריך

[ctx: #31281]
en: Choose skin colors
he_il: בחר צבעי מעטפת

[ctx: #31282]
en: Enable startup intro
he_il: אפשר סרטון מבוא לאתחול

[ctx: #31283]
en: Auto open sidemenu when hovering over the top left corner
he_il: פתח תפריט צד פתוח כאשר מרחפים מעל הפינה השמאלית העליונה

[ctx: #31284]
en: Enable Advanced Widgets
he_il: אפשר יישומונים מתקדמים

[ctx: #31285]
en: Global Widget Backgrounds
he_il: רקע יישומונים כללי

[ctx: #31286]
en: Opacity
he_il: אטימות

[ctx: #31287]
en: Show list widget information
he_il: הצג מידע של יישומון רשימה

[ctx: #31288]
en: Enable panel widget information
he_il: אפשר לוח יישומון מידע

[ctx: #31289]
en: Hide widgets when not focused
he_il: הסתר יישומון כאשר הוא אינו ממוקד

[ctx: #31290]
en: This will auto open the sidemenu (where available) when hovering over the top left corner of the screen using a mouse.
he_il: הפעולה הזו תפתח אוטומטית את סרגל הצד (בזמן שזמין) כאשר תרחף מעל הפינה השמאלית העליונה של המסך באמצעות עכבר.

[ctx: #31291]
en: Disable scrolling label
he_il: השבת תווית גלילה

[ctx: #31292]
en: InfoPopup
he_il: חלונית מידע

[ctx: #31293]
en: Small Icons
he_il: סמלילים קטנים

[ctx: #31294]
en: Focused Main Menu
he_il: תפריט ראשי ממוקד

[ctx: #31295]
en: Unfocused Main Menu
he_il: תפריט ראשי לא ממוקד

[ctx: #31296]
en: Focused Submenu
he_il: תת-תפריט ממוקד

[ctx: #31297]
en: Unfocused Submenu
he_il: תת-תפריט לא ממוקד

[ctx: #31298]
en: Focused Icons label
he_il: תווית סמלילים ממוקדת

[ctx: #31299]
en: Unfocused Icons label
he_il: תווית סמלילים לא ממוקדת

[ctx: #31300]
en: Overview
he_il: סקירה

[ctx: #31301]
en: Last Updated
he_il: עודכן לאחרונה

[ctx: #31302]
en: Menu Bar
he_il: סרגל תפריט

[ctx: #31303]
en: System Bars
he_il: סרגלי מערכת

[ctx: #31304]
en: Highlight
he_il: הדגשה

[ctx: #31305]
en: Unwatched episode
he_il: פרק שלא נצפה

[ctx: #31306]
en: Customize colors
he_il: צבעים בהתאמה אישית

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
he_il: הסתר פאנארט

[ctx: #31308]
en: Focused text
he_il: טקסט ממוקד

[ctx: #31310]
en: Unfocused text
he_il: טקסט שלא ממוקד

[ctx: #31311]
en: New InfoPanel
he_il: לוח מידע חדש

[ctx: #31312]
en: SiLVO mod
he_il: מוד SiLVO

[ctx: #31313]
en: Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!
he_il: שיר Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!

[ctx: #31314]
en: Panel
he_il: לוח

[ctx: #31315]
en: A required script is [B]NOT INSTALLED[/B]. Press INSTALL to download automatically. Press CANCEL if you would like to return to System Settings and switch skins. You may need to restart Kodi after installation completes.
he_il: סקריפט נדרש לצורך הפעולה [B]לא מותקן[/B]. לחץ על התקנה להורדה אוטומטית. לחץ על ביטול אם ברצונך לחזור אל להגדרות מערכת ולהחליף מעטפת. ייתכן שיהיה עליך להפעיל מחדש את קודי לאחר השלמת ההתקנה.

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
he_il: הגדרת נתיב פאנארט

[ctx: #31318]
en: [B]CONFIGURE LibreELEC SETTINGS[/B][CR]Setup system option · Manage network[CR]Configure services · About LibreELEC
he_il: [B]הגדרות LibreELEC[/B][CR] אפשרות הגדרת מערכת · ניהול רשת[CR]קביעת תצורה של שירותים · אודות LibreELEC

[ctx: #31319]
en: Due to recent updates it is [B]RECOMMENDED[/B] to reset the Main Menu. Certain issues may be resolved by re-setting up your widgets but if issues continue please reset the Main Menu. Press CANCEL to ignore this warning and continue.
he_il: עקב העדכונים האחרונים [B]מומלץ[/B] לאפס את התפריט הראשי. בעיות מסוימות עשויות להיפתר על ידי הגדרה מחדש של היישומונים שלך, אם הבעיות ימשיכו, אנא אפס את התפריט הראשי. לחץ על ביטול כדי להתעלם מאזהרה זו ולהמשיך.

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
he_il: התחברות אחרונה ב-

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
he_il: בוחר שיר קריוקי

[ctx: #31322]
en: This will disable the screensaver during music playback by hiding the visualization. This may cause unwanted [B]IMAGE RETENTION[/B] if not used carefully. Do you accept the risks and want to enable this setting?
he_il: פעולה זו תשבית את שומר המסך במהלך השמעת מוזיקה על ידי הסתרת ההדמיה. פעולה זו עלולה לגרום לתופעה בלתי רצויה של [B]חזרת תמונה[/B] אם השימוש לא נעשה בקפידה. האם אתם מקבלים את הסיכונים ורוצים לאפשר הגדרה זו?

[ctx: #31323]
en: If you cannot locate the directory containing your background images, please add that location as a source in Kodi's File Manager. For more information visit http://kodi.wiki/view/File_manager
he_il: אם אין באפשרותך לאתר את הספרייה המכילה את תמונות הרקע שלך, הוסף מיקום כמקור במנהל הקבצים של קודי. לקבלת מידע נוסף אנא בקר באתר: http://kodi.wiki/view/File_manager

[ctx: #31324]
en: Aired
he_il: שודר

[ctx: #31328]
en: Recently Added
he_il: נוסף לאחרונה

[ctx: #31329]
en: Taking a Screenshot
he_il: בצע צילום מסך

[ctx: #31330]
en: This script is not available in the default Kodi repositiory. The Aeon Nox SiLVO repo is needed to use the click to install feature, without it this script must be installed manually.
he_il: סקריפט זה אינו זמין במאגר ברירת המחדל של קודי. כדי להתקין את Aeon Nox SiLVO יש צורך להשתמש באפשרות לחץ להתקין תכונה. אם לא תשתמש בתכונה, תצטרך להתקין את הסקריפט באופן ידני.

[ctx: #31331]
en: Installed
he_il: מותקן

[ctx: #31333]
en: The default behavior is to display Music information for 10 seconds after a song is played or the next track in your queue begins. To display permanently reactivate the info and do not toggle it off a second time.
he_il: אופן הפעולה המוגדר כברירת מחדל הוא הצגת מידע על המוזיקה למשך 10 שניות לאחר הפעלת שיר או הרצועה הבאה בתור. כדי להציג מידע באופן קבוע, תפעיל את המידע מחדש ואל תדלג עליו בפעם השנייה.

[ctx: #31334]
en: Required
he_il: נדרש

[ctx: #31335]
en: Recommended
he_il: מומלץ

[ctx: #31336]
en: Optional
he_il: אופציונלי

[ctx: #31337]
en: Install or change settings of supported add-ons
he_il: התקן או שנה הגדרות של הרחבות נתמכות

[ctx: #31338]
en: Enable or disable system debug logging
he_il: הפעלה או השבתה של רישום באגים במערכת

[ctx: #31339]
en: Enable or disable skin debug info
he_il: הפעלה או השבתה של מידע איתור באגים למעטפת

[ctx: #31340]
en: Color customization
he_il: צבע מותאם אישית

[ctx: #31341]
en: NOT SUPPORTED
he_il: לא נתמך

[ctx: #31342]
en: Display the status of some add-ons supported in Aeon Nox SiLVO. Select an add-on to install or open its settings if already installed.
he_il: מציג את הסטטוס של כמה הרחבות שנתמכות ב Aeon Nox SiLVO. בחר הרחבה להתקנה או כדי לפתוח את ההגדרות שלה (אם היא כבר מותקנת).

[ctx: #31343]
en: Display background name
he_il: הצג שם רקע

[ctx: #31344]
en: Display title of movie/tvshow/artist on home screen if the background has a fanart slideshow as background.
he_il: הצג כותרת של סרט / סדרה / אמן במסך הבית (אם הרקע כולל מצגת פאנארט כרקע).

[ctx: #31345]
en: Main Menu Customizer
he_il: התאמה אישית של תפריט ראשי

[ctx: #31346]
en: OSD Progress Bar
he_il: סרגל התקדמות מסך תצוגה

[ctx: #31347]
en: Hide CD
he_il: הסתר תקליטור

[ctx: #31348]
en: Dimmer
he_il: עמעם

[ctx: #31349]
en: Left
he_il: שמאל

[ctx: #31350]
en: Right
he_il: ימין

[ctx: #31351]
en: Enable Netflix style pause screen popup
he_il: הפעל את חלונית השהיית מסך בסגנון נטפליקס

[ctx: #31352]
en: Inactive
he_il: לא פעיל

[ctx: #31353]
en: Shows an overview of the movie or episode 5 seconds after the video is paused.
he_il: מציג סקירה כללית של הסרט או הפרק 5 שניות לאחר שהסרטון מושהה.

[ctx: #31354]
en: Fade unfocused
he_il: דעיכה לא ממוקדת

[ctx: #31355]
en: You're watching
he_il: אתה צופה

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
he_il: פענוח חומרה

[ctx: #31357]
en: Decoder
he_il: מפענח

[ctx: #31358]
en: Icon only
he_il: סמליל בלבד

[ctx: #31360]
en: Large
he_il: גדול

[ctx: #31361]
en: Compact
he_il: קומפקטי

[ctx: #31362]
en: Name only
he_il: שם בלבד

[ctx: #31364]
en: Timeshift
he_il: הסט זמן

[ctx: #31365]
en: Customization
he_il: התאמה אישית

[ctx: #31366]
en: Setup the on-screen display during fullscreen video playback.
he_il: הגדר את התצוגה על המסך במהלך הפעלת מסך מלא.

[ctx: #31367]
en: Setup the on-screen display during fullscreen music playback.
he_il: הגדר את התצוגה על המסך במהלך הפעלת מוזיקה.

[ctx: #31369]
en: Million
he_il: מליון

[ctx: #31370]
en: Full plot
he_il: עלילה מלאה

[ctx: #31371]
en: Views and widget plot preference
he_il: העדפות צפייה ויישומון עלילה

[ctx: #31372]
en: Choose if library views and widgets should display plot outline or full plot. Falls back to full plot if no outline is available. This does not effect certain areas with limited space for the plot that have this enabled by default
he_il: בחר אם תצוגות ספריות והישימונים אמורים להציג קווי מתאר של העלילה או עלילה מלאה. התצוגה תעבור לעלילה מלאה אם קווי המתאר של העלילה לא זמינים. זה לא משפיע על אזורים מסוימים עם שטח מוגבל עבור העלילה שמוגדרים להצגת העלילה ככברירת מחדל

[ctx: #31373]
en: Customize the colors displayed throughout the skin.
he_il: התאם אישית את הצבעים המוצגים בכל חלקי המעטפת.

[ctx: #31374]
en: Latest
he_il: אחרון

[ctx: #31375]
en: Video OSD
he_il: מסך תצוגת ווידאו OSD

[ctx: #31376]
en: Music OSD
he_il: מסך תצוגת מוזיקה OSD

[ctx: #31377]
en: Altering this shortcut may prevent access to the Main Menu customizer and several skin options.[CR]Are you sure you want to perform the requested changes to this shortcut?
he_il: שינוי קיצור הדרך עלול למנוע גישה אל התאמת התפריט הראשי ואפשרויות מעטפת שונות.[CR]האם אתה בטוח שברצונך לבצע את השינויים המבוקשים בקיצור הדרך הזה?

[ctx: #31378]
en: Toggle SYSTEM DEBUG LOGGING on or off. When activated a visible debug overlay will appear in the top left corner of your screen. This is NOT the same as SKIN DEBUG INFO.
he_il: הפעל או בטל את כניסת המערכת למצב יומן אירועים ניפוי שגיאות מערכת. כאשר המצב מופעל, יופיע סימון ניפוי שגיאות גלוי בפינה הימנית העליונה של המסך. שים לב- זה לא אותו דבר כמו מידע ניפוי שגיאות מעטפת.

[ctx: #31379]
en: Toggle SKIN DEBUG INFO on or off. When activated a visible debug overlay will appear in the top left corner of your screen. This is NOT the same as SYSTEM DEBUG LOGGING.
he_il: הפעל או בטל את כניסת המערכת למצב מידע ניפוי שגיאות מעטפת. כאשר המצב מופעל, יופיע סימון ניפוי שגיאות גלוי בפינה הימנית העליונה של המסך. שים לב- זה לא אותו דבר כמו יומן אירועים ניפוי שגיאות מערכת.

[ctx: #31380]
en: Activating this setting will enable the skins built-in startup intro video.
he_il: הפעלת הגדרה זו תאפשר סרטון מבוא לאיתחול המובנה במעטפת.

[ctx: #31381]
en: Will open the settings for the AutoComplete add-on.
he_il: פתיחת ההגדרות עבור ההרחבה להשלמה האוטומטית.

[ctx: #31382]
en: Resets the path to your video genre fanart folder.
he_il: איפוס נתיב תיקיית פאנארט של סגנונות וידאו.

[ctx: #31383]
en: Resets the path to your music genre fanart folder.
he_il: איפוס נתיב תיקיית פאנארט של סגנונות מוזיקה.

[ctx: #31384]
en: This activates animated snow falling over all backgrounds.[CR]This may cause perfomance issues on low powered devices.
he_il: הפעולה מפעילה הנפשת שלג נופל על כל הרקע.[CR]שים לב שזה עלול לגרום לבעיות בהתקנים עם ביצועים חלשים.

[ctx: #31385]
en: Use this to control the opacity of the widgets. [CR]100% has no transparency.
he_il: תשתמש באפשרות זו כדי לשלוט באטימות של היישומונים.[CR]במצב 100% אין שקיפות כלל.

[ctx: #31386]
en: This will set a global background overriding any per-widget settings.
he_il: פעולה זו תגדיר רקע כללי שמבטל הגדרות קודמות של כל יישומון.

[ctx: #31387]
en: When enabled LIST style widgets will autoscroll. This does not effect PANEL style Widgets.
he_il: כאשר האפשרות פעילה, יישומונים בסגנון רשימה יהיו עם גלילה אוטומטית. פעולה זו אינה משפיעה על יישומונים בסגנון לוח.

[ctx: #31389]
en: Global setting that shows the information for the focused item above or below depending on the PANEL widget location. This will override any per-widget settings and has NO effect on LIST widgets.
he_il: הגדרה כללית המציגה את מידע עבור הפריט הממוקד מעל או מתחת, בהתאם למיקום יישומון הלוח. ההגדרה עוקפת את כל הגדרות יישומון הלוח ואין לה שום השפעה על יישומוני רשימה.

[ctx: #31390]
en: Skin default
he_il: ברירת מחדל של המעטפת

[ctx: #31391]
en: Arial
he_il: אריאל

[ctx: #31392]
en: When enabled all widgets will be hidden until you have navigated to it.
he_il: כאשר ההגדרה מאופשרת, כל היישומונים יהיה מוסתרים עד שינווטו אליהם.

[ctx: #31393]
en: Ends at
he_il: נגמר ב-

[ctx: #31394]
en: Replace default info with Netflix style
he_il: החלף מידע ברירת מחדל עם מידע בסגנון נטפליקס

[ctx: #31395]
en: Use colored genres
he_il: תשתמש בסגנונות צבעוניים

[ctx: #31396]
en: Lighter colors
he_il: צבעים בהירים יותר

[ctx: #31397]
en: Custom Widget
he_il: יישומון מותאם אישית

[ctx: #31399]
en: Customize the settings for the Live TV section.
he_il: התאם אישית את ההגדרות עבור טלוויזיה בשידור חי.

[ctx: #31403]
en: Reset skin settings
he_il: איפוס הגדרות מעטפת

[ctx: #31404]
en: This will RESET ALL skin settings, selecting YES in the dialog that appears is irreversible. This DOES NOT affect the Main Menu items you have set in the Main Menu Customizer.
he_il: פעולה זו תאפס את כל הגדרות המעטפת, בחירת אישור בתיבת הדו-שיח שמופיעה היא בלתי הפיכה. הפעולה לא משפיעה על פריטי התפריט הראשי שהגדרת בתפריט הראשי המותאם אישית.

[ctx: #31408]
en: Enable to show a LiveTV widget displaying what is currently recording and the next timer that is scheduled to record.
he_il: אפשר להציג יישומון טלוויזיה חיה המציג את ההקלטה הנוכחית ואת הטיימר שמתוזמן להקלטה הבאה.

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
he_il: [B]הגדרות שירותים[/B][CR]הגדרות שליטה על קודי דרך UPnP ו־HTTP · הגדרות שיתוף קבצים[CR]הפעלת Zeroconf · הגדרות AirPlay

[ctx: #31411]
en: Will override the General Theme color.
he_il: יעקוף את צבע ערכת נושא כללי.

[ctx: #31412]
en: Select section
he_il: בחירת מדור

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
he_il: כתובית מקומית זמינה

[ctx: #31414]
en: Set the Main Theme color used throughout the skin.
he_il: קבע את צבע ערכת הנושא העיקרית לשימוש בכל המעטפת.

[ctx: #31416]
en: Set to add color to the UnWatched Episode count.
he_il: הגדר כדי להוסיף צבע לספירת הפרקים שלא נצפו.

[ctx: #31417]
en: Set the Main Menu Theme color.
he_il: הגדר את צבע ערכת הנושא של התפריט הראשי.

[ctx: #31418]
en: Choose the color for the TopBar in views and other sections not on the Home screen.
he_il: בחר צבע עבור הסרגל העליון בתצוגות ובקטעים אחרים שאינם מופיעים במסך הבית.

[ctx: #31419]
en: Enable this to change the default transparent color to a more solid FULL COLOR image.
he_il: אפשר לשנות את הצבע השקוף המוגדר כברירת מחדל לתמונת צבע יותר מלא.

[ctx: #31420]
en: Choose the color of the Progress bar displayed during fullscreen video playback.
he_il: בחר את צבע סרגל ההתקדמות המוצג במהלך הפעלת וידאו במסך מלא.

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
he_il: יש לבחור חשבון משתמש בקודי[CR]להתחבר ולהמשיך

[ctx: #31422]
en: Customize the Widget Highlight color on the home screen.
he_il: התאם אישית את צבע ההדגשה של היישומון במסך הבית.

[ctx: #31423]
en: Will override the General Highlight color.
he_il: יעקוף את הגדרת צבע הדגשה כללי.

[ctx: #31424]
en: This will change the color of the Widget background when selecting one of the Colored options in the Global setting in the Widgets section or individually in the Menu Customizer if you did not enable Global backgrounds.
he_il: פעולה זו תשנה את צבע יישומון הרקע בעת בחירת אחת מהאפשרויות צבוע בהגדרות הכלליות בקטע היישומונים או בנפרד, בתפריט התאמה אישית, אם לא הפעלת רקע כללי.

[ctx: #31425]
en: Use this to customize the color on the Home window for the item selected.
he_il: תשתמש באפשרות זו כדי להתאים אישית את הצבע בחלון הבית עבור הפריט שנבחר.

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
he_il: הכנס כאן טקסט...

[ctx: #31427]
en: Skin Shortcuts is responsible for handeling all aspects of the main menu.
he_il: קיצורי דרך למעטפת אחראים לטיפול בכל ההיבטים של התפריט הראשי.

[ctx: #31428]
en: The Grab Fanart script provides the random fanart slideshows for the main menu.
he_il: סקריפט Grab Fanart מושך מצגות פאנארט אקראיות עבור התפריט הראשי.

[ctx: #31429]
en: Library Data Provider is a service that runs in the background to provide library data for widgets and live backgrounds as well as playlist statistics for infolines.
he_il: שירות Library Data Provider פועל ברקע ומספק נתוני ספרייה עבור יישומונים ורקעים חיים וכן סטטיסטיקות רשימות ניגון עבור infolines.

[ctx: #31430]
en: Resource image addon for displaying the default white studio icons throughout the skin.
he_il: משאבי הרחבת תמונה נועדו להצגת ברירת המחדל של סמלילי האולפן הלבנים בכל רחבי המעטפת.

[ctx: #31431]
en: Resource image addon for displaying the default white recording label icons throughout the skin.
he_il: הרחבת Resource image נועדה להצגת ברירת המחדל של סמלילי הקלטה לבנים ברחבי המעטפת.

[ctx: #31433]
en: Skin Info Service is used to display movie set information throughout the skin.
he_il: שירות מידע המעטפת משמש להצגת מידע על הסרט בכל חלקי המעטפת.

[ctx: #31434]
en: Alt fanart
he_il: פאנארט חלופי

[ctx: #31435]
en: Alt icon
he_il: סמליל חלופי

[ctx: #31436]
en: Center date and time when infoline is empty
he_il: תמרכז תאריך ושעה כאשר שורת המידע ריקה

[ctx: #31437]
en: Use paused label
he_il: תשתמש בתווית מושהית

[ctx: #31438]
en: Click to install Artist Slideshow
he_il: לחץ כדי להתקין מצגת אמן

[ctx: #31439]
en: There are no default backgrounds in this skin, would you like to choose one now?[CR]You can still select one in Skin settings > General if you choose No.
he_il: אין רקע במעטפת הזו. האם אתה רוצה לבחור אחד עכשיו? [CR]אם תבחר לא, אתה תוכל עדיין לבחור אחד בהגדרות המעטפת-> כללי.

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
he_il: ערוצים שנוגנו לאחרונה

[ctx: #31442]
en: Background dimmer
he_il: עימעום רקע

[ctx: #31443]
en: Thumb
he_il: תמונה ממוזערת

[ctx: #31444]
en: Disable widget fanart
he_il: השבת יישומון פאנארט

[ctx: #31445]
en: Main menu
he_il: תפריט ראשי

[ctx: #31447]
en: Show a popup displaying answers to some FREQUENTLY ASKED QUESTIONS posted by users in the skins thread on the Kodi forums.
he_il: הצג חלון קופץ המציג תשובות לשאלות נפוצות שנשאלו על ידי משתמשים בנושא המעטפת בפורומים של קודי.

[ctx: #31449]
en: Save & Exit
he_il: שמירה ויציאה

[ctx: #31450]
en:   •  Open Settings
he_il:   • פתח הגדרות

[ctx: #31452]
en: Premiered
he_il: הופעת בכורה

[ctx: #31453]
en: Down for more
he_il: לחץ מטה כדי לקבל עוד

[ctx: #31454]
en: Up or down
he_il: למעלה או למטה

[ctx: #31455]
en: Up to return
he_il: למעלה כדי לחזור

[ctx: #31457]
en: YouTube
he_il: יו-טיוב

[ctx: #31459]
en: Radio groups
he_il: קבוצות רדיו

[ctx: #31460]
en: Mini fullscreen info
he_il: חלונית מידע במצב מסך מלא

[ctx: #31491]
en: Muted
he_il: מושתק

[ctx: #31501]
en: Channel group
he_il: קבוצת ערוצים

[ctx: #31502]
en: Live TV
he_il: טלוויזיה חיה

[ctx: #31503]
en: Add Group
he_il: הוספת קבוצה

[ctx: #31504]
en: Rename Group
he_il: שינוי שם קבוצה

[ctx: #31505]
en: Delete Group
he_il: מחיקת קבוצה

[ctx: #31506]
en: Available Groups
he_il: קבוצות זמינות

[ctx: #31511]
en: Channel Options
he_il: אפשרויות ערוץ

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
he_il: סרטים שלא נצפו

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
he_il: סדרות טלוויזיה שלא נצפו

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
he_il: הקלטות אחרונות

[ctx: #31578]
en: Random music videos
he_il: סרטוני מוזיקה אקראיים

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
he_il: סרטוני מוזיקה שטרם נצפו

[ctx: #31584]
en: Random artists
he_il: אמנים אקראיים

[ctx: #31601]
en: Show discart in movie information
he_il: הצג גרפיקת דיסק בזמן הצגת מידע הסרט

[ctx: #31602]
en: Show plot and cast when pressing info during video playback
he_il: הצג את העלילה ושידור בעת לחיצה על מידע במהלך ניגון וידאו

[ctx: #31603]
en: Aeon Nox main menu navigation style
he_il: סגנון תפריט ניווט ראשי Aeon Nox

[ctx: #31604]
en: Information
he_il: פרטים

[ctx: #31605]
en: Alternate layout
he_il: פריסה חלופית

[ctx: #31606]
en: Logo
he_il: סמל

[ctx: #31607]
en: HD/SD/3D indicators
he_il: מחוונים HD/SD/3D

[ctx: #31608]
en: Cases
he_il: עטיפות

[ctx: #31609]
en: Discart
he_il: עטיפת דיסק

[ctx: #31610]
en: Small Shift
he_il: שינוי קטן

[ctx: #31611]
en: Oscar statue
he_il: פסל האוסקר

[ctx: #31612]
en: Replace Choose art button
he_il: החלף את לחצן בחירת גרפיקה

[ctx: #31613]
en: Choose where the Trailer button should be placed
he_il: בחר היכן יש להציב את לחצן הקדימון

[ctx: #31620]
en: Floor
he_il: רצפה

[ctx: #31621]
en: Live TV & Weather
he_il: טלוויזיה חיה ומזג אוויר

[ctx: #31680]
en: Select a shortcut for this item.
he_il: בחר קיצור עבור פריט זה.

[ctx: #31681]
en: Customize the label. Can also accept some label formatting.
he_il: התאם אישית את התווית. ניתן גם לקבל עיצוב תווית.

[ctx: #31682]
en: Change the selected shorcuts command. Can also be used to enter a custom command.
he_il: שנה את פקודת הקיצורים שנבחרה. ניתן גם להשתמש כדי להזין פקודה מותאמת אישית.

[ctx: #31683]
en: Edit and arrange submenu items
he_il: ערוך וסדר פריטים בתפריט המשנה

[ctx: #31684]
en: Select the item image used for the Icons menu layout.
he_il: בחר את תמונת הפריט המשמשת לפריסת התפריט הסמלילים.

[ctx: #31685]
en: Choose a widget to display for this home menu item.
he_il: בחר יישומון להצגה עבור פריט תפריט הבית הזה.

[ctx: #31700]
en: Widget options
he_il: אפשרויות יישומון

[ctx: #31701]
en: Widget style
he_il: סגנון יישומון

[ctx: #31702]
en: Widget background
he_il: רקע יישומון

[ctx: #31703]
en: Panel label style
he_il: סגנון תווית לוח

[ctx: #31704]
en: List label style
he_il: סגנון תווית רשימה

[ctx: #31705]
en: Panel widget info
he_il: לוח יישומון מידע

[ctx: #31706]
en: Art
he_il: גרפיקה

[ctx: #31707]
en: Case
he_il: עטיפה

[ctx: #31708]
en: Sort by
he_il: מיין לפי

[ctx: #31709]
en: Sort order
he_il: סדר המיון

[ctx: #31710]
en: Configure custom list
he_il: הגדר רשימה מותאם אישית

[ctx: #31711]
en: List extended
he_il: רשימה מורחבת

[ctx: #31712]
en: Panel
he_il: לוח

[ctx: #31713]
en: Panel extended
he_il: לוח מורחב

[ctx: #31714]
en: Compact panel
he_il: לוח קומפקטי

[ctx: #31715]
en: Compact panel extended
he_il: לוח קומפקטי מורחב

[ctx: #31716]
en: Mixed extended
he_il: מעורב מורחב

[ctx: #31717]
en: Configure custom list
he_il: הגדר רשימה מותאם אישית

[ctx: #31718]
en: Square poster
he_il: פוסטר מרובע

[ctx: #31719]
en: Clearlogo
he_il: סמל שקוף

[ctx: #31720]
en: Character art
he_il: גרפיקת דמות

[ctx: #31721]
en: Glass
he_il: זכוכית

[ctx: #31722]
en: Clear case
he_il: נקה עטיפה

[ctx: #31723]
en: Flat
he_il: שטוח

[ctx: #31724]
en: Clear white
he_il: נקה לבן

[ctx: #31725]
en: Colored default
he_il: ברירת מחדל צבעונית

[ctx: #31726]
en: Colored flat
he_il: צבעוני שטוח

[ctx: #31727]
en: Colored clear
he_il: צבעוני ברור

[ctx: #31728]
en: Colored clear white
he_il: צבעוני לבן ברור

[ctx: #31729]
en: Show on panel
he_il: הצג על הלוח

[ctx: #31730]
en: Show on focused item
he_il: הצג על פריט ממוקד

[ctx: #31731]
en: Show next to to title
he_il: הצג לצד הכותרת

[ctx: #31732]
en: In progress movies
he_il: סרטים בתהליך

[ctx: #31733]
en: In progress episodes
he_il: פרקים בתהליך

[ctx: #31734]
en: Random genre
he_il: סגנון אקראי

[ctx: #31735]
en: Enable advanced widgets
he_il: אפשר יישומונים מתקדמים

[ctx: #31736]
en: Opacity
he_il: אטימות

[ctx: #31737]
en: Global widget backgrounds
he_il: רקעי יישומון כללי

[ctx: #31738]
en: Auto scroll list widgets
he_il: גלילה אוטומטית רשימת יישומונים

[ctx: #31739]
en: List widget info
he_il: רשימת יישומון מידע

[ctx: #31740]
en: Case on widget info
he_il: עטיפה על יישומון מידע

[ctx: #31741]
en: Case on widget info dialog
he_il: עטיפה על דו-שיח יישומון מידע

[ctx: #31742]
en: Cast on widget info dialog
he_il: שידור על דו-שיח יישומון מידע

[ctx: #31743]
en: Match info dialog background to widget background
he_il: התאמת רקע תיבת הדו שיח מידע ליישומון הרקע

[ctx: #31744]
en: Global panel widget info
he_il: מידע יישומון לוח כללי

[ctx: #31746]
en: Match widget panel
he_il: התאם לוח יישומון

[ctx: #31747]
en: Blu-Ray Case
he_il: עטיפת בלו-ריי

[ctx: #31748]
en: This setting enables more widget customization. Disable to use Aeon Nox default widgets.
he_il: הגדרה זו מאפשרת התאמה אישית של יישומון. השבת את השימוש כדי להשתמש ביישומוני ברירת המחדל של Aeon Nox.

[ctx: #31749]
en: Change the transparency of the artwork and background.
he_il: שנה את השקיפות של האמנות והרקע.

[ctx: #31750]
en: Enable to use the same background throughout the home screen. Disable to set each background individually in the home menu customizer.
he_il: אפשר להשתמש באותו רקע בכל מסך הבית. השבת כדי להגדיר כל רקע בנפרד בתפריט ההתאמה האישית של תפריט הבית.

[ctx: #31751]
en: Choose the background style.
he_il: בחר את סגנון הרקע.

[ctx: #31752]
en: The list style widgets will automatically scroll if enabled.
he_il: היישומונים של סגנון הרשימה יגללו באופן אוטומטי אם אפשרות זו מופעלת.

[ctx: #31753]
en: Choose how information is displayed next to the list style widget.
he_il: בחר כיצד מידע מוצג לצד היישומון של סגנון הרשימה.

[ctx: #31754]
en: Choose a case for the widget information poster. Match will use the same case as the widget.
he_il: בחר עטיפה עבור פוסטר יישומון מידע . ההתאמה תשתמש באותו עטיפה כמו ביישומון.

[ctx: #31755]
en: Choose a case for the information dialog poster. Match will use the same case as the widget.
he_il: בחר עטיפה עבור פוסטר הדו-שיח מידע . ההתאמה תשתמש באותו עטיפה כמו ביישומון.

[ctx: #31756]
en: Show movie and tv show cast details within the information dialog.
he_il: הצג את הסרט ואת פרטי שידור הסדרה בתוך תיבת הדו-שיח מידע.

[ctx: #31757]
en: Enable to use the widget background in the information dialog.
he_il: אפשר להשתמש ברקע היישומון בתיבת הדו-שיח מידע.

[ctx: #31758]
en: Enable to show widget information for all panel widgets. Disable to individually select in the home menu customizer.
he_il: אפשר להציג יישומון מידע עבור כל יישומוני הלוח. השבת בנפרד כדי לבחור את תפריט הבית בהתאמה אישית.

[ctx: #31759]
en: If enabled widgets will not be visible throughout the home screen until they are focused.
he_il: אם ההגדרה מאופשרת, יישומונים מופעלים לא יהיו גלויים בכל מסך הבית עד שהם יהיו ממוקדים.

[ctx: #31760]
en: Configure custom Widget 1
he_il: קביעת תצורה של יישומון מותאם אישית 1

[ctx: #31761]
en: Configure custom Widget 2
he_il: קביעת תצורה של יישומון מותאם אישית 2

[ctx: #31800]
en: Video addons
he_il: הרחבות ווידאו

[ctx: #31801]
en: Audio addons
he_il: הרחבות אודיו

[ctx: #31802]
en: Video addons / Audio addons
he_il: הרחבות ווידאו / הרחבות אודיו

[ctx: #31803]
en: Program addons
he_il: הרחבות תוכניות

[ctx: #31804]
en: Picture addons
he_il: הרחבות תמונות

[ctx: #31850]
en: Budget
he_il: תקציב

[ctx: #31851]
en: Revenue
he_il: הכנסה

[ctx: #31852]
en: Displays a larger ratings classification image with standard descriptions.[CR]Works with U.S. MPAA ratings only.
he_il: מציג תמונה גדולה יותר של סיווג דירוגים עם תיאורים סטנדרטיים.[CR]עובד עם דירוגי MPAA בארה"ב בלבד.

[ctx: #31855]
en: Enable this setting to replace the Default info with online info provided by the ExtendedInfo script. You can use the Aeon Nox SiLVO version or the Defaults provided by the script if you enable the option in the settings for ExtendedInfo.
he_il: אפשר הגדרה זו כדי להחליף את מידע ברירת המחדל עם מידע מקוון שסופק על ידי ExtendedInfo script. ניתן להשתמש בגרסת Aeon Nox SiLVO או בברירות המחדל שסופקו על-ידי הסקריפט, אם האפשרות מופעלת בהגדרות עבור ExtendedInfo.

[ctx: #31856]
en: Use this to select the multi-fanart cycle speed skin wide.
he_il: תשתמש כדי לבחור את מהירות מחזור מולטי-פאנארט ברחבי המעטפת.

[ctx: #31900]
en: My rating
he_il: הדירוגים שלי

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
he_il: תחזית ל-36 שעות

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
he_il: תחזית לפי שעה

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
he_il: תחזית לסוף השבוע

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
he_il: תחזית ל-10 ימים

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
he_il: סיכוי למשקעים

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
he_il: מאחזר פרטי תחזית...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
he_il: מפה והתרעות

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
he_il: הגדרת תפריט המעטפת הראשי

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
he_il: מיקום אופקי של התפריט הראשי

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu.
he_il: שנה את המיקום האופקי של התפריט הראשי.

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
he_il: סגנון ניווט רשימה אופקית

[ctx: #31916]
en: Change the way horizontal lists scroll in Aeon Nox. Default will scroll lists in a cycle. "Fixed" are lists with a beginning and end.
he_il: שינוי אופן גלילת רשימה אופקית. ברירת המחדל היא גלילה מעגלית/מחזורית. מקובע היא רשימה עם סוף והתחלה.

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
he_il: כאשר פעיל, הטקסט יגלל אוטומטית. כשמנוטרל, יש צורך לגלול ידנית. יש לשים לב כי לא לכל תיבת טקסט קיים כפתור ידני.

[ctx: #31918]
en: Projects the current playing video on the background behind the panels.
he_il: מציג ברקע, מאחורי הלוחות, את הווידאו שמנוגן.

[ctx: #31919]
en: Projects the visualisation on the background behind the panels when music is played.
he_il: מציג ברקע, מאחורי הלוחות, את חיזוי המוזיקה שמנוגנת.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
he_il: מציג יישומון במסך הבית עם פרטי המדיה בעת ניגון מוזיקה.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
he_il: מציג יישומון במסך הבית עם פרטי המדיה בעת ניגון סרט או פרק.

[ctx: #31922]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the videolibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
he_il: מאפשר שימוש בתמונת רקע של סגנון מתואמת אישית בעת עיון במסך הסינון על פי סגנון בספריית הווידאו. שם הקובץ חייב להתאים לתווית הסגנון. סיומת הקובץ חייבת להיות jpg.

[ctx: #31924]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the musiclibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
he_il: מאפשר שימוש בתמונת רקע של סגנון מתואמת אישית בעת עיון במסך הסינון על פי סגנון בספריית המוזיקה. שם הקובץ חייב להתאים לתווית הסגנון. סיומת הקובץ חייבת להיות jpg.

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
he_il: איפוס כל הערכים מעלה לערכי ברירת המחדל שלהם.

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
he_il: פריסת תפריט המעטפת הראשי

[ctx: #31929]
en: This setting defines the main menu layout. Options are 5 items, 3 items, 1 items, or icons for the default horizontal menu. You can also choose a vertical menu layout.
he_il: הגדרה זו מגדירה את פריסת התפריט הראשי. האפשרויות הן 5 פריטים, 3 פריטים, 1 פריטים או סמלים עבור התפריט האופקי המוגדר כברירת מחדל. ניתן לבחור גם פריסת תפריט אנכי.

[ctx: #31930]
en: Choose a widget to display on the Home screen to have easy access to content from the library.
he_il: בחירת יישומון להצגה במסך הבית לגישה מהירה לתוכן שבספריה.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
he_il: מאפיני עלילת וידאו

[ctx: #31932]
en: Show plot outline in the library views and full plot in the video information dialog or vice versa. Falls back to full plot if no outline is available.
he_il: הצג קווי עלילה בתצוגות הספרייה ועלילה מלאה בתיבת הדו-שיח מידע וידאו או להפך. אם אין קווי עלילה, יציג עלילה מלאה.

[ctx: #31933]
en: Select an item to display on the left top of the main menu
he_il: בחירת פריט להצגה בפינה השמאלית העליונה של התפריט הראשי

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
he_il: החלפת מקום עם פריט תפריט אחר. יפתח דו-שיח עם רשימת פריטי תפריט לבחירה.

[ctx: #31937]
en: Show the RSS feed on the bottom or top of the screen, depending on main menu position. Enabling this setting makes the submenu permanently visible.
he_il: הצגת הזנת RSS בתחתית או בראש המסך, בהתאם למיקום התפריט הראשי. הפעלת הגדרה זו תגרום לכך שהתפריט המשני תמיד יהיה גלוי.

[ctx: #31939]
en: Hide Infopanel on scrolling
he_il: הסתר לוח מידע בעת גלילה

[ctx: #31940]
en: Hides the infopanel while scrolling through the library. Set the amount of seconds to wait for the infopanel to appear when scrolling has stopped.
he_il: מסתיר את לוח המידע בזמן גלילה בספריה. קבע את כמות השניות להמתנה עד שלוח המידע יופיע כאשר הגלילה נעצרה.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
he_il: מצב קיוסק

[ctx: #31942]
en: Disables the slide out menu (media menu) in the library as well as certain buttons in the media information dialogs.
he_il: אפשרות זו משביתה את תפריט השקופיות (תפריט מדיה) בספריה, כמו גם לחצנים מסוימים בתיבת הדו-שיח של מידע מדיה.

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
he_il: דגל מצב נצפה

[ctx: #31945]
en: This toggles the layout of the List view. Default is a 7 item layout with extended info, "Slim List" is a 14 item, more basic layout
he_il: משנה את מראה תצוגת רשימה. ברירת מחדל היא 7 פריטים עם מידע מורחב, רשימה דקה הוא מערך בסיסי יותר הכולל 14 פריטים

[ctx: #31950]
en: WEATHER
he_il: מזג אוויר

[ctx: #31951]
en: PICTURES
he_il: תמונות

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
he_il: טלוויזיה חיה

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
he_il: וידאו

[ctx: #31954]
en: MOVIES
he_il: סרטים

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
he_il: סדרות

[ctx: #31956]
en: MUSIC
he_il: מוזיקה

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
he_il: נגן תקליטור

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
he_il: מערכת

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
he_il: הופעות

[ctx: #31961]
en: Hide ratings in list views
he_il: הסתר דירוגים בתצוגות רשימה

[ctx: #31962]
en: This toggles the visibility of ratings in views of type List, LowList and TriPanel, except if sorted by rating.
he_il: פעולה זו מחליפה את הנראות של הדירוגים בתצוגות סוג רשימה, רשימה נמוכה ופנל משולש, אלא אם מוין לפי דירוג.

[ctx: #31963]
en: Open Sans
he_il: גופן Open Sans

[ctx: #31964]
en: NoTo
he_il: גופן NoTo

[ctx: #31965]
en: BoxSet mod
he_il: מוד BoxSet

[ctx: #31966]
en: OpenCase mod
he_il: מוד OpenCase

[ctx: #31970]
en: Rate on Trakt
he_il: דרג בטראקט

[ctx: #31971]
en: Hide visualization behind fanart (works best with waveform)
he_il: הסתר חיזוי מאחורי פאנארט (עובד הכי טוב עם waveform)

[ctx: #31972]
en: Autoplay music in fullscreen
he_il: הפעלה אוטומטית של מוזיקה במסך מלא

[ctx: #31973]
en: Mod delay
he_il: השהיית מוד

[ctx: #31974]
en: Select the style of cases used in all views
he_il: בחר את סגנון העטיפות המשמש בכל התצוגות

[ctx: #31975]
en: Use colored icons and mediaflags
he_il: תשתמש בסמלים צבעוניים ודגלי מדיה

[ctx: #31978]
en: Reset main menu items to their defaults
he_il: איפוס פריטי תפריט ראשי לברירות המחדל

[ctx: #31979]
en: Sliding set discart
he_il: החלקה קובעת גרפיקת דיסק

[ctx: #31980]
en: Change the way the home menu scrolls in Aeon Nox. Default will scroll in a cycle. "Fixed" has a beginning and end.
he_il: שינוי האופן שבו התפריט הבית נגלל ב-Aeon Nox. ברירת המחדל היא גלילה במחזור. למצב קבוע יש התחלה וסוף.

[ctx: #31981]
en: Show Plot and Cast information when pressing info button during video playback.
he_il: הצג את נתוני העלילה והשידור בעת לחיצה על לחצן מידע במהלך הפעלת וידאו.

[ctx: #31982]
en: Display discart for  movies in information screen.
he_il: הצג תצוגה עבור סרטים במסך מידע.

[ctx: #31983]
en: Swap locations of Trailer and Cinema Experience buttons. Location is either in extras (+) or in the info dialog.
he_il: החלף מיקום של לחצני קדימון וחוויית קולנוע. המיקום הוא בתוספות (+) או בתיבת הדו-שיח מידע.

[ctx: #31984]
en: When activated the default mediaflags and icons are changed to colored versions
he_il: במצב מופעל, דגלי המדיה והסמלים ברירת המחדל משתנים לגרסאות צבעוניות

[ctx: #31986]
en: Select case style used in all views. Default or clear cases.
he_il: בחר סגנון עטיפות המשמש בכל התצוגות. ברירת מחדל או עטיפות שקופות.

[ctx: #31987]
en: Enable this setting to hide the "Disable views" button in the sidemenu.
he_il: אפשר הגדרה זו כדי להסתיר את הלחצן השבת צפיות בתפריט הצד.

[ctx: #31988]
en: Enable setting to animate backgrounds for views and the homescreen
he_il: אפשר הגדרה להנפשת רקע עבור תצוגות ולמסך הבית

[ctx: #31989]
en: Animate backgrounds
he_il: הנפשת רקע

[ctx: #31991]
en:  Change default Widget to display a panel type style
he_il:  שינוי יישומון ברירת המחדל להצגת סגנון של לוח

[ctx: #31992]
en: Change panel style layout. Choose between compact or expanded layouts.
he_il: שינוי פריסת סגנון הלוחות. בחר בין פריסות קומפקטיות או מורחבות.

[ctx: #31993]
en: Fake discart
he_il: עטיפת תקליטור מזויפת

[ctx: #31994]
en: Vertical Menu
he_il: תפריט אנכי
