KODI Skins - en to gl_es translation catalogue (258 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
gl_es: Dirixido por

[ctx: #31001]
en: Written by
gl_es: Escrito por

[ctx: #31003]
en: Power Options
gl_es: Opcións de enerxía

[ctx: #31004]
en: Working
gl_es: Traballando

[ctx: #31005]
en: Fixed
gl_es: Fixa

[ctx: #31006]
en: View Options
gl_es: Ver opcións

[ctx: #31007]
en: Setup home
gl_es: Configurar pantalla principal

[ctx: #31008]
en: Full screen
gl_es: Pantalla completa

[ctx: #31009]
en: Total Duration
gl_es: Duración total

[ctx: #31010]
en: Next episode
gl_es: Seguinte episodio

[ctx: #31011]
en: Latest episode
gl_es: Últimos episodio

[ctx: #31012]
en: Airs
gl_es: Emisións

[ctx: #31013]
en: Statistics
gl_es: Estatísticas

[ctx: #31016]
en: Poster
gl_es: Póster

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
gl_es: Definir a ruta do cartafol dos fanart dos xéneros musicais

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
gl_es: Panel de Info.

[ctx: #31019]
en: Network
gl_es: Rede

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
gl_es: Cortinas

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
gl_es: Definir varios fondos

[ctx: #31023]
en: Set single image background
gl_es: Definir fondo único

[ctx: #31024]
en: Page
gl_es: Páxina

[ctx: #31025]
en: Items
gl_es: Elementos

[ctx: #31026]
en: Misc Options
gl_es: Outras opcións

[ctx: #31027]
en: Set item background
gl_es: Definir elemento de fondo

[ctx: #31028]
en: Live Background
gl_es: Fondo animado

[ctx: #31029]
en: Recent movies
gl_es: Filmes recentes

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
gl_es: Episodios recentes

[ctx: #31031]
en: Random movies
gl_es: Filmes ó chou

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
gl_es: Filmes recomendados

[ctx: #31033]
en: Random episodes
gl_es: Episodios ó chou

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
gl_es: Episodios recomendados

[ctx: #31035]
en: Random songs
gl_es: Cancións ó chou

[ctx: #31036]
en: Random albums
gl_es: Álbums ó chou

[ctx: #31037]
en: Recent albums
gl_es: Álbums recentes

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
gl_es: Álbums recomendados

[ctx: #31039]
en: Actions
gl_es: Accións

[ctx: #31040]
en: Now Playing
gl_es: Agora reproducindo

[ctx: #31041]
en: Select widget
gl_es: Seleccionar widget

[ctx: #31043]
en: Platform
gl_es: Plataforma

[ctx: #31046]
en: SEEKING
gl_es: BUSCANDO

[ctx: #31047]
en: Set item icon
gl_es: Definir icona do elemento

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
gl_es: Preconfiguracións de Visualización

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
gl_es: Orde: Ascendente

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
gl_es: Orde: Descendente

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
gl_es: Estatísticas da biblioteca de filmes

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
gl_es: Estatísticas da biblioteca de series

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
gl_es: Estatísticas da biblioteca de música

[ctx: #31055]
en: Open playlist
gl_es: Abrir lista de reprodución

[ctx: #31056]
en: Save playlist
gl_es: Gardar lista de reprodución

[ctx: #31057]
en: Close playlist
gl_es: Pechar lista de reprodución

[ctx: #31058]
en: PVR information
gl_es: Información do PVR

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
gl_es: Este arquivo esta amontoado, selecione a parte que desexa reproducir.

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
gl_es: Fanart do filme ao chou

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
gl_es: Fanart da Serie ao chou

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
gl_es: Fanart do vídeo ao chou

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
gl_es: Fanart da música ao chou

[ctx: #31066]
en: Random fanart
gl_es: Fanart ó chou

[ctx: #31067]
en: Update rating
gl_es: Actualizar valoración

[ctx: #31068]
en: CD Wall
gl_es: Muro de CDs

[ctx: #31069]
en: Change location
gl_es: Trocar localización

[ctx: #31072]
en: On open video info
gl_es: Ao amosar a info. do vídeo

[ctx: #31073]
en: Move menu item
gl_es: Mover elemento do menú

[ctx: #31075]
en: No extra features available
gl_es: Características adicionais non dispoñíbeis

[ctx: #31076]
en: Landscape
gl_es: Apaisado

[ctx: #31077]
en: ShowCase
gl_es: Caixas

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
gl_es: Xestionar submenú

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
gl_es: Activar submenús personalizados

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
gl_es: Desancorar fontes RSS do menú principal

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
gl_es: Habilitar información da 'Vindeira emisión' na biblioteca de vídeo

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
gl_es: Meteoroloxía relativa

[ctx: #31086]
en: Icon
gl_es: Icona

[ctx: #31087]
en: Banner
gl_es: Pancarta

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
gl_es: Reproducir o elemento no inicio

[ctx: #31090]
en: Seconds
gl_es: Segundos

[ctx: #31091]
en: Select items
gl_es: Seleccionar elementos

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
gl_es: Fanart a pantalla completa

[ctx: #31096]
en: Concert locations
gl_es: Localizacións dos concertos

[ctx: #31100]
en: View:
gl_es: Vista:

[ctx: #31101]
en: Choose view
gl_es: Escoller vista

[ctx: #31102]
en: Background
gl_es: Fondo

[ctx: #31104]
en: Similar artists
gl_es: Artistas Semellantes

[ctx: #31105]
en: More albums from
gl_es: Máis álbums de

[ctx: #31107]
en: Persistent
gl_es: Persistente

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
gl_es: Contador de episodios sen ver

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
gl_es: Filmes dirixidos por

[ctx: #31113]
en: Movies written by
gl_es: Filmes escritos por

[ctx: #31121]
en: Enable autocomplete
gl_es: Activar o autocompletado

[ctx: #31122]
en: Enables the autocomplete feature of the virtual keyboard
gl_es: Activar o autocompletado no teclado virtual

[ctx: #31123]
en: Album review
gl_es: Comentarios sobre o álbum

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
gl_es: Amosar o video reproducíndose actualmente no fondo

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
gl_es: Amosar a visualización 'En Reprodución' no fondo

[ctx: #31128]
en: Channels View
gl_es: Vista en canles

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
gl_es: Agochar Fanart na visualización de pantalla completa

[ctx: #31132]
en: Tuner:
gl_es: Sintonizador:

[ctx: #31141]
en: Hide Guide
gl_es: Ocultar guía

[ctx: #31142]
en: Settings level
gl_es: Nivel de configuración

[ctx: #31143]
en: Hide Recordings
gl_es: Ocultar gravacións

[ctx: #31144]
en: Hide Timer
gl_es: Ocultar temporizador

[ctx: #31145]
en: Hide Search
gl_es: Ocultar busca

[ctx: #31146]
en: Rated
gl_es: Puntuado

[ctx: #31151]
en: View settings
gl_es: Configuración da vista

[ctx: #31152]
en: Poster
gl_es: Póster

[ctx: #31159]
en: Event log
gl_es: Rexistro de eventos

[ctx: #31160]
en: Extended
gl_es: Ampliado

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
gl_es: Filmes de moda

[ctx: #31181]
en: Hour
gl_es: Hora

[ctx: #31188]
en: Status indicators
gl_es: Indicadores de estado

[ctx: #31189]
en: Layout
gl_es: Disposición

[ctx: #31190]
en: Video info
gl_es: Info. do vídeo

[ctx: #31203]
en: In Theaters
gl_es: Nos cinemas

[ctx: #31204]
en: ComingSoon
gl_es: Vindeiras estreas

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
gl_es: Fonte das letras

[ctx: #31206]
en: Opening This Week
gl_es: Nesta semana

[ctx: #31207]
en: Upcoming
gl_es: Vindeiros

[ctx: #31209]
en: In Cinemas
gl_es: Nos cines

[ctx: #31210]
en: Popular Movies
gl_es: Filmes populares

[ctx: #31211]
en: Top Rated Movies
gl_es: Filmes mellor valorados

[ctx: #31231]
en: Widget Style
gl_es: Estilo do widget

[ctx: #31234]
en: Next aired
gl_es: Vindeira emisión

[ctx: #31243]
en: Posters
gl_es: Pósters

[ctx: #31245]
en: Wall
gl_es: Muro

[ctx: #31246]
en: Fullscreen Wall
gl_es: Muro a pantalla completa

[ctx: #31247]
en: InfoWall
gl_es: Muro de Info.

[ctx: #31248]
en: BannerPlex
gl_es: Cartazes

[ctx: #31251]
en: Gallery
gl_es: Galeria

[ctx: #31253]
en: Banners
gl_es: Pancartas

[ctx: #31259]
en: Center
gl_es: Centro

[ctx: #31260]
en: Set background rotation speed
gl_es: Definir velocidade de rotación do fondo

[ctx: #31262]
en: Hides the labels below the icons on the main menu.
gl_es: Ocultar as etiquetas baixo as iconas do menú principal.

[ctx: #31263]
en: Hide menu labels
gl_es: Ocultar etiquetas do menú

[ctx: #31265]
en: This will reset the main menu to its defaults.[CR]This action cannot be undone.
gl_es: Isto restabelecerá o menú principal predefinido.[CR]Esta acción non se pode desfacer.

[ctx: #31266]
en: Hide player control buttons
gl_es: Ocultar botóns do reprodutor

[ctx: #31267]
en: Hide time & date
gl_es: Ocultar hora e data

[ctx: #31268]
en: Hide Album
gl_es: Ocultar álbum

[ctx: #31269]
en: Hide next track widget
gl_es: Ocultar widget de seguinte pista

[ctx: #31274]
en: Artwork
gl_es: Arte

[ctx: #31275]
en: Case
gl_es: Caixa

[ctx: #31276]
en: Style
gl_es: Estilo

[ctx: #31277]
en: Sort by
gl_es: Ordenar por

[ctx: #31279]
en: Add-on status
gl_es: Estado do complemento

[ctx: #31280]
en: Time & Date
gl_es: Hora e Data

[ctx: #31281]
en: Choose skin colors
gl_es: Seleccionar cores do tema

[ctx: #31284]
en: Enable Advanced Widgets
gl_es: Activar widgets complexos

[ctx: #31286]
en: Opacity
gl_es: Opacidade

[ctx: #31291]
en: Disable scrolling label
gl_es: Desactivar desprazamento das etiquetas

[ctx: #31293]
en: Small Icons
gl_es: Iconas pequenas

[ctx: #31294]
en: Focused Main Menu
gl_es: Menú principal resaltado

[ctx: #31295]
en: Unfocused Main Menu
gl_es: Menú principal sen resaltar

[ctx: #31296]
en: Focused Submenu
gl_es: Submenú resaltado

[ctx: #31297]
en: Unfocused Submenu
gl_es: Submenú sen resaltar

[ctx: #31298]
en: Focused Icons label
gl_es: Etiqueta das iconas resaltadas

[ctx: #31299]
en: Unfocused Icons label
gl_es: Etiqueta das iconas sen resaltar

[ctx: #31300]
en: Overview
gl_es: Resumo

[ctx: #31301]
en: Last Updated
gl_es: Última actualización

[ctx: #31302]
en: Menu Bar
gl_es: Barra de menú

[ctx: #31303]
en: System Bars
gl_es: Barras do sistema

[ctx: #31305]
en: Unwatched episode
gl_es: Episodios sen ver

[ctx: #31306]
en: Customize colors
gl_es: Personalizar cores

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
gl_es: Agochar cartel

[ctx: #31308]
en: Focused text
gl_es: Texto enfocado

[ctx: #31309]
en: Memory Used
gl_es: Memoria empregada

[ctx: #31310]
en: Unfocused text
gl_es: Texto desenfocado

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
gl_es: Estabrecer ruta de Carteis

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
gl_es: Último ingreso

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
gl_es: Seletor de cancións do Karaoke

[ctx: #31324]
en: Aired
gl_es: Emitido

[ctx: #31328]
en: Recently Added
gl_es: Engadido recentemente

[ctx: #31331]
en: Installed
gl_es: Instalado

[ctx: #31334]
en: Required
gl_es: Requirido

[ctx: #31335]
en: Recommended
gl_es: Recomendado

[ctx: #31336]
en: Optional
gl_es: Opcional

[ctx: #31337]
en: Install or change settings of supported add-ons
gl_es: Instalar ou trocar os axustes dos complementos soportados

[ctx: #31338]
en: Enable or disable system debug logging
gl_es: Des/activar o rexistro de depuración do sistema

[ctx: #31340]
en: Color customization
gl_es: Personalización da cor

[ctx: #31341]
en: NOT SUPPORTED
gl_es: NON SOPORTADO

[ctx: #31346]
en: OSD Progress Bar
gl_es: Barra de progreso do OSD

[ctx: #31347]
en: Hide CD
gl_es: Ocultar CD

[ctx: #31349]
en: Left
gl_es: Esquerda

[ctx: #31350]
en: Right
gl_es: Dereita

[ctx: #31352]
en: Inactive
gl_es: Inactivo

[ctx: #31355]
en: You're watching
gl_es: Estás a ver

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
gl_es: Decodificación hardware

[ctx: #31357]
en: Decoder
gl_es: Decodificador

[ctx: #31358]
en: Icon only
gl_es: Só icona

[ctx: #31360]
en: Large
gl_es: Grande

[ctx: #31361]
en: Compact
gl_es: Compacta

[ctx: #31362]
en: Name only
gl_es: Só nome

[ctx: #31365]
en: Customization
gl_es: Personalización

[ctx: #31370]
en: Full plot
gl_es: Sinopse completa

[ctx: #31374]
en: Latest
gl_es: Máis Recentes

[ctx: #31375]
en: Video OSD
gl_es: OSD de vídeo

[ctx: #31376]
en: Music OSD
gl_es: OSD de música

[ctx: #31390]
en: Skin default
gl_es: Pel predefinida

[ctx: #31393]
en: Ends at
gl_es: Remata ás

[ctx: #31394]
en: Replace default info with Netflix style
gl_es: Substituír a info. predefinida polo estilo Netflix

[ctx: #31397]
en: Custom Widget
gl_es: Widget personalizado

[ctx: #31403]
en: Reset skin settings
gl_es: Restablecer os axustes do tema

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
gl_es: [B]CONFIGURAR OS AXUSTES DO SERVIZO[/B][CR]Configurar o control de Kodi vía UPnP e HTTP · Configurar compartición de ficheiros[CR]Activar Zeroconf · Configurar AirPlay

[ctx: #31412]
en: Select section
gl_es: Seleccionar sección

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
gl_es: subtítulos locais dispoñíbeis

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
gl_es: Selecciona o teu perfil de usuario de Kodi[CR]para ingresar e continuar

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
gl_es: Inserir texto aquí...

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
gl_es: Canles reproducidss recentemente

[ctx: #31450]
en:   •  Open Settings
gl_es:   •  Abrir axustes

[ctx: #31452]
en: Premiered
gl_es: Estrea

[ctx: #31491]
en: Muted
gl_es: Silenciado

[ctx: #31501]
en: Channel group
gl_es: Canle do Grupo

[ctx: #31502]
en: Live TV
gl_es: TV en Directo

[ctx: #31503]
en: Add Group
gl_es: Engadir Grupo

[ctx: #31504]
en: Rename Group
gl_es: Renomear Grupo

[ctx: #31505]
en: Delete Group
gl_es: Eliminar Grupo

[ctx: #31506]
en: Available Groups
gl_es: Grupos dispoñíbeis

[ctx: #31511]
en: Channel Options
gl_es: Opcións da Canle

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
gl_es: Filmes non vistos

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
gl_es: Series sen ver

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
gl_es: Gravacións recentes

[ctx: #31578]
en: Random music videos
gl_es: Vídeos musicais ó chou

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
gl_es: Vídeos musicais sen ver

[ctx: #31584]
en: Random artists
gl_es: Artistas ó chou

[ctx: #31604]
en: Information
gl_es: Información

[ctx: #31607]
en: HD/SD/3D indicators
gl_es: Indicadores HD/SD/3D

[ctx: #31608]
en: Cases
gl_es: Caixas

[ctx: #31621]
en: Live TV & Weather
gl_es: TV en directo e O Tempo

[ctx: #31706]
en: Art
gl_es: Arte

[ctx: #31707]
en: Case
gl_es: Caixa

[ctx: #31708]
en: Sort by
gl_es: Ordenar por

[ctx: #31732]
en: In progress movies
gl_es: Filmes a ser vistos

[ctx: #31733]
en: In progress episodes
gl_es: Episodios a ser vistos

[ctx: #31734]
en: Random genre
gl_es: Xénero ó chou

[ctx: #31735]
en: Enable advanced widgets
gl_es: Activar widgets complexos

[ctx: #31736]
en: Opacity
gl_es: Opacidade

[ctx: #31738]
en: Auto scroll list widgets
gl_es: Desprazar auto. a listaxe de widgets

[ctx: #31747]
en: Blu-Ray Case
gl_es: Caixa de Blu-Ray

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
gl_es: Predición de 36 horas

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
gl_es: Predición de hora en hora

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
gl_es: Predición para a fin de semana

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
gl_es: Predición de 10 días

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
gl_es: Probabilidades de chuvia

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
gl_es: Colleitando información da predición...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
gl_es: Mapas e Alertas

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
gl_es: Configurar o menú principal no Aeon Nox

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
gl_es: Posición horizontal do menú principal no Aeon Nox

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
gl_es: Estilo de navegación nas listaxes horizontais

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
gl_es: Preferencias da sinopse

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
gl_es: Modo Quiosco

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
gl_es: Indicador do estado "Visto"

[ctx: #31950]
en: WEATHER
gl_es: O TEMPO

[ctx: #31951]
en: PICTURES
gl_es: IMAXES

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
gl_es: TV EN DIRECTO

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
gl_es: VÍDEOS

[ctx: #31954]
en: MOVIES
gl_es: FILMES

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
gl_es: SERIES DE TV

[ctx: #31956]
en: MUSIC
gl_es: MÚSICA

[ctx: #31957]
en: Apps
gl_es: Aplicacións

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
gl_es: REPRODUCIR DISCO

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
gl_es: SISTEMA

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
gl_es: CONCERTOS

[ctx: #31994]
en: Vertical Menu
gl_es: Menú vertical
