KODI Skins - en to fo_fo translation catalogue (44 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
fo_fo: Streym stillingar

[ctx: #31005]
en: Fixed
fo_fo: Rætta

[ctx: #31006]
en: View Options
fo_fo: Vísimøguleikar

[ctx: #31008]
en: Full screen
fo_fo: Fullan skerm

[ctx: #31009]
en: Total Duration
fo_fo: Samla spælitíð

[ctx: #31019]
en: Network
fo_fo: Net

[ctx: #31024]
en: Page
fo_fo: Síða

[ctx: #31025]
en: Items
fo_fo: Lutir

[ctx: #31026]
en: Misc Options
fo_fo: Ymiskar stillingar

[ctx: #31040]
en: Now Playing
fo_fo: Spæli nú

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
fo_fo: Skipan: Vaksandi

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
fo_fo: Skipan: Minkandi

[ctx: #31055]
en: Open playlist
fo_fo: Opna spælilista

[ctx: #31056]
en: Save playlist
fo_fo: Goym spælilista

[ctx: #31057]
en: Close playlist
fo_fo: Sløkk spælilista

[ctx: #31058]
en: PVR information
fo_fo: PVR upplýsing

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
fo_fo: Henda fíl er bólka, vel eitt stað tú ynskir at spæla frá.

[ctx: #31079]
en: Shift
fo_fo: Stórt

[ctx: #31102]
en: Background
fo_fo: Bakgrund

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
fo_fo: Vís bakgrund "Spæli nú" video

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
fo_fo: Kelda til sangtekstir

[ctx: #31245]
en: Wall
fo_fo: Ímyndir

[ctx: #31301]
en: Last Updated
fo_fo: Seinast dagført

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
fo_fo: Goym fjepparatilfar

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
fo_fo: Áset stíggja til fjepparatilfar

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
fo_fo: Seinasta innritan

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
fo_fo: Val av Karaoke lag

[ctx: #31324]
en: Aired
fo_fo: Víst

[ctx: #31328]
en: Recently Added
fo_fo: Nýggjar útgávur

[ctx: #31376]
en: Music OSD
fo_fo: Tónleika OSD

[ctx: #31390]
en: Skin default
fo_fo: Vanlig útsjónd

[ctx: #31502]
en: Live TV
fo_fo: Beinleiðis sjónvarp

[ctx: #31503]
en: Add Group
fo_fo: Stovna bólk

[ctx: #31504]
en: Rename Group
fo_fo: Broyt bólk

[ctx: #31505]
en: Delete Group
fo_fo: Strika bólk

[ctx: #31511]
en: Channel Options
fo_fo: Rás stillingar

[ctx: #31604]
en: Information
fo_fo: Upplýsing

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
fo_fo: 36 tíma forsøgn

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
fo_fo: Tíma forsøgn

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
fo_fo: Vikuskiftis forsøgn

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
fo_fo: 10 daga forsøgn

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
fo_fo: Útlit fyri regni

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
fo_fo: Heinti upplýsing til forsøgn...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
fo_fo: Kort og fráboðanir
