KODI Skins - en to fa_ir translation catalogue (92 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
fa_ir: گزینه های صرفه جویی در مصرف انرژی

[ctx: #31005]
en: Fixed
fa_ir: ثابت

[ctx: #31006]
en: View Options
fa_ir: نمایش انتخاب ها

[ctx: #31008]
en: Full screen
fa_ir: تمام صفحه

[ctx: #31009]
en: Total Duration
fa_ir: مدت

[ctx: #31016]
en: Poster
fa_ir: پوستر

[ctx: #31019]
en: Network
fa_ir: شبکه

[ctx: #31024]
en: Page
fa_ir: صفحه

[ctx: #31025]
en: Items
fa_ir: موضوعات

[ctx: #31026]
en: Misc Options
fa_ir: تنظیمات متفرقه

[ctx: #31031]
en: Random movies
fa_ir: فیلم‌های کاتوره‌ای

[ctx: #31036]
en: Random albums
fa_ir: آلبوم‌های کاتوره‌ای

[ctx: #31039]
en: Actions
fa_ir: عملیات

[ctx: #31040]
en: Now Playing
fa_ir: در حال پخش

[ctx: #31046]
en: SEEKING
fa_ir: جستجو

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
fa_ir: پیش فرض های بصری

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
fa_ir: مرتب سازی صعودی

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
fa_ir: مرتب سازی نزولی

[ctx: #31055]
en: Open playlist
fa_ir: باز کردن لیست پخش

[ctx: #31056]
en: Save playlist
fa_ir: ذخیره لیست پخش

[ctx: #31057]
en: Close playlist
fa_ir: بستن لیست پخش

[ctx: #31058]
en: PVR information
fa_ir: اطلاعات رکوردر ویدئویی شخصی

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
fa_ir: این فایل چند بخشی است, قسمت مورد نظر را برای پخش انتخاب کنید.

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
fa_ir: آب و هوا مشروط

[ctx: #31087]
en: Banner
fa_ir: بنر

[ctx: #31102]
en: Background
fa_ir: پس زمینه

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
fa_ir: نمایش ویدئو در حال پخش بعنوان پس زمینه

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
fa_ir: نمایش نمایه های تصویری موسیقی در حال پخش به عنوان پس زمینه

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
fa_ir: مخفی کردن پس زمینه ی ویدئویی در حالت تمام صفحه

[ctx: #31142]
en: Settings level
fa_ir: سطح تنظیمات

[ctx: #31146]
en: Rated
fa_ir: رتبه‌داده

[ctx: #31152]
en: Poster
fa_ir: پوستر

[ctx: #31159]
en: Event log
fa_ir: گزارش رویداد

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
fa_ir: منبع اشعار

[ctx: #31234]
en: Next aired
fa_ir: روی آنتن رفتهٔ بعدی

[ctx: #31243]
en: Posters
fa_ir: پوستر

[ctx: #31245]
en: Wall
fa_ir: دیوار

[ctx: #31247]
en: InfoWall
fa_ir: دیوار اطّلاعات

[ctx: #31253]
en: Banners
fa_ir: بنر

[ctx: #31274]
en: Artwork
fa_ir: اثر هنری

[ctx: #31277]
en: Sort by
fa_ir: چینش با

[ctx: #31300]
en: Overview
fa_ir: در یک نگاه

[ctx: #31301]
en: Last Updated
fa_ir: آخرین بروزرسانی

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
fa_ir: مخفی کردن Fanart

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
fa_ir: انتخاب مسیر Fanart

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
fa_ir: آخرین ورود

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
fa_ir: انتخاب آهنگ کاراوکه

[ctx: #31324]
en: Aired
fa_ir: پخش شده

[ctx: #31328]
en: Recently Added
fa_ir: اخیراً افزوده شده

[ctx: #31335]
en: Recommended
fa_ir: پیشنهاد شده

[ctx: #31352]
en: Inactive
fa_ir: غیرفعال

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
fa_ir: رمزگشایی سخت افزاری

[ctx: #31357]
en: Decoder
fa_ir: رمزگشا

[ctx: #31364]
en: Timeshift
fa_ir: جابه‌جایی زمانی

[ctx: #31375]
en: Video OSD
fa_ir: ویدیو

[ctx: #31376]
en: Music OSD
fa_ir: موسیقی

[ctx: #31390]
en: Skin default
fa_ir: پیش فرض پوسته

[ctx: #31393]
en: Ends at
fa_ir: پایان در

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
fa_ir: زیر نویس محلی موجود

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
fa_ir: برای ورود و ادامه، نمایهٔ[CR]کاربری کودیتان را برگزینید

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
fa_ir: این‌جا بنویسید…

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
fa_ir: کانال‌های تازه پخش‌شده

[ctx: #31491]
en: Muted
fa_ir: سکوت

[ctx: #31502]
en: Live TV
fa_ir: تلویزیون زنده

[ctx: #31503]
en: Add Group
fa_ir: افزودن گروه جدید

[ctx: #31504]
en: Rename Group
fa_ir: تغییر نام گروه

[ctx: #31505]
en: Delete Group
fa_ir: حذف گروه

[ctx: #31511]
en: Channel Options
fa_ir: گزینه های کانال

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
fa_ir: فیلم‌های ندیده

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
fa_ir: نمایش‌های تلویزیونی ندیده

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
fa_ir: ضبط‌های تازه

[ctx: #31578]
en: Random music videos
fa_ir: نماهنگ‌های کاتوره‌ای

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
fa_ir: نماهنگ‌های ندیده

[ctx: #31584]
en: Random artists
fa_ir: هنرمندان کاتوره‌ای

[ctx: #31604]
en: Information
fa_ir: اطلاعات

[ctx: #31606]
en: Logo
fa_ir: لوگو

[ctx: #31708]
en: Sort by
fa_ir: چینش با

[ctx: #31732]
en: In progress movies
fa_ir: فیلم‌های در حال دیدن

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
fa_ir: پیش بینی 36 ساعته

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
fa_ir: پیش بینی یک ساعته

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
fa_ir: پیش بینی هفتگی

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
fa_ir: پیش‌بینی ۱۰ روزه

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
fa_ir: احتمال بارندگی

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
fa_ir: دریافت اطلاعات پیش بینی...

[ctx: #31950]
en: WEATHER
fa_ir: آب و هوا

[ctx: #31951]
en: PICTURES
fa_ir: تصاویر

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
fa_ir: ویدیوها

[ctx: #31954]
en: MOVIES
fa_ir: فیلم ها

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
fa_ir: برنامه های تلویزیونی

[ctx: #31956]
en: MUSIC
fa_ir: موسیقی

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
fa_ir: اجرای CD/DVD

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
fa_ir: سیستم
