KODI Skins - en to fa_AF translation catalogue (8 entries)

[ctx: #31006]
en: View Options
fa_AF: نمایش تنظیمات

[ctx: #31019]
en: Network
fa_AF: شبکه

[ctx: #31024]
en: Page
fa_AF: صفحه

[ctx: #31102]
en: Background
fa_AF: پس‌زمینه

[ctx: #31104]
en: Similar artists
fa_AF: هنرمندان هم رده

[ctx: #31374]
en: Latest
fa_AF: آخرین

[ctx: #31390]
en: Skin default
fa_AF: استاندارد

[ctx: #31502]
en: Live TV
fa_AF: تلوزیون
