KODI Skins - en to eu_es translation catalogue (96 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
eu_es: Indar aukerak

[ctx: #31005]
en: Fixed
eu_es: Konpondua

[ctx: #31006]
en: View Options
eu_es: Ikusi aukerak

[ctx: #31008]
en: Full screen
eu_es: Pantaila osoa

[ctx: #31009]
en: Total Duration
eu_es: Iraupen osoa

[ctx: #31010]
en: Next episode
eu_es: Próximo episodio

[ctx: #31011]
en: Latest episode
eu_es: Último episodio

[ctx: #31019]
en: Network
eu_es: Sarea

[ctx: #31024]
en: Page
eu_es: Orrialdea

[ctx: #31025]
en: Items
eu_es: Elementuak

[ctx: #31026]
en: Misc Options
eu_es: Bestelako aukerak

[ctx: #31031]
en: Random movies
eu_es: Ausazko pelikulak

[ctx: #31036]
en: Random albums
eu_es: Ausazko albumak

[ctx: #31039]
en: Actions
eu_es: Akzioak

[ctx: #31040]
en: Now Playing
eu_es: Orain erreproduzitzen

[ctx: #31043]
en: Platform
eu_es: Plataforma

[ctx: #31046]
en: SEEKING
eu_es: BILATZEN

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
eu_es: Ordenatu:Goraka

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
eu_es: Ordenatu:Beheraka

[ctx: #31055]
en: Open playlist
eu_es: Ireki erreprodukzio-zerrenda

[ctx: #31056]
en: Save playlist
eu_es: Gorde erreprodukzio-zerrenda

[ctx: #31057]
en: Close playlist
eu_es: Itxi erreprodukzio-zerrenda

[ctx: #31058]
en: PVR information
eu_es: PVR argibideak

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
eu_es: Fitxategi hau pilatuta dago, hautatu erreproduzitzea nahi duzun zatia.

[ctx: #31066]
en: Random fanart
eu_es: Fanart aleatorio

[ctx: #31087]
en: Banner
eu_es: Coverflow

[ctx: #31102]
en: Background
eu_es: Atzeko irudia

[ctx: #31104]
en: Similar artists
eu_es: Antzeko artistak

[ctx: #31142]
en: Settings level
eu_es: Nivel de Ajustes

[ctx: #31146]
en: Rated
eu_es: Klasifikatuta

[ctx: #31155]
en: Widgets
eu_es: Widgetak

[ctx: #31159]
en: Event log
eu_es: Gertaeren erregistroa

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
eu_es: Películas Trending

[ctx: #31181]
en: Hour
eu_es: Ordua

[ctx: #31209]
en: In Cinemas
eu_es: En los cines

[ctx: #31245]
en: Wall
eu_es: Ikonoak

[ctx: #31247]
en: InfoWall
eu_es: Informazio horma

[ctx: #31253]
en: Banners
eu_es: Coverflow

[ctx: #31274]
en: Artwork
eu_es: Artea

[ctx: #31277]
en: Sort by
eu_es: Ordenatu honen baitan

[ctx: #31301]
en: Last Updated
eu_es: Azken eguneraketa

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
eu_es: Ezkutatu Fanart-a

[ctx: #31309]
en: Memory Used
eu_es: Memoria Utilizada

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
eu_es: Azken saio hasiera:

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
eu_es: Karaoke kanta antzemalea

[ctx: #31324]
en: Aired
eu_es: Aireratua

[ctx: #31328]
en: Recently Added
eu_es: Azkenaldiak gehituak

[ctx: #31331]
en: Installed
eu_es: Instalado

[ctx: #31334]
en: Required
eu_es: Requerido

[ctx: #31335]
en: Recommended
eu_es: Recomendado

[ctx: #31352]
en: Inactive
eu_es: Ez dago aktibo

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
eu_es: Hardware bidezko deskodetzea

[ctx: #31357]
en: Decoder
eu_es: Deskodetzailea

[ctx: #31360]
en: Large
eu_es: Amplio

[ctx: #31364]
en: Timeshift
eu_es: Denbora aldaketa

[ctx: #31374]
en: Latest
eu_es: Azken

[ctx: #31376]
en: Music OSD
eu_es: Musika OSD

[ctx: #31390]
en: Skin default
eu_es: Azal lehenetsia

[ctx: #31393]
en: Ends at
eu_es: Bukatzen da:

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
eu_es: [B]CONFIGURAR AJUSTES DE SERVICIOS[/B][CR]Configurar control de Kodi vía UPnP y HTTP · Configurar compartir archivos[CR]Activar Zeroconf · Configurar AirPlay

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
eu_es: Azpititulu lokala erabilgarri

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
eu_es: Aukeratu zure Kodi profila[CR] saio hasi eta jarraitzeko

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
eu_es: Sartu testua hemen...

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
eu_es: Orain dela gutxi erreproduzitutako kanalak

[ctx: #31452]
en: Premiered
eu_es: Estreno

[ctx: #31501]
en: Channel group
eu_es: Kate taldea

[ctx: #31502]
en: Live TV
eu_es: TB

[ctx: #31503]
en: Add Group
eu_es: Gehitu taldea

[ctx: #31504]
en: Rename Group
eu_es: Berrizendatu taldea

[ctx: #31505]
en: Delete Group
eu_es: Ezabatu taldea

[ctx: #31506]
en: Available Groups
eu_es: Grupos Disponibles

[ctx: #31511]
en: Channel Options
eu_es: Kate aukerak

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
eu_es: Ikusi gabeko pelikulak

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
eu_es: Ikusi gabeko TB saioak

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
eu_es: Grabazio berriak

[ctx: #31578]
en: Random music videos
eu_es: Ausazko musika bideoak

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
eu_es: Ikusi gabeko musika bideoak

[ctx: #31584]
en: Random artists
eu_es: Ausazko artistak

[ctx: #31604]
en: Information
eu_es: Argibideak

[ctx: #31708]
en: Sort by
eu_es: Ordenatu honen baitan

[ctx: #31732]
en: In progress movies
eu_es: Hasitako pelikulak

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
eu_es: 36 orduko iragarpena

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
eu_es: Orduroko iragarpena

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
eu_es: Astebukaerako iragarpena

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
eu_es: 10 eguneko iragarpena

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
eu_es: Euri aukera

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
eu_es: Iragarpen argibideak eskuratzen

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
eu_es: Mapa eta alertak

[ctx: #31950]
en: WEATHER
eu_es: EGURALDIA

[ctx: #31951]
en: PICTURES
eu_es: IRUDIAK

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
eu_es: BIDEOAK

[ctx: #31954]
en: MOVIES
eu_es: FILMAK

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
eu_es: TB SAIOAK

[ctx: #31956]
en: MUSIC
eu_es: MUSIKA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
eu_es: ERREPRODUZITU DISKOA

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
eu_es: SISTEMA
