KODI Skins - en to et_ee translation catalogue (718 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
et_ee: Lavastaja

[ctx: #31001]
en: Written by
et_ee: Stsenarist

[ctx: #31002]
en: Blurred album thumb
et_ee: Udune albumi pisipilt

[ctx: #31003]
en: Power Options
et_ee: Toite valikud

[ctx: #31004]
en: Working
et_ee: Töös

[ctx: #31005]
en: Fixed
et_ee: Fikseeritud

[ctx: #31006]
en: View Options
et_ee: Vaate valikud

[ctx: #31007]
en: Setup home
et_ee: Seadista avakuva

[ctx: #31008]
en: Full screen
et_ee: Täisekraan

[ctx: #31009]
en: Total Duration
et_ee: Kogukestus

[ctx: #31010]
en: Next episode
et_ee: Järgmine episood

[ctx: #31011]
en: Latest episode
et_ee: Uusim episood

[ctx: #31012]
en: Airs
et_ee: Eetris

[ctx: #31013]
en: Statistics
et_ee: Statistika

[ctx: #31014]
en: Extras
et_ee: Lisad

[ctx: #31016]
en: Poster
et_ee: Plakat

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
et_ee: Määra muusikažanri fännipildi kausta rada

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
et_ee: Infopaneel

[ctx: #31019]
en: Network
et_ee: Võrk

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
et_ee: Täiendav fännipilt

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
et_ee: Eesriie

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
et_ee: Määra mitme pildiga taust

[ctx: #31023]
en: Set single image background
et_ee: Määra ühe pildiga taust

[ctx: #31024]
en: Page
et_ee: Lehekülg

[ctx: #31025]
en: Items
et_ee: üksust

[ctx: #31026]
en: Misc Options
et_ee: Veel suvandeid

[ctx: #31027]
en: Set item background
et_ee: Sea taustapilt

[ctx: #31028]
en: Live Background
et_ee: Dünaamiline taust

[ctx: #31029]
en: Recent movies
et_ee: Värsked filmid

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
et_ee: Värsked episoodid

[ctx: #31031]
en: Random movies
et_ee: Juhuslikud filmid

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
et_ee: Soovitatud filmid

[ctx: #31033]
en: Random episodes
et_ee: Juhuslikud episoodid

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
et_ee: Soovitatud episoodid

[ctx: #31035]
en: Random songs
et_ee: Juhuslikud laulud

[ctx: #31036]
en: Random albums
et_ee: Juhuslikud albumid

[ctx: #31037]
en: Recent albums
et_ee: Värsked albumid

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
et_ee: Soovitatud albumid

[ctx: #31039]
en: Actions
et_ee: Toimingud

[ctx: #31040]
en: Now Playing
et_ee: Hetkel mängib

[ctx: #31041]
en: Select widget
et_ee: Vali vidin

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
et_ee: Kuva "Hetkel mängib" teave taustal

[ctx: #31043]
en: Platform
et_ee: Platvorm

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
et_ee: Vaated: lühikokkuvõte | teabedialoog: täielik süžee

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
et_ee: Vaated: täielik süžee | teabedialoog: lühikokkuvõte

[ctx: #31046]
en: SEEKING
et_ee: KERIMINE

[ctx: #31047]
en: Set item icon
et_ee: Määra kirje ikoon

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
et_ee: Visuaalide eelseaded

[ctx: #31049]
en: Select infoline
et_ee: Vali teaberida

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
et_ee: Järjestus: kasvav

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
et_ee: Järjestus: kahanev

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
et_ee: Filmikogu statistika

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
et_ee: Sarjakogu statistika

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
et_ee: Muusikakogu statistika

[ctx: #31055]
en: Open playlist
et_ee: Ava esitusloend

[ctx: #31056]
en: Save playlist
et_ee: Salvesta esitusloend

[ctx: #31057]
en: Close playlist
et_ee: Sulge esitusloend

[ctx: #31058]
en: PVR information
et_ee: PVR teave

[ctx: #31059]
en: Artist Slideshow
et_ee: Esitaja slaidiesitlus

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
et_ee: See fail on järjehoidjaga. Vali koht, millest soovid taasesitust jätkata.

[ctx: #31061]
en: Total addons / Favourites statistics
et_ee: Lisamoodulite arv / Lemmikute statistika

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
et_ee: Juhuslik filmi fännipilt

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
et_ee: Juhuslik seriaali fännipilt

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
et_ee: Juhuslik video fännipilt

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
et_ee: Juhuslik muusika fännipilt

[ctx: #31066]
en: Random fanart
et_ee: Juhuslik fännipilt

[ctx: #31067]
en: Update rating
et_ee: Uuenda hinnet

[ctx: #31068]
en: CD Wall
et_ee: CD riiul

[ctx: #31069]
en: Change location
et_ee: Muuda asukohta

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
et_ee: Meediakogu lehitsedes

[ctx: #31072]
en: On open video info
et_ee: Avades video infot

[ctx: #31073]
en: Move menu item
et_ee: Liiguta menüükirjet

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
et_ee: Vali kirje, millega kohad vahetada

[ctx: #31075]
en: No extra features available
et_ee: Lisaseaded pole saadaval

[ctx: #31076]
en: Landscape
et_ee: Horisontaalne

[ctx: #31077]
en: ShowCase
et_ee: Vitriin

[ctx: #31078]
en: TriPanel
et_ee: Kolmikpaneel

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
et_ee: Halda alammenüüd

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
et_ee: Luba kohandatud alammenüüd

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
et_ee: Eralda RSS kanal peamenüüst

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
et_ee: Luba videokogus "järgmisena eetris" teave

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
et_ee: Kohalik ilm

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
et_ee: Muusikavideokogu statistika

[ctx: #31086]
en: Icon
et_ee: Ikoon

[ctx: #31087]
en: Banner
et_ee: Bänner

[ctx: #31088]
en: BannerWall
et_ee: Bännerisein

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
et_ee: Esita üksus käivitamisel

[ctx: #31090]
en: Seconds
et_ee: sekundit

[ctx: #31091]
en: Select items
et_ee: Vali üksused

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
et_ee: Täisekraanil fännipilt

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
et_ee: Madala loendi lüliti

[ctx: #31094]
en: List view layout
et_ee: Loendivaate laotus

[ctx: #31095]
en: Slim List
et_ee: Tihe loend

[ctx: #31096]
en: Concert locations
et_ee: Kontserdi asukohad

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
et_ee: Filmi esitusloendi statistika

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
et_ee: Sarja esitusloendi statistika

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
et_ee: Muusikavideo esitusloendi statistika

[ctx: #31100]
en: View:
et_ee: Vaade:

[ctx: #31101]
en: Choose view
et_ee: Vali vaade

[ctx: #31102]
en: Background
et_ee: Taust

[ctx: #31103]
en: N/A
et_ee: Puudub

[ctx: #31104]
en: Similar artists
et_ee: Sarnased esitajad

[ctx: #31105]
en: More albums from
et_ee: Rohkem albumeid esitajalt

[ctx: #31106]
en: On info
et_ee: Teabe peal

[ctx: #31107]
en: Persistent
et_ee: Püsiv

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
et_ee: Luba esitaja teabevoog (kui on saadaval)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
et_ee: Vaatamata episoodide arv

[ctx: #31110]
en: Solid color backgrounds
et_ee: Ühevärvilised taustad

[ctx: #31111]
en: Similar
et_ee: Sarnased

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
et_ee: Filmid lavastajalt

[ctx: #31113]
en: Movies written by
et_ee: Filmid stsenaristilt

[ctx: #31114]
en: More from
et_ee: Veel

[ctx: #31116]
en: cycle fanart
et_ee: vaheta fännipilte

[ctx: #31117]
en: Fallback
et_ee: Varupilt

[ctx: #31118]
en: Cache movie extrafanart
et_ee: Filmide lisafännipildid vahemällu

[ctx: #31119]
en: Show the movies from this director in your library or view online information on this director on TMDb?
et_ee: Kas kuvada selle lavastaja filme meediakogus või lavastaja TMDb veebiteavet?

[ctx: #31121]
en: Enable autocomplete
et_ee: Luba automaatne täitmine

[ctx: #31122]
en: Enables the autocomplete feature of the virtual keyboard
et_ee: Lubab virtuaalse klaviatuuri automaatse täitmise

[ctx: #31123]
en: Album review
et_ee: Albumi arvustus

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
et_ee: Näita mängivat videot taustal

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
et_ee: Kuva taustal "Hetkel mängib" visuaali

[ctx: #31126]
en: TheMovieDb Helper provides details about movies, tvshows and actors from TMDb.
et_ee: TheMovieDb Helper pakub üksikasju filmide, sarjade ja näitlejate kohta saidilt TMDb.

[ctx: #31127]
en: Enable Extended Info integration
et_ee: Luba laiendatud teabe integreerimine

[ctx: #31128]
en: Channels View
et_ee: Kanalivaade

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
et_ee: Peida fännipildid täisekraanis visuaalidel

[ctx: #31130]
en: Use "Enigma2-style" channel OSD
et_ee: Kasuta Enigma2 stiilis kanalinimekirja

[ctx: #31131]
en: Guide Timeline View
et_ee: Telekava ajaskaala vaade

[ctx: #31132]
en: Tuner:
et_ee: Tuuner:

[ctx: #31133]
en: Timeline channels-type:
et_ee: Ajaskaala kanalitüüp:

[ctx: #31134]
en: Timeline view-type:
et_ee: Ajaskaala vaade:

[ctx: #31135]
en: Infobar Options
et_ee: Inforiba valikud

[ctx: #31136]
en: Infobar type:
et_ee: Inforiba tüüp:

[ctx: #31137]
en: Hide encryption information
et_ee: Peida krüptimisteave

[ctx: #31138]
en: Hide tuner information
et_ee: Peida tuuneri teave

[ctx: #31139]
en: Hide signal information
et_ee: Peida signaali teave

[ctx: #31140]
en: Sideblade Options
et_ee: Külgriba valikud

[ctx: #31141]
en: Hide Guide
et_ee: Peida telekava

[ctx: #31142]
en: Settings level
et_ee: Seadete tase

[ctx: #31143]
en: Hide Recordings
et_ee: Peida salvestused

[ctx: #31144]
en: Hide Timer
et_ee: Peida taimer

[ctx: #31145]
en: Hide Search
et_ee: Peida otsing

[ctx: #31146]
en: Rated
et_ee: Hinnatud

[ctx: #31147]
en: Change rating
et_ee: Muuda hinnet

[ctx: #31148]
en: List local library items
et_ee: Kuva kohaliku meediakogu üksused

[ctx: #31149]
en: Online information from TMDb
et_ee: TMDb veebiinfo

[ctx: #31151]
en: View settings
et_ee: Vaate seaded

[ctx: #31152]
en: Poster
et_ee: Plakat

[ctx: #31153]
en: Disable views
et_ee: Keela vaated

[ctx: #31154]
en: Show Artist Slideshow when playing music
et_ee: Kuva muusika esitamisel esitaja slaidiseanss

[ctx: #31155]
en: Widgets
et_ee: Vidinad

[ctx: #31157]
en: Submenu always visible
et_ee: Alamenüü on alati nähtav

[ctx: #31158]
en: Disable the Search icon
et_ee: Peida otsinguikoon

[ctx: #31159]
en: Event log
et_ee: Logiraamat

[ctx: #31160]
en: Extended
et_ee: Pikendatud

[ctx: #31161]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen, bottom of the screen or the default location directly underneath the main menu.
et_ee: Vali RSS kanali asukoht. Ekraani ülaosa, ekraani alaosa või vaikeasukoht otse peamenüü all.

[ctx: #31162]
en: Alternate
et_ee: Alternatiivne

[ctx: #31163]
en: This movie is Unrated
et_ee: See film on hindamata

[ctx: #31164]
en: Enable live background for movie sets
et_ee: Luba filmikogumikel dünaamiline taust

[ctx: #31165]
en: Enable to display live background for movie sets when browsing your movie library
et_ee: Kasuta filmikogu sirvides filmikogumikel dünaamilist tausta

[ctx: #31166]
en: Enable description for a movies rating
et_ee: Näita filmi hinnetega lühisisu

[ctx: #31167]
en: This setting displays a reason for a movies rating. You need to use a script like Rating Update to add these values (prefix must be Rated  including a space after Rated)
et_ee: See säte kuvab filmi hinde põhjuse. Nende väärtuste lisamiseks peab kasutama skripti, näiteks Rating Update (eesliide peab olema Rated  , sealhulgas tühik pärast Rated)

[ctx: #31168]
en: Enable to make the submenu permanently visible. Default is hidden until pressing down.
et_ee: Muuda alammenüü püsivalt nähtavaks. Vaikimisi on peidetud kuni alla vajutamiseni.

[ctx: #31169]
en: This setting hides the Search icon on the home screen.
et_ee: See säte peidab avakuval otsinguikooni.

[ctx: #31170]
en: Enabling this setting will hide the alphanumeric label displaying the current position when scrolling through your library.
et_ee: Peidab meediakogu sirvimisel kuvatava algustähe või numbri esiletõstmise.

[ctx: #31171]
en: This setting will activate fullscreen mode automatically after starting to play music.
et_ee: Täisekraanirežiim käivitub automaatselt pärast muusika esitamise alustamist.

[ctx: #31172]
en: Set the path to your music collection for displaying artist logos in the music visualisation and in some views that support it.
et_ee: Määra muusikakogu rada, et kuvada esitajate logod muusika visuaalides ja mõnedes seda toetavates vaadetes.

[ctx: #31173]
en: Blur background (video info dialog)
et_ee: Hägusta taust (video infoaken)

[ctx: #31174]
en: Blur background behind information
et_ee: Hägusta teabe taga olev taust

[ctx: #31175]
en: Set path to music collection/artwork (for artist logos)
et_ee: Määra muusika kogumike/piltide rada (esitaja logodele)

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
et_ee: Populaarsed filmid

[ctx: #31177]
en: Top Rentals
et_ee: Enim laenutatud

[ctx: #31178]
en: Trending Shows
et_ee: Populaarsed sarjad

[ctx: #31179]
en: Live TV settings
et_ee: Otse TV sätted

[ctx: #31180]
en: Minutes left
et_ee: minutit jäänud

[ctx: #31181]
en: Hour
et_ee: tund

[ctx: #31182]
en: Minute left
et_ee: minut jäänud

[ctx: #31183]
en: Hour left
et_ee: tund jäänud

[ctx: #31184]
en: Seconds left
et_ee: sekundit jäänud

[ctx: #31185]
en: Hours left
et_ee: tundi jäänud

[ctx: #31186]
en: Handwritten
et_ee: Käsitsi kirjutatud

[ctx: #31187]
en: Music layout alignment
et_ee: Muusika vaate suund

[ctx: #31188]
en: Status indicators
et_ee: Olekumärgid

[ctx: #31189]
en: Layout
et_ee: Paigutus

[ctx: #31190]
en: Video info
et_ee: Video teave

[ctx: #31191]
en: Enable cases for live backgrounds
et_ee: Luba dünaamilistel taustadel ümbrised

[ctx: #31192]
en: Set default background
et_ee: Määra vaiketaust

[ctx: #31193]
en: Display extrafanart
et_ee: Kuva lisafännipildid

[ctx: #31194]
en: Display runtime in hours and minutes
et_ee: Kuva kestus tundides ja minutites

[ctx: #31195]
en: Show time remaining on fullscreen info
et_ee: Kuva järelejäänud aega täisekraani teabes

[ctx: #31196]
en: Replace default with Extended Info (some features and extras (+) will be unavailable)
et_ee: Asenda tavainfo laiendatud teabega (mõned funktsioonid ja lisad (+) pole saadaval)

[ctx: #31198]
en: This setting controls the appearance of cases when using Live Backgrounds
et_ee: See säte määrab ümbrise välimuse dünaamiliste taustade kasutamisel

[ctx: #31199]
en: Used to select the default/fallback image skin wide
et_ee: Kasutatakse rüül kasutava vaike-/varupildi valimiseks

[ctx: #31200]
en: The Image Resource Select Add-on is used to choose a Kodi resource image pack similiar to weather artwork and icons.
et_ee: The Image Resource Select lisamoodulit kasutatakse Kodi pildipaketi valimiseks, sarnaneb ilma piltide ja ikoonidega.

[ctx: #31201]
en: Changes the runtime labels throughout the skin from minutes to hours/minutes
et_ee: Muudab kestuse kuvamise minutitest tundideks/minutiteks

[ctx: #31202]
en: Show the remaining time for currently playing videos when pressing info
et_ee: Kuva infonupu vajutamisel video järelejäänud esitamise aeg

[ctx: #31203]
en: In Theaters
et_ee: Kinodes

[ctx: #31204]
en: ComingSoon
et_ee: Varsti tulemas

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
et_ee: Laulusõnade allikas

[ctx: #31206]
en: Opening This Week
et_ee: Linastub sel nädalal

[ctx: #31207]
en: Upcoming
et_ee: Tulemas

[ctx: #31208]
en: Top Box Office
et_ee: Kassamagnetid

[ctx: #31209]
en: In Cinemas
et_ee: Kinodes

[ctx: #31210]
en: Popular Movies
et_ee: Populaarsed filmid

[ctx: #31211]
en: Top Rated Movies
et_ee: Hinnatuimad filmid

[ctx: #31212]
en: Popular TV
et_ee: Populaarsed sarjad

[ctx: #31213]
en: Top Rated TV
et_ee: Kõrgeima hindega sarjad

[ctx: #31214]
en: Currently Airing TV
et_ee: Hetkel eetris olevad sarjad

[ctx: #31215]
en: TV Airing Today
et_ee: Täna eetris olevad sarjad

[ctx: #31216]
en: Longer details
et_ee: Pikemad üksikasjad

[ctx: #31217]
en: Single logo
et_ee: Üks logo

[ctx: #31218]
en: Use vinyl record instead of blank CD for disc fallback
et_ee: Kasuta plaadi varupildiks tühja CD asemel vinüülplaati

[ctx: #31219]
en: Language flags
et_ee: Keelelipud

[ctx: #31220]
en: RSS Feed
et_ee: RSS kanal

[ctx: #31221]
en: Big
et_ee: Suur

[ctx: #31224]
en: Seekbar time display
et_ee: Otsiribal kuvatav aeg

[ctx: #31225]
en: Time remaining label
et_ee: Järelejäänud aja kuvamine

[ctx: #31226]
en: Time elapsed/Total duration
et_ee: Kulunud aeg/kogukestus

[ctx: #31227]
en: Time elapsed/Time remaining
et_ee: Kulunud aeg/järelejäänud aeg

[ctx: #31228]
en: Time remaining/Total duration
et_ee: Järelejäänud aeg/kogukestus

[ctx: #31229]
en: Extended Panel
et_ee: Lai paneel

[ctx: #31230]
en: Panel
et_ee: Paneel

[ctx: #31231]
en: Widget Style
et_ee: Vidina stiil

[ctx: #31232]
en: Replace Play Button
et_ee: Asenda esitusnupp

[ctx: #31233]
en: Hide artwork
et_ee: Peida pildid

[ctx: #31234]
en: Next aired
et_ee: Järgmine esitus

[ctx: #31235]
en: Slide Left
et_ee: Liugle vasakule

[ctx: #31236]
en: Slide Right
et_ee: Liugle paremale

[ctx: #31237]
en: Cache tv extrafanart
et_ee: Sarjade lisafännipildid vahemällu

[ctx: #31238]
en: SongList
et_ee: Laululoend

[ctx: #31239]
en: RightList
et_ee: Paremloend

[ctx: #31240]
en: FanartList
et_ee: Fännipildi loend

[ctx: #31241]
en: LowList
et_ee: Madal loend

[ctx: #31242]
en: BigList
et_ee: Suur loend

[ctx: #31243]
en: Posters
et_ee: Plakatid

[ctx: #31245]
en: Wall
et_ee: Sein

[ctx: #31246]
en: Fullscreen Wall
et_ee: Täisekraan sein

[ctx: #31247]
en: InfoWall
et_ee: InfoSein

[ctx: #31249]
en: BigFan
et_ee: Suur fännipilt

[ctx: #31250]
en: BigInfo
et_ee: Suur info

[ctx: #31251]
en: Gallery
et_ee: Galerii

[ctx: #31252]
en: TopBar
et_ee: Ülariba

[ctx: #31253]
en: Banners
et_ee: Bännerid

[ctx: #31254]
en: Smaller posters
et_ee: Väiksemad plakatid

[ctx: #31255]
en: Mediaflags
et_ee: Meedialipud

[ctx: #31256]
en: Brochure
et_ee: Voldik

[ctx: #31257]
en: Movie set titles
et_ee: Filmikogumike nimed

[ctx: #31258]
en: Blur background (extended info dialog)
et_ee: Hägusta taust (laiendatud infoaken)

[ctx: #31259]
en: Center
et_ee: Keskel

[ctx: #31260]
en: Set background rotation speed
et_ee: Määra tausta vahetumise kiirus

[ctx: #31261]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen or bottom of the screen.
et_ee: Vali RSS kanali asukoht. Ekraani üla- või alaosa.

[ctx: #31262]
en: Hides the labels below the icons on the main menu.
et_ee: Peidab peamenüüs ikoonide all olevad nimesildid.

[ctx: #31263]
en: Hide menu labels
et_ee: Peida menüü nimesildid

[ctx: #31264]
en: Displays artist fanart provided by the Artist Slideshow addon as the background of the home menu.
et_ee: Kuvab avakuva taustana esitaja fännipilte, mille pakub Artist Slideshow lisamoodul.

[ctx: #31265]
en: This will reset the main menu to its defaults.[CR]This action cannot be undone.
et_ee: See taastab peamenüü vaikeväärtused.[CR]Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

[ctx: #31266]
en: Hide player control buttons
et_ee: Peida mängija juhtnupud

[ctx: #31267]
en: Hide time & date
et_ee: Peida kellaaeg ja kuupäev

[ctx: #31268]
en: Hide Album
et_ee: Peida album

[ctx: #31269]
en: Hide next track widget
et_ee: Peida järgmise loo vidin

[ctx: #31271]
en: Click for more
et_ee: Klõpsa lisainfo saamiseks

[ctx: #31272]
en: Awards
et_ee: Auhinnad

[ctx: #31273]
en: Recording widget
et_ee: Salvestuse vidin

[ctx: #31274]
en: Artwork
et_ee: Taustapildid

[ctx: #31275]
en: Case
et_ee: Ümbris

[ctx: #31276]
en: Style
et_ee: Stiil

[ctx: #31277]
en: Sort by
et_ee: Järjestusviis

[ctx: #31278]
en: Sort order
et_ee: Suund

[ctx: #31279]
en: Add-on status
et_ee: Lisamooduli olek

[ctx: #31280]
en: Time & Date
et_ee: Kellaaeg ja kuupäev

[ctx: #31281]
en: Choose skin colors
et_ee: Vali rüü värvid

[ctx: #31282]
en: Enable startup intro
et_ee: Luba käivitusvideo

[ctx: #31283]
en: Auto open sidemenu when hovering over the top left corner
et_ee: Ava külgmenüü automaatselt, kui kursorit liigutada üle vasaku ülanurga

[ctx: #31284]
en: Enable Advanced Widgets
et_ee: Luba laiendatud vidinad

[ctx: #31285]
en: Global Widget Backgrounds
et_ee: Vidina globaalsed taustad

[ctx: #31286]
en: Opacity
et_ee: Läbipaistmatus

[ctx: #31287]
en: Show list widget information
et_ee: Kuva loendi vidina teave

[ctx: #31288]
en: Enable panel widget information
et_ee: Kuva paneeli vidina teave

[ctx: #31289]
en: Hide widgets when not focused
et_ee: Peida vidinad, kui need pole fookuses

[ctx: #31290]
en: This will auto open the sidemenu (where available) when hovering over the top left corner of the screen using a mouse.
et_ee: See avab automaatselt külgmenüü, kui liikuda hiirega üle ekraani vasaku ülanurga.

[ctx: #31291]
en: Disable scrolling label
et_ee: Keela nimesildi kerimine

[ctx: #31292]
en: InfoPopup
et_ee: Info hüpikaken

[ctx: #31293]
en: Small Icons
et_ee: Väikesed ikoonid

[ctx: #31294]
en: Focused Main Menu
et_ee: Fookuses peamenüü

[ctx: #31295]
en: Unfocused Main Menu
et_ee: Fookustamata peamenüü

[ctx: #31296]
en: Focused Submenu
et_ee: Fookuses alammenüü

[ctx: #31297]
en: Unfocused Submenu
et_ee: Fookustamata alammenüü

[ctx: #31298]
en: Focused Icons label
et_ee: Fookuses ikoonide nimesilt

[ctx: #31299]
en: Unfocused Icons label
et_ee: Fookustamata ikoonide nimesilt

[ctx: #31300]
en: Overview
et_ee: Ülevaade

[ctx: #31301]
en: Last Updated
et_ee: Viimati uuendatud

[ctx: #31302]
en: Menu Bar
et_ee: Menüüriba

[ctx: #31303]
en: System Bars
et_ee: Süsteemi ribad

[ctx: #31304]
en: Highlight
et_ee: Esiletõst

[ctx: #31305]
en: Unwatched episode
et_ee: Vaatamata episood

[ctx: #31306]
en: Customize colors
et_ee: Kohanda värve

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
et_ee: Peida fännipildid

[ctx: #31308]
en: Focused text
et_ee: Fookuses tekst

[ctx: #31309]
en: Memory Used
et_ee: Mälukasutus

[ctx: #31310]
en: Unfocused text
et_ee: Fookustamata tekst

[ctx: #31311]
en: New InfoPanel
et_ee: Uus infopaneel

[ctx: #31313]
en: Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!
et_ee: Sajab lund! Sajab lund! Sajab lund!

[ctx: #31314]
en: Panel
et_ee: Paneel

[ctx: #31315]
en: A required script is [B]NOT INSTALLED[/B]. Press INSTALL to download automatically. Press CANCEL if you would like to return to System Settings and switch skins. You may need to restart Kodi after installation completes.
et_ee: Nõutav skript [B]POLE PAIGALDATUD[/B]. Automaatseks allalaadimiseks vajuta PAIGALDA. Vajuta TÜHISTA, kui soovid naasta süsteemiseadetesse ja vahetada rüüd. Pärast paigaldamise lõppu tuleb võib-olla Kodi taaskäivitada.

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
et_ee: Määra fännipiltide asukoht

[ctx: #31319]
en: Due to recent updates it is [B]RECOMMENDED[/B] to reset the Main Menu. Certain issues may be resolved by re-setting up your widgets but if issues continue please reset the Main Menu. Press CANCEL to ignore this warning and continue.
et_ee: Viimaste värskenduste tõttu on [B]SOOVITUSLIK[/B] põhimenüü lähtestada. Teatud probleeme saab lahendada vidinate uuesti seadistamisega, kuid kui probleemid jätkuvad, lähtesta peamenüü. Selle hoiatuse ignoreerimiseks ja jätkamiseks vajuta TÜHISTA.

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
et_ee: Viimane sisselogimine

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
et_ee: Karaoke lauluvalija

[ctx: #31322]
en: This will disable the screensaver during music playback by hiding the visualization. This may cause unwanted [B]IMAGE RETENTION[/B] if not used carefully. Do you accept the risks and want to enable this setting?
et_ee: Keelab ekraanisäästja muusika taasesituse ajal, peites visuaalid. Kui seda ei kasutata ettevaatlikult, võib põhjustada soovimatut [B]PILDI PÕLEMIST[/B] ekraanile. Kas nõustud riskidega ja soovid selle seade lubada?

[ctx: #31323]
en: If you cannot locate the directory containing your background images, please add that location as a source in Kodi's File Manager. For more information visit http://kodi.wiki/view/File_manager
et_ee: Kui sa ei leia taustapilte sisaldavat kataloogi, lisa see asukoht Kodi failihaldurisse allikana. Lisateabe saamiseks mine http://kodi.wiki/view/File_manager

[ctx: #31324]
en: Aired
et_ee: Eetris

[ctx: #31325]
en: REQUIRED scripts are necessary for basic skin functions.
et_ee: NÕUTAVAD skriptid on vajalikud rüü põhifunktsioonide jaoks.

[ctx: #31326]
en: These are RECOMMENDED scripts that add additional features. They are not needed for basic skin functionality. Some RECOMMENDED scripts may be unsuitable for low performance devices.
et_ee: Need on SOOVITATUD skriptid, mis lisavad lisafunktsioone. Rüü põhifunktsioonide jaoks pole need vajalikud. Mõned SOOVITATUD skriptid ei pruugi sobida madala jõudlusega seadmetele.

[ctx: #31327]
en: These are OPTIONAL scripts that add extra features. They are not needed for basic skin functionality. Some OPTIONAL scripts may be unsuitable for low performance devices.
et_ee: Need on VALIKULISED skriptid, mis lisavad lisafunktsioone. Neid pole rüü põhifunktsioonide jaoks vaja. Mõned VALIKULISED skriptid ei pruugi sobida madala jõudlusega seadmetele.

[ctx: #31328]
en: Recently Added
et_ee: Viimati lisatud

[ctx: #31329]
en: Taking a Screenshot
et_ee: Ekraanipildi tegemine

[ctx: #31330]
en: This script is not available in the default Kodi repositiory. The Aeon Nox SiLVO repo is needed to use the click to install feature, without it this script must be installed manually.
et_ee: See skript pole Kodi vaikehoidlas saadaval. Klõpsates paigaldamiseks on vajalik Aeon Nox SiLVO repo, selleta tuleb skript paigaldada käsitsi.

[ctx: #31331]
en: Installed
et_ee: Paigaldatud

[ctx: #31332]
en: Not Installed or Disabled
et_ee: Pole paigaldatud või on keelatud

[ctx: #31333]
en: The default behavior is to display Music information for 10 seconds after a song is played or the next track in your queue begins. To display permanently reactivate the info and do not toggle it off a second time.
et_ee: Vaikimisi kuvatakse muusikateavet 10 sekundi jooksul pärast loo esitamist või järgmise järjekorras loo algamisel. Püsivaks kuvamiseks aktiveeri teave uuesti ja ära seda teist korda välja lülita.

[ctx: #31334]
en: Required
et_ee: Nõutud

[ctx: #31335]
en: Recommended
et_ee: Soovitatud

[ctx: #31336]
en: Optional
et_ee: Valikuline

[ctx: #31337]
en: Install or change settings of supported add-ons
et_ee: Paigalda või muuda toetatud lisamoodulite sätteid

[ctx: #31338]
en: Enable or disable system debug logging
et_ee: Luba või keela süsteemi silumise logimine

[ctx: #31339]
en: Enable or disable skin debug info
et_ee: Luba või keela rüü silumise logimine

[ctx: #31340]
en: Color customization
et_ee: Värvide kohandamine

[ctx: #31341]
en: NOT SUPPORTED
et_ee: EI TOETATA

[ctx: #31342]
en: Display the status of some add-ons supported in Aeon Nox SiLVO. Select an add-on to install or open its settings if already installed.
et_ee: Kuva mõne Aeon Nox SiLVO toetatud lisamooduli olek. Vali paigaldamiseks lisamoodul või ava selle sätted, kui see on juba paigaldatud.

[ctx: #31343]
en: Display background name
et_ee: Kuva taustapildi nimi

[ctx: #31344]
en: Display title of movie/tvshow/artist on home screen if the background has a fanart slideshow as background.
et_ee: Kuva avakuval filmi/sarja/esitaja nimi, kui taustaks on fännipildi slaidiseanss.

[ctx: #31345]
en: Main Menu Customizer
et_ee: Peamenüü kohandamine

[ctx: #31346]
en: OSD Progress Bar
et_ee: OSD edenemisriba

[ctx: #31347]
en: Hide CD
et_ee: Peida CD

[ctx: #31348]
en: Dimmer
et_ee: Hämardus

[ctx: #31349]
en: Left
et_ee: Vasak

[ctx: #31350]
en: Right
et_ee: Parem

[ctx: #31351]
en: Enable Netflix style pause screen popup
et_ee: Luba pausil Netflixi stiilis hüpikaken

[ctx: #31352]
en: Inactive
et_ee: Mitte aktiivne

[ctx: #31353]
en: Shows an overview of the movie or episode 5 seconds after the video is paused.
et_ee: Kuvab 5 sekundi jooksul pärast video peatamist filmi või episoodi ülevaate.

[ctx: #31354]
en: Fade unfocused
et_ee: Hajumine fookusest väljumisel

[ctx: #31355]
en: You're watching
et_ee: Vaatad

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
et_ee: Riistvaraline dekodeerimine

[ctx: #31357]
en: Decoder
et_ee: Dekooder

[ctx: #31358]
en: Icon only
et_ee: Ainult ikoon

[ctx: #31359]
en: Logo & Channel name
et_ee: Logo ja kanali nimi

[ctx: #31360]
en: Large
et_ee: Suur

[ctx: #31361]
en: Compact
et_ee: Kompaktne

[ctx: #31362]
en: Name only
et_ee: Ainult nimi

[ctx: #31363]
en: No Guide
et_ee: Telekava pole

[ctx: #31364]
en: Timeshift
et_ee: Ajanihe

[ctx: #31365]
en: Customization
et_ee: Kohandamine

[ctx: #31366]
en: Setup the on-screen display during fullscreen video playback.
et_ee: Seadista ekraanigraafika video täisekraanil taasesituse ajal.

[ctx: #31367]
en: Setup the on-screen display during fullscreen music playback.
et_ee: Seadista ekraanigraafika muusika täisekraanil taasesituse ajal.

[ctx: #31368]
en: Choose settings for the video and music information screens.
et_ee: Vali video ja muusika infoakende seaded.

[ctx: #31369]
en: Million
et_ee: Miljon

[ctx: #31370]
en: Full plot
et_ee: Täielik süžee

[ctx: #31371]
en: Views and widget plot preference
et_ee: Vaadete ja vidinate süžee eelistused

[ctx: #31372]
en: Choose if library views and widgets should display plot outline or full plot. Falls back to full plot if no outline is available. This does not effect certain areas with limited space for the plot that have this enabled by default
et_ee: Vali, kas meediakogu vaated ja vidinad peaksid kuvama süžee lühikokkuvõtet või täielikku sisu. Kui lühikokkuvõte pole saadaval, kuvatakse täielik sisu. See ei mõjuta teatud alasid, kus süžee jaoks on ruum piiratud

[ctx: #31373]
en: Customize the colors displayed throughout the skin.
et_ee: Kohanda rüü värve.

[ctx: #31374]
en: Latest
et_ee: Viimased

[ctx: #31376]
en: Music OSD
et_ee: Muusika OSD

[ctx: #31377]
en: Altering this shortcut may prevent access to the Main Menu customizer and several skin options.[CR]Are you sure you want to perform the requested changes to this shortcut?
et_ee: Selle otsetee muutmine võib takistada juurdepääsu peamenüü kohandamisele ja mitmele rüü valikule.[CR]Kas tõesti soovid otseteele need muudatused teha?

[ctx: #31378]
en: Toggle SYSTEM DEBUG LOGGING on or off. When activated a visible debug overlay will appear in the top left corner of your screen. This is NOT the same as SKIN DEBUG INFO.
et_ee: Lülita SÜSTEEMI SILUMISE LOGIMINE sisse või välja. Kui see on aktiveeritud, kuvatakse ekraani vasakus ülanurgas nähtav silumisülekate. See EI ole sama mis RÜÜ SILUMISE INFO.

[ctx: #31379]
en: Toggle SKIN DEBUG INFO on or off. When activated a visible debug overlay will appear in the top left corner of your screen. This is NOT the same as SYSTEM DEBUG LOGGING.
et_ee: Lülita RÜÜ SILUMISE LOGIMINE sisse või välja. Kui see on aktiveeritud, kuvatakse ekraani vasakus ülanurgas nähtav silumisülekate. See EI ole sama mis SÜSTEEMI SILUMISE INFO.

[ctx: #31380]
en: Activating this setting will enable the skins built-in startup intro video.
et_ee: Selle sätte aktiveerimine lubab rüü sisseehitatud käivitusvideo.

[ctx: #31381]
en: Will open the settings for the AutoComplete add-on.
et_ee: Avab automaatse täitmise lisamooduli sätted.

[ctx: #31382]
en: Resets the path to your video genre fanart folder.
et_ee: Lähtestab videožanri fännipildi kausta raja.

[ctx: #31383]
en: Resets the path to your music genre fanart folder.
et_ee: Lähtestab muusikažanri fännipildi kausta raja.

[ctx: #31384]
en: This activates animated snow falling over all backgrounds.[CR]This may cause perfomance issues on low powered devices.
et_ee: Aktiveerib animeeritud lumesaju kõikidel taustadel.[CR]See võib vähese võimsusega seadmetes põhjustada jõudlusprobleeme.

[ctx: #31385]
en: Use this to control the opacity of the widgets. [CR]100% has no transparency.
et_ee: Kasuta seda vidinate läbipaistmatuse seadmiseks. [CR]100% on läbipaistmatu.

[ctx: #31386]
en: This will set a global background overriding any per-widget settings.
et_ee: See seab globaalse tausta, mis alistab kõik vidinapõhised sätted.

[ctx: #31387]
en: When enabled LIST style widgets will autoscroll. This does not effect PANEL style Widgets.
et_ee: Kui lubatud, kerivad loendi stiilis vidinad automaatselt. See ei mõjuta paneeli stiilis vidinaid.

[ctx: #31388]
en: This setting will activate cases for the info that appears when you are focused on a widget. The widget info must be enabled in the settings of the widget for it to appear.
et_ee: See seade aktiveerib ümbrised fookuses vidina infoaknas. Lisaks tuleb vidina info vidina seadetes lubada.

[ctx: #31389]
en: Global setting that shows the information for the focused item above or below depending on the PANEL widget location. This will override any per-widget settings and has NO effect on LIST widgets.
et_ee: Üldsäte, mis näitab fookuses üksuse teavet ülal või all, olenevalt paneeli vidina asukohast. See alistab kõik vidinapõhised sätted ega mõjuta loendivaate vidinaid.

[ctx: #31390]
en: Skin default
et_ee: Rüü vaikeväärtus

[ctx: #31392]
en: When enabled all widgets will be hidden until you have navigated to it.
et_ee: Kui lubatud, on kõik vidinad nende valimiseni peidetud.

[ctx: #31393]
en: Ends at
et_ee: Lõpuaeg

[ctx: #31394]
en: Replace default info with Netflix style
et_ee: Kuva teave Netflixi stiilis

[ctx: #31395]
en: Use colored genres
et_ee: Tähista žanrid eri värvidega

[ctx: #31396]
en: Lighter colors
et_ee: Heledamad värvid

[ctx: #31397]
en: Custom Widget
et_ee: Kohandatud vidin

[ctx: #31398]
en: Do you want to reset ALL skin settings and color customizations to their defaults?[CR]This action cannot be undone.
et_ee: Kas soovid taastada KÕIK rüü seadete ja värvide vaikeväärtused?[CR]Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

[ctx: #31399]
en: Customize the settings for the Live TV section.
et_ee: Kohanda Otse TV jaotise sätteid.

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE INTERFACE SETTINGS[/B][CR]Change the skin · Set language and region[CR]Set up a screensaver · Setup master lock
et_ee: [B]SEADISTA LIIDESE SÄTTEID[/B][CR]Vali rüü · Määra keel ja piirkond[CR]Seadista ekraanisäästja · Seadista pealukk

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE PLAYER SETTINGS[/B][CR]Configure video playback · Configure music playback[CR]Configure picture slideshow · Configure video language and subtitles
et_ee: [B]SEADISTA MÄNGIJA SÄTTED[/B][CR]Seadista video taasesitus · Seadista muusika taasesitus[CR]Seadista piltide slaidiesitus · Seadista video keel ja subtiitrid

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MEDIA SETTINGS[/B][CR]Manage sources · Set default select action[CR]Configure metadata options · Configure file list options
et_ee: [B]SEADISTA MEEDIA SÄTTEID[/B][CR]Halda allikaid · Määra vaikimisi valitud tegevus[CR]Seadista metaandmete valikud · Seadista faililoendi valikud

[ctx: #31403]
en: Reset skin settings
et_ee: Lähtesta rüü sätted

[ctx: #31404]
en: This will RESET ALL skin settings, selecting YES in the dialog that appears is irreversible. This DOES NOT affect the Main Menu items you have set in the Main Menu Customizer.
et_ee: See LÄHTESTAB KÕIK rüü sätted ja JAH valimine ilmuvas dialoogiaknas on pöördumatu. See EI mõjuta põhimenüü üksusi, mille oled põhimenüü kohandajas seadistanud.

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR]Check out your hardware[CR]Check Kodi revision number · Monitor CPU usage
et_ee: [B]JÄLGI OMA SÜSTEEMI[/B][CR]Uuri riistvara teavet[CR]Kontrolli Kodi versiooninumbrit · Jälgi protsessori kasutust

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output[CR]Set power saving options · Configure proxy settings · Enable debugging
et_ee: [B]SEADISTA SÜSTEEMI SÄTTEID[/B][CR]Seadista ja kalibreeri ekraani · Seadista heliväljundit[CR]Seadista energiasäästu valikud · Seadista puhverserveri sätteid · Luba silumine

[ctx: #31407]
en: [B]CONFIGURE PROFILES[/B][CR]Setup and manage user profiles[CR]Change password · Enable login screen
et_ee: [B]SEADISTA PROFIILE[/B][CR]Seadista ja halda kasutajaprofiile[CR]Muuda paroole · Luba sisselogimiskuva

[ctx: #31408]
en: Enable to show a LiveTV widget displaying what is currently recording and the next timer that is scheduled to record.
et_ee: Aktiveeri, et näha LiveTV vidinat, mis kuvab nii salvestatavat kui ka järgmist ajastatud salvestust.

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE LIVE TV SETTINGS[/B][CR]Change full screen info[CR]Manage Guide data settings  •  Configure recording options
et_ee: [B]SEADISTA OTSE TV SÄTTEID[/B][CR]Muuda täisekraani teavet[CR]Halda telekava andmeid - Seadista salvestuse valikuid

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
et_ee: [B]SEADISTA TEENUSE SÄTTEID[/B][CR]Seadista Kodi juhtimine UPnP ja HTTP kaudu · Seadista failide jagamist[CR]Luba Zeroconf · Luba AirPlay

[ctx: #31411]
en: Will override the General Theme color.
et_ee: Alistab üldise teema värvi.

[ctx: #31412]
en: Select section
et_ee: Vali rubriik

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
et_ee: Kohaliku subtiitri võimalus

[ctx: #31414]
en: Set the Main Theme color used throughout the skin.
et_ee: Määra rüü kasutatav teemavärv.

[ctx: #31415]
en: Set the Highlight color used throughout the skin.
et_ee: Määra kogu rüüs kasutatav esiletõstevärv.

[ctx: #31416]
en: Set to add color to the UnWatched Episode count.
et_ee: Tähista vaatamata episoodid värviliselt.

[ctx: #31417]
en: Set the Main Menu Theme color.
et_ee: Määra peamenüü teemavärv.

[ctx: #31418]
en: Choose the color for the TopBar in views and other sections not on the Home screen.
et_ee: Vali ülariba värv vaadetes ja muudes jaotistes, mis pole avakuval.

[ctx: #31419]
en: Enable this to change the default transparent color to a more solid FULL COLOR image.
et_ee: Luba see, et muuta vaikimisi läbipaistev värv ühevärviliseks pildiks.

[ctx: #31420]
en: Choose the color of the Progress bar displayed during fullscreen video playback.
et_ee: Vali täisekraanil video taasesituse ajal kuvatava edenemisriba värv.

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
et_ee: Sisselogimiseks ja jätkamiseks[CR]vali oma Kodi kasutajaprofiil

[ctx: #31422]
en: Customize the Widget Highlight color on the home screen.
et_ee: Kohanda vidina esiletõstu värvi avakuval.

[ctx: #31423]
en: Will override the General Highlight color.
et_ee: Alistab üldise esiletõstu värvi.

[ctx: #31424]
en: This will change the color of the Widget background when selecting one of the Colored options in the Global setting in the Widgets section or individually in the Menu Customizer if you did not enable Global backgrounds.
et_ee: See muudab vidina tausta värvi, valides jaotise Vidinad üldseadetes ühe värvivaliku või menüükohandajas eraldi, kui globaalne taust pole lubatud.

[ctx: #31425]
en: Use this to customize the color on the Home window for the item selected.
et_ee: Kasuta seda valitud üksuse värvi kohandamiseks avakuval.

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
et_ee: Sisesta tekst siia...

[ctx: #31427]
en: Skin Shortcuts is responsible for handeling all aspects of the main menu.
et_ee: Rüü otseteed vastutavad peamenüü kõigi aspektide haldamise eest.

[ctx: #31428]
en: The Grab Fanart script provides the random fanart slideshows for the main menu.
et_ee: TGrab Fanart skript pakub peamenüü jaoks juhuslikke fännipiltide slaidiseansse.

[ctx: #31429]
en: Library Data Provider is a service that runs in the background to provide library data for widgets and live backgrounds as well as playlist statistics for infolines.
et_ee: Library Data Provider on teenus, mis töötab taustal, et pakkuda meediakogu andmeid vidinatele ja animeeritud taustadele ning esitusloendite statistikat inforidadele.

[ctx: #31430]
en: Resource image addon for displaying the default white studio icons throughout the skin.
et_ee: Resource image lisamoodul valgete stuudio ikoonide kuvamiseks rüül.

[ctx: #31431]
en: Resource image addon for displaying the default white recording label icons throughout the skin.
et_ee: Resource image lisamoodul valgete plaadikompanii ikoonide kuvamiseks rüül.

[ctx: #31432]
en: Embuary Info displays extended cast, crew, and video info metadata.
et_ee: Embuary info kuvab laiemalt näitlejate, meeskonna ja videoteabe andmeid.

[ctx: #31433]
en: Skin Info Service is used to display movie set information throughout the skin.
et_ee: Skin Info Service teenust kasutatakse filmikogumike teabe kuvamiseks rüül.

[ctx: #31434]
en: Alt fanart
et_ee: Alternatiivsed fännipildid

[ctx: #31435]
en: Alt icon
et_ee: Alternatiivne ikoon

[ctx: #31436]
en: Center date and time when infoline is empty
et_ee: Kuva kuupäev ja kellaaeg keskel, kui inforida on tühi

[ctx: #31437]
en: Use paused label
et_ee: Kuva silti 'Paus'

[ctx: #31438]
en: Click to install Artist Slideshow
et_ee: Klõpsa lisamooduli Artist Slideshow paigaldamiseks

[ctx: #31439]
en: There are no default backgrounds in this skin, would you like to choose one now?[CR]You can still select one in Skin settings > General if you choose No.
et_ee: Sellel rüül pole vaiketausta. Kas soovid selle kohe valida?[CR]Valides Ei, saab selle hiljem valida jaotises Rüü seaded > Üldine.

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
et_ee: Viimati vaadatud kanalid

[ctx: #31441]
en: [B]CONFIGURE GAME SETTINGS[/B][CR]Change gameplay options[CR]Keyboard settings  •  Configure rewind settings
et_ee: [B]SEADISTA MÄNGU SÄTTEID[/B][CR]Muuda mängu valikuid[CR]Klaviatuuri seaded • Seadista tagasikerimise sätteid

[ctx: #31442]
en: Background dimmer
et_ee: Tausta hämardamine

[ctx: #31443]
en: Thumb
et_ee: Pisipilt

[ctx: #31444]
en: Disable widget fanart
et_ee: Keela vidina fännipildid

[ctx: #31445]
en: Main menu
et_ee: Peamenüü

[ctx: #31446]
en: Hide Main Menu elements when pressing back
et_ee: Peida peamenüü elemendid vajutades tagasinuppu

[ctx: #31447]
en: Show a popup displaying answers to some FREQUENTLY ASKED QUESTIONS posted by users in the skins thread on the Kodi forums.
et_ee: Kuva hüpikaken, kus kuvatakse vastused mõnele KORDUMA ESITATUD KÜSIMUSELE, mille kasutajad on Kodi foorumi rüü lõimes postitanud.

[ctx: #31448]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR]Manage your installed Add-ons[CR]Browse for and install Add-ons  •  Check for Add-on updates
et_ee: [B]SEADISTA LISAMOODULEID[/B][CR]Halda paigaldatud lisamooduleid[CR]Sirvi ja paigalda lisamooduleid • Kontrolli lisamoodulite värskendusi

[ctx: #31449]
en: Save & Exit
et_ee: Salvesta ja välju

[ctx: #31450]
en:   •  Open Settings
et_ee:   •  Ava seaded

[ctx: #31451]
en:   •  Click to Install or Enable
et_ee:   •  Klõpsa paigaldamiseks või lubamiseks

[ctx: #31452]
en: Premiered
et_ee: Esilinastunud

[ctx: #31453]
en: Down for more
et_ee: Alla lisateabeks

[ctx: #31454]
en: Up or down
et_ee: Üles või alla

[ctx: #31455]
en: Up to return
et_ee: Üles naasmiseks

[ctx: #31456]
en: Library using Global Search
et_ee: Meediakogu kasutab globaalset otsingut

[ctx: #31459]
en: Radio groups
et_ee: Raadio rühmad

[ctx: #31460]
en: Mini fullscreen info
et_ee: Mini täisekraani teave

[ctx: #31461]
en: This option requires a Weather fanart pack. If one is not installed, click GET MORE to choose one. After installation you can select it as your weather background. This is also used to display conditional Weather backgrounds for the Main Menu.
et_ee: See valik vajab ilma fännipidi pakki. Kui seda pole paigaldatud, klõpsa nuppu HANGI LISA. Pärast paigaldamist saab selle valida ilma taustaks. Seda kasutatakse ka peamenüü kohaliku ilma tausta kuvamiseks.

[ctx: #31462]
en: This option requires a Weather icon pack. If one is not installed, click GET MORE to choose one. After installation you can select it as your Weather icons.
et_ee: See valik vajab ilma fännipidi pakki. Kui seda pole paigaldatud, klõpsa nuppu HANGI LISA. Pärast paigaldamist saab selle valida ilma taustaks.

[ctx: #31463]
en: When enabled pressing BACK or BACKSPACE will hide all Main Menu elements. This does not work when media is Playing or Paused.
et_ee: Kui lubatud, peidetakse kõik peamenüü elemendid vajutades TAGASI või BACKSPACE. See ei tööta, kui meedia on esitamisel või pausitud.

[ctx: #31464]
en: This will center the Date and Time when the Menu item does not have a chosen InfoLine.
et_ee: See tsentreerib kuupäeva ja kellaaja, kui menüüelemendil pole inforida valitud.

[ctx: #31465]
en: Video & Music information
et_ee: Video ja muusika teave

[ctx: #31466]
en: Press [B]LEFT[/B] to show Plot[CR]Press [B]RIGHT[/B] to show Cast.[CR]Use [B]UP[/B] or [B]DOWN[/B] to scroll.
et_ee: Vajuta [B]VASAK[/B], et kuvada süžee[CR]Vajuta [B]PAREM[/B], et kuvada osatäitjad.[CR]Kerimiseks vajuta [B]ÜLES[/B] või [B]ALLA[/B].

[ctx: #31467]
en: This will disable the TopBar completely and ignore all on/off view settings.
et_ee: See keelab ülariba täielikult ja eirab kõiki vaate sätteid.

[ctx: #31468]
en: Restore
et_ee: Taasta

[ctx: #31469]
en: Disable the TopBar
et_ee: Keela ülariba

[ctx: #31470]
en: Set Weather background
et_ee: Määra ilma taust

[ctx: #31471]
en: Set Weather icons
et_ee: Määra ilma ikoonid

[ctx: #31472]
en: Library using Kodi
et_ee: Kodi kasutav meediakogu

[ctx: #31473]
en: Helper script to edit basic metadata information of library items with support to automatically update the .nfo file of movies, TV shows, episodes and music videos.
et_ee: Abiskript meediakogu üksuste metaandmete teabe redigeerimiseks, toetab filmide, sarjade, episoodide ja muusikavideote nfo-faili automaatset värskendamist.

[ctx: #31474]
en: CU LRC Lyrics is used to download, sync, and display lyrics during fullscreen music playback.
et_ee: CU LRC Lyrics on kasutusel laulusõnade allalaadimiseks, sünkroonimiseks ja kuvamiseks täisekraanil muusika taasesituse ajal.

[ctx: #31476]
en: TV - Show Next Aired provides information of previous and next to air episodes in your library. It also provides a TV Guide for the next week or two.
et_ee: TV - Show Next Aired pakub teavet meediakogus olevate episoodide viimati ja järgmisena eetris oleku kohta. See sisaldab ka telekava järgmiseks nädalaks või kaheks.

[ctx: #31477]
en: Trakt is used to synchronize your collection and personal ratings to your Trakt.tv account.
et_ee: Trakti kasutatakse oma meediakogukogu ja isiklike hinnete sünkroonimiseks Trakt.tv kontoga.

[ctx: #31478]
en: Artist Slideshow is used to display artist fanart for both the home screen and during fullscreen music playback.
et_ee: Esitaja slaidiseanssi kasutatakse esitaja fännipiltide kuvamiseks avakuval ja täisekraanil muusika taasesituse ajal.

[ctx: #31480]
en: Backup and restore your Kodi database and configuration files in the event of a crash or file corruption.
et_ee: Varunda ja taasta Kodi andmebaas ja seadistusfailid krahhi või failikahjustuse puhuks.

[ctx: #31485]
en: Eject disc
et_ee: Väljuta plaat

[ctx: #31486]
en: Use Video Lyrics mod
et_ee: Kasuta lisamoodulit Video Lyrics

[ctx: #31487]
en: More video info details
et_ee: Video lisateave

[ctx: #31488]
en: Plays
et_ee: Esitusi

[ctx: #31489]
en: Hide episode thumb when hiding plot for unwatched items
et_ee: Vaatamata üksuste süžee peitmisel peida ka episoodi pisipilt

[ctx: #31491]
en: Muted
et_ee: Vaigistatud

[ctx: #31492]
en: The metadata and artwork module provides both metadata and artwork from sites like TMDB, musicbrainz and fanart.tv. It has settings used for the Skin Helper scripts.
et_ee: The metadata and artwork lisamoodul pakub nii metaandmeid kui pilte saitidelt nagu TMDB, musicbrainz ja fanart.tv. Kasutuses on Skin Helperi skriptide sätted.

[ctx: #31493]
en: Preset themes
et_ee: Eelseadistatud teemad

[ctx: #31494]
en: Hide path & filename details
et_ee: Peida raja ja failinime üksikasjad

[ctx: #31495]
en: Do you want to reset ALL skin colors to their defaults?[CR]This action cannot be undone.
et_ee: Kas taastada KÕIK rüü värvide vaikeväärtused?[CR]Seda toimingut ei saa tagasi võtta.

[ctx: #31496]
en: Reset skin colors to default
et_ee: Taasta rüü värvide vaikeväärtused

[ctx: #31497]
en: Move the system bar to the top of the home window. Only works when the RSS feed is NOT set to the high position when enabled in System > Interface > Skin.
et_ee: Liiguta süsteemiriba avakuva ülaossa. Töötab ainult siis, kui RSS kanal EI ole seatud kõrgele jaotises Süsteem > Liides > Rüü.

[ctx: #31498]
en: Move System Bar to top of screen
et_ee: Liiguta süsteemiriba ekraani ülaossa

[ctx: #31499]
en: Smaller list
et_ee: Väiksem loend

[ctx: #31500]
en: This will set the music discart fallback to display a vinyl record instead of a blank CD.
et_ee: See määrab muusika plaadipildi varuvariandiks tühja CD asemel vinüülplaadi.

[ctx: #31501]
en: Channel group
et_ee: Kanali grupp

[ctx: #31502]
en: Live TV
et_ee: Otse TV

[ctx: #31503]
en: Add Group
et_ee: Lisa grupp

[ctx: #31504]
en: Rename Group
et_ee: Nimeta grupp ümber

[ctx: #31505]
en: Delete Group
et_ee: Kustuta grupp

[ctx: #31506]
en: Available Groups
et_ee: Saadaval grupid

[ctx: #31507]
en: Show clearart in tv information
et_ee: Kuva sarja teabes clearart

[ctx: #31508]
en: Move OSD buttons to top
et_ee: Liiguta OSD nupud üles

[ctx: #31509]
en: Tiny posters
et_ee: Pisikesed plakatid

[ctx: #31510]
en: JukeBox
et_ee: Plaadimasin

[ctx: #31511]
en: Channel Options
et_ee: Kanali valik

[ctx: #31512]
en: Enable fullscreen information for recordings
et_ee: Kuva salvestustel täisekraani teave

[ctx: #31513]
en: Enable fullscreen information for add-ons
et_ee: Kuva lisamoodulitel täisekraani teave

[ctx: #31514]
en: Resource image addon for displaying the coloured studio icons throughout the skin.
et_ee: Resource image lisamoodul värviliste stuudio ikoonide kuvamiseks rüül.

[ctx: #31515]
en: Enable language flags for subtitles, audio language or both to the mediaflags. Note that some views will not display them
et_ee: Luba keelelipud subtiitrite, helikeele või mõlema jaoks. Pane tähele, et mõned vaated neid ei kuva

[ctx: #31516]
en: Disable this to show a simplified display of lyrics instead of the default "Karaoke" style
et_ee: Keela see, et kuvada vaikestiili "Karaoke" asemel laulusõnu lihtsustatud kujul

[ctx: #31517]
en: Music (Artists)
et_ee: Muusika (esitajad)

[ctx: #31518]
en: Music (Albums)
et_ee: Muusika (albumid)

[ctx: #31519]
en: Party mode (Music videos)
et_ee: Peorežiim (muusikavideod)

[ctx: #31520]
en: Movies in set
et_ee: Filmid kogumikes

[ctx: #31523]
en: QuickNav
et_ee: Kiirnavigeerimine

[ctx: #31525]
en: Do you want to reset ALL skin colors and apply the selected theme?
et_ee: Kas lähtestada KÕIK rüü värvid ja rakendada valitud teema?

[ctx: #31526]
en: Building Menu
et_ee: Menüü loomine

[ctx: #31527]
en: Please wait
et_ee: Palun oota

[ctx: #31528]
en: PVR stream
et_ee: PVR voog

[ctx: #31529]
en: Properties
et_ee: Omadused

[ctx: #31530]
en: Common
et_ee: Üldised

[ctx: #31531]
en: Commands
et_ee: Käsud

[ctx: #31532]
en: Recently added TV Shows
et_ee: Viimati lisatud sarjad

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
et_ee: Vaatamata filmid

[ctx: #31534]
en: Best picture winners
et_ee: Parim film - võitjad

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
et_ee: Vaatamata seriaalid

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
et_ee: Värsked salvestised

[ctx: #31537]
en: System & Weather
et_ee: Süsteem ja ilm

[ctx: #31538]
en: Mixed Media
et_ee: Segameedia

[ctx: #31539]
en: Random TV Shows
et_ee: Juhuslikud seriaalid

[ctx: #31540]
en: Unwatched episodes
et_ee: Vaatamata episoodid

[ctx: #31541]
en: Prefer movie set summary
et_ee: Eelistage filmikogumiku kokkuvõtvat teavet

[ctx: #31542]
en: Clear
et_ee: Läbipaistev

[ctx: #31543]
en: Hide channel name
et_ee: Peida kanali nimi

[ctx: #31544]
en: Years old
et_ee: aastat vana

[ctx: #31545]
en: Crew
et_ee: Meeskond

[ctx: #31546]
en: Known for
et_ee: Tuntud

[ctx: #31547]
en: Image gallery
et_ee: Pildigalerii

[ctx: #31548]
en: Kodi random movie fanart
et_ee: Kodi juhuslik filmi fännipilt

[ctx: #31549]
en: Kodi random TV show fanart
et_ee: Kodi juhuslik sarja fännipilt

[ctx: #31550]
en: Kodi random music fanart
et_ee: Kodi juhuslik muusika fännipilt

[ctx: #31552]
en: Set the displayed name of the menu item.
et_ee: Määra menüüelemendi kuvatav nimi.

[ctx: #31553]
en: Toggle to enable or disable. You can use disable instead of delete to hide the menu item.
et_ee: Vaheta sisse või välja lülitamiseks. Menüüelemendi peitmiseks saab kustutamise asemel kasutada käsku Keela.

[ctx: #31554]
en: Choose the menu item icon when the Aeon Nox main menu layout is set to Icons.
et_ee: Vali menüüelemendi ikoon, kui Aeon Noxi peamenüü paigutuseks on määratud ikoonid.

[ctx: #31555]
en: Use this to set the default action without changing the label. Choose 'Custom item' for any of Kodi's built-in functions. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)
et_ee: Kasuta seda vaiketoimingu määramiseks ilma silti muutmata. Vali mis tahes Kodi sisseehitatud funktsiooni jaoks "Kohandatud üksus". (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)

[ctx: #31556]
en: Choose the submenu items displayed below your menu for Horizontal or in the left slide out submenu for the Vertical menu.
et_ee: Vali alammenüü üksused, mis kuvatakse menüü all horisontaalsel menüül või vasakul vertikaalsel menüül.

[ctx: #31557]
en: Select the information to display on the left side of the main menu system bar.
et_ee: Vali peamenüü süsteemiriba vasakul küljel kuvatav teave.

[ctx: #31558]
en: Choose what Widget 1 will display. Widget 1 is always directly above the Horizontal menu or in the center for the Vertical layout.
et_ee: Vali, mida vidin 1 kuvab. Vidin 1 on alati otse menüü Horisontaalne kohal või vertikaalse paigutuse korral keskel.

[ctx: #31559]
en: Choose what Widget 2 will display. Widget 2 swaps location depending on the Aeon Nox main menu horizontal position. If it is low then it will be at the top of the screen and centered will be below the Horizontal menu. Vertical menu location is always near the bottom of the Home window.
et_ee: Vali, mida vidin 2 kuvab. Vidin 2 vahetab asukohta sõltuvalt Aeon Nox peamenüü horisontaalasendist. Kui see on madal, asub vidin ekraani ülaosas, kui keskel, asub horisontaalse menüü all. Vertikaalse menüü asukoht on alati avakuva allservas.

[ctx: #31560]
en: This will enable a separate Widget displaying what is currently recording and/or the next scheduled timer. If Widget 2 is enabled on the same menu item then it will be hidden until focused.
et_ee: See lubab eraldi vidina, mis kuvab hetkel salvestatavat ja/või järgmist ajastatud taimerit. Kui vidin 2 on samas menüüelemendis lubatud, peidetakse see kuni fokuseerimiseni.

[ctx: #31561]
en: Local path to music genre icon folder
et_ee: Kohalik muusikažanri ikooni kausta rada

[ctx: #31562]
en: Resource pack for music genre icon
et_ee: Muusikažanri ikoonipakk

[ctx: #31563]
en: Set music genre icons
et_ee: Määra muusikažanri ikoonid

[ctx: #31564]
en: Library nodes
et_ee: Meediakogu sõlmed

[ctx: #31565]
en: Create a new backup
et_ee: Loo uus varukoopia

[ctx: #31566]
en: Restore from previous backup
et_ee: Taasta eelmisest varukoopiast

[ctx: #31567]
en: Browse for backup
et_ee: Sirvi varukoopiaid

[ctx: #31568]
en: Change settings
et_ee: Muuda seadeid

[ctx: #31569]
en: Backup & Restore
et_ee: Varunda ja taasta

[ctx: #31570]
en: Hide Channels
et_ee: Peida 'Kanalid'

[ctx: #31571]
en: Show plots in set
et_ee: Kuva kogumikes süžee

[ctx: #31572]
en: Choose the preferred way to display movie set plot. All plots of movies in the set or the summary if available.
et_ee: Vali filmikogumiku süžee kuvamiseks eelistatud viis. Kõigi kogumikku kuuluvate filmide süžeed või kokkuvõte, kui see on saadaval.

[ctx: #31573]
en: Seasons falling
et_ee: Aastaaja sadu

[ctx: #31574]
en: Preferred plot for movie sets
et_ee: Eelistatud süžee filmikogumikele

[ctx: #31575]
en: Kodi random music video fanart
et_ee: Kodi juhuslik muusikavideo fännipilt

[ctx: #31576]
en: Reboot to Android
et_ee: Taaskäivita Androidi

[ctx: #31577]
en: Auto hide OSD
et_ee: Peida inforiba automaatselt

[ctx: #31578]
en: Random music videos
et_ee: Juhuslikud muusikavideod

[ctx: #31579]
en: Random music videos (artists)
et_ee: Juhuslikud muusikavideod (esitajad)

[ctx: #31580]
en: Recent music videos
et_ee: Värsked muusikavideod

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
et_ee: Vaatamata muusikavideod

[ctx: #31582]
en: Most played music videos
et_ee: Enamik mängitud muusikavideod

[ctx: #31583]
en: Recently added artists
et_ee: Viimati lisatud esitajad

[ctx: #31584]
en: Random artists
et_ee: Juhuslikud esitajad

[ctx: #31585]
en: Most played songs
et_ee: Enim mängitud laulud

[ctx: #31586]
en: Prefer clean pause screen
et_ee: Eelista puhast pausikuva

[ctx: #31587]
en: Disable multi-search in library
et_ee: Keela mitmikotsing meediakogus

[ctx: #31588]
en: Hide System Bars
et_ee: Peida süsteemiribad

[ctx: #31589]
en: Enable to hide the multi-search option in the library views and directly search using the built-in Kodi search
et_ee: Luba mitmikotsingu võimaluse peitmine meediakogu vaadetes ja otsi otse Kodi sisseehitatud otsingu abil

[ctx: #31590]
en: Hide the system bar containing the time, date, library statistcs, etc. Will also hide the RSS feed if enabled in Kodi settings
et_ee: Peida süsteemiriba, mis sisaldab kellaaega, kuupäeva, meediakogu statistikat jne. Peidab ka RSS kanali, kui see on Kodi seadetes lubatud

[ctx: #31591]
en: Choose a music genre path for custom icons or choose a resource pack
et_ee: Vali kohandatud ikoonidele muusikažanri rada või vali ressursipakett

[ctx: #31592]
en: Favourites dialog
et_ee: Lemmikute aken

[ctx: #31593]
en: [B]CONFIGURE SKIN SETTINGS[/B][CR]Customize the main menu · Choose skin colors[CR]Set up widgets · Enable optional features
et_ee: [B]SEADISTA RÜÜ SÄTTEID[/B][CR]Kohanda peamenüüd · Vali rüü värve[CR]Seadista vidinaid · Luba lisafunktsioone

[ctx: #31594]
en: [B]OPEN FILE MANAGER[/B][CR]Access files from within Kodi[CR]Add source · Perform file operations
et_ee: [B]AVA FAILIHALDUR[/B][CR]Juurdepääs Kodi failidele[CR]Lisa allikas · Teosta failitoiminguid

[ctx: #31595]
en: [B]OPEN THE EVENT LOG[/B][CR]Library update reports · Failed scrapes · Missing files[CR]PVR events · Add-on events
et_ee: [B]AVA SÜNDMUSTE LOGI[/B][CR]Meediakogu värskenduste aruanded · Nurjunud kaabitsad · Puuduvad failid[CR]PVR sündmused · Lisamooduli sündmused

[ctx: #31596]
en: Hide budget & revenue details
et_ee: Peida eelarve ja tulu üksikasjad

[ctx: #31597]
en: audience
et_ee: publik

[ctx: #31599]
en: Age
et_ee: Vanus

[ctx: #31600]
en: Place of birth
et_ee: Sünnikoht

[ctx: #31601]
en: Show discart in movie information
et_ee: Kuva filmi teabes plaadipildid

[ctx: #31602]
en: Show plot and cast when pressing info during video playback
et_ee: Kuva süžee ja osatäitjad, kui vajutada video taasesituse ajal infonuppu

[ctx: #31603]
en: Aeon Nox main menu navigation style
et_ee: Aeon Nox peamenüü navigeerimisstiil

[ctx: #31604]
en: Information
et_ee: Informatsioon

[ctx: #31605]
en: Alternate layout
et_ee: Alternatiivne paigutus

[ctx: #31607]
en: HD/SD/3D indicators
et_ee: 4K/HD/SD/3D olekumärgid

[ctx: #31608]
en: Cases
et_ee: Ümbrised

[ctx: #31609]
en: Discart
et_ee: Plaadipilt

[ctx: #31611]
en: Oscar statue
et_ee: Oscari kuju

[ctx: #31612]
en: Replace Choose art button
et_ee: Asenda nupp 'Vali pilt'

[ctx: #31613]
en: Choose where the Trailer button should be placed
et_ee: Vali, kuhu paigutada treileri nupp

[ctx: #31614]
en: Also known as
et_ee: Tuntud ka kui

[ctx: #31615]
en: Set default viewtypes
et_ee: Määra vaikimisi vaatetüübid

[ctx: #31616]
en: Movie Version
et_ee: Filmi versioon

[ctx: #31620]
en: Floor
et_ee: Põrand

[ctx: #31621]
en: Live TV & Weather
et_ee: Otse TV ja ilm

[ctx: #31623]
en: Hide audio & subtitle details
et_ee: Peida heli ja subtiitrite andmed

[ctx: #31624]
en: Setup the shutdown menu
et_ee: Seadista seiskamise menüü

[ctx: #31680]
en: Select a shortcut for this item.
et_ee: Vali selle üksuse jaoks otsetee.

[ctx: #31681]
en: Customize the label. Can also accept some label formatting.
et_ee: Muuda nime. Võid kasutada vormindamist.

[ctx: #31682]
en: Change the selected shorcuts command. Can also be used to enter a custom command.
et_ee: Muuda valitud otseteede käsku. Saab kasutada ka kohandatud käsu sisestamiseks.

[ctx: #31683]
en: Edit and arrange submenu items
et_ee: Muuda ja korralda alammenüü üksusi

[ctx: #31685]
en: Choose a widget to display for this home menu item.
et_ee: Vali selle avakuva üksuse jaoks kuvatav vidin.

[ctx: #31700]
en: Widget options
et_ee: Vidina suvandid

[ctx: #31701]
en: Widget style
et_ee: Vidina stiil

[ctx: #31702]
en: Widget background
et_ee: Vidina taust

[ctx: #31703]
en: Panel label style
et_ee: Paneeli nimesildi stiil

[ctx: #31704]
en: List label style
et_ee: Loendi nimesildi stiil

[ctx: #31705]
en: Panel widget info
et_ee: Paneeli vidina teave

[ctx: #31706]
en: Art
et_ee: Pilt

[ctx: #31707]
en: Case
et_ee: Ümbris

[ctx: #31708]
en: Sort by
et_ee: Järjestusviis

[ctx: #31709]
en: Sort order
et_ee: Suund

[ctx: #31710]
en: Configure custom list
et_ee: Seadista kohandatud loendit

[ctx: #31711]
en: List extended
et_ee: Laiendatud loend

[ctx: #31712]
en: Panel
et_ee: Paneel

[ctx: #31713]
en: Panel extended
et_ee: Laiendatud paneel

[ctx: #31714]
en: Compact panel
et_ee: Kompaktne paneel

[ctx: #31715]
en: Compact panel extended
et_ee: Laiendatud kompaktne paneel

[ctx: #31716]
en: Mixed extended
et_ee: Segatud ja laiendatud

[ctx: #31717]
en: Configure custom list
et_ee: Seadista kohandatud loend

[ctx: #31718]
en: Square poster
et_ee: Ruudukujuline plakat

[ctx: #31721]
en: Glass
et_ee: Klaas

[ctx: #31722]
en: Clear case
et_ee: Läbipaistev ümbris

[ctx: #31724]
en: Clear white
et_ee: Läbipaistev valge

[ctx: #31729]
en: Show on panel
et_ee: Kuva paneelil

[ctx: #31730]
en: Show on focused item
et_ee: Kuva fookuses üksusel

[ctx: #31731]
en: Show next to to title
et_ee: Kuva kõrval

[ctx: #31732]
en: In progress movies
et_ee: Pooleli filmid

[ctx: #31733]
en: In progress episodes
et_ee: Pooleli episoodid

[ctx: #31734]
en: Random genre
et_ee: Juhuslik žanr

[ctx: #31736]
en: Opacity
et_ee: Läbipaistmatus

[ctx: #31737]
en: Global widget backgrounds
et_ee: Kasuta sama tausta kõigil vidinatel

[ctx: #31738]
en: Auto scroll list widgets
et_ee: Automaatselt kerivad loendi vidinad

[ctx: #31739]
en: List widget info
et_ee: Loendi vidina teave

[ctx: #31740]
en: Case on widget info
et_ee: Ümbris vidina infol

[ctx: #31741]
en: Case on widget info dialog
et_ee: Ümbris video infoaknal

[ctx: #31742]
en: Cast on widget info dialog
et_ee: Osatäitjad vidina teabeaknas

[ctx: #31743]
en: Match info dialog background to widget background
et_ee: Kasuta teabeaknas ja vidinas sama tausta

[ctx: #31745]
en: Hide widget when not focused
et_ee: Peida vidin, kui see pole fookuses

[ctx: #31746]
en: Match widget panel
et_ee: Sama kui vidina paneel

[ctx: #31747]
en: Blu-Ray Case
et_ee: Blu-Ray ümbris

[ctx: #31748]
en: This setting enables more widget customization. Disable to use Aeon Nox default widgets.
et_ee: Võimaldab vidinate täpsema kohandamise. Keela Aeon Noxi vaikevidinate kasutamine.

[ctx: #31749]
en: Change the transparency of the artwork and background.
et_ee: Muuda piltide ja tausta läbipaistvust.

[ctx: #31750]
en: Enable to use the same background throughout the home screen. Disable to set each background individually in the home menu customizer.
et_ee: Luba, et kasutada sama tausta kogu avakuval. Lülita välja, et määrata iga taust eraldi kodumenüü kohandajas.

[ctx: #31751]
en: Choose the background style.
et_ee: Vali tausta stiil.

[ctx: #31752]
en: The list style widgets will automatically scroll if enabled.
et_ee: Kui lubatud, kerivad loendistiili vidinad automaatselt.

[ctx: #31753]
en: Choose how information is displayed next to the list style widget.
et_ee: Vali, kuidas teavet loendistiili vidina kõrval kuvatakse.

[ctx: #31754]
en: Choose a case for the widget information poster. Match will use the same case as the widget.
et_ee: Vali vidina plakati ümbris. Vaste kasutab vidinaga sama ümbrist.

[ctx: #31755]
en: Choose a case for the information dialog poster. Match will use the same case as the widget.
et_ee: Vali infoakna plakati ümbris. Vaste kasutab vidinaga sama ümbrist.

[ctx: #31756]
en: Show movie and tv show cast details within the information dialog.
et_ee: Kuva filmide ja sarjade osatäitjate teave infoaknas.

[ctx: #31757]
en: Enable to use the widget background in the information dialog.
et_ee: Luba vidina tausta kasutamine infoaknas.

[ctx: #31758]
en: Enable to show widget information for all panel widgets. Disable to individually select in the home menu customizer.
et_ee: Luba vidina teabe kuvamine kõigis paneeli vidinates. Keelates tuleb need lubada ükshaaval avakuva kohandajas.

[ctx: #31759]
en: If enabled widgets will not be visible throughout the home screen until they are focused.
et_ee: Kui see on lubatud, pole vidinad kogu avakuval nähtavad enne, kui on fookuses.

[ctx: #31760]
en: Configure custom Widget 1
et_ee: Seadista kohandatud vidin 1

[ctx: #31761]
en: Configure custom Widget 2
et_ee: Seadista kohandatud vidin 2

[ctx: #31800]
en: Video addons
et_ee: Video lisamoodulid

[ctx: #31801]
en: Audio addons
et_ee: Heli lisamoodulid

[ctx: #31802]
en: Video addons / Audio addons
et_ee: Video ja heli lisamoodulid

[ctx: #31803]
en: Program addons
et_ee: Programmide lisamoodilid

[ctx: #31804]
en: Picture addons
et_ee: Piltide lisamoodulid

[ctx: #31850]
en: Budget
et_ee: Eelarve

[ctx: #31851]
en: Revenue
et_ee: Tulud

[ctx: #31855]
en: Enable this setting to replace the Default info with online info provided by the ExtendedInfo script. You can use the Aeon Nox SiLVO version or the Defaults provided by the script if you enable the option in the settings for ExtendedInfo.
et_ee: Luba see säte, et asendada vaiketeave skripti ExtendedInfo pakutava võrguteabega. Kasutada saab Aeon Nox SiLVO versiooni või skripti pakutavaid vaikeväärtusi, kui lubada see valik ExtendedInfo sätetes.

[ctx: #31856]
en: Use this to select the multi-fanart cycle speed skin wide.
et_ee: Määrab fännipiltide vahetamise kiiruse.

[ctx: #31900]
en: My rating
et_ee: Minu hinne

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
et_ee: 36 tunni prognoos

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
et_ee: Igatunnine prognoos

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
et_ee: Nädalalõpu prognoos

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
et_ee: 10 päeva prognoos

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
et_ee: Võimalus sademeteks

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
et_ee: Ilmateate andmete hankimine...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
et_ee: Kaart ja hoiatused

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
et_ee: Seadista Aeon Nox peamenüü

[ctx: #31912]
en: Customize the main menu with widgets, backgrounds, and statistics. Add your own custom main menu items.
et_ee: Kohanda peamenüüd vidinate, tausta ja statistikaga. Lisa oma kohandatud peamenüü üksusi.

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
et_ee: Aeon Nox peamenüü horisontaalne asend

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu.
et_ee: Muuda peamenüü horisontaalset asendit.

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
et_ee: Horisontaalsete nimekirjade navigeerimislaad

[ctx: #31916]
en: Change the way horizontal lists scroll in Aeon Nox. Default will scroll lists in a cycle. "Fixed" are lists with a beginning and end.
et_ee: Muuda horisontaalsete loendite kerimise viisi. Vaikimisi kerib loendeid lõputult. "Fikseeritud" tähendab, et loendil on algus ja lõpp.

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
et_ee: Kui on lubatud, kerib tekst automaatselt. Kui on keelatud, peab käsitsi kerima. Pane tähele, et mitte igal tekstiväljal pole käsitsikerimise nuppu.

[ctx: #31918]
en: Projects the current playing video on the background behind the panels.
et_ee: Kuvab esitatava video taustal, paneelide taga.

[ctx: #31919]
en: Projects the visualisation on the background behind the panels when music is played.
et_ee: Kuvab visuaalid muusika esitamise ajal paneelide taha taustale.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
et_ee: Muusika esitamise ajal kuvatakse avakuval vidin meedia teabega.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
et_ee: Filmi või sarja esitamise ajal kuvatakse avakuval vidin meedia teabega.

[ctx: #31922]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the videolibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
et_ee: See lubab videokogu žanrisõlme sirvimisel kohandatud žanri taustad. Failinimed peavad vastama žanri sildile. Laiend peab olema .jpg.

[ctx: #31924]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the musiclibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
et_ee: See lubab muusikakogu žanrisõlme sirvimisel kohandatud žanri taustad. Failinimed peavad vastama žanri sildile. Laiend peab olema .jpg.

[ctx: #31925]
en: Choose what to display for the menu items background.
et_ee: Vali, mida kuvada menüüelemendi taustaks.

[ctx: #31926]
en: Select library paths, add-ons, playlists or favourites as your menu item.
et_ee: Vali menüüelemendiks meediakogu asukohad, lisamoodulid, esitusloendid või lemmikud.

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
et_ee: Tühistab kõik ülalolevad valikud vaikeseadetele.

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
et_ee: Aeon Nox peamenüü asetus

[ctx: #31929]
en: This setting defines the main menu layout. Options are 5 items, 3 items, 1 items, or icons for the default horizontal menu. You can also choose a vertical menu layout.
et_ee: Määrab peamenüü paigutuse. Valikud on 5 üksust, 3 üksust, 1 üksus või ikoonid horisontaalmenüü jaoks. Võid valida ka vertikaalse menüüpaigutuse.

[ctx: #31930]
en: Choose a widget to display on the Home screen to have easy access to content from the library.
et_ee: Vali avakuva vidin lihtsaks juurdepääsuks meediakogu sisule.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
et_ee: Video süžee eelistus

[ctx: #31932]
en: Show plot outline in the library views and full plot in the video information dialog or vice versa. Falls back to full plot if no outline is available.
et_ee: Kuva süžee lühikokkuvõte meediakogu vaadetes ja täielik süžee infoaknas või vastupidi. Lühikokkuvõtte puudumisel kuvatakse täielik süžee.

[ctx: #31933]
en: Select an item to display on the left top of the main menu
et_ee: Vali peamenüü vasakus ülaosas kuvatav üksus

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
et_ee: Vahetab kohad mõne teise menüükirjega. Avab dialoogi menüükirjete nimekirjaga.

[ctx: #31937]
en: Show the RSS feed on the bottom or top of the screen, depending on main menu position. Enabling this setting makes the submenu permanently visible.
et_ee: Kuva RSS kanal ekraani ala- või ülaosas sõltuvalt peamenüü asukohast. Selle sätte lubamisel on alammenüü püsivalt nähtav.

[ctx: #31938]
en: Enables extra information in the TV show library, like TV show status, next / latest episode, etc. Depends on TheMovieDb Helper add-on.
et_ee: Lubab sarjakogus lisateabe nagu sarja olek, järgmine/uusim episood jne. Sõltub TheMovieDb Helper lisamoodulist.

[ctx: #31939]
en: Hide Infopanel on scrolling
et_ee: Peida kerides infopaneel

[ctx: #31940]
en: Hides the infopanel while scrolling through the library. Set the amount of seconds to wait for the infopanel to appear when scrolling has stopped.
et_ee: Peidab meediakogu lehitsemise ajaks inforiba. Määra, mitu sekundit sirvimise peatumisest oodatakse, kuni infopaneel kuvatakse.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
et_ee: Kioski režiim

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
et_ee: Vaatamise seisundi näidik

[ctx: #31945]
en: This toggles the layout of the List view. Default is a 7 item layout with extended info, "Slim List" is a 14 item, more basic layout
et_ee: See muudab loendivaate laotust. Vaikimisi on 7 ühikuga loend koos lisainfoga, "Tihe loend" on 14 kirje ja tavapärasema laotusega

[ctx: #31950]
en: WEATHER
et_ee: ILM

[ctx: #31951]
en: PICTURES
et_ee: PILDID

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
et_ee: OTSE-TV

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
et_ee: VIDEOD

[ctx: #31954]
en: MOVIES
et_ee: FILMID

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
et_ee: SERIAALID

[ctx: #31956]
en: MUSIC
et_ee: MUUSIKA

[ctx: #31957]
en: Apps
et_ee: Rakendused

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
et_ee: MÄNGI PLAATI

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
et_ee: SÜSTEEM

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
et_ee: KONTSERDID

[ctx: #31961]
en: Hide ratings in list views
et_ee: Peida hinded loendivaadetes

[ctx: #31962]
en: This toggles the visibility of ratings in views of type List, LowList and TriPanel, except if sorted by rating.
et_ee: Peidab hinded vaadetes loend, madal loend ja kolmikpaneel, välja arvatud hinde alusel järjestades.

[ctx: #31970]
en: Rate on Trakt
et_ee: Hinda Traktis

[ctx: #31972]
en: Autoplay music in fullscreen
et_ee: Esita muusika automaatselt täisekraanil

[ctx: #31974]
en: Select the style of cases used in all views
et_ee: Vali kõigis vaadetes kasutatavate ümbriste stiil

[ctx: #31975]
en: Use colored icons and mediaflags
et_ee: Kasuta värvilisi ikoone ja meedialippe

[ctx: #31978]
en: Reset main menu items to their defaults
et_ee: Taasta peamenüü üksuste vaikeväärtused

[ctx: #31980]
en: Change the way the home menu scrolls in Aeon Nox. Default will scroll in a cycle. "Fixed" has a beginning and end.
et_ee: Muuda Aeon Noxi avakuva kerimise viisi. Vaikimisi keritakse lõputult. "Fikseeritud" kerimisel on algus ja lõpp.

[ctx: #31981]
en: Show Plot and Cast information when pressing info button during video playback.
et_ee: Kuva video taasesituse ajal infonupu vajutamisel süžee ja osatäitjate teavet.

[ctx: #31984]
en: When activated the default mediaflags and icons are changed to colored versions
et_ee: Kui lubatud, vahetatakse meedalipud ja ikoonid värvilisteks versioonideks

[ctx: #31986]
en: Select case style used in all views. Default or clear cases.
et_ee: Vali kõigis vaadetes kasutatav ümbrise stiil. Vaikimisi või läbipaistvad ümbrised.

[ctx: #31988]
en: Enable setting to animate backgrounds for views and the homescreen
et_ee: Luba vaadete ja avakuva taustade animeerimine

[ctx: #31989]
en: Animate backgrounds
et_ee: Animeeri taustad

[ctx: #31992]
en: Change panel style layout. Choose between compact or expanded layouts.
et_ee: Muuda paneeli stiili paigutust. Vali kompaktse või laiendatud paigutuse vahel.

[ctx: #31994]
en: Vertical Menu
et_ee: Vertikaalne menüü
