KODI Skins - en to eo translation catalogue (90 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
eo: Enscenigita de

[ctx: #31001]
en: Written by
eo: Verkita de

[ctx: #31004]
en: Working
eo: Funkcias

[ctx: #31005]
en: Fixed
eo: Fiksita

[ctx: #31006]
en: View Options
eo: Opcioj de vido

[ctx: #31008]
en: Full screen
eo: Tutekrane

[ctx: #31009]
en: Total Duration
eo: Tuta daŭro

[ctx: #31010]
en: Next episode
eo: Sekva epizodo

[ctx: #31011]
en: Latest episode
eo: Plej lasta epizodo

[ctx: #31013]
en: Statistics
eo: Statistikoj

[ctx: #31016]
en: Poster
eo: Afiŝo

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
eo: Informa Bretaro

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
eo: Scenejaj kurtenoj

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
eo: Agordi plurajn fonajn bildojn

[ctx: #31023]
en: Set single image background
eo: Agordi ununombran fonan bildon

[ctx: #31024]
en: Page
eo: Paĝo

[ctx: #31025]
en: Items
eo: Elementoj

[ctx: #31027]
en: Set item background
eo: Agordi elementan fonon

[ctx: #31029]
en: Recent movies
eo: Lastatempaj filmoj

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
eo: Lastatempaj epizodoj

[ctx: #31031]
en: Random movies
eo: Hazardaj filmoj

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
eo: Rekomenditaj filmoj

[ctx: #31033]
en: Random episodes
eo: Hazardaj epizodoj

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
eo: Rekomenditaj epizodoj

[ctx: #31035]
en: Random songs
eo: Hazardaj kantoj

[ctx: #31036]
en: Random albums
eo: Hazardaj albumoj

[ctx: #31037]
en: Recent albums
eo: Lastatempaj albumoj

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
eo: Rekomenditaj albumoj

[ctx: #31039]
en: Actions
eo: Agadoj

[ctx: #31040]
en: Now Playing
eo: Nun ludas

[ctx: #31041]
en: Select widget
eo: Elekti fenestraĵon

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
eo: Montri "Nun ludas" informo en la fasada fono

[ctx: #31046]
en: SEEKING
eo: PRETERPASUMI

[ctx: #31047]
en: Set item icon
eo: Agordi elementan piktogramon

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
eo: Ordigi: Kreskante

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
eo: Ordigi: Malkreskante

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
eo: Statistikoj de filmbiblioteko

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
eo: Statistikoj de muzikbiblioteko

[ctx: #31055]
en: Open playlist
eo: Malfermi ludliston

[ctx: #31056]
en: Save playlist
eo: Konservi ludliston

[ctx: #31057]
en: Close playlist
eo: Fermi ludliston

[ctx: #31067]
en: Update rating
eo: Aktualigi takson

[ctx: #31069]
en: Change location
eo: Ŝanĝi lokon

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
eo: Dum foliumado de la biblioteko

[ctx: #31073]
en: Move menu item
eo: Movi menuan elementon

[ctx: #31076]
en: Landscape
eo: Horizontala

[ctx: #31078]
en: TriPanel
eo: Tri Paneloj

[ctx: #31079]
en: Shift
eo: Vico

[ctx: #31086]
en: Icon
eo: Piktogramo

[ctx: #31087]
en: Banner
eo: Standardo

[ctx: #31088]
en: BannerWall
eo: StandardaMuro

[ctx: #31090]
en: Seconds
eo: Sekundoj

[ctx: #31091]
en: Select items
eo: Elektu elementojn

[ctx: #31095]
en: Slim List
eo: Maldika Listo

[ctx: #31096]
en: Concert locations
eo: Koncertejaj lokoj

[ctx: #31100]
en: View:
eo: Vido:

[ctx: #31101]
en: Choose view
eo: Elekti vidon

[ctx: #31102]
en: Background
eo: Fono

[ctx: #31103]
en: N/A
eo: Sen

[ctx: #31105]
en: More albums from
eo: Pli da albumoj de

[ctx: #31106]
en: On info
eo: Ĉe informa fenestro

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
eo: Nombro de nespektitaj epizodoj

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
eo: Filmoj enscenigitaj de

[ctx: #31113]
en: Movies written by
eo: Filmoj verkitaj de

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
eo: Montri nun ludata video en fasada fono

[ctx: #31135]
en: Infobar Options
eo: Opcioj de informa fenestro

[ctx: #31142]
en: Settings level
eo: Agordnivelo

[ctx: #31144]
en: Hide Timer
eo: Kaŝi tempumilon

[ctx: #31145]
en: Hide Search
eo: Kaŝi serĉon

[ctx: #31146]
en: Rated
eo: Taksita

[ctx: #31147]
en: Change rating
eo: Ŝanĝi takson

[ctx: #31149]
en: Online information from TMDb
eo: Reta informo de TMDb

[ctx: #31152]
en: Poster
eo: Afiŝo

[ctx: #31159]
en: Event log
eo: Eventa protokolo

[ctx: #31301]
en: Last Updated
eo: Lastatempa ĝisdatigo

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
eo: Lastatempe ensalutita

[ctx: #31331]
en: Installed
eo: Instalita

[ctx: #31334]
en: Required
eo: Bezonata

[ctx: #31335]
en: Recommended
eo: Rekomenditaj

[ctx: #31355]
en: You're watching
eo: Vi spektas

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
eo: Enigu tekston ĉi tie...

[ctx: #31950]
en: WEATHER
eo: VETERO

[ctx: #31951]
en: PICTURES
eo: BILDOJ

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
eo: TELEVIDO

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
eo: VIDEOJ

[ctx: #31954]
en: MOVIES
eo: FILMOJ

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
eo: TELEVIDAĴOJ

[ctx: #31956]
en: MUSIC
eo: MUZIKO

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
eo: LUDI DISKON

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
eo: SISTEMO
