KODI Skins - en to cs_cz translation catalogue (752 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
cs_cz: Režisér

[ctx: #31001]
en: Written by
cs_cz: Scénarista

[ctx: #31002]
en: Blurred album thumb
cs_cz: Rozmazaný náhled alba

[ctx: #31003]
en: Power Options
cs_cz: Možnosti napájení

[ctx: #31004]
en: Working
cs_cz: Pracuji

[ctx: #31005]
en: Fixed
cs_cz: Pevné

[ctx: #31006]
en: View Options
cs_cz: Zobrazit možnosti

[ctx: #31007]
en: Setup home
cs_cz: Nastavit domovské

[ctx: #31008]
en: Full screen
cs_cz: Celá obrazovka

[ctx: #31009]
en: Total Duration
cs_cz: Celková doba trvání

[ctx: #31010]
en: Next episode
cs_cz: Další epizoda

[ctx: #31011]
en: Latest episode
cs_cz: Nejnovější epizoda

[ctx: #31012]
en: Airs
cs_cz: Vysílá

[ctx: #31013]
en: Statistics
cs_cz: Statistika

[ctx: #31014]
en: Extras
cs_cz: Extra doplňky

[ctx: #31015]
en: Set path to movie genre fanart folder
cs_cz: Nastavte cestu ke složce s filmovými fanarty

[ctx: #31016]
en: Poster
cs_cz: Plagát

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
cs_cz: Nastavit cestu do video music fanart složky

[ctx: #31019]
en: Network
cs_cz: Síť

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
cs_cz: Opona

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
cs_cz: Nastavit více obrázkové pozadí

[ctx: #31023]
en: Set single image background
cs_cz: Nastavit jedno obrázkové pozadí

[ctx: #31024]
en: Page
cs_cz: Strana

[ctx: #31025]
en: Items
cs_cz: Položek

[ctx: #31026]
en: Misc Options
cs_cz: Další možnosti

[ctx: #31027]
en: Set item background
cs_cz: Nastavit položku pozadí

[ctx: #31028]
en: Live Background
cs_cz: Živé pozadí

[ctx: #31029]
en: Recent movies
cs_cz: Naposled přidané filmy

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
cs_cz: Naposled přidané epizody

[ctx: #31031]
en: Random movies
cs_cz: Náhodný film

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
cs_cz: Doporučené filmy

[ctx: #31033]
en: Random episodes
cs_cz: Náhodná epizoda

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
cs_cz: Doporučené epizody

[ctx: #31035]
en: Random songs
cs_cz: Náhodně písně

[ctx: #31036]
en: Random albums
cs_cz: Náhodná alba

[ctx: #31037]
en: Recent albums
cs_cz: Nejnovější alba

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
cs_cz: Doporučená alba

[ctx: #31039]
en: Actions
cs_cz: Činnosti

[ctx: #31040]
en: Now Playing
cs_cz: Nyní přehrávám

[ctx: #31041]
en: Select widget
cs_cz: Vybrat widget

[ctx: #31042]
en: Show "Now Playing" information blended in the background
cs_cz: Zobrazit "Nyní se přehrává" dialog zakomponovaný do pozadí

[ctx: #31043]
en: Platform
cs_cz: Platforma

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
cs_cz: Zobrazení: Načrtnutí zápletky | Informační dialog: Kompletní zápletka

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
cs_cz: Zobrazení: kompletní zápletka | informační dialog: Načtrnutí zápletky

[ctx: #31046]
en: SEEKING
cs_cz: VYHLEDÁVÁM

[ctx: #31047]
en: Set item icon
cs_cz: Nastavit ikonu položky

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
cs_cz: Předvolby vizualizace

[ctx: #31049]
en: Select infoline
cs_cz: Vybrat infořádek

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
cs_cz: Řazení: Vzestupně

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
cs_cz: Řazení: Sestupně

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
cs_cz: Statistika filmové knihovny

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
cs_cz: Statistika TV seriálů

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
cs_cz: Statistika hudební knihovny

[ctx: #31055]
en: Open playlist
cs_cz: Otevřít seznam stop

[ctx: #31056]
en: Save playlist
cs_cz: Uložit seznam stop

[ctx: #31057]
en: Close playlist
cs_cz: Zavřít seznam stop

[ctx: #31058]
en: PVR information
cs_cz: Informace PVR

[ctx: #31059]
en: Artist Slideshow
cs_cz: Prezentace umělce

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
cs_cz: Tento soubor se skládá z více částí. Vyberte od které si přejete spustit přehrávání.

[ctx: #31061]
en: Total addons / Favourites statistics
cs_cz: Celkem rozšíření / Statistika oblíbených položek

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
cs_cz: Náhodný fanart filmu

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
cs_cz: Náhodný fanart TV seriálu

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
cs_cz: Náhodný fanart videa

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
cs_cz: Náhodný fanart hudby

[ctx: #31066]
en: Random fanart
cs_cz: Náhodný fanart

[ctx: #31067]
en: Update rating
cs_cz: Obnovit hodnocení

[ctx: #31068]
en: CD Wall
cs_cz: CD zeď

[ctx: #31069]
en: Change location
cs_cz: Změnit lokaci

[ctx: #31070]
en: Enable PreshowExperience integration
cs_cz: Povolit integraci PreshowExperience

[ctx: #31071]
en: While browsing the library
cs_cz: Při procházení knihovny

[ctx: #31072]
en: On open video info
cs_cz: Zobrazení informace při otevírání videa

[ctx: #31073]
en: Move menu item
cs_cz: Posunout položku nabídky

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
cs_cz: Vybrat položku pro vzájemnou výměnu pozice

[ctx: #31075]
en: No extra features available
cs_cz: Doplňující informace nejsou k dispozici

[ctx: #31076]
en: Landscape
cs_cz: Na šířku

[ctx: #31077]
en: ShowCase
cs_cz: Ukázka

[ctx: #31078]
en: TriPanel
cs_cz: TřiPanely

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
cs_cz: Změna podnabídky

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
cs_cz: Povolit vlastní podnabídky

[ctx: #31082]
en: Detach RSS feed from the main menu
cs_cz: Odpoj RSS zdroj od hlavního menu

[ctx: #31083]
en: Enable Next Aired information in the videolibrary
cs_cz: Povolit informaci o dalším vysílání v knihovně videí

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
cs_cz: Předpověď počasí

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
cs_cz: Statistika hudební knihovny

[ctx: #31086]
en: Icon
cs_cz: Ikona

[ctx: #31088]
en: BannerWall
cs_cz: Bannerová zeď

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
cs_cz: Přehrát položku po startu

[ctx: #31090]
en: Seconds
cs_cz: Vteřin

[ctx: #31091]
en: Select items
cs_cz: Vybrat položky

[ctx: #31092]
en: Fullscreen fanart
cs_cz: Celoobrazovkový fanart

[ctx: #31093]
en: LowList toggle
cs_cz: Přepnout na nízký seznam

[ctx: #31094]
en: List view layout
cs_cz: Seznam rozvržení

[ctx: #31095]
en: Slim List
cs_cz: Úzký seznam

[ctx: #31096]
en: Concert locations
cs_cz: Místa koncertů

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
cs_cz: Statistiky playlistů filmů

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
cs_cz: Statistiky seznamů televizních pořadů

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
cs_cz: Statistiky playlistů hudebních videí

[ctx: #31100]
en: View:
cs_cz: Zobrazit:

[ctx: #31101]
en: Choose view
cs_cz: Zvolte pohled

[ctx: #31102]
en: Background
cs_cz: Pozadí

[ctx: #31103]
en: N/A
cs_cz: Nedostupné

[ctx: #31104]
en: Similar artists
cs_cz: Podobní interpreti

[ctx: #31105]
en: More albums from
cs_cz: Více alb od

[ctx: #31106]
en: On info
cs_cz: Na info

[ctx: #31107]
en: Persistent
cs_cz: Trvalé

[ctx: #31108]
en: Enable artist information feed (if available)
cs_cz: Povolit informační kanál pro umělce (je-li k dispozici)

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
cs_cz: Počet nezhlédnutých epizod

[ctx: #31110]
en: Solid color backgrounds
cs_cz: Jednobarevné pozadí

[ctx: #31111]
en: Similar
cs_cz: Podobné

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
cs_cz: Filmy režírované

[ctx: #31113]
en: Movies written by
cs_cz: Filmy napsané

[ctx: #31114]
en: More from
cs_cz: Více z

[ctx: #31115]
en: Alternate sublabel
cs_cz: Alternativní popisek

[ctx: #31116]
en: cycle fanart
cs_cz: opakuj fanart

[ctx: #31117]
en: Fallback
cs_cz: Náhradní

[ctx: #31118]
en: Cache movie extrafanart
cs_cz: Mezipaměť filmového extrafanart

[ctx: #31119]
en: Show the movies from this director in your library or view online information on this director on TMDb?
cs_cz: Zobrazit filmy od tohoto režiséra ve vaší knihovně nebo zobrazit online informace o tomto režisérovi na TMDb?

[ctx: #31121]
en: Enable autocomplete
cs_cz: Zapnout automatické dokončování

[ctx: #31122]
en: Enables the autocomplete feature of the virtual keyboard
cs_cz: Na virtuální klávesnici zapnout automatické dokončování

[ctx: #31123]
en: Album review
cs_cz: Recenze alba

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
cs_cz: Zobrazovat na pozadí právě přehrávané video

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
cs_cz: Zobrazovat právě přehrávanou vizualizaci na pozadí

[ctx: #31126]
en: TheMovieDb Helper provides details about movies, tvshows and actors from TMDb.
cs_cz: TheMovieDb Helper poskytuje detaily o filmech, seriálech a hercích z TMDb.

[ctx: #31127]
en: Enable Extended Info integration
cs_cz: Povolit rozšířenou integraci informací

[ctx: #31128]
en: Channels View
cs_cz: Zobrazení kanálů

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
cs_cz: Skrýt fanart při vizualizaci v režimu celé obrazovky

[ctx: #31130]
en: Use "Enigma2-style" channel OSD
cs_cz: Použij OSD kanálů ve stylu "Enigma2"

[ctx: #31131]
en: Guide Timeline View
cs_cz: Průvodce časovou osou

[ctx: #31133]
en: Timeline channels-type:
cs_cz: Typ časové osy kanálů:

[ctx: #31134]
en: Timeline view-type:
cs_cz: Typ zobrazení časové osy:

[ctx: #31135]
en: Infobar Options
cs_cz: Možnosti informační lišty

[ctx: #31136]
en: Infobar type:
cs_cz: Typ informační lišty:

[ctx: #31137]
en: Hide encryption information
cs_cz: Skrýt informace o šifrování

[ctx: #31138]
en: Hide tuner information
cs_cz: Skrýt informace o tuneru

[ctx: #31139]
en: Hide signal information
cs_cz: Skrýt informaci o signálu

[ctx: #31140]
en: Sideblade Options
cs_cz: Sideblade možnosti

[ctx: #31141]
en: Hide Guide
cs_cz: Skrýt průvodce

[ctx: #31142]
en: Settings level
cs_cz: Úroveň nastavení

[ctx: #31143]
en: Hide Recordings
cs_cz: Skrýt nahrávání

[ctx: #31144]
en: Hide Timer
cs_cz: Skrýt časovač

[ctx: #31145]
en: Hide Search
cs_cz: Skrýt hledání

[ctx: #31146]
en: Rated
cs_cz: Hodnoceno

[ctx: #31147]
en: Change rating
cs_cz: Změnit hodnocení

[ctx: #31148]
en: List local library items
cs_cz: Vypsat položky místní knihovny

[ctx: #31149]
en: Online information from TMDb
cs_cz: Online informace z TMDb

[ctx: #31151]
en: View settings
cs_cz: Zobrazit nastavení

[ctx: #31152]
en: Poster
cs_cz: Plagát

[ctx: #31153]
en: Disable views
cs_cz: Vypnout pohledy

[ctx: #31154]
en: Show Artist Slideshow when playing music
cs_cz: Zobrazit přehlídku interpreta při přehrávání hudby

[ctx: #31155]
en: Widgets
cs_cz: Widgety

[ctx: #31157]
en: Submenu always visible
cs_cz: Podnabídka je vždy viditelná

[ctx: #31158]
en: Disable the Search icon
cs_cz: Vypnout ikonu hledání

[ctx: #31159]
en: Event log
cs_cz: Záznam událostí

[ctx: #31160]
en: Extended
cs_cz: Rozšířené

[ctx: #31161]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen, bottom of the screen or the default location directly underneath the main menu.
cs_cz: Vyberte pozici kanálu RSS. Horní část obrazovky, dolní část obrazovky nebo výchozí umístění přímo pod hlavní nabídkou.

[ctx: #31162]
en: Alternate
cs_cz: Střídat

[ctx: #31163]
en: This movie is Unrated
cs_cz: Tento film nebyl ohodnocen

[ctx: #31164]
en: Enable live background for movie sets
cs_cz: Povolit živé pozadí pro soubory filmů

[ctx: #31165]
en: Enable to display live background for movie sets when browsing your movie library
cs_cz: Povolit zobrazení živého pozadí pro sady filmů při procházení knihovny filmů

[ctx: #31166]
en: Enable description for a movies rating
cs_cz: Povolit popis pro hodnocení filmů

[ctx: #31167]
en: This setting displays a reason for a movies rating. You need to use a script like Rating Update to add these values (prefix must be Rated  including a space after Rated)
cs_cz: Toto nastavení zobrazuje důvod pro hodnocení filmů. K přidání těchto hodnot musíte použít skript jako Rating Update (prefix musí být hodnocen včetně mezery za hodnocením)

[ctx: #31168]
en: Enable to make the submenu permanently visible. Default is hidden until pressing down.
cs_cz: Povolit, aby byla podnabídka trvale viditelná. Defaultně je skrytá, dokud nestisknete dolů.

[ctx: #31169]
en: This setting hides the Search icon on the home screen.
cs_cz: Toto nastavení skryje ikonu Hledat na domovské obrazovce.

[ctx: #31170]
en: Enabling this setting will hide the alphanumeric label displaying the current position when scrolling through your library.
cs_cz: Povolení tohoto nastavení skryje alfanumerický štítek zobrazující aktuální pozici při procházení vaší knihovny.

[ctx: #31171]
en: This setting will activate fullscreen mode automatically after starting to play music.
cs_cz: Toto nastavení aktivuje režim celé obrazovky automaticky po spuštění přehrávání hudby.

[ctx: #31172]
en: Set the path to your music collection for displaying artist logos in the music visualisation and in some views that support it.
cs_cz: Nastavte cestu k vaší hudební sbírce pro zobrazení loga umělce ve vizualizaci hudby a v některých zobrazeních, která ji podporují.

[ctx: #31173]
en: Blur background (video info dialog)
cs_cz: Rozostření pozadí (dialogové okno s informacemi o videu)

[ctx: #31174]
en: Blur background behind information
cs_cz: Rozmazat pozadí za informacemi

[ctx: #31175]
en: Set path to music collection/artwork (for artist logos)
cs_cz: Nastavit cestu k hudební sbírce/artwork (pro loga umělců)

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
cs_cz: Nejoblíbenější filmy

[ctx: #31177]
en: Top Rentals
cs_cz: Nejlepší půjčovny

[ctx: #31178]
en: Trending Shows
cs_cz: Trendové pořady

[ctx: #31179]
en: Live TV settings
cs_cz: Nastavení živé TV

[ctx: #31180]
en: Minutes left
cs_cz: Zbývá minut

[ctx: #31181]
en: Hour
cs_cz: Hodina

[ctx: #31182]
en: Minute left
cs_cz: Zbývá minut

[ctx: #31183]
en: Hour left
cs_cz: Zbývá hodin

[ctx: #31184]
en: Seconds left
cs_cz: Zbývá sekund

[ctx: #31185]
en: Hours left
cs_cz: Zbývá hodin

[ctx: #31186]
en: Handwritten
cs_cz: Psané ručně

[ctx: #31187]
en: Music layout alignment
cs_cz: Zarovnání rozložení hudby

[ctx: #31188]
en: Status indicators
cs_cz: Indikátory stavu

[ctx: #31189]
en: Layout
cs_cz: Rozložení

[ctx: #31191]
en: Enable cases for live backgrounds
cs_cz: Povolit případy pro živé pozadí

[ctx: #31192]
en: Set default background
cs_cz: Nastavit výchozí pozadí

[ctx: #31193]
en: Display extrafanart
cs_cz: Zobrazit extrafanart

[ctx: #31194]
en: Display runtime in hours and minutes
cs_cz: Zobrazit dobu trvání v hodinách a minutách

[ctx: #31195]
en: Show time remaining on fullscreen info
cs_cz: Zobrazit zbývající čas v celoobrazovkových informacích

[ctx: #31196]
en: Replace default with Extended Info (some features and extras (+) will be unavailable)
cs_cz: Nahradit výchozí informace rozšířenými (některé funkce a doplňky (+) nebudou k dispozici)

[ctx: #31197]
en: Enable info rating (works with US Ratings only)
cs_cz: Povolit info o hodnocení (funguje pouze s hodnocením USA)

[ctx: #31198]
en: This setting controls the appearance of cases when using Live Backgrounds
cs_cz: Toto nastavení řídí vzhled případů při použití živých pozadí

[ctx: #31199]
en: Used to select the default/fallback image skin wide
cs_cz: Slouží k výběru výchozího/záložního širokého obrázku vzhledu

[ctx: #31200]
en: The Image Resource Select Add-on is used to choose a Kodi resource image pack similiar to weather artwork and icons.
cs_cz: Doplněk Image Resource Select Add-on se používá k výběru zdrojových balíků obrázků Kodi, který je obdobou artworků a ikon počasí.

[ctx: #31201]
en: Changes the runtime labels throughout the skin from minutes to hours/minutes
cs_cz: Změní štítky běhového modulu v celém vzhledu z minut na hodiny/minuty

[ctx: #31202]
en: Show the remaining time for currently playing videos when pressing info
cs_cz: Zobrazit zbývající čas aktuálně přehrávaného videa po stisknutí info

[ctx: #31203]
en: In Theaters
cs_cz: V divadlech

[ctx: #31204]
en: ComingSoon
cs_cz: Již brzy

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
cs_cz: Zdroj textu písní

[ctx: #31206]
en: Opening This Week
cs_cz: Otevírá tento týden

[ctx: #31207]
en: Upcoming
cs_cz: Nadcházející

[ctx: #31208]
en: Top Box Office
cs_cz: Horní pokladna

[ctx: #31209]
en: In Cinemas
cs_cz: V kinech

[ctx: #31210]
en: Popular Movies
cs_cz: Oblíbené filmy

[ctx: #31211]
en: Top Rated Movies
cs_cz: Nejvýše hodnocené filmy

[ctx: #31212]
en: Popular TV
cs_cz: Populární TV

[ctx: #31213]
en: Top Rated TV
cs_cz: Nejlépe hodnocená TV

[ctx: #31214]
en: Currently Airing TV
cs_cz: Aktuálně vysílá TV

[ctx: #31215]
en: TV Airing Today
cs_cz: TV vysílání dnes

[ctx: #31216]
en: Longer details
cs_cz: Delší detaily

[ctx: #31217]
en: Single logo
cs_cz: Jediné logo

[ctx: #31218]
en: Use vinyl record instead of blank CD for disc fallback
cs_cz: Použít vinylovou desku místo prázdného CD disku jako záložní možnost

[ctx: #31219]
en: Language flags
cs_cz: Jazykové vlajky

[ctx: #31220]
en: RSS Feed
cs_cz: RSS kanál

[ctx: #31221]
en: Big
cs_cz: Velký

[ctx: #31224]
en: Seekbar time display
cs_cz: Zobrazení času v seekbaru

[ctx: #31225]
en: Time remaining label
cs_cz: Štítek zbývajícího času

[ctx: #31226]
en: Time elapsed/Total duration
cs_cz: Uplynulý čas/Celková doba trvání

[ctx: #31227]
en: Time elapsed/Time remaining
cs_cz: Uplynulý čas/Zbývající čas

[ctx: #31228]
en: Time remaining/Total duration
cs_cz: Zbývající čas/Celková doba trvání

[ctx: #31229]
en: Extended Panel
cs_cz: Rozšířený panel

[ctx: #31231]
en: Widget Style
cs_cz: Styl widgetu

[ctx: #31232]
en: Replace Play Button
cs_cz: Vyměnit tlačítko pro přehrávání

[ctx: #31233]
en: Hide artwork
cs_cz: Skrýt artwork

[ctx: #31234]
en: Next aired
cs_cz: Další vysílané

[ctx: #31235]
en: Slide Left
cs_cz: Posuňte doleva

[ctx: #31236]
en: Slide Right
cs_cz: Posuňte doprava

[ctx: #31237]
en: Cache tv extrafanart
cs_cz: Mezipaměť tv extrafanart

[ctx: #31238]
en: SongList
cs_cz: Seznam písniček

[ctx: #31239]
en: RightList
cs_cz: Pravý seznam

[ctx: #31240]
en: FanartList
cs_cz: Fanart seznam

[ctx: #31241]
en: LowList
cs_cz: Nízký seznam

[ctx: #31242]
en: BigList
cs_cz: Velký seznam

[ctx: #31243]
en: Posters
cs_cz: Plakáty

[ctx: #31245]
en: Wall
cs_cz: Stěna

[ctx: #31246]
en: Fullscreen Wall
cs_cz: Celoobrazovková stěna

[ctx: #31247]
en: InfoWall
cs_cz: InfoStěna

[ctx: #31249]
en: BigFan
cs_cz: Velký fanoušek

[ctx: #31250]
en: BigInfo
cs_cz: Velké info

[ctx: #31251]
en: Gallery
cs_cz: Galerie

[ctx: #31253]
en: Banners
cs_cz: Bannery

[ctx: #31254]
en: Smaller posters
cs_cz: Menší plakáty

[ctx: #31255]
en: Mediaflags
cs_cz: Vlajky medií

[ctx: #31256]
en: Brochure
cs_cz: Brožura

[ctx: #31257]
en: Movie set titles
cs_cz: Názvy filmových sad

[ctx: #31258]
en: Blur background (extended info dialog)
cs_cz: Rozostření pozadí (rozšířený info dialog)

[ctx: #31259]
en: Center
cs_cz: Střed

[ctx: #31260]
en: Set background rotation speed
cs_cz: Nastavit rychlost změny pozadí

[ctx: #31261]
en: Choose the position of the RSS feed. Top of the screen or bottom of the screen.
cs_cz: Vyberte pozici kanálu RSS. Horní část obrazovky nebo dolní část obrazovky.

[ctx: #31262]
en: Hides the labels below the icons on the main menu.
cs_cz: Skryje štítky pod ikonami v hlavní nabídce.

[ctx: #31263]
en: Hide menu labels
cs_cz: Skrýt štítky nabídky

[ctx: #31264]
en: Displays artist fanart provided by the Artist Slideshow addon as the background of the home menu.
cs_cz: Zobrazí jako pozadí domovské nabídky fanart umělce poskytovaný doplňkem Artist Slideshow.

[ctx: #31265]
en: This will reset the main menu to its defaults.[CR]This action cannot be undone.
cs_cz: Tímto se hlavní nabídka resetuje na výchozí hodnoty. [CR] Tuto akci nelze vrátit zpět.

[ctx: #31266]
en: Hide player control buttons
cs_cz: Skrýt tlačítka ovládání přehrávače

[ctx: #31267]
en: Hide time & date
cs_cz: Skrýt datum a čas

[ctx: #31268]
en: Hide Album
cs_cz: Skrýt album

[ctx: #31269]
en: Hide next track widget
cs_cz: Skrýt widget pro další stopu

[ctx: #31270]
en: Add to CouchPotato
cs_cz: Přidat do CouchPotato

[ctx: #31271]
en: Click for more
cs_cz: Kliknutím zobrazíte více

[ctx: #31272]
en: Awards
cs_cz: Ocenění

[ctx: #31273]
en: Recording widget
cs_cz: Nahrávací widget

[ctx: #31275]
en: Case
cs_cz: Obal

[ctx: #31276]
en: Style
cs_cz: Styl

[ctx: #31277]
en: Sort by
cs_cz: Seřadit podle

[ctx: #31278]
en: Sort order
cs_cz: Pořadí řazení

[ctx: #31279]
en: Add-on status
cs_cz: Stav doplňku

[ctx: #31280]
en: Time & Date
cs_cz: Čas a datum

[ctx: #31281]
en: Choose skin colors
cs_cz: Zvolte barvu vzhledu

[ctx: #31282]
en: Enable startup intro
cs_cz: Povolit info po spuštění

[ctx: #31283]
en: Auto open sidemenu when hovering over the top left corner
cs_cz: Automaticky otevřít boční nabídku, když umístíte ukazatel myši nad levý horní roh

[ctx: #31284]
en: Enable Advanced Widgets
cs_cz: Povolit pokročilé widgety

[ctx: #31285]
en: Global Widget Backgrounds
cs_cz: Globální pozadí widgetů

[ctx: #31286]
en: Opacity
cs_cz: Neprůhlednost

[ctx: #31287]
en: Show list widget information
cs_cz: Zobrazit informace o widgetu seznamu

[ctx: #31288]
en: Enable panel widget information
cs_cz: Povolit informační widget panel

[ctx: #31289]
en: Hide widgets when not focused
cs_cz: Skrýt widget, když nemá focus

[ctx: #31290]
en: This will auto open the sidemenu (where available) when hovering over the top left corner of the screen using a mouse.
cs_cz: Tímto se automaticky otevře boční nabídka (pokud je k dispozici), když umístíte ukazatel myši nad levý horní roh obrazovky pomocí myši.

[ctx: #31291]
en: Disable scrolling label
cs_cz: Zakázat scrolovací štítek

[ctx: #31293]
en: Small Icons
cs_cz: Malé ikony

[ctx: #31294]
en: Focused Main Menu
cs_cz: Focusované hlavní menu

[ctx: #31295]
en: Unfocused Main Menu
cs_cz: Nefocusované hlavní menu

[ctx: #31296]
en: Focused Submenu
cs_cz: Focusované podmenu

[ctx: #31297]
en: Unfocused Submenu
cs_cz: Nefocusované podmenu

[ctx: #31298]
en: Focused Icons label
cs_cz: Focusované ikony štítků

[ctx: #31299]
en: Unfocused Icons label
cs_cz: Nefocusované ikony štítků

[ctx: #31300]
en: Overview
cs_cz: Přehled

[ctx: #31301]
en: Last Updated
cs_cz: Naposledy aktualizováno

[ctx: #31302]
en: Menu Bar
cs_cz: Lišta nabídky

[ctx: #31303]
en: System Bars
cs_cz: Systémová lišta

[ctx: #31304]
en: Highlight
cs_cz: Zvýraznit

[ctx: #31305]
en: Unwatched episode
cs_cz: Nezhlédnutá epizoda

[ctx: #31306]
en: Customize colors
cs_cz: Přizpůsobit barvy

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
cs_cz: Skrýt Fanart

[ctx: #31308]
en: Focused text
cs_cz: Zvýrazněný text

[ctx: #31309]
en: Memory Used
cs_cz: Využití paměti

[ctx: #31310]
en: Unfocused text
cs_cz: Nezvýrazněný text

[ctx: #31311]
en: New InfoPanel
cs_cz: Nový info panel

[ctx: #31313]
en: Let It Snow! Let It Snow! Let It Snow!
cs_cz: Ať sněží! Ať sněží! Ať sněží!

[ctx: #31315]
en: A required script is [B]NOT INSTALLED[/B]. Press INSTALL to download automatically. Press CANCEL if you would like to return to System Settings and switch skins. You may need to restart Kodi after installation completes.
cs_cz: Požadovaný skript [B]NENÍ NAINSTALOVÁN[/B]. Stiskněte INSTALOVAT pro automatické stažení. Pokud se chcete vrátit do Nastavení systému a přepnout vzhled, stiskněte ZRUŠIT. Po dokončení instalace budete možná muset Kodi restartovat.

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
cs_cz: Nastavit cestu Fanartu

[ctx: #31318]
en: [B]CONFIGURE LibreELEC SETTINGS[/B][CR]Setup system option · Manage network[CR]Configure services · About LibreELEC
cs_cz: [B] KONFIGURACE NASTAVENÍ LibreELEC [/B] [CR] Možnosti nastavení systému · Správa sítě [CR] Konfigurace služeb · O LibreELEC

[ctx: #31319]
en: Due to recent updates it is [B]RECOMMENDED[/B] to reset the Main Menu. Certain issues may be resolved by re-setting up your widgets but if issues continue please reset the Main Menu. Press CANCEL to ignore this warning and continue.
cs_cz: Kvůli nedávným aktualizacím je [B] DOPORUČENO [/B] resetovat hlavní nabídku. Určité problémy lze vyřešit opětovným nastavením widgetů, ale pokud problémy přetrvávají, resetujte hlavní nabídku. Stisknutím ZRUŠIT ignorujte toto varování a pokračujte.

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
cs_cz: Naposledy přihlášen

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
cs_cz: Výběr karaoke skladby

[ctx: #31322]
en: This will disable the screensaver during music playback by hiding the visualization. This may cause unwanted [B]IMAGE RETENTION[/B] if not used carefully. Do you accept the risks and want to enable this setting?
cs_cz: Tímto deaktivujete spořič obrazovky během přehrávání hudby skrytím vizualizace. Pokud nebude používán opatrně, může to způsobit nežádoucí [B]RETENCI OBRAZU[/B]. Přijímáte rizika a chcete povolit toto nastavení?

[ctx: #31323]
en: If you cannot locate the directory containing your background images, please add that location as a source in Kodi's File Manager. For more information visit http://kodi.wiki/view/File_manager
cs_cz: Pokud nemůžete najít adresář obsahující obrázky na pozadí, přidejte toto umístění jako zdroj do Správce souborů Kodi. Další informace naleznete na adrese http://kodi.wiki/view/File_manager

[ctx: #31324]
en: Aired
cs_cz: Odvysíláno

[ctx: #31325]
en: REQUIRED scripts are necessary for basic skin functions.
cs_cz: POŽADOVANÉ skripty jsou nezbytné pro základní funkce vzhledu.

[ctx: #31326]
en: These are RECOMMENDED scripts that add additional features. They are not needed for basic skin functionality. Some RECOMMENDED scripts may be unsuitable for low performance devices.
cs_cz: Jedná se o DOPORUČENÉ skripty, které přidávají další funkce. Nejsou potřebné pro základní funkčnost vzhledu. Některé DOPORUČENÉ skripty nemusí být vhodné pro zařízení s nízkým výkonem.

[ctx: #31327]
en: These are OPTIONAL scripts that add extra features. They are not needed for basic skin functionality. Some OPTIONAL scripts may be unsuitable for low performance devices.
cs_cz: Jedná se o VOLITELNÉ skripty, které přidávají další funkce. Nejsou potřebné pro základní funkčnost vzhledu. Některé VOLITELNÉ skripty nemusí být vhodné pro zařízení s nízkým výkonem.

[ctx: #31328]
en: Recently Added
cs_cz: Nedávno přidané

[ctx: #31329]
en: Taking a Screenshot
cs_cz: Pořizování snímku obrazovky

[ctx: #31330]
en: This script is not available in the default Kodi repositiory. The Aeon Nox SiLVO repo is needed to use the click to install feature, without it this script must be installed manually.
cs_cz: Tento skript není k dispozici ve výchozím úložišti Kodi. Repo Aeon Nox SiLVO je potřeba k použití funkce click to install, bez které je nutné tento skript nainstalovat ručně.

[ctx: #31331]
en: Installed
cs_cz: Nainstalované

[ctx: #31332]
en: Not Installed or Disabled
cs_cz: Nenainstalováno nebo zakázáno

[ctx: #31333]
en: The default behavior is to display Music information for 10 seconds after a song is played or the next track in your queue begins. To display permanently reactivate the info and do not toggle it off a second time.
cs_cz: Výchozí chování je zobrazovat informace o hudbě po dobu 10 sekund po zahájení přehrání skladby nebo zahájení další skladby ve frontě. Chcete-li trvale zobrazit informace, znovu je aktivujte a podruhé je nevypínejte.

[ctx: #31334]
en: Required
cs_cz: Vyžadováno

[ctx: #31335]
en: Recommended
cs_cz: Doporučeno

[ctx: #31336]
en: Optional
cs_cz: Volitelné

[ctx: #31337]
en: Install or change settings of supported add-ons
cs_cz: Nainstalujte nebo změňte nastavení podporovaných doplňků

[ctx: #31338]
en: Enable or disable system debug logging
cs_cz: Zapnout nebo vypnout systémové zaznamenávání diagnostických informací

[ctx: #31339]
en: Enable or disable skin debug info
cs_cz: Zapnout nebo vypnout diagnostické informace grafického vzhledu

[ctx: #31340]
en: Color customization
cs_cz: Přizpůsobení barvy

[ctx: #31341]
en: NOT SUPPORTED
cs_cz: NEPODPOROVÁNO

[ctx: #31342]
en: Display the status of some add-ons supported in Aeon Nox SiLVO. Select an add-on to install or open its settings if already installed.
cs_cz: Zobrazit stav některých doplňků podporovaných v Aeon Nox SiLVO. Vyberte doplněk, který chcete nainstalovat, nebo otevřete jeho nastavení, pokud je již nainstalován.

[ctx: #31343]
en: Display background name
cs_cz: Zobrazit název pozadí

[ctx: #31344]
en: Display title of movie/tvshow/artist on home screen if the background has a fanart slideshow as background.
cs_cz: Zobrazí název filmu/televizního pořadu/umělce na domovské obrazovce, pokud má pozadí jako pozadí fanart slideshow.

[ctx: #31345]
en: Main Menu Customizer
cs_cz: Přizpůsobení hlavní nabídky

[ctx: #31346]
en: OSD Progress Bar
cs_cz: OSD indikátor průběhu

[ctx: #31347]
en: Hide CD
cs_cz: Skrýt CD

[ctx: #31348]
en: Dimmer
cs_cz: Stmívač

[ctx: #31349]
en: Left
cs_cz: Vlevo

[ctx: #31350]
en: Right
cs_cz: Vpravo

[ctx: #31351]
en: Enable Netflix style pause screen popup
cs_cz: Povolit vyskakovací okno po pozastavení obrazovky ve stylu Netflix

[ctx: #31352]
en: Inactive
cs_cz: Neaktivní

[ctx: #31353]
en: Shows an overview of the movie or episode 5 seconds after the video is paused.
cs_cz: Zobrazuje přehled filmu nebo epizody 5 sekund po pozastavení videa.

[ctx: #31354]
en: Fade unfocused
cs_cz: Vyblednout rozostřeně

[ctx: #31355]
en: You're watching
cs_cz: Právě sledujete

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
cs_cz: Hardwarové dekódování

[ctx: #31357]
en: Decoder
cs_cz: Dekodér

[ctx: #31358]
en: Icon only
cs_cz: Pouze ikona

[ctx: #31359]
en: Logo & Channel name
cs_cz: Logo a název kanálu

[ctx: #31360]
en: Large
cs_cz: Velké

[ctx: #31361]
en: Compact
cs_cz: Kompaktní

[ctx: #31362]
en: Name only
cs_cz: Pouze název

[ctx: #31363]
en: No Guide
cs_cz: Bez průvodce

[ctx: #31364]
en: Timeshift
cs_cz: Časový posun

[ctx: #31365]
en: Customization
cs_cz: Přizpůsobení

[ctx: #31366]
en: Setup the on-screen display during fullscreen video playback.
cs_cz: Nastavení OSD při přehrávání videa přes celou obrazovku.

[ctx: #31367]
en: Setup the on-screen display during fullscreen music playback.
cs_cz: Nastavení OSD při přehrávání hudby přes celou obrazovku.

[ctx: #31368]
en: Choose settings for the video and music information screens.
cs_cz: Nastavení pro informační obrazovky s informacemi o filmech a hudbě.

[ctx: #31369]
en: Million
cs_cz: Milion

[ctx: #31370]
en: Full plot
cs_cz: Kompletní zápletka

[ctx: #31371]
en: Views and widget plot preference
cs_cz: Nastavení zobrazení a widgetů zápletky

[ctx: #31372]
en: Choose if library views and widgets should display plot outline or full plot. Falls back to full plot if no outline is available. This does not effect certain areas with limited space for the plot that have this enabled by default
cs_cz: Vybrat, zda se má v zobrazení knihoven a widgetů zobrazovat stručný přehled nebo úplná zápletka. Když není k dispozici přehled, zobrazí se úplná zápletka. Toto nemá vliv při některých zobrazeních s omezeným prostorem, které mají tuto volbu přednastavenu

[ctx: #31373]
en: Customize the colors displayed throughout the skin.
cs_cz: Úprava barev ve vzhledu.

[ctx: #31374]
en: Latest
cs_cz: Nejnovější

[ctx: #31375]
en: Video OSD
cs_cz: OSD videa

[ctx: #31376]
en: Music OSD
cs_cz: OSD hudby

[ctx: #31377]
en: Altering this shortcut may prevent access to the Main Menu customizer and several skin options.[CR]Are you sure you want to perform the requested changes to this shortcut?
cs_cz: Změna tohoto odkazu může způsobit nedostupnost editoru Hlavní nabídky a některých nastavení vzhledu.[CR]Opravdu chcete provést požadované změny v tomto odkaze?

[ctx: #31378]
en: Toggle SYSTEM DEBUG LOGGING on or off. When activated a visible debug overlay will appear in the top left corner of your screen. This is NOT the same as SKIN DEBUG INFO.
cs_cz: Zapnutí nebo vypnutí SYSTÉMOVÝCH LADICÍCH informací. Když jsou zapnuté, v levém horním rohu obrazovky se objeví ladící informace. Toto NENÍ to samé, jako LADÍCÍ INFORMACE VZHLEDU.

[ctx: #31379]
en: Toggle SKIN DEBUG INFO on or off. When activated a visible debug overlay will appear in the top left corner of your screen. This is NOT the same as SYSTEM DEBUG LOGGING.
cs_cz: Zapnutí nebo vypnutí LADÍCÍ INFORMACE VZHLEDU. Když jsou zapnuté, v levém horním rohu obrazovky se objeví ladící informace. Toto NENÍ to samé, jako SYSTÉMOVÉ LADICÍCH INFORMACE.

[ctx: #31380]
en: Activating this setting will enable the skins built-in startup intro video.
cs_cz: Aktivování toho to nastavení povolí přehrání úvodního videa vzhledu.

[ctx: #31381]
en: Will open the settings for the AutoComplete add-on.
cs_cz: Otevře nastavení doplňku pro automatické dokončování.

[ctx: #31382]
en: Resets the path to your video genre fanart folder.
cs_cz: Resetuje cestu ke složce fanartů žánru videa.

[ctx: #31383]
en: Resets the path to your music genre fanart folder.
cs_cz: Resetuje cestu ke složce fanartů žánru hudby.

[ctx: #31384]
en: This activates animated snow falling over all backgrounds.[CR]This may cause perfomance issues on low powered devices.
cs_cz: Toto aktivuje animaci sněžení přes všechna pozadí.[CR]Může způsobit problémy s výkonem na slabších zařízeních.

[ctx: #31385]
en: Use this to control the opacity of the widgets. [CR]100% has no transparency.
cs_cz: Použijte pro nastavení průhlednosti widgetů. [CR]100% znamená neprůhlednost.

[ctx: #31386]
en: This will set a global background overriding any per-widget settings.
cs_cz: Toto nastaví a přepíše globální pozadí pro všechny widgety.

[ctx: #31387]
en: When enabled LIST style widgets will autoscroll. This does not effect PANEL style Widgets.
cs_cz: Zapnutí automatického posunu u widgetů SEZNAM. Nemá vliv na widgety typu PANEL.

[ctx: #31388]
en: This setting will activate cases for the info that appears when you are focused on a widget. The widget info must be enabled in the settings of the widget for it to appear.
cs_cz: Toto nastavení aktivuje zobrazení obalu pro informace, které se zobrazí, když zvolíte widget. Widget musí mít ve svých nastaveních povolené zobrazování informací.

[ctx: #31389]
en: Global setting that shows the information for the focused item above or below depending on the PANEL widget location. This will override any per-widget settings and has NO effect on LIST widgets.
cs_cz: Globální nastavení zobrazující informace o zvolené položce nad nebo pod, podle umístění widgetu PANEL. Toto má přednost před nastavením v jednotlivých widgetech a nemá ŽÁDNÝ efekt u widgetů SEZNAM.

[ctx: #31390]
en: Skin default
cs_cz: Výchozí nastavení vzhledu

[ctx: #31392]
en: When enabled all widgets will be hidden until you have navigated to it.
cs_cz: Když je zvoleno, všechny widgety budou skryty dokud na ně nenajedete.

[ctx: #31393]
en: Ends at
cs_cz: Končí v

[ctx: #31394]
en: Replace default info with Netflix style
cs_cz: Nahradí výchozí zobrazování informací Netflix stylem

[ctx: #31395]
en: Use colored genres
cs_cz: Odlišovat žánry barevně

[ctx: #31396]
en: Lighter colors
cs_cz: Světlejší barvy

[ctx: #31397]
en: Custom Widget
cs_cz: Vlastní widget

[ctx: #31398]
en: Do you want to reset ALL skin settings and color customizations to their defaults?[CR]This action cannot be undone.
cs_cz: Určitě chcete resetovat VŠECHNA nastavení vzhledu a barev a nastavit je na výchozí hodnoty?[CR]Tato akce se nedá vrátit zpět.

[ctx: #31399]
en: Customize the settings for the Live TV section.
cs_cz: Úprava nastavení pro sekci Živého vysílání.

[ctx: #31400]
en: [B]CONFIGURE INTERFACE SETTINGS[/B][CR]Change the skin · Set language and region[CR]Set up a screensaver · Setup master lock
cs_cz: [B]NASTAVENÍ PROSTŘEDÍ[/B][CR]Změna vzhledu · Nastavení jazyka a regionu[CR]Nastavení šetřiče obrazovky · Nastavení hlavního zámku

[ctx: #31401]
en: [B]CONFIGURE PLAYER SETTINGS[/B][CR]Configure video playback · Configure music playback[CR]Configure picture slideshow · Configure video language and subtitles
cs_cz: [B]NASTAVENÍ PŘEHRÁVAČE[/B][CR]Nastavení přehrávání videí · Nastavení přehrávaní hudby[CR]Nastavení zobrazení obrázků · Nastavení jazyka a titulků videa

[ctx: #31402]
en: [B]CONFIGURE MEDIA SETTINGS[/B][CR]Manage sources · Set default select action[CR]Configure metadata options · Configure file list options
cs_cz: [B]NASTAVENÍ MÉDIÍ[/B][CR]Správa zdrojů · Nastavení výchozí akce[CR]Nastavení možností metadat · Nastavení seznamů souborů

[ctx: #31403]
en: Reset skin settings
cs_cz: Vrátit nastavení grafického vzhledu na výchozí hodnoty

[ctx: #31404]
en: This will RESET ALL skin settings, selecting YES in the dialog that appears is irreversible. This DOES NOT affect the Main Menu items you have set in the Main Menu Customizer.
cs_cz: Toto RESETUJE VŠECHNA nastavení vzhledu, výběrem ANO v dialogu jsou změny nevratné. Toto NEMÁ vliv na položky Hlavní nabídky, které jste upravili v editoru Hlavní nabídky.

[ctx: #31405]
en: [B]MONITOR YOUR SYSTEM[/B][CR]Check out your hardware[CR]Check Kodi revision number · Monitor CPU usage
cs_cz: [B]MONITOROVÁNÍ SYSTÉMU[/B][CR]Informace o hardware[CR]Informace o verzi Kodi · Monitor vytížení CPU

[ctx: #31406]
en: [B]CONFIGURE SYSTEM SETTINGS[/B][CR]Setup and calibrate displays · Configure audio output[CR]Set power saving options · Configure proxy settings · Enable debugging
cs_cz: [B]KONFIGURACE SYSTÉMU[/B][CR]Nastavení a kalibrace obrazovky · Nastavení zvukového výstupu[CR]Nastavení úspory energie · Nastavení proxy · Povolení ladění systému

[ctx: #31407]
en: [B]CONFIGURE PROFILES[/B][CR]Setup and manage user profiles[CR]Change password · Enable login screen
cs_cz: [B]KONFIGURACE PROFILŮ[/B][CR]Nastavení a správa uživatelských profilů[CR]Změna hesla · Povolení přihlašovací obrazovky

[ctx: #31408]
en: Enable to show a LiveTV widget displaying what is currently recording and the next timer that is scheduled to record.
cs_cz: Povolí zobrazování widgetu Živého vysílání, který ukazuje co se právě nahrává a příští časovač naplánovaného nahrávání.

[ctx: #31409]
en: [B]CONFIGURE LIVE TV SETTINGS[/B][CR]Change full screen info[CR]Manage Guide data settings  •  Configure recording options
cs_cz: [B]KONFIGURACE ŽIVÉHO VYSÍLÁNÍ[/B][CR]Změna informací na celé obrazovce[CR]Správa elektronického programového průvodce (EPG)[CR]Nastavení nahrávání

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
cs_cz: [B]NASTAVENÍ SLUŽEB[/B][CR]Nastavení ovládání Kodi přes UPnP a HTTP · Nastavení sdílení souborů[CR]Povolení Zeroconf · Nastavenie AirPlay

[ctx: #31411]
en: Will override the General Theme color.
cs_cz: Přepíše barvu hlavního tématu.

[ctx: #31412]
en: Select section
cs_cz: Vybrat sekci

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
cs_cz: Dostupné místní titulky

[ctx: #31414]
en: Set the Main Theme color used throughout the skin.
cs_cz: Nastavení barvy Hlavního motivu použité napříč vzhledem.

[ctx: #31415]
en: Set the Highlight color used throughout the skin.
cs_cz: Nastavení barvy zvýraznění použité napříč vzhledem.

[ctx: #31416]
en: Set to add color to the UnWatched Episode count.
cs_cz: Nastavení barvy počítadla nezhlédnutých epizod.

[ctx: #31417]
en: Set the Main Menu Theme color.
cs_cz: Nastavit barvu motivu hlavní nabídky.

[ctx: #31418]
en: Choose the color for the TopBar in views and other sections not on the Home screen.
cs_cz: Nastavení barvy horní lišty v přehledech a jiných sekcích mimo domovské obrazovky.

[ctx: #31419]
en: Enable this to change the default transparent color to a more solid FULL COLOR image.
cs_cz: Povolením změníte výchozí průhlednou barvu na více pevný plnobarevný obrázek.

[ctx: #31420]
en: Choose the color of the Progress bar displayed during fullscreen video playback.
cs_cz: Nastavení barvy indikátoru průběhu zobrazeného při přehrávání videa přes celou obrazovku.

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
cs_cz: Vyberte svůj uživatelský profil Kodi[CR]pro přihlášení a pokračování

[ctx: #31422]
en: Customize the Widget Highlight color on the home screen.
cs_cz: Nastavení barvy zvýraznění widgetu na domovské obrazovce.

[ctx: #31423]
en: Will override the General Highlight color.
cs_cz: Přepíše hlavní barvu zvýraznění.

[ctx: #31424]
en: This will change the color of the Widget background when selecting one of the Colored options in the Global setting in the Widgets section or individually in the Menu Customizer if you did not enable Global backgrounds.
cs_cz: Nastavení barvy pozadí widgetu, když není nastavené globální pozadí widgetů a je zvolena některá z barevných možností v globálních nastaveních vzhledu v sekci Widgetů nebo individuálně v nastaveních položky Hlavní nabídky.

[ctx: #31425]
en: Use this to customize the color on the Home window for the item selected.
cs_cz: Nastavení barvy pro zvolenou položku v Hlavní obrazovce.

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
cs_cz: Sem zadejte text…

[ctx: #31427]
en: Skin Shortcuts is responsible for handeling all aspects of the main menu.
cs_cz: Vzhled Zkratky je zodpovědný za obsluhu všech aspektů hlavní nabídky.

[ctx: #31428]
en: The Grab Fanart script provides the random fanart slideshows for the main menu.
cs_cz: Skript Grab Fanart poskytuje náhodnou přehlídku fanartů pro hlavní nabídku.

[ctx: #31429]
en: Library Data Provider is a service that runs in the background to provide library data for widgets and live backgrounds as well as playlist statistics for infolines.
cs_cz: Library Data Provider je služba běžící na pozadí poskytující widgetům a živým pozadím z mediálních knihoven potřebné údaje, stejně tak statistiky pro seznamy stop.

[ctx: #31430]
en: Resource image addon for displaying the default white studio icons throughout the skin.
cs_cz: Doplněk s kolekcí obrázků pro zobrazování předvolených bílých ikon filmových studií v celém vzhledu.

[ctx: #31431]
en: Resource image addon for displaying the default white recording label icons throughout the skin.
cs_cz: Doplněk s kolekcí obrázků pro zobrazování předvolených bílých ikon nahrávacích studií v celém vzhledu.

[ctx: #31432]
en: Embuary Info displays extended cast, crew, and video info metadata.
cs_cz: Embuary Info zobrazuje rozšířené informace o obsazení, štábu a filmech.

[ctx: #31433]
en: Skin Info Service is used to display movie set information throughout the skin.
cs_cz: Vzhled Info Service je využívaný na zobrazování informací z filmové kolekce.

[ctx: #31434]
en: Alt fanart
cs_cz: Alternativní fanart

[ctx: #31435]
en: Alt icon
cs_cz: Alternativní ikona

[ctx: #31436]
en: Center date and time when infoline is empty
cs_cz: Pokud je informační řádek prázdný, vystředit datum a čas

[ctx: #31437]
en: Use paused label
cs_cz: Používat nápisy při pozastavení

[ctx: #31438]
en: Click to install Artist Slideshow
cs_cz: Kliknutím nainstalujete Prezentaci umělce

[ctx: #31439]
en: There are no default backgrounds in this skin, would you like to choose one now?[CR]You can still select one in Skin settings > General if you choose No.
cs_cz: V tomto vzhledu nejsou žádná výchozí pozadí, chcete si nyní nějaké vybrat?[CR]Pokud zvolíte Ne, stále je můžete nastavit v Nastavení vzhledu > Obecné.

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
cs_cz: Nedávno přehrávané kanály

[ctx: #31441]
en: [B]CONFIGURE GAME SETTINGS[/B][CR]Change gameplay options[CR]Keyboard settings  •  Configure rewind settings
cs_cz: [B]KONFIGURACE HER[/B][CR]Změna herních nastavení[CR]Nastavení klávesnice · Nastavení přetáčení

[ctx: #31442]
en: Background dimmer
cs_cz: Tlumení pozadí

[ctx: #31443]
en: Thumb
cs_cz: Náhled

[ctx: #31444]
en: Disable widget fanart
cs_cz: Zakázat widget fanart

[ctx: #31445]
en: Main menu
cs_cz: Hlavní nabídka

[ctx: #31446]
en: Hide Main Menu elements when pressing back
cs_cz: Skrýt položky Hlavní nabídky při stlačení tlačítka zpět

[ctx: #31447]
en: Show a popup displaying answers to some FREQUENTLY ASKED QUESTIONS posted by users in the skins thread on the Kodi forums.
cs_cz: Zobrazí okno s odpověďmi na často kladené otázky uživateli na fóru se vzhledy pro Kodi.

[ctx: #31448]
en: [B]CONFIGURE ADD-ONS[/B][CR]Manage your installed Add-ons[CR]Browse for and install Add-ons  •  Check for Add-on updates
cs_cz: [B]KONFIGURACE DOPLŇKŮ[/B][CR]Správa vašich nainstalovaných doplňků[CR]Procházení a instalace doplňků · Kontrola aktualizací doplňků

[ctx: #31449]
en: Save & Exit
cs_cz: Uložit a ukončit

[ctx: #31450]
en:   •  Open Settings
cs_cz:   •  Otevřít nastavení

[ctx: #31451]
en:   •  Click to Install or Enable
cs_cz:   •  Klikněte pro instalaci nebo zapnutí

[ctx: #31452]
en: Premiered
cs_cz: Premiéra

[ctx: #31453]
en: Down for more
cs_cz: Posunutím dolů zobrazíte další informace

[ctx: #31454]
en: Up or down
cs_cz: Nahoru nebo dolů

[ctx: #31455]
en: Up to return
cs_cz: Nahoru pro návrat

[ctx: #31456]
en: Library using Global Search
cs_cz: Knihovna používající Globální vyhledávání

[ctx: #31459]
en: Radio groups
cs_cz: Skupiny rádií

[ctx: #31460]
en: Mini fullscreen info
cs_cz: Mini info celé obrazovky

[ctx: #31461]
en: This option requires a Weather fanart pack. If one is not installed, click GET MORE to choose one. After installation you can select it as your weather background. This is also used to display conditional Weather backgrounds for the Main Menu.
cs_cz: Tato volba vyžaduje balíček Weather fanart. Pokud není nainstalován, klikněte na ZÍSKAT VÍCE a vyberte nějaký. Po instalaci jej můžete vybrat jako pozadí pro počasí. Je také použitý pro zobrazení pozadí aktuálního počasí v Hlavní nabídce.

[ctx: #31462]
en: This option requires a Weather icon pack. If one is not installed, click GET MORE to choose one. After installation you can select it as your Weather icons.
cs_cz: Tato volba vyžaduje balíček Weather icon pack. Pokud není nainstalován, klikněte na ZÍSKAT VÍCE a vyberte nějaký. Po instalaci jej můžete vybrat jako vaše Ikony počasí.

[ctx: #31463]
en: When enabled pressing BACK or BACKSPACE will hide all Main Menu elements. This does not work when media is Playing or Paused.
cs_cz: Pokud je povoleno, stisknutí tlačítek ZPĚT nebo BACKSPACE skryje všechny komponenty Hlavní nabídky. Toto neplatí, když se přehrává nebo je přehrávání pozastaveno.

[ctx: #31464]
en: This will center the Date and Time when the Menu item does not have a chosen InfoLine.
cs_cz: Datum a čas budou uprostřed, jestliže položka Nabídky nebude mít nastavený žádný Infořádek.

[ctx: #31465]
en: Video & Music information
cs_cz: Informace o Videu a Hudbě

[ctx: #31466]
en: Press [B]LEFT[/B] to show Plot[CR]Press [B]RIGHT[/B] to show Cast.[CR]Use [B]UP[/B] or [B]DOWN[/B] to scroll.
cs_cz: Stiskněte [B]VLEVO[/B] pro zobrazení zápletky.[CR]Stiskněte [B]VPRAVO[/B] pro zobrazení obsazení.[CR]Použijte [B]NAHORU[/B] nebo [B]DOLŮ[/B] pro posunutí.

[ctx: #31467]
en: This will disable the TopBar completely and ignore all on/off view settings.
cs_cz: Úplně zakáže Horní lištu a nastavení jejich jednotlivých komponent budou ignorovaná.

[ctx: #31468]
en: Restore
cs_cz: Obnovit

[ctx: #31469]
en: Disable the TopBar
cs_cz: Zakázat Horní lištu

[ctx: #31470]
en: Set Weather background
cs_cz: Nastavit pozadí Počasí

[ctx: #31471]
en: Set Weather icons
cs_cz: Nastavit ikony Počasí

[ctx: #31472]
en: Library using Kodi
cs_cz: V knihovně pomocí Kodi

[ctx: #31473]
en: Helper script to edit basic metadata information of library items with support to automatically update the .nfo file of movies, TV shows, episodes and music videos.
cs_cz: Pomocný skript pro úpravu základních informací o metadatech položek knihovny s podporou automatické aktualizace .nfo souboru filmů, seriálů, epizod a hudebních videí.

[ctx: #31474]
en: CU LRC Lyrics is used to download, sync, and display lyrics during fullscreen music playback.
cs_cz: CU LRC Lyrics umožňuje stahovat, synchronizovat a zobrazovat texty písní při přehrávaní hudby v režimu celé obrazovky.

[ctx: #31475]
en: critics
cs_cz: kritici

[ctx: #31476]
en: TV - Show Next Aired provides information of previous and next to air episodes in your library. It also provides a TV Guide for the next week or two.
cs_cz: TV - Show Next Aired poskytuje informace o odvysílaných aj následujících epizodách ve vaší knihovně. Také poskytuje TV programového průvodce na následující týden nebo dva.

[ctx: #31477]
en: Trakt is used to synchronize your collection and personal ratings to your Trakt.tv account.
cs_cz: Trakt je používaný na synchronizaci vašich kolekcí a osobních hodnocení s vaším účtem v službě Trakt.tv.

[ctx: #31478]
en: Artist Slideshow is used to display artist fanart for both the home screen and during fullscreen music playback.
cs_cz: Artist Slideshow je používaný na zobrazení fanartů interpretů jak na domácí obrazovce, tak i při přehrávaní hudby v režimu celé obrazovky.

[ctx: #31479]
en: PreshowExperience can create sequences of trivia slides, show video bumpers, play trailers and more to bring the experience of a movie theater to your living room.
cs_cz: PreshowExperience umožňuje vytvořit sekvence jednoduchých obrázků, zobrazit video znělky, přehrát upoutávky a mnohem víc, aby přinesl atmosféru z filmového kina přímo do vašeho obýváku.

[ctx: #31480]
en: Backup and restore your Kodi database and configuration files in the event of a crash or file corruption.
cs_cz: Zálohování a obnovení Kodi databáze a konfiguračních souborů v případě chyby nebo poškození souborů.

[ctx: #31484]
en: Play regular
cs_cz: Přehrát normálně

[ctx: #31485]
en: Eject disc
cs_cz: Vysunout disk

[ctx: #31486]
en: Use Video Lyrics mod
cs_cz: Použít Video režim zobrazování textů písní

[ctx: #31487]
en: More video info details
cs_cz: Více detailů v informacích o videu

[ctx: #31488]
en: Plays
cs_cz: Přehrání

[ctx: #31489]
en: Hide episode thumb when hiding plot for unwatched items
cs_cz: Skrýt náhled epizody při skrývání zápletky pro neshlédnuté položky

[ctx: #31490]
en: [B]CONFIGURE CoreELEC SETTINGS[/B][CR]Setup system option · Manage network[CR]Configure services · About CoreELEC
cs_cz: [B]KONFIGURACE CoreELEC[/B][CR]Základní systémová nastavení · Správa sítě[CR]Konfigurace služeb · O systému CoreELEC

[ctx: #31491]
en: Muted
cs_cz: Ztlumeno

[ctx: #31492]
en: The metadata and artwork module provides both metadata and artwork from sites like TMDB, musicbrainz and fanart.tv. It has settings used for the Skin Helper scripts.
cs_cz: Metadata a artwork modul poskytuje obojí metadata i grafiku z míst jako jsou TMDB, musicbrainz a fanart.tv. Má nastavení použitá pro Skin Helper scripty.

[ctx: #31493]
en: Preset themes
cs_cz: Přednastavená témata

[ctx: #31494]
en: Hide path & filename details
cs_cz: Skrýt informace o cestě a názvu souboru

[ctx: #31495]
en: Do you want to reset ALL skin colors to their defaults?[CR]This action cannot be undone.
cs_cz: Chcete vrátit VŠECHNY barvy vzhledu na jejich výchozí hodnoty?[CR]Tato akce se nedá vrátit zpět.

[ctx: #31496]
en: Reset skin colors to default
cs_cz: Obnovit barvy vzhledu do výchozího nastavení

[ctx: #31497]
en: Move the system bar to the top of the home window. Only works when the RSS feed is NOT set to the high position when enabled in System > Interface > Skin.
cs_cz: Přesun systémové lišty do horní časti domovské obrazovky. Funguje jen pokud není kanál RSS umístěný na horní část obrazovky a povolený v nabídce Systém > Rozhraní > Vzhled.

[ctx: #31498]
en: Move System Bar to top of screen
cs_cz: Přesunout Systémovou lištu na horní část obrazovky

[ctx: #31499]
en: Smaller list
cs_cz: Menší seznam

[ctx: #31500]
en: This will set the music discart fallback to display a vinyl record instead of a blank CD.
cs_cz: V případě nenalezení grafiky pro hudební CD se použije obrázek vinylové desky místo prázdného CD.

[ctx: #31501]
en: Channel group
cs_cz: Skupina kanálů

[ctx: #31502]
en: Live TV
cs_cz: Televize

[ctx: #31503]
en: Add Group
cs_cz: Přidat skupinu

[ctx: #31504]
en: Rename Group
cs_cz: Přejmenovat skupinu

[ctx: #31505]
en: Delete Group
cs_cz: Smazat skupinu

[ctx: #31506]
en: Available Groups
cs_cz: Dostupné skupiny

[ctx: #31507]
en: Show clearart in tv information
cs_cz: Zobrazit clearart v TV informacích

[ctx: #31508]
en: Move OSD buttons to top
cs_cz: Přesunout tlačítka OSD nahoru

[ctx: #31509]
en: Tiny posters
cs_cz: Malinké plakáty

[ctx: #31511]
en: Channel Options
cs_cz: Nastavení kanálů

[ctx: #31512]
en: Enable fullscreen information for recordings
cs_cz: Povolit pro nahrávky informace na celé obrazovce

[ctx: #31513]
en: Enable fullscreen information for add-ons
cs_cz: Povolit pro doplňky informace na celé obrazovce

[ctx: #31514]
en: Resource image addon for displaying the coloured studio icons throughout the skin.
cs_cz: Doplněk s kolekcí obrázků pro zobrazování barevných ikon filmových studií v celém vzhledu.

[ctx: #31515]
en: Enable language flags for subtitles, audio language or both to the mediaflags. Note that some views will not display them
cs_cz: Povolit vlaječky jazyků pro titulky, zvukové stopy nebo obojí u příznaku médií. Upozornění, v některých zobrazeních se nezobrazují

[ctx: #31516]
en: Disable this to show a simplified display of lyrics instead of the default "Karaoke" style
cs_cz: Zakažte tuto volbu, pro jednoduché zobrazování textů písní a ne ve výchozím stylu "Karaoke"

[ctx: #31517]
en: Music (Artists)
cs_cz: Hudba (Interpreti)

[ctx: #31518]
en: Music (Albums)
cs_cz: Hudba (Alba)

[ctx: #31519]
en: Party mode (Music videos)
cs_cz: Párty režim (Videoklipy)

[ctx: #31520]
en: Movies in set
cs_cz: Filmy v kolekci

[ctx: #31521]
en: More featuring
cs_cz: Více s

[ctx: #31522]
en: Glow Bars for Menu Bar
cs_cz: Záře okolo pásu hlavní nabídky

[ctx: #31523]
en: QuickNav
cs_cz: Rychlá navigace

[ctx: #31524]
en: Glow Bars for System bars
cs_cz: Záře okolo pásu podnabídky

[ctx: #31525]
en: Do you want to reset ALL skin colors and apply the selected theme?
cs_cz: Chcete resetovat VŠECHNY barvy vzhledu a použít je dle vybraného tématu?

[ctx: #31526]
en: Building Menu
cs_cz: Vytvářím Nabídku

[ctx: #31527]
en: Please wait
cs_cz: Prosím čekejte

[ctx: #31529]
en: Properties
cs_cz: Vlastnosti

[ctx: #31530]
en: Common
cs_cz: Základní

[ctx: #31531]
en: Commands
cs_cz: Příkazy

[ctx: #31532]
en: Recently added TV Shows
cs_cz: Poslední přidané Seriály

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
cs_cz: Neshlédnuté filmy

[ctx: #31534]
en: Best picture winners
cs_cz: Vítězi kategorie "nejlepší film"

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
cs_cz: Nezhlédnuté seriály

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
cs_cz: Nedávné nahrávky

[ctx: #31537]
en: System & Weather
cs_cz: Systém a Počasí

[ctx: #31538]
en: Mixed Media
cs_cz: Smíšená média

[ctx: #31539]
en: Random TV Shows
cs_cz: Náhodné Seriály

[ctx: #31540]
en: Unwatched episodes
cs_cz: Neshlédnuté epizody

[ctx: #31541]
en: Prefer movie set summary
cs_cz: Upřednostnit souhrnné info o kolekci

[ctx: #31542]
en: Clear
cs_cz: Čisté

[ctx: #31543]
en: Hide channel name
cs_cz: Skrýt název kanálu

[ctx: #31544]
en: Years old
cs_cz: roků

[ctx: #31545]
en: Crew
cs_cz: Tým

[ctx: #31546]
en: Known for
cs_cz: Známá(ý) pro

[ctx: #31547]
en: Image gallery
cs_cz: Galerie obrázků

[ctx: #31548]
en: Kodi random movie fanart
cs_cz: Kodi náhodný filmový fanart

[ctx: #31549]
en: Kodi random TV show fanart
cs_cz: Kodi náhodný seriálový fanart

[ctx: #31550]
en: Kodi random music fanart
cs_cz: Kodi náhodný hudební fanart

[ctx: #31551]
en: Embuary Helper provides the Alphabet Jump Letter Bar, scraped ratings from Rotten Tomatoes and MetaCritic in fullscreen info. It also adds Similar and more from director when you Enable Extended Info integration in the settings for Video & Music information.
cs_cz: Embuary Helper poskytuje v celoobrazovkovém informačním okně abecední navigační lištu, hodnocení z portálů Rotten Tomatoes a Metacritic. Přídá také Podobné a Od stejného režiséra když povolíte Rozšířená Info integrace v nastavení pro Video a Hudební informace.

[ctx: #31552]
en: Set the displayed name of the menu item.
cs_cz: Nastavení zobrazovaného názvu položky nabídky.

[ctx: #31553]
en: Toggle to enable or disable. You can use disable instead of delete to hide the menu item.
cs_cz: Přepni pro povolení nebo zakázání. Můžete použít deaktivování místo smazání pro skrytí položky nabídky.

[ctx: #31554]
en: Choose the menu item icon when the Aeon Nox main menu layout is set to Icons.
cs_cz: Vyberte ikony menu jestliže je hlavní nabídka nastavena jako typ rozložení Ikony.

[ctx: #31555]
en: Use this to set the default action without changing the label. Choose 'Custom item' for any of Kodi's built-in functions. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)
cs_cz: Použijte pokud chcete nastavit výchozí akci beze změny názvu položky. Zvolte 'Vlastní položka' pro spuštění jakékoliv vestavěné funkce Kodi. (http://kodi.wiki/?title=List_of_Built_In_Functions)

[ctx: #31556]
en: Choose the submenu items displayed below your menu for Horizontal or in the left slide out submenu for the Vertical menu.
cs_cz: Volba položek podnabídek zobrazených pod hlavní nabídkou, resp. vlevo, když je vzhled hlavní nabídky nastaven na Vertikální nabídka.

[ctx: #31557]
en: Select the information to display on the left side of the main menu system bar.
cs_cz: Volba informací, které se zobrazí v levé časti informačního řádku hlavní nabídky.

[ctx: #31558]
en: Choose what Widget 1 will display. Widget 1 is always directly above the Horizontal menu or in the center for the Vertical layout.
cs_cz: Vyberte, co zobrazí Widget 1. Widget 1 je vždy přímo nad hlavní horizontální nabídkou nebo uprostřed, pokud je nabídka vertikální.

[ctx: #31559]
en: Choose what Widget 2 will display. Widget 2 swaps location depending on the Aeon Nox main menu horizontal position. If it is low then it will be at the top of the screen and centered will be below the Horizontal menu. Vertical menu location is always near the bottom of the Home window.
cs_cz: Vyberte, co zobrazí Widget 2. Widget 2 mění svoji polohu v závislosti od umístění horizontální hlavní nabídky. Když je dole, pak bude nad nabídkou, když je uprostřed, pak bude pod nabídkou. Pokud je hlavní nabídka vertikální, widget je na spodku hlavního okna.

[ctx: #31560]
en: This will enable a separate Widget displaying what is currently recording and/or the next scheduled timer. If Widget 2 is enabled on the same menu item then it will be hidden until focused.
cs_cz: Povolí zobrazení dalšího widgetu zobrazujícího průběh nahrávání a/nebo další naplánovaný časovač. Když je pro stejnou položku povolený i Widget 2, bude při jeho zvolení tento další widget schovaný.

[ctx: #31561]
en: Local path to music genre icon folder
cs_cz: Místní cesta k adresáři ikon hudebních žánrů

[ctx: #31562]
en: Resource pack for music genre icon
cs_cz: Zdrojový balík pro ikony hudebních žánrů

[ctx: #31563]
en: Set music genre icons
cs_cz: Nastavení ikon hudebních žánrů

[ctx: #31564]
en: Library nodes
cs_cz: Uzly knihovny

[ctx: #31565]
en: Create a new backup
cs_cz: Vytvořit novou zálohu

[ctx: #31566]
en: Restore from previous backup
cs_cz: Obnovit z předchozí zálohy

[ctx: #31567]
en: Browse for backup
cs_cz: Procházet zálohy

[ctx: #31568]
en: Change settings
cs_cz: Změnit nastavení

[ctx: #31569]
en: Backup & Restore
cs_cz: Záloha a obnovení

[ctx: #31570]
en: Hide Channels
cs_cz: Skrýt kanály

[ctx: #31571]
en: Show plots in set
cs_cz: Zobrazit děje v kolekci

[ctx: #31572]
en: Choose the preferred way to display movie set plot. All plots of movies in the set or the summary if available.
cs_cz: Vyberte metodu zobrazování děje filmových sérií. Všechny děje filmů v kolekci nebo souhrnně pokud je k dispozici.

[ctx: #31573]
en: Seasons falling
cs_cz: Sezónní padání

[ctx: #31574]
en: Preferred plot for movie sets
cs_cz: Preferován děj pro filmovou kolekci

[ctx: #31575]
en: Kodi random music video fanart
cs_cz: Náhodný Kodi hudební klip fanart

[ctx: #31576]
en: Reboot to Android
cs_cz: Restartovat do Androida

[ctx: #31577]
en: Auto hide OSD
cs_cz: Automatické skrývání OSD

[ctx: #31578]
en: Random music videos
cs_cz: Náhodné hudební klipy

[ctx: #31579]
en: Random music videos (artists)
cs_cz: Náhodné hudební klipy (interpreti)

[ctx: #31580]
en: Recent music videos
cs_cz: Nedávné video klipy

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
cs_cz: Nezhlédnuté hudební klipy

[ctx: #31582]
en: Most played music videos
cs_cz: Nejvíce hrané video klipy

[ctx: #31583]
en: Recently added artists
cs_cz: Nedávno přidaní interpreti

[ctx: #31584]
en: Random artists
cs_cz: Náhodní interpreti

[ctx: #31585]
en: Most played songs
cs_cz: Nejvíce hrané skladby

[ctx: #31586]
en: Prefer clean pause screen
cs_cz: Preferovat prázdnou obrazovku pozastavení

[ctx: #31587]
en: Disable multi-search in library
cs_cz: Zakázat vícečetné vyhledávání v knihovně

[ctx: #31588]
en: Hide System Bars
cs_cz: Skrývat systémové lišty

[ctx: #31589]
en: Enable to hide the multi-search option in the library views and directly search using the built-in Kodi search
cs_cz: Povolit skrývání možnosti multi-vyhledávání v zobrazeních knihovny a přímo vyhledávat pomocí vestavěného Kodi vyhledávání

[ctx: #31590]
en: Hide the system bar containing the time, date, library statistcs, etc. Will also hide the RSS feed if enabled in Kodi settings
cs_cz: Skrýt systémovou lištu obsahující čas, datum, statistiky knihovny apod. Skryje také RSS kanál pokud je povolen v nastavení Kodi

[ctx: #31591]
en: Choose a music genre path for custom icons or choose a resource pack
cs_cz: Vybrat cestu k hudebnímu žánru pro vlastní ikony nebo použít zdrojový balíček

[ctx: #31592]
en: Favourites dialog
cs_cz: Dialog oblíbených

[ctx: #31593]
en: [B]CONFIGURE SKIN SETTINGS[/B][CR]Customize the main menu · Choose skin colors[CR]Set up widgets · Enable optional features
cs_cz: [B]NASTAVENÍ VZHLEDU[/B][CR]Upravit hlavní nabídku · Zvolte barvu vzhledu[CR]Nastavení widgetů · Povolit volitelné možnosti

[ctx: #31594]
en: [B]OPEN FILE MANAGER[/B][CR]Access files from within Kodi[CR]Add source · Perform file operations
cs_cz: [B]OTEVŘÍT SPRÁVCE SOUBORŮ[/B][CR]Zpřístupnit soubory z uvnitř Kodi[CR]Přidat zdroj · Provést operaci se soubory

[ctx: #31595]
en: [B]OPEN THE EVENT LOG[/B][CR]Library update reports · Failed scrapes · Missing files[CR]PVR events · Add-on events
cs_cz: [B]OTEVŘÍT ZÁZNAM UDÁLOSTÍ[/B][CR]Záznamy aktualizace knihovny · Selhání stahovače · Chybějící soubory[CR]PVR události · Události doplňků

[ctx: #31596]
en: Hide budget & revenue details
cs_cz: Skrýt podrobnosti rozpočtu a příjmech

[ctx: #31597]
en: audience
cs_cz: publikum

[ctx: #31598]
en: Panel border
cs_cz: Ohraničení panelu

[ctx: #31599]
en: Age
cs_cz: Věk

[ctx: #31600]
en: Place of birth
cs_cz: Místo narození

[ctx: #31601]
en: Show discart in movie information
cs_cz: Zobrazit grafiku disku v informacích o filmu

[ctx: #31602]
en: Show plot and cast when pressing info during video playback
cs_cz: Zobrazit zápletku a obsazení při stisknutí INFO během přehrávání

[ctx: #31603]
en: Aeon Nox main menu navigation style
cs_cz: Navigační styl hlavní nabídky Aeon Nox

[ctx: #31604]
en: Information
cs_cz: Informace

[ctx: #31605]
en: Alternate layout
cs_cz: Alternativní rozvržení

[ctx: #31607]
en: HD/SD/3D indicators
cs_cz: Indikátory HD/SD/3D

[ctx: #31608]
en: Cases
cs_cz: Obaly

[ctx: #31609]
en: Discart
cs_cz: Grafika disku

[ctx: #31610]
en: Small Shift
cs_cz: Malý posun

[ctx: #31611]
en: Oscar statue
cs_cz: Soška oskara

[ctx: #31612]
en: Replace Choose art button
cs_cz: Nahradit tlačítko zvolit umění

[ctx: #31613]
en: Choose where the Trailer button should be placed
cs_cz: Zvolte umístění tlačítka Upoutávka

[ctx: #31614]
en: Also known as
cs_cz: Také známý jako

[ctx: #31615]
en: Set default viewtypes
cs_cz: Nastavení výchozí stylu zobrazení

[ctx: #31616]
en: Movie Version
cs_cz: Verze filmu

[ctx: #31617]
en: Manual input
cs_cz: Ruční zadání

[ctx: #31618]
en: Local path to movie genre icon folder
cs_cz: Místní cesta k adresáři ikon filmových žánrů

[ctx: #31619]
en: Resource pack for movie genre icon
cs_cz: Zdrojový balík pro ikony filmových žánrů

[ctx: #31620]
en: Floor
cs_cz: Podlaha

[ctx: #31621]
en: Live TV & Weather
cs_cz: Televizní vysílání a Počasí

[ctx: #31622]
en: Set movie genre icons
cs_cz: Nastavení ikon filmových žánrů

[ctx: #31623]
en: Hide audio & subtitle details
cs_cz: Skrýt detaily zvukových stop a titulků

[ctx: #31624]
en: Setup the shutdown menu
cs_cz: Nastavení nabídky vypnutí

[ctx: #31625]
en: Focused OSD Buttons
cs_cz: Vybrané tlačítko na obrazovce

[ctx: #31626]
en: Unfocused OSD Buttons
cs_cz: Nevybrané tlačítko na obrazovce

[ctx: #31627]
en: Use this to customize the color for the item selected.
cs_cz: Použijte pro nastavení barvy vybrané položky.

[ctx: #31680]
en: Select a shortcut for this item.
cs_cz: Vyberte zkratku pro tuto položku.

[ctx: #31681]
en: Customize the label. Can also accept some label formatting.
cs_cz: Úprava názvu. Povoleny jsou také některé formátovací znaky.

[ctx: #31682]
en: Change the selected shorcuts command. Can also be used to enter a custom command.
cs_cz: Změna příkazu zvoleného odkazu. Můžete také zadat uživatelský příkaz.

[ctx: #31683]
en: Edit and arrange submenu items
cs_cz: Upravit a uspořádat položky podnabídky

[ctx: #31684]
en: Select the item image used for the Icons menu layout.
cs_cz: Volba obrázku položky nabídky pro zobrazení nabídky v režimu Ikony.

[ctx: #31685]
en: Choose a widget to display for this home menu item.
cs_cz: Zvolte widget, který se zobrazí pro tuto položku hlavní nabídky.

[ctx: #31700]
en: Widget options
cs_cz: Nastavení widgetu

[ctx: #31701]
en: Widget style
cs_cz: Styl widgetu

[ctx: #31702]
en: Widget background
cs_cz: Pozadí widgetu

[ctx: #31703]
en: Panel label style
cs_cz: Styl názvu panelu

[ctx: #31704]
en: List label style
cs_cz: Styl popisku seznamu

[ctx: #31705]
en: Panel widget info
cs_cz: Informace k panelu widgetu

[ctx: #31706]
en: Art
cs_cz: Umění

[ctx: #31707]
en: Case
cs_cz: Obal

[ctx: #31708]
en: Sort by
cs_cz: Seřadit podle

[ctx: #31709]
en: Sort order
cs_cz: Pořadí řazení

[ctx: #31710]
en: Configure custom list
cs_cz: Nastavit vlastní seznam

[ctx: #31711]
en: List extended
cs_cz: Seznam rozšířený

[ctx: #31713]
en: Panel extended
cs_cz: Panel rozšířený

[ctx: #31714]
en: Compact panel
cs_cz: Kompaktní panel

[ctx: #31715]
en: Compact panel extended
cs_cz: Zhuštěný panel rozšířený

[ctx: #31716]
en: Mixed extended
cs_cz: Smíšené rozšířené

[ctx: #31717]
en: Configure custom list
cs_cz: Nastavit vlastní seznam

[ctx: #31718]
en: Square poster
cs_cz: Čtvercový plakát

[ctx: #31720]
en: Character art
cs_cz: Grafika postavy

[ctx: #31721]
en: Glass
cs_cz: Sklo

[ctx: #31722]
en: Clear case
cs_cz: Čistý obal

[ctx: #31723]
en: Flat
cs_cz: Ploché

[ctx: #31724]
en: Clear white
cs_cz: Čistě bílá

[ctx: #31725]
en: Colored default
cs_cz: Barevné výchozí

[ctx: #31726]
en: Colored flat
cs_cz: Barevné ploché

[ctx: #31727]
en: Colored clear
cs_cz: Barevné průhledné

[ctx: #31728]
en: Colored clear white
cs_cz: Barevné průhledné světlé

[ctx: #31729]
en: Show on panel
cs_cz: Zobrazovat na panelu

[ctx: #31730]
en: Show on focused item
cs_cz: Zobrazit na zaměřené položce

[ctx: #31731]
en: Show next to to title
cs_cz: Zobrazovat vedle názvu

[ctx: #31732]
en: In progress movies
cs_cz: Nedokoukané filmy

[ctx: #31733]
en: In progress episodes
cs_cz: Nedokoukané epizody

[ctx: #31734]
en: Random genre
cs_cz: Náhodný žánr

[ctx: #31735]
en: Enable advanced widgets
cs_cz: Povolit pokročilé widgety

[ctx: #31736]
en: Opacity
cs_cz: Neprůhlednost

[ctx: #31737]
en: Global widget backgrounds
cs_cz: Globální pozadí widgetů

[ctx: #31738]
en: Auto scroll list widgets
cs_cz: Automatické posouvání seznamových widgetů

[ctx: #31739]
en: List widget info
cs_cz: Info seznamového widgetu

[ctx: #31740]
en: Case on widget info
cs_cz: Obal pro info widgetu

[ctx: #31741]
en: Case on widget info dialog
cs_cz: Obal pro info dialog widgetu

[ctx: #31742]
en: Cast on widget info dialog
cs_cz: Obsazení na info dialog widgetu

[ctx: #31743]
en: Match info dialog background to widget background
cs_cz: Stejné pozadí info dialogu a widgetu

[ctx: #31744]
en: Global panel widget info
cs_cz: Globální panel widget info

[ctx: #31745]
en: Hide widget when not focused
cs_cz: Skrýt widget pokud není vybrán

[ctx: #31746]
en: Match widget panel
cs_cz: Stejný jako widget panel

[ctx: #31747]
en: Blu-Ray Case
cs_cz: Obal na Blu-Ray

[ctx: #31748]
en: This setting enables more widget customization. Disable to use Aeon Nox default widgets.
cs_cz: Toto nastavení zapne více přizpůsobení widgetu. Vypnutí pro použití výchozích widgetů Aeon Nox.

[ctx: #31749]
en: Change the transparency of the artwork and background.
cs_cz: Změna průhlednosti grafiky a pozadí.

[ctx: #31750]
en: Enable to use the same background throughout the home screen. Disable to set each background individually in the home menu customizer.
cs_cz: Zapnout pro použití stejného pozadí na celé domácí obrazovce. Vypnout pro nastavení individuálních pozadí v úpravě domovské obrazovky.

[ctx: #31751]
en: Choose the background style.
cs_cz: Zvolit styl pozadí.

[ctx: #31752]
en: The list style widgets will automatically scroll if enabled.
cs_cz: Widgety typu seznam se budou automaticky posouvat, pokud je zapnuto.

[ctx: #31753]
en: Choose how information is displayed next to the list style widget.
cs_cz: Vyberte jak budou zobrazeny informace vedle widgetu typu seznam.

[ctx: #31754]
en: Choose a case for the widget information poster. Match will use the same case as the widget.
cs_cz: Zvolte obal pro plakát informačního widgetu. Shoda použije stejný obal jako widget.

[ctx: #31755]
en: Choose a case for the information dialog poster. Match will use the same case as the widget.
cs_cz: Zvolte obal pro plakát informačního dialogu. Shoda použije stejný obal jako widget.

[ctx: #31756]
en: Show movie and tv show cast details within the information dialog.
cs_cz: Zobrazit filmové a seriálové detaily obsazení v rámci informačního dialogu.

[ctx: #31757]
en: Enable to use the widget background in the information dialog.
cs_cz: Povolit pro použití pozadí widgetu v informačním dialogu.

[ctx: #31758]
en: Enable to show widget information for all panel widgets. Disable to individually select in the home menu customizer.
cs_cz: Povolit pro zobrazení informací widgetu pro všechny widgety v panelu. Zakázat pro individuální nastavení v úpravě domácí obrazovky.

[ctx: #31759]
en: If enabled widgets will not be visible throughout the home screen until they are focused.
cs_cz: Pokud je zapnuto, widgety nebudou vidět skrz domácí obrazovku dokud nebudou vybrány.

[ctx: #31760]
en: Configure custom Widget 1
cs_cz: Nastavení vlastního Widgetu 1

[ctx: #31761]
en: Configure custom Widget 2
cs_cz: Nastavení vlastního Widgetu 2

[ctx: #31800]
en: Video addons
cs_cz: Doplňky pro video

[ctx: #31801]
en: Audio addons
cs_cz: Doplňky pro zvuk

[ctx: #31802]
en: Video addons / Audio addons
cs_cz: Doplňky pro video/zvuk

[ctx: #31803]
en: Program addons
cs_cz: Programové doplňky

[ctx: #31804]
en: Picture addons
cs_cz: Doplňky pro obrázky

[ctx: #31850]
en: Budget
cs_cz: Rozpočet

[ctx: #31851]
en: Revenue
cs_cz: Odměna

[ctx: #31852]
en: Displays a larger ratings classification image with standard descriptions.[CR]Works with U.S. MPAA ratings only.
cs_cz: Zobrazit větší obrázky přístupnosti se standardním popisem.[CR]Funguje pouze s hodnocením od U.S. MPAA.

[ctx: #31853]
en: Choose where to display the PreshowExperience button. The Default is to hide the Trailer button. Other options are replace the Play button or place it in the + (Extras) section.
cs_cz: Zvolte, kde bude zobrazeno tlačítko PreshowExperience. Výchozí je skrýt tlačítko Ukázka. Další možnosti jsou nahradit tlačítko Přehrát nebo ho umístit do sekce Další.

[ctx: #31854]
en: Use this setting to override the location of the Trailers button when using the Default setting for the PreshowExperience button.
cs_cz: Použijte toto nastavení pro přepsání umístění tlačítka Ukázky, když je použito výchozí nastavení tlačítka PreshowExperience.

[ctx: #31855]
en: Enable this setting to replace the Default info with online info provided by the ExtendedInfo script. You can use the Aeon Nox SiLVO version or the Defaults provided by the script if you enable the option in the settings for ExtendedInfo.
cs_cz: Povolit toto nastavení pro nahrazení Výchozích informací online informacemi ze skriptu ExtendedInfo. Můžete použít Aeon Nox SILVO verzi nebo Výchozí nabídnuté skriptem, pokud povolíte možnost v nastavení pro ExtendedInfo.

[ctx: #31856]
en: Use this to select the multi-fanart cycle speed skin wide.
cs_cz: Nastavení rychlosti cyklu střídání fanartů pro zobrazení, která mají nastavené více fanartů.

[ctx: #31900]
en: My rating
cs_cz: Moje hodnocení

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
cs_cz: Předpověď na 36 hodin

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
cs_cz: Hodinová předpověď

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
cs_cz: Předpověď na víkend

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
cs_cz: Předpověď na 10 dní

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
cs_cz: Pravděpodobnost srážek

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
cs_cz: Získávám informace předpovědi...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
cs_cz: Mapa a upozornění

[ctx: #31911]
en: Setup the Aeon Nox main menu
cs_cz: Nastavení hlavního menu Aeon Nox

[ctx: #31912]
en: Customize the main menu with widgets, backgrounds, and statistics. Add your own custom main menu items.
cs_cz: Úprava hlavního menu s widgety, pozadími a statistikami. Přidejte si své vlastní položky do hlavní nabídky.

[ctx: #31913]
en: Aeon Nox main menu horizontal position
cs_cz: Horizontální umístění hlavní nabídky Aeon Nox

[ctx: #31914]
en: Change the horizontal position of the main menu.
cs_cz: Změna horizontální pozice hlavní nabídky.

[ctx: #31915]
en: Navigation style for horizontal lists
cs_cz: Styl navigace v horizontálních seznamech

[ctx: #31916]
en: Change the way horizontal lists scroll in Aeon Nox. Default will scroll lists in a cycle. "Fixed" are lists with a beginning and end.
cs_cz: Změňte způsob posunu v horizontálních seznamech Aeon Nox. Výchozí je zacyklený pohyb v seznamech. "Pevné" jsou seznamy se začátkem a koncem.

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
cs_cz: Když je povoleno, text se začne automaticky posouvat. Když je zakázané, je nutný manuální posun textu. Pozor, ne každé textové okno má tlačítka na posun.

[ctx: #31918]
en: Projects the current playing video on the background behind the panels.
cs_cz: Zobrazí aktuálně přehrávané video na pozadí za panely.

[ctx: #31919]
en: Projects the visualisation on the background behind the panels when music is played.
cs_cz: Zobrazí vizualizaci na pozadí za panely při přehrávání hudby.

[ctx: #31920]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when music is playing.
cs_cz: Zobrazí widget na Domácí obrazovce s informacemi o médiu, když se přehrává hudba.

[ctx: #31921]
en: Displays a widget on the Home screen with media information when a movie or episode is playing.
cs_cz: Zobrazí widget na Domácí obrazovce s informacemi o médiu, když se přehrává film nebo epizoda.

[ctx: #31922]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the videolibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
cs_cz: Nastavení umožní použít vlastní žánrová pozadí při procházení video knihovny podle žánrů. Názvy souborů by měly odpovídat názvům žánrů. Přípona souborů musí být .jpg.

[ctx: #31924]
en: This enables custom genre backgrounds when browsing through the musiclibrary's genre node. Filenames should match the genre label. Extension must be .jpg.
cs_cz: Nastavení umožní použít vlastní žánrová pozadí při procházení hudební knihovny podle žánrů. Názvy souborů by měly odpovídat názvům žánrů. Přípona souborů musí být .jpg.

[ctx: #31925]
en: Choose what to display for the menu items background.
cs_cz: Zvolte co se zobrazí jako pozadí nabídek nabídky.

[ctx: #31926]
en: Select library paths, add-ons, playlists or favourites as your menu item.
cs_cz: Vyberte cesty knihoven, doplňky, playlisty nebo oblíbené jako vaši položku nabídky.

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
cs_cz: Obnoví všechny položky na jejich výchozí hodnoty.

[ctx: #31928]
en: Aeon Nox main menu layout
cs_cz: Vzhled hlavní nabídky Aeon Nox

[ctx: #31929]
en: This setting defines the main menu layout. Options are 5 items, 3 items, 1 items, or icons for the default horizontal menu. You can also choose a vertical menu layout.
cs_cz: Toto nastavení definuje rozložení hlavního menu. Možnosti jsou 5 položek, 3 položky, 1 položka nebo ikony pro výchozí horizontální nabídku. Můžete také zvolit vertikální rozložení nabídky.

[ctx: #31930]
en: Choose a widget to display on the Home screen to have easy access to content from the library.
cs_cz: Zvolte widget pro zobrazení na Domovské stránce pro snadný přístup k položkám z knihovny.

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
cs_cz: Nastavení zápletky filmu

[ctx: #31932]
en: Show plot outline in the library views and full plot in the video information dialog or vice versa. Falls back to full plot if no outline is available.
cs_cz: Zobrazí stručné shrnutí děje v pohledu knihovny a úplnou zápletku v informačním dialogu nebo naopak. V případě chybějícího stručného shrnutí je použita úplná zápletka.

[ctx: #31933]
en: Select an item to display on the left top of the main menu
cs_cz: Vyberte položku pro zobrazení vlevo nahoře na hlavním menu

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
cs_cz: Vyměnit si místa s jinou položkou nabídky. Otevře dialogové okno se seznamem položek nabídky, z nichž lze vybírat.

[ctx: #31937]
en: Show the RSS feed on the bottom or top of the screen, depending on main menu position. Enabling this setting makes the submenu permanently visible.
cs_cz: Zobrazí kanál RSS na spodku nebo na vrchu obrazovky, v závislosti od pozice hlavní nabídky. Povolení tohoto nastavení učiní podnabídku vždy viditelnou.

[ctx: #31938]
en: Enables extra information in the TV show library, like TV show status, next / latest episode, etc. Depends on TheMovieDb Helper add-on.
cs_cz: Povolí zobrazování extra informací v knihovně seriálů, jako např. stav, následující/poslední epizoda apod. Záleží na doplňku TheMovieDb Helper.

[ctx: #31939]
en: Hide Infopanel on scrolling
cs_cz: Skrýt Informační panel při posouvání

[ctx: #31940]
en: Hides the infopanel while scrolling through the library. Set the amount of seconds to wait for the infopanel to appear when scrolling has stopped.
cs_cz: Skrýt informační panel při procházení obsahu knihovny. Nastavte počet sekund, kdy se informační panel znovu zobrazí, když procházení zastavíte.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
cs_cz: Zapnout ochranu proti změně vzhledu zobrazení

[ctx: #31942]
en: Disables the slide out menu (media menu) in the library as well as certain buttons in the media information dialogs.
cs_cz: Zakáže vysouvací nabídku (nabídka médií) v knihovně a stejně tak některá tlačítka v dialozích s informacemi o médiích.

[ctx: #31943]
en: Watched status indicator
cs_cz: Indikátor stavu zhlédnutí

[ctx: #31944]
en: Choose which overlays to show on thumbs in icon based views. Note that the "Resume" flag takes precedent over any watched status. After activating an overlay you must also enable it in each views settings.
cs_cz: Zvolte, jaké značky se zobrazí na náhledech v seznamech založených na ikonách. Pamatujte, že značka "Pokračovat" přepíše všechny ostatní značky. Po aktivovaní této volby nezapomeňte aktivovat i zobrazení značek v příslušných seznamech.

[ctx: #31945]
en: This toggles the layout of the List view. Default is a 7 item layout with extended info, "Slim List" is a 14 item, more basic layout
cs_cz: Přepíná rozložení pohledu Seznam. Výchozí je zobrazení 7 položek s rozšířenými informacemi, "Úzký seznam" má 14 základních položek

[ctx: #31950]
en: WEATHER
cs_cz: POČASÍ

[ctx: #31951]
en: PICTURES
cs_cz: OBRÁZKY

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
cs_cz: ŽIVÉ VYSÍLÁNÍ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
cs_cz: VIDEA

[ctx: #31954]
en: MOVIES
cs_cz: FILMY

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
cs_cz: TV SERIÁLY

[ctx: #31956]
en: MUSIC
cs_cz: HUDBA

[ctx: #31957]
en: Apps
cs_cz: Aplikace

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
cs_cz: PŘEHRÁT DISK

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
cs_cz: SYSTÉM

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
cs_cz: KONCERTY

[ctx: #31961]
en: Hide ratings in list views
cs_cz: V pohledech se seznamy skrýt hodnocení

[ctx: #31962]
en: This toggles the visibility of ratings in views of type List, LowList and TriPanel, except if sorted by rating.
cs_cz: Přepíná viditelnost hodnocení v zobrazeních typu Seznam, Nízký seznam a TřiPanely s výjimkou, kdy jsou seřazeny podle hodnocení.

[ctx: #31965]
en: BoxSet mod
cs_cz: mod BoxSet

[ctx: #31970]
en: Rate on Trakt
cs_cz: Hodnotit na Trakt.tv

[ctx: #31971]
en: Hide visualization behind fanart (works best with waveform)
cs_cz: Skrýt vizualizaci za fanartem (nejlépe funguje s waveform)

[ctx: #31972]
en: Autoplay music in fullscreen
cs_cz: Hudbu automaticky přehrávat v celoobrazovkovém režimu

[ctx: #31974]
en: Select the style of cases used in all views
cs_cz: Volba stylu obalu použitém ve všech pohledech

[ctx: #31975]
en: Use colored icons and mediaflags
cs_cz: Použít barevné ikony a značky médií

[ctx: #31978]
en: Reset main menu items to their defaults
cs_cz: Obnovit položky hlavní nabídky do jejich výchozích stavů

[ctx: #31979]
en: Sliding set discart
cs_cz: Vysouvací sada grafik disků

[ctx: #31980]
en: Change the way the home menu scrolls in Aeon Nox. Default will scroll in a cycle. "Fixed" has a beginning and end.
cs_cz: Změna způsobu posunu po hlavní nabídce v Aeon Nox. Výchozí je nekonečný posun v cyklech. "Pevné" má začátek a konec.

[ctx: #31981]
en: Show Plot and Cast information when pressing info button during video playback.
cs_cz: Zobrazit Zápletku a Obsazení při stisknutí info tlačítka během přehrávání videa.

[ctx: #31982]
en: Display discart for  movies in information screen.
cs_cz: Zobrazit grafiku disku pro filmy na informační obrazovce.

[ctx: #31983]
en: Swap locations of Trailer and Cinema Experience buttons. Location is either in extras (+) or in the info dialog.
cs_cz: Prohodit pozice tlačítek Upoutávka a Cinema Experience. Umístění je buď v Dalším (+) nebo v info dialogu.

[ctx: #31984]
en: When activated the default mediaflags and icons are changed to colored versions
cs_cz: Při povolení budou výchozí značky médií a ikony nahrazeny jejich barevnými verzemi

[ctx: #31986]
en: Select case style used in all views. Default or clear cases.
cs_cz: Výběr stylu obalů použitý ve všech zobrazeních. Výchozí nebo čisté obaly.

[ctx: #31987]
en: Enable this setting to hide the "Disable views" button in the sidemenu.
cs_cz: Povolte toto nastavení pro skrytí tlačítka "Vypnout pohledy" v postranní nabídce.

[ctx: #31988]
en: Enable setting to animate backgrounds for views and the homescreen
cs_cz: Nastavení povolí animaci pozadí domovské obrazovky a pozadí ostatních zobrazení

[ctx: #31989]
en: Animate backgrounds
cs_cz: Animovat pozadí

[ctx: #31990]
en: Choose where the PreshowExperience button should be placed
cs_cz: Zvolte umístění tlačítka PreshowExperience

[ctx: #31991]
en:  Change default Widget to display a panel type style
cs_cz:  Změnit výchozí widget pro zobrazení stylu typu panel

[ctx: #31992]
en: Change panel style layout. Choose between compact or expanded layouts.
cs_cz: Změna stylu panelového rozložení. Zvolte mezi kompaktním nebo rozšířeným rozložením.

[ctx: #31993]
en: Fake discart
cs_cz: Falešná grafika disku

[ctx: #31994]
en: Vertical Menu
cs_cz: Svislá nabídka
