KODI Skins - en to ca_es translation catalogue (159 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
ca_es: Dirigida per

[ctx: #31001]
en: Written by
ca_es: Escrita per

[ctx: #31003]
en: Power Options
ca_es: Opcions d'energia

[ctx: #31004]
en: Working
ca_es: Processant

[ctx: #31005]
en: Fixed
ca_es: Fixa

[ctx: #31006]
en: View Options
ca_es: Opcions de la vista

[ctx: #31008]
en: Full screen
ca_es: Pantalla completa

[ctx: #31009]
en: Total Duration
ca_es: Duració total

[ctx: #31010]
en: Next episode
ca_es: Episodi Següent

[ctx: #31011]
en: Latest episode
ca_es: Últim episodi

[ctx: #31012]
en: Airs
ca_es: Emetrà

[ctx: #31013]
en: Statistics
ca_es: Estadístiques

[ctx: #31014]
en: Extras
ca_es: Extres

[ctx: #31016]
en: Poster
ca_es: Cartell

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
ca_es: Plafó informatiu

[ctx: #31019]
en: Network
ca_es: Xarxa

[ctx: #31024]
en: Page
ca_es: Pàgina

[ctx: #31025]
en: Items
ca_es: Elements

[ctx: #31026]
en: Misc Options
ca_es: Opcions vàries

[ctx: #31029]
en: Recent movies
ca_es: Pel·lícules recents

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
ca_es: Episodis recents

[ctx: #31031]
en: Random movies
ca_es: Pel·lícules a l'atzar

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
ca_es: Pel·lícules recomanades

[ctx: #31033]
en: Random episodes
ca_es: Episodis a l'atzar

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
ca_es: Episodis recomanats

[ctx: #31035]
en: Random songs
ca_es: Cançons a l'atzar

[ctx: #31036]
en: Random albums
ca_es: Àlbums a l'atzar

[ctx: #31037]
en: Recent albums
ca_es: Àlbums recents

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
ca_es: Àlbums recomanats

[ctx: #31039]
en: Actions
ca_es: Accions

[ctx: #31040]
en: Now Playing
ca_es: S'està reproduint

[ctx: #31043]
en: Platform
ca_es: Plataforma

[ctx: #31044]
en: Views: Plot outline | Info dialog: Full plot
ca_es: Vistes: Esquema argumental | Diàleg d'informació: trama completa

[ctx: #31045]
en: Views: Full plot | Info dialog: Plot outline
ca_es: Vistes: Trama completa | Diàleg d'informació: esquema argumental

[ctx: #31046]
en: SEEKING
ca_es: BUSCANT

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
ca_es: Visualitzacions preestablertes

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
ca_es: Ordena: Ascendent

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
ca_es: Ordena: Descendent

[ctx: #31055]
en: Open playlist
ca_es: Obre la llista reproducció

[ctx: #31056]
en: Save playlist
ca_es: Desa la llista de reproducció

[ctx: #31057]
en: Close playlist
ca_es: Tanca la llista de reproducció

[ctx: #31058]
en: PVR information
ca_es: Informació PVR

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
ca_es: Aquest fitxer està agrupat, seleccioneu la part que desitgeu reproduir.

[ctx: #31069]
en: Change location
ca_es: Canviar ubicació

[ctx: #31076]
en: Landscape
ca_es: Apaïsat

[ctx: #31078]
en: TriPanel
ca_es: Plafó triple

[ctx: #31079]
en: Shift
ca_es: Majúscules

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
ca_es: Temps condicional

[ctx: #31086]
en: Icon
ca_es: Icona

[ctx: #31087]
en: Banner
ca_es: Bàner

[ctx: #31089]
en: Play item on startup
ca_es: Reprodueix l'element a l'arrencada

[ctx: #31102]
en: Background
ca_es: Fons

[ctx: #31103]
en: N/A
ca_es: N/D

[ctx: #31104]
en: Similar artists
ca_es: Artistes semblants

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
ca_es: Mostra el vídeo en reproducció en el fons

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
ca_es: Mostra la visualització en reproducció en el fons

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
ca_es: Amaga el fanart a la visualització de pantalla completa

[ctx: #31142]
en: Settings level
ca_es: Nivell d'opcions

[ctx: #31143]
en: Hide Recordings
ca_es: Oculta els enregistraments

[ctx: #31146]
en: Rated
ca_es: Valoració

[ctx: #31151]
en: View settings
ca_es: Ajusts de la visualització

[ctx: #31152]
en: Poster
ca_es: Cartell

[ctx: #31155]
en: Widgets
ca_es: Ginys

[ctx: #31159]
en: Event log
ca_es: Registre d'esdeveniments

[ctx: #31160]
en: Extended
ca_es: Ampliat

[ctx: #31179]
en: Live TV settings
ca_es: Ajusts de TV en directe

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
ca_es: Origen de les lletres

[ctx: #31230]
en: Panel
ca_es: Plafó

[ctx: #31231]
en: Widget Style
ca_es: Estil del giny

[ctx: #31234]
en: Next aired
ca_es: Següent emissió

[ctx: #31241]
en: LowList
ca_es: Llista Baixa

[ctx: #31243]
en: Posters
ca_es: Cartells

[ctx: #31245]
en: Wall
ca_es: Paret

[ctx: #31247]
en: InfoWall
ca_es: Mur d'info

[ctx: #31248]
en: BannerPlex
ca_es: Bàner de Plex

[ctx: #31253]
en: Banners
ca_es: Pancartes

[ctx: #31277]
en: Sort by
ca_es: Ordena per

[ctx: #31300]
en: Overview
ca_es: Visió general

[ctx: #31301]
en: Last Updated
ca_es: Actualització més recent

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
ca_es: Amaga el fanart

[ctx: #31309]
en: Memory Used
ca_es: Memòria utilitzada

[ctx: #31314]
en: Panel
ca_es: Plafó

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
ca_es: Estableix el camí del fanart

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
ca_es: Últim accés el

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
ca_es: Selector de cançons del karaoke

[ctx: #31324]
en: Aired
ca_es: Emès

[ctx: #31328]
en: Recently Added
ca_es: Afegits recentment

[ctx: #31331]
en: Installed
ca_es: Instal·lat

[ctx: #31335]
en: Recommended
ca_es: Recomanat

[ctx: #31352]
en: Inactive
ca_es: Inactiu

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
ca_es: Descodificació del maquinari

[ctx: #31357]
en: Decoder
ca_es: Descodificador

[ctx: #31364]
en: Timeshift
ca_es: Salts en el temps

[ctx: #31370]
en: Full plot
ca_es: Trama completa

[ctx: #31371]
en: Views and widget plot preference
ca_es: Preferència de trama en visualitzacions i ginys

[ctx: #31372]
en: Choose if library views and widgets should display plot outline or full plot. Falls back to full plot if no outline is available. This does not effect certain areas with limited space for the plot that have this enabled by default
ca_es: Tria si les visualitzacions de la biblioteca i dels ginys han de mostrar l'argument de la trama o la trama completa. Si no hi ha cap esquema argumental disponible mostrarà la trama completa. Això no afecta en certes zones amb espai limitat per a la trama, que ho tenen activat per defecte

[ctx: #31374]
en: Latest
ca_es: Nou

[ctx: #31375]
en: Video OSD
ca_es: OSD de vídeo

[ctx: #31376]
en: Music OSD
ca_es: OSD de música

[ctx: #31390]
en: Skin default
ca_es: Predeterminat de l'aparença

[ctx: #31393]
en: Ends at
ca_es: Acaba a les

[ctx: #31397]
en: Custom Widget
ca_es: Giny personalitzat

[ctx: #31403]
en: Reset skin settings
ca_es: Restableix els ajusts de l'aparença

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
ca_es: Subtítol local disponible

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
ca_es: Seleccioneu el vostre perfil d'usuari de Kodi[CR]per autenticar-vos i continuar

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
ca_es: Introduïu aquí el text...

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
ca_es: Canals reproduïts recentment

[ctx: #31441]
en: [B]CONFIGURE GAME SETTINGS[/B][CR]Change gameplay options[CR]Keyboard settings  •  Configure rewind settings
ca_es: [B]CONFIGURA ELS PARÀMETRES DEL JOC[/B][CR]Canvia les opcions de joc[CR]Configuració del teclat  •  Configura la configuració de rebobinat

[ctx: #31452]
en: Premiered
ca_es: Estrenat

[ctx: #31466]
en: Press [B]LEFT[/B] to show Plot[CR]Press [B]RIGHT[/B] to show Cast.[CR]Use [B]UP[/B] or [B]DOWN[/B] to scroll.
ca_es: Premeu [B]ESQUERRA[/B] per mostrar la trama[CR]Premeu [B]DRETA[/B] per mostrar el repartiment.[CR]Utilitzeu [B]AMUNT[/B] o [B]AVALL[/B] per desplaçar.

[ctx: #31489]
en: Hide episode thumb when hiding plot for unwatched items
ca_es: Amaga la miniatura de l'episodi quan s'amagui la trama en els elements no vistos

[ctx: #31491]
en: Muted
ca_es: Silenciat

[ctx: #31501]
en: Channel group
ca_es: Grup del canal

[ctx: #31502]
en: Live TV
ca_es: TV en directe

[ctx: #31503]
en: Add Group
ca_es: Afegeix un grup

[ctx: #31504]
en: Rename Group
ca_es: Canvia el nom del grup

[ctx: #31505]
en: Delete Group
ca_es: Elimina el grup

[ctx: #31506]
en: Available Groups
ca_es: Grups disponibles

[ctx: #31511]
en: Channel Options
ca_es: Opcions del canal

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
ca_es: Pel·lícules no vistes

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
ca_es: Programes de TV no vists

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
ca_es: Enregistraments recents

[ctx: #31571]
en: Show plots in set
ca_es: Mostrar trames a la saga

[ctx: #31572]
en: Choose the preferred way to display movie set plot. All plots of movies in the set or the summary if available.
ca_es: Trieu la manera preferida de mostrar la trama de la saga de pel·lícules. Totes les trames de les pel·lícules de la saga o el resum si està disponible.

[ctx: #31574]
en: Preferred plot for movie sets
ca_es: Trama preferida per a les sagues de pel·lícules

[ctx: #31578]
en: Random music videos
ca_es: Vídeos musicals aleatoris

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
ca_es: Vídeos musicals no vists

[ctx: #31584]
en: Random artists
ca_es: Artistes aleatoris

[ctx: #31599]
en: Age
ca_es: Edat

[ctx: #31602]
en: Show plot and cast when pressing info during video playback
ca_es: Mostra la trama i el repartiment en prémer la informació durant la reproducció del vídeo

[ctx: #31604]
en: Information
ca_es: Informació

[ctx: #31606]
en: Logo
ca_es: Logotip

[ctx: #31700]
en: Widget options
ca_es: Opcions del giny

[ctx: #31701]
en: Widget style
ca_es: Estil del giny

[ctx: #31702]
en: Widget background
ca_es: Fons del giny

[ctx: #31708]
en: Sort by
ca_es: Ordena per

[ctx: #31712]
en: Panel
ca_es: Plafó

[ctx: #31732]
en: In progress movies
ca_es: Pel·lícules en curs

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
ca_es: Predicció a 36 hores

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
ca_es: Predicció per hores

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
ca_es: Predicció del cap de setmana

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
ca_es: Predicció a 10 dies

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
ca_es: Possibilitat de precipitació

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
ca_es: S'està obtenint la informació de la predicció...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
ca_es: Mapa i alertes

[ctx: #31931]
en: Video plot preference
ca_es: Preferència de trama de vídeo

[ctx: #31932]
en: Show plot outline in the library views and full plot in the video information dialog or vice versa. Falls back to full plot if no outline is available.
ca_es: Mostra l'esquema argumental a les vistes de la biblioteca i la trama completa al diàleg d'informació del vídeo o viceversa. Si no hi ha cap esquema argumental disponible mostrarà la trama completa.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
ca_es: Mode Quiosc

[ctx: #31950]
en: WEATHER
ca_es: EL TEMPS

[ctx: #31951]
en: PICTURES
ca_es: IMATGES

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
ca_es: TV EN DIRECTE

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
ca_es: VÍDEOS

[ctx: #31954]
en: MOVIES
ca_es: PEL·LÍCULES

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
ca_es: SÈRIES DE TV

[ctx: #31956]
en: MUSIC
ca_es: MÚSICA

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
ca_es: REPRODUIR DISC

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
ca_es: SISTEMA

[ctx: #31965]
en: BoxSet mod
ca_es: Mod BoxSet

[ctx: #31981]
en: Show Plot and Cast information when pressing info button during video playback.
ca_es: Mostra la informació de trama i del repartiment en prémer el botó d'informació durant la reproducció de vídeo.
