KODI Skins - en to bs_BA translation catalogue (12 entries)

[ctx: #31005]
en: Fixed
bs_BA: Brzo

[ctx: #31008]
en: Full screen
bs_BA: Puni ekran

[ctx: #31019]
en: Network
bs_BA: Mreža

[ctx: #31058]
en: PVR information
bs_BA: PVR informacije

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
bs_BA: Ova datoteka je složena, izaberite koji dio želite da reprodukujete iz nje.

[ctx: #31087]
en: Banner
bs_BA: Prekriven

[ctx: #31102]
en: Background
bs_BA: Pozadina

[ctx: #31245]
en: Wall
bs_BA: Ikone

[ctx: #31253]
en: Banners
bs_BA: Prekriven

[ctx: #31390]
en: Skin default
bs_BA: Podrazumjevana maska

[ctx: #31502]
en: Live TV
bs_BA: TV

[ctx: #31604]
en: Information
bs_BA: Informacija
