KODI Skins - en to bg_bg translation catalogue (188 entries)

[ctx: #31000]
en: Directed by
bg_bg: Режисиран от

[ctx: #31001]
en: Written by
bg_bg: По сценарий на

[ctx: #31003]
en: Power Options
bg_bg: Изключи...

[ctx: #31004]
en: Working
bg_bg: Работи...

[ctx: #31005]
en: Fixed
bg_bg: Фиксирана

[ctx: #31006]
en: View Options
bg_bg: Визуални настройки

[ctx: #31008]
en: Full screen
bg_bg: Цял екран

[ctx: #31009]
en: Total Duration
bg_bg: Общо времетраене

[ctx: #31010]
en: Next episode
bg_bg: Следващ епизод

[ctx: #31011]
en: Latest episode
bg_bg: Последен епизод

[ctx: #31013]
en: Statistics
bg_bg: Статистика

[ctx: #31014]
en: Extras
bg_bg: Екстри

[ctx: #31016]
en: Poster
bg_bg: Плакат

[ctx: #31019]
en: Network
bg_bg: Мрежа

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
bg_bg: Допълнителен фен-арт

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
bg_bg: Фон от няколко картини

[ctx: #31023]
en: Set single image background
bg_bg: Фон от една картина

[ctx: #31024]
en: Page
bg_bg: Страница

[ctx: #31025]
en: Items
bg_bg: Елемента

[ctx: #31026]
en: Misc Options
bg_bg: Разни настройки

[ctx: #31027]
en: Set item background
bg_bg: Задайте фон за елемента

[ctx: #31029]
en: Recent movies
bg_bg: Последни филми

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
bg_bg: Последни епизоди

[ctx: #31031]
en: Random movies
bg_bg: Произволни филми

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
bg_bg: Препоръчани филми

[ctx: #31033]
en: Random episodes
bg_bg: Произволни епизоди

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
bg_bg: Препоръчани епизоди

[ctx: #31035]
en: Random songs
bg_bg: Произволни песни

[ctx: #31036]
en: Random albums
bg_bg: Произволни албуми

[ctx: #31037]
en: Recent albums
bg_bg: Последни албуми

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
bg_bg: Препоръчани албуми

[ctx: #31039]
en: Actions
bg_bg: Действия

[ctx: #31040]
en: Now Playing
bg_bg: Сега се възпроизвежда

[ctx: #31041]
en: Select widget
bg_bg: Изберете джаджа

[ctx: #31043]
en: Platform
bg_bg: Платформа

[ctx: #31046]
en: SEEKING
bg_bg: Превъране

[ctx: #31047]
en: Set item icon
bg_bg: Задайте икона за елемента

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
bg_bg: Шаблони за визуализацията

[ctx: #31049]
en: Select infoline
bg_bg: Съдържание на информационната лента

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
bg_bg: Ред: Възходящ

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
bg_bg: Ред: Низходящ

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
bg_bg: Статистика за филмите

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
bg_bg: Статистика за ТВ Сериали

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
bg_bg: Статистика за музиката

[ctx: #31055]
en: Open playlist
bg_bg: Отвори плейлист

[ctx: #31056]
en: Save playlist
bg_bg: Запиши плейлиста

[ctx: #31057]
en: Close playlist
bg_bg: Затвори плейлиста

[ctx: #31058]
en: PVR information
bg_bg: ПВР информация

[ctx: #31059]
en: Artist Slideshow
bg_bg: Презентация на изпълнителя

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
bg_bg: Файлът е в група. Моля, изберете частта, която да бъде възпроизведена.

[ctx: #31062]
en: Random movie fanart
bg_bg: Фен-арт от произволен филм

[ctx: #31063]
en: Random TV show fanart
bg_bg: Фен-арт от произволен ТВ Сетиал

[ctx: #31064]
en: Random video fanart
bg_bg: Фен-арт от произволно видео

[ctx: #31065]
en: Random music fanart
bg_bg: Фен-арт от произволен музикален елемент

[ctx: #31066]
en: Random fanart
bg_bg: Произволен фен-арт

[ctx: #31067]
en: Update rating
bg_bg: Обнови оценката

[ctx: #31073]
en: Move menu item
bg_bg: Сменяне мястото на текущия раздел в главното меню

[ctx: #31074]
en: Choose item to swap places with
bg_bg: Разменяне с

[ctx: #31075]
en: No extra features available
bg_bg: Не са налични допълнителни функции

[ctx: #31076]
en: Landscape
bg_bg: Портретен изглед

[ctx: #31080]
en: Manage submenu
bg_bg: Управление на подменюто

[ctx: #31081]
en: Enable custom submenus
bg_bg: Включи персоналните подменюта

[ctx: #31084]
en: Conditional weather
bg_bg: В зависимст от времето

[ctx: #31085]
en: Musicvideo library statistics
bg_bg: Статистика за музикалните клипове

[ctx: #31086]
en: Icon
bg_bg: Икона

[ctx: #31087]
en: Banner
bg_bg: Банер

[ctx: #31090]
en: Seconds
bg_bg: Секунди

[ctx: #31097]
en: Movie playlist statistics
bg_bg: Статистика за плейлист от филми

[ctx: #31098]
en: TV Show playlist statistics
bg_bg: Статистика за плейлист от ТВ Сериали

[ctx: #31099]
en: Musicvideo playlist statistics
bg_bg: Статистика за плейлист от музикални клипове

[ctx: #31100]
en: View:
bg_bg: Изглед:

[ctx: #31102]
en: Background
bg_bg: Фон

[ctx: #31103]
en: N/A
bg_bg: Няма данни

[ctx: #31104]
en: Similar artists
bg_bg: Подобни артисти

[ctx: #31109]
en: Unwatched episode count
bg_bg: Брой неизгледани епизоди

[ctx: #31111]
en: Similar
bg_bg: Подобни

[ctx: #31112]
en: Movies directed by
bg_bg: Филми режисирани от

[ctx: #31113]
en: Movies written by
bg_bg: Филми по сценарий на

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
bg_bg: Ползвай за фон възпроизвежданото в момента видео

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
bg_bg: Ползвай за фон възпроизвежданата в момента визуализация

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
bg_bg: Без фен-арт при визуализация на цял екран

[ctx: #31142]
en: Settings level
bg_bg: Видими настройки

[ctx: #31146]
en: Rated
bg_bg: С възрастова препоръка

[ctx: #31149]
en: Online information from TMDb
bg_bg: Онлайн инф. от TMDb

[ctx: #31150]
en: IMDb logo
bg_bg: IMDb лого

[ctx: #31151]
en: View settings
bg_bg: Изглед

[ctx: #31152]
en: Poster
bg_bg: Плакат

[ctx: #31155]
en: Widgets
bg_bg: Джаджа

[ctx: #31156]
en: Clearart
bg_bg: Изчистено изображение

[ctx: #31159]
en: Event log
bg_bg: Журнал за събития

[ctx: #31176]
en: Trending Movies
bg_bg: Налагащи се филми

[ctx: #31203]
en: In Theaters
bg_bg: В кината

[ctx: #31204]
en: ComingSoon
bg_bg: Очаквани

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
bg_bg: Източник на лирики

[ctx: #31207]
en: Upcoming
bg_bg: Предстоящи

[ctx: #31209]
en: In Cinemas
bg_bg: В кината

[ctx: #31210]
en: Popular Movies
bg_bg: Популярни филми

[ctx: #31211]
en: Top Rated Movies
bg_bg: Най-високо оценените филми

[ctx: #31213]
en: Top Rated TV
bg_bg: Най-високо оценените ТВ Сериали

[ctx: #31230]
en: Panel
bg_bg: Панел

[ctx: #31234]
en: Next aired
bg_bg: Следващо излъчване

[ctx: #31241]
en: LowList
bg_bg: Малък списък

[ctx: #31242]
en: BigList
bg_bg: Голям списък

[ctx: #31243]
en: Posters
bg_bg: Плакати

[ctx: #31245]
en: Wall
bg_bg: Стена

[ctx: #31247]
en: InfoWall
bg_bg: Стена с информация

[ctx: #31251]
en: Gallery
bg_bg: Галерия

[ctx: #31253]
en: Banners
bg_bg: Банери

[ctx: #31270]
en: Add to CouchPotato
bg_bg: Добави в CouchPotato

[ctx: #31274]
en: Artwork
bg_bg: Изображения

[ctx: #31277]
en: Sort by
bg_bg: Подредба

[ctx: #31280]
en: Time & Date
bg_bg: Дата и час

[ctx: #31300]
en: Overview
bg_bg: Обобщение

[ctx: #31301]
en: Last Updated
bg_bg: Последно обновяване

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
bg_bg: Скрий фен-арта

[ctx: #31309]
en: Memory Used
bg_bg: Памет в употреба

[ctx: #31314]
en: Panel
bg_bg: Панел

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
bg_bg: Задай път до фен-арта

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
bg_bg: Последно влизане

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
bg_bg: Прозорец за избор на караоке песен

[ctx: #31324]
en: Aired
bg_bg: Излъчен

[ctx: #31328]
en: Recently Added
bg_bg: Последно добавени

[ctx: #31331]
en: Installed
bg_bg: Инсталирана

[ctx: #31335]
en: Recommended
bg_bg: Препоръчано

[ctx: #31352]
en: Inactive
bg_bg: Неактивен

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
bg_bg: Хардуерно декодиране

[ctx: #31357]
en: Decoder
bg_bg: Декодер

[ctx: #31364]
en: Timeshift
bg_bg: Изместване във времето

[ctx: #31374]
en: Latest
bg_bg: Най-новите

[ctx: #31375]
en: Video OSD
bg_bg: Видео OSD

[ctx: #31376]
en: Music OSD
bg_bg: Музика OSD

[ctx: #31390]
en: Skin default
bg_bg: Стандартните (за облика)

[ctx: #31393]
en: Ends at
bg_bg: Ще свърши в

[ctx: #31397]
en: Custom Widget
bg_bg: Персонална джаджа

[ctx: #31403]
en: Reset skin settings
bg_bg: Нулиране настройките на облика

[ctx: #31410]
en: [B]CONFIGURE SERVICE SETTINGS[/B][CR]Setup control of Kodi via UPnP and HTTP · Configure file sharing[CR]Enable Zeroconf · Configure AirPlay
bg_bg: [B]КОНФИГУРИРАЙТЕ УСЛУГИТЕ[/B][CR]Настройте контролирането на Kodi през UPnP и HTTP · Настройте споделянето на файлове[CR]Включете Zeroconf · Настройте AirPlay

[ctx: #31412]
en: Select section
bg_bg: Изберете раздел

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
bg_bg: Налични са локални субтитри

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
bg_bg: Изберете потребителски профил,[CR]за да продължите

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
bg_bg: Въведете текста тук…

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
bg_bg: Последно възпроизвеждани канали

[ctx: #31443]
en: Thumb
bg_bg: Миниатюра

[ctx: #31452]
en: Premiered
bg_bg: Премиера

[ctx: #31491]
en: Muted
bg_bg: Без звук

[ctx: #31501]
en: Channel group
bg_bg: Група канали

[ctx: #31502]
en: Live TV
bg_bg: Телевизия

[ctx: #31503]
en: Add Group
bg_bg: Добави група

[ctx: #31504]
en: Rename Group
bg_bg: Преименувай групата

[ctx: #31505]
en: Delete Group
bg_bg: Изтрий групата

[ctx: #31506]
en: Available Groups
bg_bg: Налични групи

[ctx: #31511]
en: Channel Options
bg_bg: Настройки на канала

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
bg_bg: Неизгледани филми

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
bg_bg: Негледани ТВ предавания

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
bg_bg: Последни записи

[ctx: #31578]
en: Random music videos
bg_bg: Произволни музикални клипове

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
bg_bg: Негледани музикални клипове

[ctx: #31584]
en: Random artists
bg_bg: Произволни изпълнители

[ctx: #31604]
en: Information
bg_bg: Информация

[ctx: #31606]
en: Logo
bg_bg: Лого

[ctx: #31680]
en: Select a shortcut for this item.
bg_bg: Изберете пряк път за този елемент от главното меню.

[ctx: #31706]
en: Art
bg_bg: Картинки

[ctx: #31708]
en: Sort by
bg_bg: Подредба

[ctx: #31712]
en: Panel
bg_bg: Панел

[ctx: #31732]
en: In progress movies
bg_bg: Следени филми

[ctx: #31733]
en: In progress episodes
bg_bg: Следени епизоди

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
bg_bg: 36 часова прогноза

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
bg_bg: Почасова прогноза

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
bg_bg: Прогноза за уикенда

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
bg_bg: 10 дневна прогноза

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
bg_bg: Вероятност за преваляване

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
bg_bg: Изтегляне на прогнозата...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
bg_bg: Карта и тревоги

[ctx: #31917]
en: When enabled text scrolls automatically. When disabled manual scrolling is required. Note that not every textbox has a manual button.
bg_bg: Когато опцията е изключена се налага да превърта ръчно, но не всяка текстова кутия разполага с бутон за ръчно превъртане.

[ctx: #31927]
en: Resets all above values to their defaults.
bg_bg: Нулира горните настройки към стандартните им стойности.

[ctx: #31935]
en: Switch places with another menu item. Opens a dialog with a list of menu items to choose from.
bg_bg: Разменете мястото на текущия елемент с друг от началното меню. Ще се отвори прозорец със списък на елементите от които можете да избирате.

[ctx: #31941]
en: Kiosk mode
bg_bg: Kiosk режим

[ctx: #31950]
en: WEATHER
bg_bg: ВРЕМЕТО

[ctx: #31951]
en: PICTURES
bg_bg: СНИМКИ

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
bg_bg: ТВ

[ctx: #31953]
en: VIDEOS
bg_bg: ВИДЕО

[ctx: #31954]
en: MOVIES
bg_bg: ФИЛМИ

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
bg_bg: ТВ СЕРИАЛИ

[ctx: #31956]
en: MUSIC
bg_bg: МУЗИКА

[ctx: #31957]
en: Apps
bg_bg: Приложения

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
bg_bg: ДИСК

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
bg_bg: СИСТЕМА

[ctx: #31960]
en: CONCERTS
bg_bg: КОНЦЕРТИ

[ctx: #31994]
en: Vertical Menu
bg_bg: Вертикално меню
