KODI Skins - en to be_by translation catalogue (76 entries)

[ctx: #31003]
en: Power Options
be_by: Параметры сілкавання

[ctx: #31005]
en: Fixed
be_by: Фіксаванае

[ctx: #31006]
en: View Options
be_by: Налады выгляду

[ctx: #31008]
en: Full screen
be_by: Увесь экран

[ctx: #31009]
en: Total Duration
be_by: Агульная працягласьць

[ctx: #31016]
en: Poster
be_by: Постэр

[ctx: #31019]
en: Network
be_by: Сетка

[ctx: #31024]
en: Page
be_by: Старонка

[ctx: #31025]
en: Items
be_by: складнікаў

[ctx: #31026]
en: Misc Options
be_by: Іншыя налады

[ctx: #31031]
en: Random movies
be_by: Выпадковыя фільмы

[ctx: #31036]
en: Random albums
be_by: Выпадковыя альбомы

[ctx: #31039]
en: Actions
be_by: Дзеянні

[ctx: #31040]
en: Now Playing
be_by: Зараз прайграецца

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
be_by: Прадвызначаныя налады візуалізацыі

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
be_by: Па павелічэнні

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
be_by: Па памяншэнні

[ctx: #31055]
en: Open playlist
be_by: Адкрыць спіс прайгравання

[ctx: #31056]
en: Save playlist
be_by: Захаваць спіс прайгравання

[ctx: #31057]
en: Close playlist
be_by: Закрыць спіс прайгравання

[ctx: #31058]
en: PVR information
be_by: Інфармацыя PVR

[ctx: #31087]
en: Banner
be_by: Банер

[ctx: #31102]
en: Background
be_by: Фон

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
be_by: Паказваць прайграваемае відэа як фон

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
be_by: Паказваць візуалізацыю як фон

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
be_by: Хаваць ілюстрацыю пры візуалізацыі ў поўнаэкранным рэжыме

[ctx: #31142]
en: Settings level
be_by: Узровень налад

[ctx: #31146]
en: Rated
be_by: Ацэнена

[ctx: #31152]
en: Poster
be_by: Постэр

[ctx: #31159]
en: Event log
be_by: Журнал падзей

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
be_by: Крыніца тэкстаў песень

[ctx: #31234]
en: Next aired
be_by: Наступны эфір

[ctx: #31245]
en: Wall
be_by: Сцяна

[ctx: #31274]
en: Artwork
be_by: Ілюстрацыі

[ctx: #31277]
en: Sort by
be_by: Упарадкаваць па

[ctx: #31301]
en: Last Updated
be_by: Апошняе абнаўленне

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
be_by: Схаваць ФанАрт

[ctx: #31309]
en: Memory Used
be_by: Выкарыстанне памяці

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
be_by: Шлях да ФанАрт'у

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
be_by: Апошні ўваход

[ctx: #31324]
en: Aired
be_by: Прэм’ера

[ctx: #31328]
en: Recently Added
be_by: Нядаўна дададзенае

[ctx: #31331]
en: Installed
be_by: Усталявана

[ctx: #31352]
en: Inactive
be_by: Не актыўна

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
be_by: Апаратнае дэкадаванне

[ctx: #31357]
en: Decoder
be_by: Дэкодэр

[ctx: #31364]
en: Timeshift
be_by: Таймшыфт

[ctx: #31376]
en: Music OSD
be_by: OSD музыкі

[ctx: #31390]
en: Skin default
be_by: Перадвызначана

[ctx: #31393]
en: Ends at
be_by: Скончыцца а

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
be_by: Даступныя лакальныя субтытры

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
be_by: Абярыце профіль карыстальніка Kodi[CR]каб увайсці і працягнуць

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
be_by: Увядзіце тут тэкст...

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
be_by: Нядаўна гледжаныя каналы

[ctx: #31501]
en: Channel group
be_by: Група каналаў

[ctx: #31502]
en: Live TV
be_by: Жывое ТВ

[ctx: #31503]
en: Add Group
be_by: Дадаць групу

[ctx: #31504]
en: Rename Group
be_by: Змяніць назву групы

[ctx: #31505]
en: Delete Group
be_by: Выдаліць групу

[ctx: #31506]
en: Available Groups
be_by: Даступныя групы

[ctx: #31511]
en: Channel Options
be_by: Параметры канала

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
be_by: Непрагледжаныя фільмы

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
be_by: Непрагледжаныя серыялы

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
be_by: Нядаўнія запісы

[ctx: #31578]
en: Random music videos
be_by: Выпадковае музычнае відэа

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
be_by: Непрагледжанае музычнае відэа

[ctx: #31584]
en: Random artists
be_by: Выпадковыя выканаўцы

[ctx: #31708]
en: Sort by
be_by: Упарадкаваць па

[ctx: #31732]
en: In progress movies
be_by: Вы глядзіце

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
be_by: Прагноз на 36 гадзінаў

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
be_by: Пагадзінны прагноз

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
be_by: Прагноз на выходныя

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
be_by: Прагноз на 10 дзён

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
be_by: Верагоднасьць

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
be_by: Атрымоўваем прагноз...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
be_by: Мапа і перасьцярогі
