KODI Skins - en to af_za translation catalogue (129 entries)

[ctx: #31001]
en: Written by
af_za: Geskryf deur

[ctx: #31002]
en: Blurred album thumb
af_za: Verdofde album duimnaelskets

[ctx: #31003]
en: Power Options
af_za: Krag Opsies

[ctx: #31004]
en: Working
af_za: Werk

[ctx: #31005]
en: Fixed
af_za: Vaste

[ctx: #31006]
en: View Options
af_za: Besigtig Opsies

[ctx: #31007]
en: Setup home
af_za: Opstelling tuiste

[ctx: #31008]
en: Full screen
af_za: Volskerm

[ctx: #31009]
en: Total Duration
af_za: Totale Tydsduur

[ctx: #31010]
en: Next episode
af_za: Volgende episode

[ctx: #31011]
en: Latest episode
af_za: Laatste episode

[ctx: #31012]
en: Airs
af_za: Lug

[ctx: #31013]
en: Statistics
af_za: Statistieke

[ctx: #31014]
en: Extras
af_za: Ekstras

[ctx: #31016]
en: Poster
af_za: Plakaat

[ctx: #31017]
en: Set path to music genre fanart folder
af_za: Stel pad na musiek genre ondersteunerkuns gids

[ctx: #31018]
en: InfoPanel
af_za: InfoPaneel

[ctx: #31019]
en: Network
af_za: Netwerk

[ctx: #31020]
en: Extra-fanart
af_za: Ekstra-ondersteunerkuns

[ctx: #31021]
en: Stage curtains
af_za: Verhoog gordyne

[ctx: #31022]
en: Set multi-image background
af_za: Stel multi-beeld agtergrond

[ctx: #31023]
en: Set single image background
af_za: Stel enkel beeld agtergrond

[ctx: #31024]
en: Page
af_za: Bladsy

[ctx: #31026]
en: Misc Options
af_za: Diverse Opsies

[ctx: #31027]
en: Set item background
af_za: Stel item agtergrond

[ctx: #31028]
en: Live Background
af_za: Lewendige Agtergrond

[ctx: #31029]
en: Recent movies
af_za: Onlangse flieks

[ctx: #31030]
en: Recent episodes
af_za: Onlangse episodes

[ctx: #31031]
en: Random movies
af_za: Lukraak flieks

[ctx: #31032]
en: Recommended movies
af_za: Aanbevole flieks

[ctx: #31033]
en: Random episodes
af_za: Lukraak episodes

[ctx: #31034]
en: Recommended episodes
af_za: Aanbevole episodes

[ctx: #31035]
en: Random songs
af_za: Lukraak liedjies

[ctx: #31036]
en: Random albums
af_za: Lukraak albums

[ctx: #31037]
en: Recent albums
af_za: Onlangse albums

[ctx: #31038]
en: Recommended albums
af_za: Aanbevole albums

[ctx: #31039]
en: Actions
af_za: Aksies

[ctx: #31040]
en: Now Playing
af_za: Speel Nou

[ctx: #31041]
en: Select widget
af_za: Selekteer widget

[ctx: #31043]
en: Platform
af_za: Platvorm

[ctx: #31046]
en: SEEKING
af_za: SOEK

[ctx: #31047]
en: Set item icon
af_za: Stel item ikoon

[ctx: #31048]
en: Visualisation Presets
af_za: Visualisering Voorafopgesteldes

[ctx: #31049]
en: Select infoline
af_za: Selekteer infolyn

[ctx: #31050]
en: Sort: Ascending
af_za: Sorteer: Opgaande

[ctx: #31051]
en: Sort: Descending
af_za: Sorteer: Afgaande

[ctx: #31052]
en: Movie library statistics
af_za: Fliek biblioteek statistieke

[ctx: #31053]
en: TV Show library statistics
af_za: TV Vertoning biblioteek statistieke

[ctx: #31054]
en: Music library statistics
af_za: Musiek biblioteek statistieke

[ctx: #31055]
en: Open playlist
af_za: Maak speellys oop

[ctx: #31056]
en: Save playlist
af_za: Stoor speellys

[ctx: #31057]
en: Close playlist
af_za: Maak speellys toe

[ctx: #31058]
en: PVR information
af_za: PVR inligting

[ctx: #31059]
en: Artist Slideshow
af_za: Kunstenaar Skyfievertoning

[ctx: #31060]
en: This file is stacked, select the part you want to play from.
af_za: Hierdie lêer is gestapel, selekteer die deel van waar jy wil speel.

[ctx: #31087]
en: Banner
af_za: Coverflow

[ctx: #31102]
en: Background
af_za: Agtergrond

[ctx: #31103]
en: N/A
af_za: N.V.T.

[ctx: #31104]
en: Similar artists
af_za: Soortgelyk kunstenaars

[ctx: #31124]
en: Show Background "Now Playing" Video
af_za: Wys agtergrond "Speel Nou" video

[ctx: #31125]
en: Show Background "Now Playing" Visualisation
af_za: Wys Agtergrond "Speel Nou" Visualisering

[ctx: #31129]
en: Hide Fanart in full screen visualisation
af_za: Versteek Aanhanger Kuns in vol skerm visualisering

[ctx: #31142]
en: Settings level
af_za: Verstellings vlak

[ctx: #31146]
en: Rated
af_za: Gegradeer

[ctx: #31152]
en: Poster
af_za: Plakaat

[ctx: #31159]
en: Event log
af_za: Gebeurtenis log

[ctx: #31205]
en: Lyrics Source
af_za: Lirieke Bron

[ctx: #31209]
en: In Cinemas
af_za: In teaters

[ctx: #31234]
en: Next aired
af_za: Volgende gelug

[ctx: #31243]
en: Posters
af_za: Plakaat

[ctx: #31245]
en: Wall
af_za: Ikone

[ctx: #31247]
en: InfoWall
af_za: InfoMuur

[ctx: #31253]
en: Banners
af_za: Coverflow

[ctx: #31274]
en: Artwork
af_za: Kunswerk

[ctx: #31277]
en: Sort by
af_za: Sorteer volgens

[ctx: #31301]
en: Last Updated
af_za: Laas Opdateer

[ctx: #31307]
en: Hide Fanart
af_za: Versteek Ondersteunerkuns

[ctx: #31309]
en: Memory Used
af_za: Geheue gebruik

[ctx: #31317]
en: Set Fanart Path
af_za: Stel Ondersteunerkuns Pad

[ctx: #31320]
en: Last Logged In
af_za: Laaste IngeLog

[ctx: #31321]
en: Karaoke Song Selector
af_za: Karaoke Liedjie Selekteerder

[ctx: #31324]
en: Aired
af_za: Gelug

[ctx: #31328]
en: Recently Added
af_za: Onlangs Bygevoeg

[ctx: #31331]
en: Installed
af_za: Geïnstalleer

[ctx: #31335]
en: Recommended
af_za: Aanbevole

[ctx: #31352]
en: Inactive
af_za: Onaktief

[ctx: #31356]
en: Hardware decoding
af_za: Hardeware dekodering

[ctx: #31357]
en: Decoder
af_za: Dekodeerder

[ctx: #31364]
en: Timeshift
af_za: Tydskuif

[ctx: #31374]
en: Latest
af_za: Nuutste

[ctx: #31375]
en: Video OSD
af_za: Video OSV

[ctx: #31376]
en: Music OSD
af_za: Musiek OSV

[ctx: #31390]
en: Skin default
af_za: Bestek omslag

[ctx: #31393]
en: Ends at
af_za: Eindig by

[ctx: #31413]
en: Local subtitle available
af_za: Lokale subtitel beskikbaar

[ctx: #31421]
en: Select your Kodi user profile[CR]to login and continue
af_za: Selekteer jou Kodi gebruikers profiel[CR]om in te teken en voort te gaan

[ctx: #31426]
en: Enter text here...
af_za: Tik teks hier in...

[ctx: #31440]
en: Recently played channels
af_za: Onlangs gespeelde kanale

[ctx: #31501]
en: Channel group
af_za: Kanaal groep

[ctx: #31502]
en: Live TV
af_za: Lewendige TV

[ctx: #31503]
en: Add Group
af_za: Voeg Groep by

[ctx: #31504]
en: Rename Group
af_za: Verander Groep naam

[ctx: #31505]
en: Delete Group
af_za: Wis Groep uit

[ctx: #31506]
en: Available Groups
af_za: Beskikbare groepe

[ctx: #31511]
en: Channel Options
af_za: Kanaal Opsies

[ctx: #31533]
en: Unwatched movies
af_za: Ongekykte flieks

[ctx: #31535]
en: Unwatched TV Shows
af_za: Ongekykte TV Vertonings

[ctx: #31536]
en: Recent recordings
af_za: Onlangse opnames

[ctx: #31578]
en: Random music videos
af_za: Lukraak musiek videos

[ctx: #31581]
en: Unwatched music videos
af_za: Ongekykte musiek videos

[ctx: #31584]
en: Random artists
af_za: Lukraak kunstenaars

[ctx: #31604]
en: Information
af_za: Inligting

[ctx: #31708]
en: Sort by
af_za: Sorteer volgens

[ctx: #31732]
en: In progress movies
af_za: Aan die gang flieks

[ctx: #31901]
en: 36 Hour Forecast
af_za: 36 Uur Voorspelling

[ctx: #31902]
en: Hourly Forecast
af_za: Uurlikse Voorspelling

[ctx: #31903]
en: Weekend Forecast
af_za: Naweek Voorspelling

[ctx: #31904]
en: 10 Day Forecast
af_za: 10 Dae Voorspelling

[ctx: #31908]
en: Chance of Precipitation
af_za: Kans op Neerslag

[ctx: #31909]
en: Fetching forecast info...
af_za: Gaan haal voorspelling info...

[ctx: #31910]
en: Map & Alerts
af_za: Kaart & Waarskuwings

[ctx: #31950]
en: WEATHER
af_za: WEER

[ctx: #31951]
en: PICTURES
af_za: PRENTE

[ctx: #31952]
en: LIVE TV
af_za: LEWENDIGE TV

[ctx: #31954]
en: MOVIES
af_za: ROLPRENTE

[ctx: #31955]
en: TV SHOWS
af_za: TV PROGRAMME

[ctx: #31956]
en: MUSIC
af_za: MUSIEK

[ctx: #31958]
en: PLAY DISC
af_za: SPEEL OPTIESE SKYF

[ctx: #31959]
en: SYSTEM
af_za: STELSEL
