script.module.inputstreamhelper - en to hr translation catalogue (79 entries)

[ctx: #30001]
en: Information
hr: Informacije

[ctx: #30002]
en: This add-on relies on the proprietary decryption module [B]Widevine CDM[/B] for playback.
hr: Ovaj dodatak koristi [B]Widevine CDM[/B] vlasnički zaštićeni modul dekôdiranja za reprodukciju.

[ctx: #30004]
en: Error
hr: Greška

[ctx: #30005]
en: An error occurred while installing [B]Widevine CDM[/B]. Please enable debug logging and file a bug report at:[CR][CR]github.com/emilsvennesson/script.module.inputstreamhelper
hr: Došlo je do greške pri [B]Widevine CDM[/B] instalaciji. Omogućite zapisivanje grešaka i prijavite grešku na:[CR][CR]github.com/emilsvennesson/script.module.inputstreamhelper

[ctx: #30006]
en: Due to distribution rights, [B]Widevine CDM[/B] has to be extracted from a Chrome OS recovery image. This process requires at least [B]{diskspace}[/B] of free disk space. Do you wish to continue?
hr: Zbog distribucijskih prava, [B]Widevine CDM[/B] je potrebno izdvojiti iz slike oporavka Chrome OS-a. Ovaj postupak zahtijeva najmanje [B]{diskspace}[/B] slobodnog diskovnog prostora. Želite li nastaviti?

[ctx: #30007]
en: [B]Widevine CDM[/B] is unfortunately not available on this system architecture ([B]{arch}[/B]).
hr: [B]Widevine CDM[/B] nažalost nije dostupan na ([B]{arch}[/B]) arhitekturi sustava.

[ctx: #30008]
en: [B]{addon}[/B] is missing on your Kodi install. This add-on is required to play this content.
hr: [B]{addon}[/B] nedostaje u vašoj Kodi instalaciji. Ovaj dodatak je potreban za reprodukciju ovog sadržaja.

[ctx: #30009]
en: [B]{addon}[/B] is not enabled. This add-on is required to play this content.[CR][CR]Would you like to enable [B]{addon}[/B]?
hr: [B]{addon}[/B] nije omogućen. Ovaj dodatak je potreban za reprodukciju ovog sadržaja.[CR][CR]Želite li ga omogućiti [B]{addon}[/B]?

[ctx: #30010]
en: [B]Kodi {version}[/B] or higher is required for [B]Widevine CDM[/B] content playback.
hr: [B]Kodi {version}[/B] ili noviji je potreban za reprodukciju [B]Widevine CDM[/B] sadržaja.

[ctx: #30011]
en: This operating system ([B]{os}[/B]) is not supported by [B]Widevine CDM[/B].
hr: [B]Widevine CDM[/B] ne podržava trenutni ([B]{os}[/B]) operativni sustav.

[ctx: #30012]
en: The Windows Store version of Kodi does not support [B]Widevine CDM[/B].[CR][CR]Please use the installer from kodi.tv instead.
hr: Windows Store inačica Kodija ne podržava [B]Widevine CDM[/B].[CR][CR]Stoga koristite instalacijski program s kodi.tv.

[ctx: #30013]
en: Failed to retrieve [B]{filename}[/B].
hr: Neuspjelo [B]{filename}[/B] preuzimanje.

[ctx: #30014]
en: Download in progress...
hr: Preuzimanje u tijeku...

[ctx: #30015]
en: Downloading [B]{filename}[/B]...
hr: Preuzimam [B]{filename}[/B]...

[ctx: #30016]
en: Failed to extract [B]Widevine CDM[/B] from zip file.
hr: Neuspjelo [B]Widevine CDM[/B] raspakiravanje iz zip datoteke.

[ctx: #30017]
en: [B]{addon}[/B] {version} or later is required to play this content.
hr: [B]{addon}[/B] {version} ili novija inačica je potrebna za reprodukciju ovog sadržaja.

[ctx: #30018]
en: You do not have enough free disk space to install [B]Widevine CDM[/B]. Free up at least [B]{diskspace}[/B] and try again.
hr: Nedovoljno slobodnog diskovnog prostora za [B]Widevine CDM[/B] instalaciju. Oslobodite najmanje [B]{diskspace}[/B] i pokušajte ponovno.

[ctx: #30019]
en: This operating system ([B]{os}[/B]) is not supported by [B]Widevine CDM[/B] for ARM devices.
hr: [B]Widevine CDM[/B] ne podržava trenutni ([B]{os}[/B]) operativni sustav na ARM uređajima.

[ctx: #30020]
en: [B]'{command1}'[/B] or [B]'{command2}'[/B] command needs to exist on system to extract the [B]Widevine CDM[/B].
hr: [B]’{command1}’[/B] ili [B]’{command2}’[/B] naredbe moraju postojati na vašem sustavu za [B]Widevine CDM[/B] raspakiravanje.

[ctx: #30021]
en: [B]'{command}'[/B] command needs to exist on system to extract the [B]Widevine CDM[/B].
hr: [B]’{command}’[/B] naredba mora postojati na vašem sustavu za [B]Widevine CDM[/B] raspakiravanje.

[ctx: #30022]
en: Downloading the Chrome OS recovery image...
hr: Preuzimanje Chrome OS slike oporavka...

[ctx: #30023]
en: Download completed!
hr: Preuzimanje završeno!

[ctx: #30024]
en: The installation now needs to unzip, mount and extract [B]Widevine CDM[/B] from the recovery image.[CR][CR]This process may take up to ten minutes to complete.
hr: Instalacija sada treba raspakirati, montirati i izdvojiti [B]Widevine CDM[/B] iz slike oporavaka.[CR][CR]Ovaj proces može potrajati do deset minuta.

[ctx: #30025]
en: Acquiring EULA.
hr: EULA preuzimanje...

[ctx: #30027]
en: I accept
hr: Prihvaćam

[ctx: #30028]
en: Cancel
hr: Odustani

[ctx: #30029]
en: OK
hr: U redu

[ctx: #30030]
en: The installation may need to run the following commands with root permissions: [B]{cmds}[/B].
hr: Instalacija će možda trebati pokrenuti sljedeće naredbe s korijenskim ovlastima: [B]{cmds}[/B].

[ctx: #30031]
en: An update of [B]Widevine CDM[/B] is required to play this content.
hr: Za reprodukciju ovog sadržaja potrebno je nadopuniti [B]Widevine CDM[/B].

[ctx: #30032]
en: Your system is missing the following libraries required by Widevine CDM: [B]{libs}[/B]. Install the libraries to play this content.
hr: U vašem sustavu nedostaju sljedeće biblioteke potrebne za Widevine CDM: [B]{libs}[/B]. Instalirajte biblioteke za reprodukciju ovog sadržaja.

[ctx: #30033]
en: There is an update available for [B]Widevine CDM[/B].
hr: Dostupna je nadopuna za [B]Widevine CDM[/B].

[ctx: #30034]
en: Update
hr: Nadopuni

[ctx: #30037]
en: Success!
hr: Uspješno!

[ctx: #30038]
en: Install Widevine
hr: Instaliraj Widevine

[ctx: #30039]
en: [B]Widevine CDM[/B] is currently not available natively on ARM64. Please switch to a 32-bit userspace for [B]Widevine CDM[/B] support.
hr: [B]Widevine CDM[/B] trenutno nije izvorno dostupan na ARM64 arhitekturi. Prebacite se na 32-bitni korisnički prostor za [B]Widevine CDM[/B] podršku.

[ctx: #30040]
en: Update available
hr: Nadopuna dostupna

[ctx: #30041]
en: Widevine CDM is required
hr: Potreban je Widevine CDM

[ctx: #30042]
en: Using a SOCKS proxy requires the PySocks library (script.module.pysocks) installed.
hr: Korištenje SOCKS proxyja zahtijeva instaliranu PySocks biblioteku (script.module.pysocks).

[ctx: #30043]
en: Extracting Widevine CDM
hr: Widevine CDM raspakiravnje

[ctx: #30044]
en: Preparing downloaded image...
hr: Pripremanje preuzete slike...

[ctx: #30045]
en: Uncompressing image...
hr: Raspakiravanje slike...

[ctx: #30046]
en: This may take several minutes.
hr: Ovo može potrajati nekoliko minuta.

[ctx: #30047]
en: [I]Please do not interrupt this process.[/I]
hr: [I]Ne prekidajte ovaj proces.[/I]

[ctx: #30048]
en: Extracting Widevine CDM from image...
hr: Widevine CDM raspakiravanje iz slike...

[ctx: #30049]
en: Installing Widevine CDM...
hr: Widevine CDM instalacija...

[ctx: #30050]
en: Finishing...
hr: Završavanje...

[ctx: #30051]
en: [B]Widevine CDM[/B] successfully installed.
hr: [B]Widevine CDM[/B] je uspješno instaliran.

[ctx: #30052]
en: [B]Widevine CDM[/B] successfully removed.
hr: [B]Widevine CDM[/B] je uspješno uklonjen.

[ctx: #30053]
en: [B]Widevine CDM[/B] not found.
hr: [B]Widevine CDM[/B] nije pronađen.

[ctx: #30054]
en: disabled
hr: onemogućeno

[ctx: #30055]
en: There is not enough free disk space in the current temporary directory. Would you like to specify a different one to temporarily use for the Chrome OS Recovery Image (e.g. on a USB)?
hr: Nedovoljno je slobodnog diskovnog prostora u trenutnom privremenom direktoriju. Želite li odrediti drugi direktorij za privremeno korištenje slike oporavka Chrome OS-a (npr. na USB-u)?

[ctx: #30056]
en: No backups found!
hr: Nema pronađenih sigurnosnih kopija!

[ctx: #30057]
en: Choose a backup to restore
hr: Odaberite sigurnosnu kopiju za obnovu

[ctx: #30058]
en: Time remaining: {mins:d}:{secs:02d}
hr: Preostalo vrijeme: {mins:d}:{secs:02d}

[ctx: #30060]
en: Identifying wanted partition...
hr: Identifikacija željene particije...

[ctx: #30061]
en: Scanning the filesystem for the Widevine CDM...
hr: Pretraživanje Widevine CDM-a na datotečnom sustavu...

[ctx: #30062]
en: Widevine CDM found, analyzing...
hr: Widevine CDM pronađen, analiziranje...

[ctx: #30063]
en: Could not make the request. Your internet may be down.
hr: Nemoguće slanje zahtjeva. Vaš pristup internetu je možda nedostupan.

[ctx: #30064]
en: Could not finish the download.
hr: Nemoguć završetak preuzimanja.

[ctx: #30065]
en: Shall we try again?
hr: Hoćemo li pokušati ponovno?

[ctx: #30800]
en: [B]Kodi[/B] version [B]{version}[/B] is running on a [B]{system}[/B] system with [B]{arch}[/B] architecture.
hr: [B]Kodi[/B] inačice [B]{version}[/B] je pokrenut unutar [B]{system}[/B] sustava na [B]{arch}[/B] arhitekturi.

[ctx: #30810]
en: [B]InputStream Helper[/B] is at version [B]{version}[/B] {state}
hr: [B]InputStream Helper[/B] je [B]{version}[/B] {state}inačice

[ctx: #30811]
en: [B]InputStream Adaptive[/B] is at version [B]{version}[/B] {state}
hr: [B]InputStream Adaptive[/B] je [B]{version}[/B] {state} inačice

[ctx: #30820]
en: [B]Widevine CDM[/B] is [B]built into Android[/B]
hr: [B]Widevine CDM[/B] je [B]ugrađen u Androidu[/B]

[ctx: #30821]
en: [B]Widevine CDM[/B] is at version [B]{version}[/B] and was installed on [B]{date}[/B]
hr: [B]Widevine CDM[/B] je [B]{version}[/B] inačice a instaliran je [B]{date}[/B]

[ctx: #30822]
en: It was extracted from Chrome OS image [B]{name}[/B] with version [B]{version}[/B]
hr: Izdvojen je iz Chrome OS slike [B]{name}[/B] s [B]{version}[/B] inačice

[ctx: #30823]
en: It was last checked for updates on [B]{date}[/B]
hr: Posljednja provjera nadopune je [B]{date}[/B]

[ctx: #30824]
en: It is installed at [B]{path}[/B]
hr: Instaliran je u [B]{path}[/B]

[ctx: #30830]
en: Please report issues to: [COLOR yellow]{url}[/COLOR]
hr: Probleme prijavite na: [COLOR yellow]{url}[/COLOR]

[ctx: #30900]
en: Expert
hr: Stručno

[ctx: #30901]
en: InputStream Helper information
hr: InputStream Helper informacije

[ctx: #30903]
en: Disable InputStream Helper
hr: Onemogući InputStream Helper

[ctx: #30904]
en: [I]When disabled, DRM playback may fail![/I]
hr: [I]Kada je onemogućeno, moguć je neuspjeh reprodukcije DRM zaštićenog sadržaja![/I]

[ctx: #30905]
en: Update frequency in days
hr: Učestalost nadopuna u danima

[ctx: #30907]
en: Temporary download directory
hr: Privremeni direktorij preuzimanja

[ctx: #30909]
en: (Re)install Widevine CDM library...
hr: (Ponovno) instaliraj Widevine CDM biblioteku...

[ctx: #30911]
en: Remove Widevine CDM library...
hr: Ukloni Widevine CDM biblioteku...

[ctx: #30913]
en: Number of backups
hr: Broj sigurnosnih kopija

[ctx: #30915]
en: Restore Widevine CDM library...
hr: Obnovi Widevine CDM biblioteku...
