Embuary Helper - en to sk_SK translation catalogue (29 entries)

[ctx: #32000]
en: Error
sk_SK: Chyba

[ctx: #32001]
en: This is a tool to provide features to a skin and requires skin integration.
sk_SK: Toto je nástroj na poskytovanie služieb pre vzhľad a vyžaduje integráciu vo vzhľade.

[ctx: #32002]
en: Enable logging
sk_SK: Povoliť zapisovať ladiace informácie

[ctx: #32004]
en: detected
sk_SK: zistené

[ctx: #32005]
en: Changed font to
sk_SK: Písmo zmenené na

[ctx: #32003]
en: Delete add-on image cache
sk_SK: Vymazať obrázkovú medzipamäť doplnku

[ctx: #32006]
en: Applying changes
sk_SK: Aplikujem zmeny

[ctx: #32007]
en: Suggestions based on random watched item
sk_SK: Odporúčania podľa náhodnej sledovanej položky

[ctx: #32008]
en: Next up
sk_SK: Ďalej

[ctx: #32009]
en: Suggestions by random genre
sk_SK: Odporúčania podľa náhodne zvoleného žánru

[ctx: #32010]
en: Recently added episodes and shows
sk_SK: Naposledy pridané seriály a epizódy

[ctx: #32011]
en: All media
sk_SK: Všetky médiá

[ctx: #32012]
en: Recommended by rating
sk_SK: Doporučené podľa hodnotenia

[ctx: #32013]
en: Continue watching
sk_SK: Pokračovať v sledovaní

[ctx: #32014]
en: Suggestions based on the last watched item
sk_SK: Odporúčania podľa naposledy sledovanej položky

[ctx: #32015]
en: Recently added unwatched episodes and shows
sk_SK: Naposledy pridané nevidené seriály a epizódy

[ctx: #32016]
en: Enable service module
sk_SK: Povoliť službu na pozadí

[ctx: #32017]
en: Service interval time
sk_SK: Časový interval služby

[ctx: #32018]
en: Default blurring radius
sk_SK: Predvolený polomer rozmazania

[ctx: #32020]
en: Misc.
sk_SK: Rôzne

[ctx: #32021]
en: Background change interval
sk_SK: Interval zmeny pozadia

[ctx: #32019]
en: This will delete all created images (blurred backgrounds, genre thumbs, etc.) in the addon_data folder. Do you want to proceed?
sk_SK: Týmto vymažete všetky vytvorené obrázky v zložke tohoto doplnku (rozmazané pozadia, miniatúry, náhľady, a pod.). Prajete si pokračovať?

[ctx: #32022]
en: All available database items
sk_SK: Všetky dostupné položky databázy

[ctx: #32023]
en: items
sk_SK: položky

[ctx: #32024]
en: The video database has no library tags stored.
sk_SK: Vo video databáze nie sú uložené žiadne značky.

[ctx: #32025]
en: Attention
sk_SK: Upozornenie

[ctx: #32026]
en: Enable library tag detection for
sk_SK: Povoliť detekciu značiek v knižnici pre

[ctx: #32027]
en: Add/remove movie favourite
sk_SK: Pridať/Odobrať obľúbený film

[ctx: #32028]
en: Add/remove TV show favourite
sk_SK: Pridať/Odobrať obľubený seriál
