Embuary Helper - en to pl_PL translation catalogue (13 entries)

[ctx: #32000]
en: Error
pl_PL: Błąd

[ctx: #32001]
en: This is a tool to provide features to a skin and requires skin integration.
pl_PL: To narzędzie wspomaga skóry i wymaga jej integracji.

[ctx: #32002]
en: Enable logging
pl_PL: Włącz dziennik zdarzeń

[ctx: #32003]
en: Enable debug logging
pl_PL: Włącz dziennik debugowania

[ctx: #32004]
en: detected
pl_PL: wykryto

[ctx: #32005]
en: Changed font to
pl_PL: Zmieniono czcionkę na

[ctx: #32006]
en: Service is restarting
pl_PL: Usługa jest uruchamiana ponownie

[ctx: #32007]
en: Suggestions based on random watched item
pl_PL: Sugestie na podstawie losowej obejrzanej pozycji

[ctx: #32008]
en: Next up
pl_PL: Następny

[ctx: #32009]
en: Suggestions by random genre
pl_PL: Sugestie na podstawie losowego gatunku

[ctx: #32010]
en: Mix of recently added episodes and shows
pl_PL: Miks ostatnio dodanych odcinków i seriali

[ctx: #32011]
en: All media
pl_PL: Wszystkie media

[ctx: #32012]
en: Recommended by rating
pl_PL: Sugerowane na podstawie ocen
