Embuary Helper - en to nl_NL translation catalogue (26 entries)

[ctx: #32000]
en: Error
nl_NL: Fout

[ctx: #32001]
en: This is a tool to provide features to a skin and requires skin integration.
nl_NL: Dit is een hulpmiddel om functies aan een skin te voorzien en vereist skinintegratie.

[ctx: #32002]
en: Enable logging
nl_NL: Logging inschakelen

[ctx: #32004]
en: detected
nl_NL: gedetecteerd

[ctx: #32005]
en: Changed font to
nl_NL: Lettertype wijzigen naar

[ctx: #32003]
en: Delete add-on image cache
nl_NL: Add-on afbeeldingscache verwijderen

[ctx: #32006]
en: Applying changes
nl_NL: Wijzigingen toepassen

[ctx: #32007]
en: Suggestions based on random watched item
nl_NL: Suggesties op basis van willekeurig bekeken item

[ctx: #32008]
en: Next up
nl_NL: Volgende

[ctx: #32009]
en: Suggestions by random genre
nl_NL: Suggesties op basis van willekeurig genre

[ctx: #32010]
en: Recently added episodes and shows
nl_NL: Recent toegevoegde afleveringen en series

[ctx: #32011]
en: All media
nl_NL: Alle media

[ctx: #32012]
en: Recommended by rating
nl_NL: Aanbevolen op basis van beoordeling

[ctx: #32013]
en: Continue watching
nl_NL: Verder kijken

[ctx: #32014]
en: Suggestions based on the last watched item
nl_NL: Suggesties op basis van het laatst bekeken item

[ctx: #32015]
en: Recently added unwatched episodes and shows
nl_NL: Recent toegevoegde onbekeken afleveringen en series

[ctx: #32016]
en: Enable service module
nl_NL: Servicemodule inschakelen

[ctx: #32017]
en: Service interval time
nl_NL: Intervaltijd service

[ctx: #32018]
en: Default blurring radius
nl_NL: Standaard vervagingsradius

[ctx: #32020]
en: Misc.
nl_NL: Div.

[ctx: #32021]
en: Background change interval
nl_NL: Achtergrondveranderingsinterval

[ctx: #32019]
en: This will delete all created images (blurred backgrounds, genre thumbs, etc.) in the addon_data folder. Do you want to proceed?
nl_NL: Hiermee worden alle aangemaakte afbeeldingen (vervaagde achtergronden, miniaturen genres, enz.) verwijderd in de map addon_data. Wilt u doorgaan?

[ctx: #32022]
en: All available database items
nl_NL: Alle beschikbare database-items

[ctx: #32024]
en: The video database has no library tags stored.
nl_NL: De video-database heeft geen bibliotheek-tags opgeslagen.

[ctx: #32025]
en: Attention
nl_NL: Opgelet

[ctx: #32026]
en: Enable library tag detection for
nl_NL: Bibliotheektagdetectie inschakelen voor
