KODI Main - en to sr_rs translation catalogue (22 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Kodi PVR addon for IPTV support.
sr_rs: Kodi PVR додатни програм за IPTV подршку. https://github.com/afedchin/Kodi-addon-iptvsimple/wiki/IPTV-Simple-Home

[ctx: Addon Description]
en: IPTV Simple PVR Client support m3u playlists, streaming of Live TV for multicast/unicast sources, listening to Radio channels and EPG.[CR]    [CR]For documentation visit: https://github.com/kodi-pvr/pvr.iptvsimple/blob/Matrix/README.md[CR]
sr_rs: IPTV Једноставан PVR Клијент подржава m3u листе за репродукцију, стримовање ТВ Уживо за multicast/unicast изворе, слушање Радио канала и EPG.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: The authors are in no way responsible for failed playings, incorrect EPG times, wasted hours, or any other undesirable effects.
sr_rs: Овај софтвер је нестабилан! Аутори ни на који начин нису одговорни за неуспела снимања, неисправне тајмере, изгубљене сате, или било које друге нежељене ефекте.

[ctx: #30000]
note: settings labels label: General - m3uPathType label: EPG Settings - epgPathType label: Channel Logos - logoPathType
en: Location
sr_rs: Локација

[ctx: #30003]
note: label-option: General - m3uRefreshMode
en: Disabled
sr_rs: Онемогућено

[ctx: #30010]
note: label-category: general label-group: General - General
en: General
sr_rs: Опште

[ctx: #30019]
note: label-category: epgsettings
en: EPG Settings
sr_rs: EPG подешавања

[ctx: #30025]
note: label: General - m3uCache
en: Cache m3u at local storage
sr_rs: Кеширај m3u на локално складиште

[ctx: #30026]
note: label: EPG Settings - epgCache
en: Cache XMLTV at local storage
sr_rs: Кеширај XMLTV на локално складиште

[ctx: #30040]
note: label-group: Channel Logos - XMLTV Logos Options
en: XMLTV Logos Options
sr_rs: XMLTV Опције Логоа

[ctx: #30042]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Ignore
sr_rs: Игнорисати

[ctx: #30043]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Prefer M3U
sr_rs: Дати предност M3U

[ctx: #30044]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Prefer XMLTV
sr_rs: Дати предност XMLTV

[ctx: #30050]
note: label-category: genres label-group: Genres - Genres
en: Genres
sr_rs: Жанрови

[ctx: #30060]
note: label-category: advanced
en: Advanced
sr_rs: Напредно

[ctx: #30065]
note: label-group: Advanced - Streaming
en: Streaming
sr_rs: Стримовање

[ctx: #30110]
note: label-option: Catchup - allChannelsCatchupMode
en: Disabled
sr_rs: Онемогућено

[ctx: #30111]
note: label-option: Catchup - allChannelsCatchupMode
en: Default
sr_rs: Подразумевана

[ctx: #30120]
note: label-category: timeshift label-group: Timeshift - Timeshift
en: Timeshift
sr_rs: Померај времена

[ctx: #30157]
note: label-option: Media - mediaEnabled - IGNORE_GROUP_NAME
en: Never
sr_rs: Никада

[ctx: #30450]
note: label: TV
en: TV
sr_rs: ТВ

[ctx: #30451]
note: label: Radio
en: Radio
sr_rs: Радио
