KODI Main - en to sq_al translation catalogue (9 entries)

[ctx: #30000]
note: settings labels label: General - m3uPathType label: EPG Settings - epgPathType label: Channel Logos - logoPathType
en: Location
sq_al: Lokalizimi

[ctx: #30003]
note: label-option: General - m3uRefreshMode
en: Disabled
sq_al: Deaktivuar

[ctx: #30010]
note: label-category: general label-group: General - General
en: General
sq_al: Të përgjithshëm

[ctx: #30042]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Ignore
sq_al: Injoroni

[ctx: #30050]
note: label-category: genres label-group: Genres - Genres
en: Genres
sq_al: Zhanret

[ctx: #30060]
note: label-category: advanced
en: Advanced
sq_al: Të shtuar

[ctx: #30110]
note: label-option: Catchup - allChannelsCatchupMode
en: Disabled
sq_al: Deaktivuar

[ctx: #30111]
note: label-option: Catchup - allChannelsCatchupMode
en: Default
sq_al: Prezgjedhuar

[ctx: #30157]
note: label-option: Media - mediaEnabled - IGNORE_GROUP_NAME
en: Never
sq_al: Kurrë
