KODI Main - en to sk_sk translation catalogue (40 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Kodi PVR addon for IPTV support.
sk_sk: Kodi PVR doplnok umožňujúci IPTV podporu. https://github.com/afedchin/Kodi-addon-iptvsimple/wiki/IPTV-Simple-Home

[ctx: Addon Description]
en: IPTV Simple PVR Client support m3u playlists, streaming of Live TV for multicast/unicast sources, listening to Radio channels and EPG.[CR]    [CR]For documentation visit: https://github.com/kodi-pvr/pvr.iptvsimple/blob/Matrix/README.md[CR]
sk_sk: Jednoduchý PVR klient IPTV podporuje mp3 zoznamy súborov, streamovanie živého televízneho vysielania ako multicast/unicast zdroje, počúvanie rozhlasových kanálov a EPG.[CR]    [CR]Pre dokumentáciu navštívte: https://github.com/kodi-pvr/pvr.iptvsimple/blob/Matrix/README.md[CR]

[ctx: Addon Disclaimer]
en: The authors are in no way responsible for failed playings, incorrect EPG times, wasted hours, or any other undesirable effects.
sk_sk: Toto je nestabilný softvér! Autori nie sú v žiadnom prípade zodpovední za chybné prehrávanie, nesprávne časy EPG, premrhané hodiny alebo akékoľvek iné nežiadúce účinky.

[ctx: #30000]
note: settings labels label: General - m3uPathType label: EPG Settings - epgPathType label: Channel Logos - logoPathType
en: Location
sk_sk: Umiestnenie

[ctx: #30002]
note: label-option: General - m3uPathType label-option: General - epgPathType label-option: General - logoPathType label-option: General - genresPathType
en: Remote path (Internet address)
sk_sk: Vzdialená cesta (internetový prístup)

[ctx: #30003]
note: label-option: General - m3uRefreshMode
en: Disabled
sk_sk: Zakázané

[ctx: #30004]
note: label-option: General - m3uRefreshMode
en: Repeated refresh
sk_sk: Opakované obnovenie

[ctx: #30005]
note: label-option: General - m3uRefreshMode
en: Once per day
sk_sk: Raz za deň

[ctx: #30010]
note: label-category: general label-group: General - General
en: General
sk_sk: Hlavné

[ctx: #30011]
note: label: General - m3uPath
en: M3U playlist path
sk_sk: Cesta k M3U playlistu

[ctx: #30012]
note: label: General - m3uUrl
en: M3U playlist URL
sk_sk: URL k M3U playlistu

[ctx: #30016]
note: label: General - m3uRefreshIntervalMins
en: Refresh interval
sk_sk: Interval obnovenia

[ctx: #30017]
note: label: General - m3uRefreshHour
en: Refresh hour (24h)
sk_sk: Obnovovacia hodina (24h)

[ctx: #30019]
note: label-category: epgsettings
en: EPG Settings
sk_sk: Nastavenia EPG

[ctx: #30020]
note: label-group: EPG Settings - EPG Settings
en: EPG
sk_sk: Televízny program

[ctx: #30021]
note: label: EPG Settings - epgPath
en: XMLTV path
sk_sk: Cesta k XMLTV

[ctx: #30022]
note: label: EPG Settings - epgUrl
en: XMLTV URL
sk_sk: URL adresa XMLTV

[ctx: #30023]
note: label: EPG Settings - epgTSOverride
en: Apply time shift to all channels
sk_sk: Použiť Time Shift pre všetky kanály

[ctx: #30025]
note: label: General - m3uCache
en: Cache m3u at local storage
sk_sk: Ukladať do vyrovnávacej pamäte m3u v lokálnom úložisku

[ctx: #30026]
note: label: EPG Settings - epgCache
en: Cache XMLTV at local storage
sk_sk: Ukladať do vyrovnávacej pamäte XMLTV v lokálnom úložisku

[ctx: #30027]
note: format-label: EPG Settings - epgTimeShift
en: {0:.1f} hours
sk_sk: {0:.1f} hodín

[ctx: #30030]
note: label-category: channellogos label-group: Channel Logos - Channel Logos
en: Channel Logos
sk_sk: Logá stanice

[ctx: #30031]
note: label: Channel Logos - logoPath
en: Channel logos folder
sk_sk: Priečinok s logami stanice

[ctx: #30032]
note: label: Channel Logos - logoBaseUrl
en: Channel logos base URL
sk_sk: Základná URL adresa lôg stanice

[ctx: #30040]
note: label-group: Channel Logos - XMLTV Logos Options
en: XMLTV Logos Options
sk_sk: Možnosti pre logá XMLTV

[ctx: #30041]
note: label: Channel Logos - logoFromEpg
en: Channels logos from XMLTV
sk_sk: Logá staníc z XMLTV

[ctx: #30042]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Ignore
sk_sk: Ignorovať

[ctx: #30043]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Prefer M3U
sk_sk: Uprednostniť M3U

[ctx: #30044]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Prefer XMLTV
sk_sk: Prednostný XMLTV

[ctx: #30050]
note: label-category: genres label-group: Genres - Genres
en: Genres
sk_sk: Žánre

[ctx: #30051]
note: label: Genres - useEpgGenreText
en: Use genre text from XMLTV when mapping genres
sk_sk: Pri mapovaní žánrov použite žánerový text z XMLTV

[ctx: #30060]
note: label-category: advanced
en: Advanced
sk_sk: Rozšírené

[ctx: #30065]
note: label-group: Advanced - Streaming
en: Streaming
sk_sk: Streamovanie

[ctx: #30110]
note: label-option: Catchup - allChannelsCatchupMode
en: Disabled
sk_sk: Zakázané

[ctx: #30111]
note: label-option: Catchup - allChannelsCatchupMode
en: Default
sk_sk: Štandardná

[ctx: #30120]
note: label-category: timeshift label-group: Timeshift - Timeshift
en: Timeshift
sk_sk: Časový posun

[ctx: #30121]
note: label: Timeshift - timeshiftEnabled
en: Enable timeshift
sk_sk: Povoliť časový posun

[ctx: #30157]
note: label-option: Media - mediaEnabled - IGNORE_GROUP_NAME
en: Never
sk_sk: Nikdy

[ctx: #30451]
note: label: Radio
en: Radio
sk_sk: Rádio

[ctx: #30600]
note: ############ help info # help info - General help-category: General
en: General settings required for the addon to function.
sk_sk: Pre fungovanie doplnku sú potrebné všeobecné nastavenia.
