KODI Main - en to lt_lt translation catalogue (75 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Kodi PVR addon for IPTV support.
lt_lt: Kodi PVR priedas IPTV palaikymui. https://github.com/afedchin/Kodi-addon-iptvsimple/wiki/IPTV-Simple-Home

[ctx: Addon Description]
en: IPTV Simple PVR Client support m3u playlists, streaming of Live TV for multicast/unicast sources, listening to Radio channels and EPG.[CR]    [CR]For documentation visit: https://github.com/kodi-pvr/pvr.iptvsimple/blob/Matrix/README.md[CR]
lt_lt: IPTV Simple PVR klientas palaiko m3u grojaraščius, TV transliacijas iš multicast/unicast šaltinių, radijo stočių transliacijas ir EPG.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: The authors are in no way responsible for failed playings, incorrect EPG times, wasted hours, or any other undesirable effects.
lt_lt: Tai yra nestabili programinė įranga! Autoriai nėra atsakingi dėl nepavykusio atkūrimo, klaidingo EPG laiko, prarastų valandų ar kito nepageidaujamo poveikio.

[ctx: #30000]
note: settings labels label: General - m3uPathType label: EPG Settings - epgPathType label: Channel Logos - logoPathType
en: Location
lt_lt: Vieta

[ctx: #30001]
note: label-option: General - m3uPathType label-option: General - epgPathType label-option: General - logoPathType label-option: General - genresPathType
en: Local path (includes local network)
lt_lt: Lokalus kelias (įskaitant vietinį tinklą)

[ctx: #30002]
note: label-option: General - m3uPathType label-option: General - epgPathType label-option: General - logoPathType label-option: General - genresPathType
en: Remote path (Internet address)
lt_lt: Nuotolinis kelias (interneto adresas)

[ctx: #30003]
note: label-option: General - m3uRefreshMode
en: Disabled
lt_lt: Atjungta

[ctx: #30004]
note: label-option: General - m3uRefreshMode
en: Repeated refresh
lt_lt: Pakartotinis atnaujinimas

[ctx: #30005]
note: label-option: General - m3uRefreshMode
en: Once per day
lt_lt: Kartą per dieną

[ctx: #30010]
note: label-category: general label-group: General - General
en: General
lt_lt: Pagrindinis

[ctx: #30011]
note: label: General - m3uPath
en: M3U playlist path
lt_lt: M3U grojaraščio kelias

[ctx: #30012]
note: label: General - m3uUrl
en: M3U playlist URL
lt_lt: M3U grojaraščio URL

[ctx: #30013]
note: label: General - startNum
en: Start channel number
lt_lt: Pradinis kanalų numeris

[ctx: #30014]
note: label: General - numberByOrder
en: Only number by channel order in M3U
lt_lt: Numeruoti tik pagal kanalų tvarką M3U faile

[ctx: #30015]
note: label: General - m3uRefreshMode
en: Auto refresh mode
lt_lt: Automatinio atnaujinimo būdas

[ctx: #30016]
note: label: General - m3uRefreshIntervalMins
en: Refresh interval
lt_lt: Atnaujinimo intervalas

[ctx: #30017]
note: label: General - m3uRefreshHour
en: Refresh hour (24h)
lt_lt: Atnaujinimo valanda (24h)

[ctx: #30018]
note: label-group: General - Refresh
en: Refresh
lt_lt: Atnaujinti

[ctx: #30019]
note: label-category: epgsettings
en: EPG Settings
lt_lt: EPG nustatymai

[ctx: #30021]
note: label: EPG Settings - epgPath
en: XMLTV path
lt_lt: XMLTV kelias

[ctx: #30023]
note: label: EPG Settings - epgTSOverride
en: Apply time shift to all channels
lt_lt: Pritaikyti laiko poslinkį visiems kanalams

[ctx: #30024]
note: label: EPG Settings - epgTimeShift
en: EPG time shift
lt_lt: EPG laiko poslinkis

[ctx: #30025]
note: label: General - m3uCache
en: Cache m3u at local storage
lt_lt: Laikinai saugoti m3u vietiniame diske

[ctx: #30026]
note: label: EPG Settings - epgCache
en: Cache XMLTV at local storage
lt_lt: Laikinai saugoti XMLTV vietiniame diske

[ctx: #30027]
note: format-label: EPG Settings - epgTimeShift
en: {0:.1f} hours
lt_lt: {0:.1f} valandos

[ctx: #30028]
note: label: General - tvChannelGroupsOnly
en: Only load TV channels in groups
lt_lt: Įkelti tik kanalusesančius grupėse

[ctx: #30030]
note: label-category: channellogos label-group: Channel Logos - Channel Logos
en: Channel Logos
lt_lt: Kanalų logotipai

[ctx: #30031]
note: label: Channel Logos - logoPath
en: Channel logos folder
lt_lt: Kanalų logotipų aplankas

[ctx: #30032]
note: label: Channel Logos - logoBaseUrl
en: Channel logos base URL
lt_lt: Kanalų logotipų bazinis URL

[ctx: #30033]
note: label-group: General - Radio Groups
en: Radio Groups
lt_lt: Radijo grupės

[ctx: #30034]
note: label: General - tvGroupMoade
en: TV group mode
lt_lt: TV grupės režimas

[ctx: #30035]
note: label: General - radioGroupMoade
en: Radio group mode
lt_lt: Radijo grupės režimas

[ctx: #30036]
note: label-option: Channels - tvGroupmode label-option: Channels - radioGroupGode
en: All groups
lt_lt: Visos grupės

[ctx: #30037]
note: label-option: Channels - tvGroupMode label-option: Channels - radioGroupGode
en: Some groups
lt_lt: Kai kurios grupės

[ctx: #30038]
note: label-option: General - tvGroupMode label-option: General - radioGroupGode
en: Custom groups
lt_lt: Savos grupės

[ctx: #30039]
note: label: Channels - numTvGroups
en: Number of TV groups
lt_lt: TV grupių kiekis

[ctx: #30040]
note: label-group: Channel Logos - XMLTV Logos Options
en: XMLTV Logos Options
lt_lt: XMLTV logotipų parinktys

[ctx: #30041]
note: label: Channel Logos - logoFromEpg
en: Channels logos from XMLTV
lt_lt: Kanalų logotipai iš XMLTV

[ctx: #30042]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Ignore
lt_lt: Ignoruoti

[ctx: #30043]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Prefer M3U
lt_lt: Pirmenybė M3U

[ctx: #30044]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Prefer XMLTV
lt_lt: Pirmenybė XMLTV

[ctx: #30045]
note: label: General - oneTvGroup
en: TV group 1
lt_lt: TV grupė 1

[ctx: #30046]
note: label: General - twoTvGroup
en: TV group 2
lt_lt: TV grupė 2

[ctx: #30047]
note: label: General - threeTvGroup
en: TV group 3
lt_lt: TV grupė 3

[ctx: #30048]
note: label: General - fourTvGroup
en: TV group 4
lt_lt: TV grupė 4

[ctx: #30049]
note: label: General - fiveTvGroup
en: TV group 5
lt_lt: TV grupė 5

[ctx: #30050]
note: label-category: genres label-group: Genres - Genres
en: Genres
lt_lt: Žanrai

[ctx: #30052]
note: label: Genres - genresPath
en: Genres path
lt_lt: Žanrų kelias

[ctx: #30053]
note: label: Genres - genresUrl
en: Genres URL
lt_lt: Žanrų URL

[ctx: #30055]
note: label: General - oneRadioGroup
en: Radio group 1
lt_lt: Radijo grupė 1

[ctx: #30056]
note: label: General - twoRadioGroup
en: Radio group 2
lt_lt: Radijo grupė 2

[ctx: #30057]
note: label: General - threeRadioGroup
en: Radio group 3
lt_lt: Radijo grupė 3

[ctx: #30058]
note: label: General - fourRadioGroup
en: Radio group 4
lt_lt: Radijo grupė 4

[ctx: #30059]
note: label: General - fiveRadioGroup
en: Radio group 5
lt_lt: Radijo grupė 5

[ctx: #30060]
note: label-category: advanced
en: Advanced
lt_lt: Išplėstiniai

[ctx: #30065]
note: label-group: Advanced - Streaming
en: Streaming
lt_lt: Transliuojama

[ctx: #30066]
note: label: Advanced - useInputstreamAdaptiveforHls
en: Use inputstream.adaptive for m3u8 (HLS) streams
lt_lt: Naudoti inputstream.adaptive m3u8 (HLS) srautams

[ctx: #30067]
note: label: Advanced - useFFmpegReconnect
en: Use FFmpeg http reconnect options if possible
lt_lt: Naudoti FFmpeg http pakartotinio prisijungimo parinktis kai įmanoma

[ctx: #30068]
note: label: Advanced - defaultUserAgent
en: User-Agent
lt_lt: Vartotojo agentas

[ctx: #30069]
note: label: Advanced - defaultInputstream
en: Inputstream name
lt_lt: Įvesties srauto vardas

[ctx: #30070]
note: label: Advanced - defaultMimeType
en: MIME type
lt_lt: MIME tipas

[ctx: #30071]
note: label-group: Advanced - Channel defaults
en: Channel defaults
lt_lt: Numatytieji kanalo nustatymai

[ctx: #30072]
note: label: General - numRadioGroups
en: Number of Radio groups
lt_lt: Radijo grupių skaičius

[ctx: #30073]
note: label: Channels - customRadioGroupsFile
en: Custom Radio groups file
lt_lt: Savas radijo grupių failas

[ctx: #30110]
note: label-option: Catchup - allChannelsCatchupMode
en: Disabled
lt_lt: Atjungta

[ctx: #30111]
note: label-option: Catchup - allChannelsCatchupMode
en: Default
lt_lt: Numatytas

[ctx: #30120]
note: label-category: timeshift label-group: Timeshift - Timeshift
en: Timeshift
lt_lt: Laiko poslinkis

[ctx: #30121]
note: label: Timeshift - timeshiftEnabled
en: Enable timeshift
lt_lt: Įjungti laiko poslinkį

[ctx: #30157]
note: label-option: Media - mediaEnabled - IGNORE_GROUP_NAME
en: Never
lt_lt: Niekada

[ctx: #30451]
note: label: Radio
en: Radio
lt_lt: Radijas

[ctx: #30600]
note: ############ help info # help info - General help-category: General
en: General settings required for the addon to function.
lt_lt: Pagrindiniai nustatymai reikalingi priedo veikimui.

[ctx: #30606]
note: help: General - numberByOrder
en: Ignore any 'tvg-chno' tags and only number channels by the order in the M3U starting at 'Start channel number'.
lt_lt: Ignoruoti visas 'tvg-chno' žymas ir numeruoti kanalus tik pagal jų eilės tvarką M3U faile, pradedant nuo 'Pradinio kanalų numerio'.

[ctx: #30626]
note: help: EPG Settings - epgTSOverside
en: Whether or not to override the time shift for all channels with `EPG time shift`. If not enabled `EPG time shift` plus the individual time shift per channel (if available) will be used.
lt_lt: Perrašyti ar ne visų kanalų laiko polinkį 'EPG laiko poslinkio' reikšme. Jei nepasirinkta, bus naudojama 'EPG laiko poslinkio' ir individualaus laiko poslinkio (jei jis nurodytas) suma.

[ctx: #30640]
note: help info - Channel Logos help-category: Channel Logos
en: Settings related to Channel Logos.
lt_lt: Nustatymai susiję su kanalų logotipais.

[ctx: #30660]
note: help info - Genres help-category: Genres
en: Settings related to genres.
lt_lt: Nustatymai susiję su žanrais.
