KODI Main - en to hu_hu translation catalogue (35 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Kodi PVR addon for IPTV support.
hu_hu: Kodi PVR kiegészítő az IPTV támogatáshoz. https://github.com/afedchin/Kodi-addon-iptvsimple/wiki/IPTV-Simple-Home

[ctx: Addon Description]
en: IPTV Simple PVR Client support m3u playlists, streaming of Live TV for multicast/unicast sources, listening to Radio channels and EPG.[CR]    [CR]For documentation visit: https://github.com/kodi-pvr/pvr.iptvsimple/blob/Matrix/README.md[CR]
hu_hu: Az IPTV PVR kiegészítő támogatja m3u listák lejátszását, élő TV adások hálózati streamelését, rádióadók hallgatását EPG adatok kezelésével.

[ctx: Addon Disclaimer]
en: The authors are in no way responsible for failed playings, incorrect EPG times, wasted hours, or any other undesirable effects.
hu_hu: Ez nem stabil szoftver! A készítők nem vállalnak felelősséget, a hibás felvételért, rossz időzítésért, elvesztegetett időért...

[ctx: #30000]
note: settings labels label: General - m3uPathType label: EPG Settings - epgPathType label: Channel Logos - logoPathType
en: Location
hu_hu: Hely

[ctx: #30002]
note: label-option: General - m3uPathType label-option: General - epgPathType label-option: General - logoPathType label-option: General - genresPathType
en: Remote path (Internet address)
hu_hu: Távoli útvonal (Internet cím)

[ctx: #30003]
note: label-option: General - m3uRefreshMode
en: Disabled
hu_hu: Letiltva

[ctx: #30005]
note: label-option: General - m3uRefreshMode
en: Once per day
hu_hu: Naponta egyszer

[ctx: #30010]
note: label-category: general label-group: General - General
en: General
hu_hu: Általános

[ctx: #30011]
note: label: General - m3uPath
en: M3U playlist path
hu_hu: M3U lejátszási lista útvonal

[ctx: #30012]
note: label: General - m3uUrl
en: M3U playlist URL
hu_hu: M3U lejátszási lista URL

[ctx: #30013]
note: label: General - startNum
en: Start channel number
hu_hu: Csatorna kezdő száma

[ctx: #30019]
note: label-category: epgsettings
en: EPG Settings
hu_hu: EPG beállítások

[ctx: #30021]
note: label: EPG Settings - epgPath
en: XMLTV path
hu_hu: XMLTV útvonal

[ctx: #30023]
note: label: EPG Settings - epgTSOverride
en: Apply time shift to all channels
hu_hu: Idő eltolást minden csatornán alkalmazni

[ctx: #30024]
note: label: EPG Settings - epgTimeShift
en: EPG time shift
hu_hu: EPG idő eltolás

[ctx: #30025]
note: label: General - m3uCache
en: Cache m3u at local storage
hu_hu: M3U gyorsítótárazása a helyi tárolón

[ctx: #30026]
note: label: EPG Settings - epgCache
en: Cache XMLTV at local storage
hu_hu: XMLTV gyorsítótárazása a helyi tárolón

[ctx: #30030]
note: label-category: channellogos label-group: Channel Logos - Channel Logos
en: Channel Logos
hu_hu: Csatorna logó

[ctx: #30031]
note: label: Channel Logos - logoPath
en: Channel logos folder
hu_hu: Csatorna logó mappa

[ctx: #30032]
note: label: Channel Logos - logoBaseUrl
en: Channel logos base URL
hu_hu: Csatorna logó alap URL

[ctx: #30040]
note: label-group: Channel Logos - XMLTV Logos Options
en: XMLTV Logos Options
hu_hu: XMLTV Logo opciók

[ctx: #30041]
note: label: Channel Logos - logoFromEpg
en: Channels logos from XMLTV
hu_hu: Csatorna logó az XMLTV-ről

[ctx: #30042]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Ignore
hu_hu: Mellőzés

[ctx: #30043]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Prefer M3U
hu_hu: M3U előnyben részesítése

[ctx: #30044]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Prefer XMLTV
hu_hu: XMLTV előnyben részesítése

[ctx: #30050]
note: label-category: genres label-group: Genres - Genres
en: Genres
hu_hu: Műfajok

[ctx: #30060]
note: label-category: advanced
en: Advanced
hu_hu: Haladó

[ctx: #30065]
note: label-group: Advanced - Streaming
en: Streaming
hu_hu: Adatfolyam

[ctx: #30110]
note: label-option: Catchup - allChannelsCatchupMode
en: Disabled
hu_hu: Letiltva

[ctx: #30111]
note: label-option: Catchup - allChannelsCatchupMode
en: Default
hu_hu: Alapértelmezett

[ctx: #30120]
note: label-category: timeshift label-group: Timeshift - Timeshift
en: Timeshift
hu_hu: Csúsztatott felvétel

[ctx: #30121]
note: label: Timeshift - timeshiftEnabled
en: Enable timeshift
hu_hu: Engedélyezze az időcsúsztatást

[ctx: #30157]
note: label-option: Media - mediaEnabled - IGNORE_GROUP_NAME
en: Never
hu_hu: Soha

[ctx: #30451]
note: label: Radio
en: Radio
hu_hu: Rádió

[ctx: #30600]
note: ############ help info # help info - General help-category: General
en: General settings required for the addon to function.
hu_hu: A kiegészítő működéséhez szükséges általános beállítások.
