KODI Main - en to he_il translation catalogue (51 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Kodi PVR addon for IPTV support.
he_il: תוסף Kodi PVR עם תמיכה ב-IPTV. https://github.com/afedchin/Kodi-addon-iptvsimple/wiki/IPTV-Simple-Home

[ctx: Addon Description]
en: IPTV Simple PVR Client support m3u playlists, streaming of Live TV for multicast/unicast sources, listening to Radio channels and EPG.[CR]    [CR]For documentation visit: https://github.com/kodi-pvr/pvr.iptvsimple/blob/Matrix/README.md[CR]
he_il: IPTV Simple PVR Client תומך ברשימות השמעה של m3u, הזרמת טלוויזיה בשידור חי עבור מקורות מרובי שידור/חד שידור, האזנה לערוצי רדיו ולוח שידורים..[CR]    [CR]לתיעוד ניתן לבקר: https://github.com/kodi-pvr/pvr.iptvsimple/blob/Matrix/README.md[CR]

[ctx: Addon Disclaimer]
en: The authors are in no way responsible for failed playings, incorrect EPG times, wasted hours, or any other undesirable effects.
he_il: זוהי איננה הרחבה יציבה! המפתחים אינם אחראים על כשלון בניגון, זמנים שגויים במדריך השידורים, שעות מבוזבזות או כל תופעה לא רצויה אחרת.

[ctx: #30000]
note: settings labels label: General - m3uPathType label: EPG Settings - epgPathType label: Channel Logos - logoPathType
en: Location
he_il: מיקום

[ctx: #30001]
note: label-option: General - m3uPathType label-option: General - epgPathType label-option: General - logoPathType label-option: General - genresPathType
en: Local path (includes local network)
he_il: נתיב מקומי (כולל רשת מקומית)

[ctx: #30002]
note: label-option: General - m3uPathType label-option: General - epgPathType label-option: General - logoPathType label-option: General - genresPathType
en: Remote path (Internet address)
he_il: נתיב מרוחק (כתובת אינטרנט)

[ctx: #30003]
note: label-option: General - m3uRefreshMode
en: Disabled
he_il: מושבת

[ctx: #30004]
note: label-option: General - m3uRefreshMode
en: Repeated refresh
he_il: רענון חוזר

[ctx: #30005]
note: label-option: General - m3uRefreshMode
en: Once per day
he_il: פעם ביום

[ctx: #30010]
note: label-category: general label-group: General - General
en: General
he_il: כללי

[ctx: #30011]
note: label: General - m3uPath
en: M3U playlist path
he_il: נתיב רשימת השמעה M3U

[ctx: #30012]
note: label: General - m3uUrl
en: M3U playlist URL
he_il: כתובת אתר של רשימת השמעה M3U

[ctx: #30014]
note: label: General - numberByOrder
en: Only number by channel order in M3U
he_il: מספרים בלבד בסידור ערוצי M3U

[ctx: #30015]
note: label: General - m3uRefreshMode
en: Auto refresh mode
he_il: מצב רענון אוטומטי

[ctx: #30016]
note: label: General - m3uRefreshIntervalMins
en: Refresh interval
he_il: מרווח רענון

[ctx: #30017]
note: label: General - m3uRefreshHour
en: Refresh hour (24h)
he_il: שעת רענון (24 שעות)

[ctx: #30018]
note: label-group: General - Refresh
en: Refresh
he_il: רענון

[ctx: #30019]
note: label-category: epgsettings
en: EPG Settings
he_il: הגדרות לוח שידורים

[ctx: #30020]
note: label-group: EPG Settings - EPG Settings
en: EPG
he_il: לוח שידורים

[ctx: #30021]
note: label: EPG Settings - epgPath
en: XMLTV path
he_il: נתיב XMLTV

[ctx: #30022]
note: label: EPG Settings - epgUrl
en: XMLTV URL
he_il: כתובת XMLTV

[ctx: #30023]
note: label: EPG Settings - epgTSOverride
en: Apply time shift to all channels
he_il: החלת הסטת זמן על כל הערוצים

[ctx: #30024]
note: label: EPG Settings - epgTimeShift
en: EPG time shift
he_il: הסטת זמן לוח שידורים

[ctx: #30025]
note: label: General - m3uCache
en: Cache m3u at local storage
he_il: שמירת m3u באחסון מקומי

[ctx: #30026]
note: label: EPG Settings - epgCache
en: Cache XMLTV at local storage
he_il: שמירת XMLTV באחסון מקומי

[ctx: #30027]
note: format-label: EPG Settings - epgTimeShift
en: {0:.1f} hours
he_il: {0:.1f} שעות

[ctx: #30028]
note: label: General - tvChannelGroupsOnly
en: Only load TV channels in groups
he_il: טעינת ערוצי טלוויזיה בקבוצות בלבד

[ctx: #30029]
note: label-group: General - TV Groups
en: TV Groups
he_il: קבוצות טלוויזיה

[ctx: #30030]
note: label-category: channellogos label-group: Channel Logos - Channel Logos
en: Channel Logos
he_il: סמלילי ערוץ

[ctx: #30031]
note: label: Channel Logos - logoPath
en: Channel logos folder
he_il: תיקיית סמלילי ערוץ

[ctx: #30032]
note: label: Channel Logos - logoBaseUrl
en: Channel logos base URL
he_il: סמלילי ערוץ מבוסס כתובת אתר

[ctx: #30033]
note: label-group: General - Radio Groups
en: Radio Groups
he_il: קבוצות רדיו

[ctx: #30034]
note: label: General - tvGroupMoade
en: TV group mode
he_il: מצב קבוצות טלוויזיה

[ctx: #30035]
note: label: General - radioGroupMoade
en: Radio group mode
he_il: מצב קבוצות רדיו

[ctx: #30036]
note: label-option: Channels - tvGroupmode label-option: Channels - radioGroupGode
en: All groups
he_il: כל הקבוצות

[ctx: #30037]
note: label-option: Channels - tvGroupMode label-option: Channels - radioGroupGode
en: Some groups
he_il: מספר קבוצות

[ctx: #30038]
note: label-option: General - tvGroupMode label-option: General - radioGroupGode
en: Custom groups
he_il: קבוצות מותאמות אישית

[ctx: #30039]
note: label: Channels - numTvGroups
en: Number of TV groups
he_il: מספר קבוצות טלוויזיה

[ctx: #30040]
note: label-group: Channel Logos - XMLTV Logos Options
en: XMLTV Logos Options
he_il: אפשרות סמלילי XMLTV

[ctx: #30041]
note: label: Channel Logos - logoFromEpg
en: Channels logos from XMLTV
he_il: סמלילי ערוצים מתוך XMLTV

[ctx: #30042]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Ignore
he_il: התעלמות

[ctx: #30043]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Prefer M3U
he_il: העדפת M3U

[ctx: #30044]
note: label-option: Channel Logos - logoFromEpg
en: Prefer XMLTV
he_il: העדפת XMLTV

[ctx: #30050]
note: label-category: genres label-group: Genres - Genres
en: Genres
he_il: סגנונות

[ctx: #30060]
note: label-category: advanced
en: Advanced
he_il: מתקדם

[ctx: #30110]
note: label-option: Catchup - allChannelsCatchupMode
en: Disabled
he_il: מושבת

[ctx: #30111]
note: label-option: Catchup - allChannelsCatchupMode
en: Default
he_il: ברירת מחדל

[ctx: #30120]
note: label-category: timeshift label-group: Timeshift - Timeshift
en: Timeshift
he_il: היסט זמן

[ctx: #30157]
note: label-option: Media - mediaEnabled - IGNORE_GROUP_NAME
en: Never
he_il: אף פעם

[ctx: #30450]
note: label: TV
en: TV
he_il: טלוויזיה

[ctx: #30451]
note: label: Radio
en: Radio
he_il: רדיו
