XBMC-Addons - en to pl translation catalogue (371 entries)

[ctx: #32028]
en: Use fanart.tv for widget artwork (increases load times)
pl: Użyj fanart.tv dla grafiki widżetów (wydłuża czas ładowania)

[ctx: #32029]
en: OMDb API
pl: Klucz API dla OMDb

[ctx: #32030]
en: Fanart.tv API
pl: Klucz API dla Fanart.tv

[ctx: #32031]
en: Trakt API
pl: Klucz API dla Trakt

[ctx: #32032]
en: Download Players
pl: Pobierz Player-y

[ctx: #32033]
en: Default Players
pl: Dymyślne Player-y

[ctx: #32034]
en: Get watched indicators from Trakt
pl: Używaj oznaczniki obejrzanych pozycji z serwisu Trakt

[ctx: #32035]
en: Get tvshow watched episode counts from Trakt
pl: Pobierz dane o obejrzanych serialach z serwisu Trakt

[ctx: #32036]
en: Bundled Players
pl: Pakiet Player-ów

[ctx: #32037]
en: Use bundled players
pl: Użyj pakiet Player-ów

[ctx: #32038]
en: Get additional details from the local Kodi library database
pl: Uzyskaj dodatkowe informacje z lokalnej bazy danych biblioteki Kodi

[ctx: #32039]
en: Kodi Library DB
pl: Biblioteka Kodi DB

[ctx: #32040]
en: Item not found.
pl: Nie znaleziono pozycji.

[ctx: #32041]
en: The plugin returned no results.
pl: Wtyczka nie zwróciła żadnych wyników.

[ctx: #32042]
en: Choose Action
pl: Wybierz Czynność

[ctx: #32044]
en: Enter Search Query
pl: Wpisz zapytanie

[ctx: #32045]
en: Cache Refresh
pl: Odśwież pamięć podręczną

[ctx: #32046]
en: Cached details were refreshed
pl: Odświeżono dane w pamięci podręcznej

[ctx: #32047]
en: Remove from Trakt Collection
pl: Usuń z kolekcji serwisu Trakt

[ctx: #32048]
en: Add to Trakt Collection
pl: Dodaj do kolekcji serwisu Trakt

[ctx: #32049]
en: Remove from Trakt Watchlist
pl: Usuń z Trakt z listy 'do obejrzenia'

[ctx: #32050]
en: Add to Trakt Watchlist
pl: Dodaj do Trakt do listy 'do obejrzenia'

[ctx: #32051]
en: Remove from Trakt Watched History
pl: Usuń z historii oglądanej w serwisie Trakt

[ctx: #32052]
en: Add to Trakt Watched History
pl: Dodaj do historii 'obejrzane' w serwisie Trakt

[ctx: #32053]
en: Refresh Cache
pl: Odśwież pamięć podręczną

[ctx: #32054]
en: Would you like to clear existing players first?
pl: Czy chcesz najpierw usunąć wcześniej zainstalowane Player-y?

[ctx: #32055]
en: Authentication Failed.
pl: Uwierzytelnianie nie powiodło się.

[ctx: #32056]
en: Either the username or password were invalid. Would you like to try again?
pl: Nazwa użytkownika lub hasło są nieprawidłowe. Czy chciałbyś spróbować jeszcze raz?

[ctx: #32057]
en: Retry
pl: Powtórz

[ctx: #32058]
en: The provided URL is either invalid or inaccesible.
pl: Podany adres URL jest nieprawidłowy lub niedostępny.

[ctx: #32059]
en: Success!
pl: Sukces!

[ctx: #32060]
en: files extracted
pl: pliki rozpakowane

[ctx: #32061]
en: Play with
pl: Odtwórz w

[ctx: #32062]
en: Successfully Added TMDb ID {0} to {1}
pl: Pomyślnie dodano identyfikator serwisu TMDb {0} do {1}

[ctx: #32063]
en: Successfully Removed TMDb ID {0} from {1}
pl: Pomyślnie usunięto identyfikator serwisu TMDb {0} z {1}

[ctx: #32065]
en: Do you wish to add {0} to your Trakt {1}?
    
    TMDb {2} ID {3}
pl: Czy chcesz dodać {0} do swojego konta Trakt {1}?
    
    TMDb {2} ID {3}

[ctx: #32066]
en: Debug logging
pl: Rejestrowanie debugowania

[ctx: #32067]
en: Fuzzy local library matching
pl: Rozmyte dopasowanie do lokalnej biblioteki

[ctx: #32068]
en: Allow fuzzy matches (ignore year) for movies
pl: Zezwalaj na dopasowania rozmyte (ignoruj rok) dla filmów

[ctx: #32069]
en: Allow fuzzy matches (ignore year) for tvshows
pl: Zezwalaj na rozmyte dopasowania (ignoruj rok) dla seriali

[ctx: #32070]
en: Male
pl: Mężczyzna

[ctx: #32071]
en: Female
pl: Kobieta

[ctx: #32072]
en: Unaired Items
pl: Pozycje niewyemitowane

[ctx: #32073]
en: Hide unaired movies
pl: Ukrywaj niewyemitowane filmy

[ctx: #32074]
en: Library Integration
pl: Integracja biblioteki

[ctx: #32076]
en: Update library after adding items
pl: Zaktualizuj bibliotekę po dodaniu elementów

[ctx: #32077]
en: Ignore folder creation checks
pl: Ignoruj kontrole tworzenia folderów

[ctx: #32078]
en: Expand Trakt list limit to 20 items
pl: Rozwiń limit listy serwisu Trakt do 20 pozycji

[ctx: #32079]
en: System Use Only
pl: Tylko do użytku w systemie

[ctx: #32080]
en: Other
pl: Inne

[ctx: #32081]
en: Show next page item on widgets (requires skin reload)
pl: Pokaż następną stronę w widżetach (wymaga przeładowania skórki)

[ctx: #32082]
en: Watchlist sort method
pl: Metoda sortowania listy obserwowanych

[ctx: #32083]
en: Accounts
pl: Konta

[ctx: #32084]
en: Hide unaired episodes
pl: Ukrywaj niewyemitowane odcinki seriali

[ctx: #32085]
en: Flatten seasons
pl: Spłaszczaj sezony seriali

[ctx: #32086]
en: Auto-update library and add new/missing episodes
pl: Automatycznie aktualizuj bibliotekę i dodawaj nowe / brakujące odcinki seriali

[ctx: #32087]
en: Use resolvedURL method for suppressing strm next playlist error
pl: Użyj metody resolvedURL do pomijania błędu odtwarzania nstępnego streamu

[ctx: #32088]
en: Navigation
pl: Nawigacja

[ctx: #32089]
en: Select Action
pl: Wybierz czynność

[ctx: #32090]
en: Content
pl: Zawartość

[ctx: #32091]
en: Hide specials / up next folders
pl: Ukrywaj foldery specjalne / up next

[ctx: #32092]
en: Widgets
pl: Widżety

[ctx: #32093]
en: Next episodes sort method
pl: Metoda sortowania kolejnych odcinków seriali

[ctx: #32094]
en: Prioritise local files over default player
pl: Nadaj priorytet lokalnym plikom w stosunku do domyślnego odtwarzacza

[ctx: #32095]
en: Enter the code
pl: Wpisz kod

[ctx: #32096]
en: Go to [B]https://trakt.tv/activate[/B]
pl: Przejdź do [B]https://trakt.tv/activate[/B]

[ctx: #32097]
en: Trakt Authentication
pl: Autoryzacja konta w serwisie Trakt

[ctx: #32098]
en: Exists
pl: Istniejące

[ctx: #32099]
en: A value has already been set for this parameter
pl: Wartość tego parametru została już ustawiona

[ctx: #32100]
en: Do you wish to clear the existing items or add more?
pl: Czy chcesz wyczyścić istniejące pozycje lub dodać więcej?

[ctx: #32101]
en: Clear Items
pl: Wyczyść pozycje

[ctx: #32102]
en: Add Items
pl: Dodaj pozycję

[ctx: #32103]
en: No Value Added
pl: Nie wpisano wartości

[ctx: #32104]
en: TMDb ID for {} not found or none selected.
    Do you want to add another value?
pl: Nie znaleziono identyfikatora w serwisie TMDb dla {} lub nie wybrano go.
    Czy chcesz dodać kolejną wartość?

[ctx: #32105]
en: Do you want to add another value?
pl: Chcesz dodać kolejną wartość?

[ctx: #32106]
en: Added
pl: Dodane

[ctx: #32107]
en: Set Match Method
pl: Ustaw metodę dopasowania

[ctx: #32108]
en: Choose matching method for parameters with multiple values.
pl: Wybierz metodę dopasowania dla parametrów o wielu wartościach.

[ctx: #32109]
en: Match ANY Value
pl: Dopasuj DOWOLNĄ wartość

[ctx: #32110]
en: Match ALL Values
pl: Dopasuj WSZYSTKIE wartości

[ctx: #32111]
en: Select Items
pl: Wybierz pozycję

[ctx: #32112]
en: Select Genres
pl: Wybierz Gatunki

[ctx: #32113]
en: Also accepts X days relative from today in the format T-X or T+X (e.g. T-10 is ten days ago)
pl: Akceptuj również X dni od dzisiaj w formacie T-X lub T+X (np. T-10 to 'dziesięć dni temu')

[ctx: #32115]
en: Company
pl: Firma

[ctx: #32116]
en: Network
pl: Sieć

[ctx: #32117]
en: Keyword
pl: Słowo kluczowe

[ctx: #32118]
en: Person
pl: Osoba

[ctx: #32119]
en: Select Release Types
pl: Wybierz Typy wydań

[ctx: #32120]
en: Select Region for Release
pl: Wybierz region dla wydań

[ctx: #32121]
en: Clear Search History
pl: Wyczyść historię wyszukiwania

[ctx: #32122]
en: XBMCVFS reports unable to create path
pl: Raporty XBMCVFS nie mogą utworzyć ścieżki

[ctx: #32123]
en: If error persists and the folders are created correctly, please disable folder path creation checking in TMDBHelper settings.
pl: Jeśli błąd nadal występuje, a foldery są tworzone poprawnie, wyłącz sprawdzanie tworzenia ścieżek folderów w ustawieniach TMDBHelper.

[ctx: #32124]
en: Adding
pl: Dodaje

[ctx: #32125]
en: Add Trakt list to Kodi library
pl: Dodaj listę serwisu Trakt do biblioteki Kodi

[ctx: #32126]
en: Are you sure you want to add this Trakt list to your Kodi library?
pl: Czy na pewno chcesz dodać tę listę serwisu Trakt do swojej biblioteki Kodi?

[ctx: #32127]
en: by user
pl: według użytkownika

[ctx: #32128]
en: This list contains
pl: Ta lista zawiera

[ctx: #32129]
en: items
pl: pozycje

[ctx: #32130]
en: Auto-update library at time
pl: Aktualizuj bibliotekę automatycznie

[ctx: #32131]
en: Auto-update library from Trakt list(s)
pl: Automatyczna aktualizacja biblioteki z list serwisu Trakt

[ctx: #32132]
en: Do you wish to update the library from the Trakt list(s) now?
pl: Czy chcesz teraz zaktualizować bibliotekę z listy Trakt?

[ctx: #32133]
en: Select List(s)
pl: Wybierz listę(y)

[ctx: #32134]
en: User slug
pl: Ślimak użytkownika

[ctx: #32135]
en: Successfully removed {} {} from {} list.
pl: Pomyślnie usunięto {} {} z {} listy.

[ctx: #32136]
en: Successfully added {} {} to {} list.
pl: Pomyślnie dodano {} {} do {} listy.

[ctx: #32137]
en: Failed to remove {} {} from {} list.
pl: Nie udało się usunąć {} {} z {} listy.

[ctx: #32138]
en: Failed to add {} {} to {} list.
pl: Nie udało się dodać {} {} do {} listy.

[ctx: #32139]
en: Remove from Trakt list
pl: Usuń z listy serwisu Trakt

[ctx: #32140]
en: Add to Trakt list
pl: Dodaj do listy serwisu Trakt

[ctx: #32141]
en: Create new list...
pl: Utwórz nową listę ...

[ctx: #32142]
en: Hide watched items on widgets
pl: Ukrywaj obejrzane pozycje na widżetach

[ctx: #32143]
en: Cached details for {} successfully refreshed!
pl: Szczegóły w pamięci podręcznej dla {} zostały pomyślnie odświeżone!

[ctx: #32144]
en: Refresh TheMovieDb Details
pl: Odśwież szczegóły TheMovieDb

[ctx: #32145]
en: TMDbHelper Options
pl: Opcje TMDbHelper

[ctx: #32146]
en: Play using (TMDbHelper)
pl: Odtwarzaj używając (TMDbHelper)

[ctx: #32147]
en: Browse seasons (TMDbHelper)
pl: Przeglądaj sezony (TMDbHelper)

[ctx: #32148]
en: Add/Remove from Trakt Watchlist
pl: Dodaj/usuń z listy obserwowanych serwisu Trakt

[ctx: #32149]
en: Add/Remove from Trakt History
pl: Dodaj/usuń z historii serwisu Trakt

[ctx: #32150]
en: Add/Remove from Trakt Collection
pl: Dodaj/usuń z kolekcji serwisu Trakt

[ctx: #32151]
en: Add to Kodi Library
pl: Dodaj do biblioteki Kodi

[ctx: #32152]
en: Remove from list
pl: Usuń z listy

[ctx: #32153]
en: Refresh cached details
pl: Odśwież szczegóły w pamięci podręcznej

[ctx: #32154]
en: Update library now
pl: Zaktualizuj bibliotekę teraz

[ctx: #32155]
en: Next Aired (Library)
pl: 'Next Aired' (biblioteka)

[ctx: #32156]
en: Next aired library calendar links to local tvshow
pl: Kalendarz 'Next Aired' kalendarz biblioteki zawiera linki do lokalnych seriali

[ctx: #32157]
en: Unable to find TMDb ID for item.
pl: Nie można znaleźć identyfikatora serwisu TMDb dla przedmiotu.

[ctx: #32158]
en: Automatically use player if only one available
pl: Automatycznie używaj odtwarzacza, jeśli tylko jest dostępny

[ctx: #32159]
en: Select Original Language
pl: Wybierz język oryginalny

[ctx: #32160]
en: Adding {} - {} to library...
pl: Dodawanie {} - {} do biblioteki...

[ctx: #32161]
en: Do you wish to update the library with this list now?
pl: Czy chcesz teraz zaktualizować bibliotekę za pomocą tej listy?

[ctx: #32162]
en: Automatically play local files
pl: Automatycznie odtwarzaj pliki lokalne

[ctx: #32163]
en: Use fanart.tv for service monitor artwork
pl: Użyj fanart.tv dla grafiki

[ctx: #32164]
en: Adding Trakt lists to library is limited to [B]{}[/B] TV Shows and [B]{}[/B] Movies per list.
    This limit is set to ensure that the APIs providing data for free are respected.
pl: Dodawanie listy serwisu Trakt do biblioteki jest ograniczone do [B]{}[/B] seriali i [B]{}[/B] filmów na listę.
    Ten limit ma na celu zapewnienie przestrzegania regulaminów w serwisach udostępniających dane API bezpłatnie.

[ctx: #32165]
en: List length exceeds limits. Skipping...
pl: Długość listy przekracza limity. Pomijam...

[ctx: #32166]
en: Adding items to library...
pl: Dodawanie elementów do biblioteki ...

[ctx: #32167]
en: Updating
pl: Aktualizowanie

[ctx: #32168]
en: [B]{}[/B] by user [B]{}[/B]
pl: [B]{}[/B] według użytkownika [B]{}[/B]

[ctx: #32169]
en: Logout of Trakt account...
pl: Wyloguj z konta w serwisie Trakt...

[ctx: #32170]
en: [B][COLOR=red]Warning[/COLOR][/B] This list contains [B]{}[/B] TV Shows and [B]{}[/B] Movies
pl: [B][COLOR=red]UWAGA:[/COLOR][/B] Ta lista zawiera seriale [B]{}[/B] i filmy [B]{}[/B]

[ctx: #32171]
en: [B][COLOR=red]Warning[/COLOR][/B] This list contains {} items
pl: [B][COLOR=red]UWAGA:[/COLOR][/B] Ta lista zawiera {} elementów

[ctx: #32172]
en: People
pl: Ludzie

[ctx: #32173]
en: Randomised
pl: Losowe

[ctx: #32174]
en: Discover
pl: Odkrywaj

[ctx: #32175]
en: Popular
pl: Popularne

[ctx: #32176]
en: Top Rated
pl: Najlepiej oceniane

[ctx: #32177]
en: Upcoming
pl: Nadchodzące

[ctx: #32178]
en: Trending Today
pl: Popularne dziś

[ctx: #32179]
en: Trending This Week
pl: Popularne w tym tygodniu

[ctx: #32180]
en: In Theatres
pl: W kinach

[ctx: #32181]
en: Airing Today
pl: Emitowane dzisiaj

[ctx: #32182]
en: Currently Airing
pl: Aktualnie emitowane

[ctx: #32183]
en: Next Aired Library
pl: Biblioteka 'Next Aired'

[ctx: #32184]
en: Highest Revenue
pl: Najwyższe dochody

[ctx: #32185]
en: Most Voted
pl: Najczęsciej oceniane

[ctx: #32186]
en: All
pl: Wszystkie

[ctx: #32187]
en: Collections
pl: Kolekcje

[ctx: #32188]
en: Reviews
pl: Oceny

[ctx: #32189]
en: TV Networks
pl: Sieci telewizyjne

[ctx: #32190]
en: Movie Studios
pl: Studia filmowe

[ctx: #32191]
en: Images
pl: Obrazy

[ctx: #32192]
en: Collection
pl: Kolekcje

[ctx: #32193]
en: Watchlist
pl: Lista obserwowanych

[ctx: #32194]
en: Your Recently Watched
pl: Twoje ostatnio oglądane

[ctx: #32195]
en: Your Most Watched
pl: Twoje najczęściej oglądane

[ctx: #32196]
en: Your In-Progress
pl: Twoje w trakcie oglądania

[ctx: #32197]
en: Your Next Episodes
pl: Twoje następne odcinki

[ctx: #32198]
en: Recommended For You
pl: Polecane dla Ciebie

[ctx: #32199]
en: Based on Recently Watched
pl: Na podstawie ostatnio oglądanych

[ctx: #32200]
en: Based on Most Watched
pl: Na podstawie najczęściej oglądanych

[ctx: #32201]
en: Your
pl: Twoje

[ctx: #32202]
en: Airing This Week
pl: Emitowane w tym tygodniu

[ctx: #32203]
en: Calendar
pl: Kalendarz

[ctx: #32204]
en: Trending
pl: Trendy

[ctx: #32205]
en: Most Played
pl: Najczęściej oglądane

[ctx: #32206]
en: Anticipated
pl: Njabradziej wyczekiwane

[ctx: #32207]
en: Top 10 Box Office
pl: Top 10 w kinach

[ctx: #32208]
en: Trending Lists
pl: Popularne listy

[ctx: #32209]
en: Popular Lists
pl: Popularne listy

[ctx: #32210]
en: Liked Lists
pl: Listy polubiane

[ctx: #32211]
en: Your Lists
pl: Twoje listy

[ctx: #32212]
en: Trakt user account logout
pl: Wylogowanie z konta użytkownika w serwisie Trakt

[ctx: #32213]
en: Do you wish to logout of your Trakt account?
pl: Czy chcesz wylogować się ze swojego konta w serwisie Trakt?

[ctx: #32214]
en: Trakt access token not found
pl: Nie znaleziono tokena dostępu do konta w serwisie Trakt

[ctx: #32215]
en: Logout failed!
pl: Wylogowanie nie powiodło się!

[ctx: #32216]
en: Successfully logged out of Trakt user account
pl: Pomyślnie wylogowano się z konta użytkownika w serwisie Trakt

[ctx: #32217]
en: No artwork found for {} ID {}
pl: Nie znaleziono grafiki dla {} ID {}

[ctx: #32218]
en: Artwork found for {} ID {}
    {}
pl: Znaleziono grafikę dla {} ID {}
    {}

[ctx: #32219]
en: Language {} | {} likes | ID {}
pl: Język {} | {} polubienia | ID {}

[ctx: #32220]
en: Select artwork
pl: Wybierz grafikę

[ctx: #32221]
en: Refresh all artwork
pl: Odśwież całą grafikę

[ctx: #32222]
en: Manage artwork
pl: Zarządzaj grafiką

[ctx: #32223]
en: Recommended
pl: Polecane

[ctx: #32224]
en: Similar
pl: Podobne

[ctx: #32225]
en: Crew
pl: Obsada

[ctx: #32226]
en: Posters
pl: Plakaty

[ctx: #32227]
en: Cast in Movies
pl: Występują w filmie

[ctx: #32228]
en: Cast in TV Shows
pl: Wystepują w serialu

[ctx: #32229]
en: Crew in Movies
pl: Załoga filmu

[ctx: #32230]
en: Crew in TV Shows
pl: Załoga serialu

[ctx: #32231]
en: Thumbs
pl: Miniaturki

[ctx: #32232]
en: In Trakt Lists
pl: Na listach w serwisie Trakt

[ctx: #32233]
en: Refresh details
pl: Odśwież szczegóły

[ctx: #32234]
en: Refreshed details for {} ID {}
pl: Odświeżono szczegóły dla {} ID {}

[ctx: #32235]
en: Browse lists
pl: Przeglądaj listy

[ctx: #32236]
en: Select Item
pl: Wybierz pozycję

[ctx: #32237]
en: Clear Discover History
pl: Wyczyść historię 'Odkrywaj'

[ctx: #32238]
en: Discover {}
pl: 'Discover' {}

[ctx: #32239]
en: Match
pl: Dopasuj

[ctx: #32240]
en: Sorting
pl: Sortowanie

[ctx: #32241]
en: Save As
pl: Zapisz jako

[ctx: #32242]
en: Premiere
pl: Premiera

[ctx: #32243]
en: Theatrical (limited)
pl: Teatralne (ograniczone)

[ctx: #32244]
en: Theatrical
pl: Teatralne

[ctx: #32245]
en: Digital
pl: Cyfrowy

[ctx: #32246]
en: Physical
pl: Fizyczny

[ctx: #32247]
en: With Cast
pl: Z obsadą

[ctx: #32248]
en: With Crew
pl: Z załogą

[ctx: #32249]
en: With People
pl: Z ludźmi

[ctx: #32250]
en: Primary Release Year
pl: Podstawowy rok wydania

[ctx: #32251]
en: Primary Release Date After
pl: Data pierwotnego wydania po

[ctx: #32252]
en: Primary Release Date Before
pl: Data pierwotnego wydania przed

[ctx: #32253]
en: Release Date After
pl: Data wydania po

[ctx: #32254]
en: Release Date Before
pl: Data wydania przed

[ctx: #32255]
en: Release Type
pl: Typ wydania

[ctx: #32256]
en: Release Region
pl: Region wydania

[ctx: #32258]
en: Air Date After
pl: Data emisji po

[ctx: #32259]
en: Air Date Before
pl: Data emisji przed

[ctx: #32260]
en: First Air Date After
pl: Pierwsza data emisji po

[ctx: #32261]
en: First Air Date Before
pl: Pierwsza data emisji przed

[ctx: #32262]
en: First Air Year
pl: Rok emisji

[ctx: #32263]
en: With Genres
pl: Z gatunkami

[ctx: #32264]
en: Without Genres
pl: Bez gatunków

[ctx: #32265]
en: With Companies
pl: Z firmami

[ctx: #32266]
en: Without Companies
pl: Bez firm

[ctx: #32267]
en: Without Keywords
pl: Bez słów kluczowych

[ctx: #32268]
en: With Keywords
pl: Ze słowami kluczowymi

[ctx: #32269]
en: With Original Language
pl: Z oryginalnym językiem

[ctx: #32270]
en: Vote Count ( > or = )
pl: Liczba głosów ( > or = )

[ctx: #32271]
en: Vote Count ( < or = )
pl: Liczba głosów ( < or = )

[ctx: #32272]
en: Vote Average ( > or = )
pl: Średnia głosów ( > or = )

[ctx: #32273]
en: Vote Average ( < or = )
pl: Średnia głosów ( < or = )

[ctx: #32274]
en: Runtime (Minutes) ( > or = )
pl: Czas uruchomienia (minuty) ( > lub = )

[ctx: #32275]
en: Runtime (Minutes) ( < or = )
pl: Czas uruchomienia (minuty) ( < or = )

[ctx: #32276]
en: Search for
pl: Szukaj

[ctx: #32277]
en: Add Rule
pl: Dodaj regułę

[ctx: #32278]
en: Enter Network IDs separated with " / "
pl: Wpisz identyfikatory sieci oddzielone znakiem " / "

[ctx: #32279]
en: Enter Year
pl: Wpisz rok

[ctx: #32280]
en: Last Fortnight
pl: Ostatnie dwa tygodnie

[ctx: #32281]
en: Last Week
pl: Zeszły tydzień

[ctx: #32282]
en: Yesterday
pl: Wczoraj

[ctx: #32283]
en: Next Week
pl: W następnym tygodniu

[ctx: #32284]
en: This Week
pl: W tym tygodniu

[ctx: #32285]
en: This Fortnight
pl: Dwa tygodnie

[ctx: #32286]
en: Rank
pl: Ranga

[ctx: #32287]
en: Sort by
pl: Sortuj według

[ctx: #32288]
en: Because you watched
pl: Ponieważ oglądałeś

[ctx: #32289]
en: Add to collection
pl: Dodaj do kolejcji

[ctx: #32290]
en: Remove from collection
pl: Usuń z kolekcji

[ctx: #32291]
en: Add to watchlist
pl: Dodaj do listy obserwowanych

[ctx: #32292]
en: Remove from watchlist
pl: Usuń z listy obserwowanych

[ctx: #32293]
en: Add to recommendations
pl: Dodaj do rekomendowanych

[ctx: #32294]
en: Remove from recommendations
pl: Usuń z rekomendowanych

[ctx: #32295]
en: Trakt options
pl: Opcje Trakt

[ctx: #32296]
en: {} failed for {}!
    {} ID {}
pl: {} nie powiodło się dla {}!
    {} ID {}

[ctx: #32297]
en: {} was successful for {}!
    {} ID {}
pl: {} powiodło się {}!
    {} ID {}

[ctx: #32298]
en: Add to user list
pl: Dodaj do listy użytkownika

[ctx: #32299]
en: Add to new list
pl: Dodaj do nowej listy

[ctx: #32300]
en: Trending List
pl: Lista trendy

[ctx: #32301]
en: Popular List
pl: Lista popularna

[ctx: #32302]
en: Liked List
pl: Lista polubionych

[ctx: #32303]
en: Your List
pl: Twoja lista

[ctx: #32304]
en: View comments
pl: Wyświetl komentarze

[ctx: #32305]
en: Comments
pl: Komentarze

[ctx: #32306]
en: No comments found!
pl: Nie znaleziono komentarzy!

[ctx: #32307]
en: Suppressing retries for 1 minute
pl: Wstrzymanie ponownych prób połaczenia na 1 minutę

[ctx: #32308]
en: ConnectionError: {}
pl: Błąd połączenia: {}

[ctx: #32309]
en: Browse sorted list
pl: Przeglądaj posortowaną listę

[ctx: #32310]
en: TMDb ID for {} not found!
pl: Nie znaleziono identyfikatora serwisu TMDb dla {}!

[ctx: #32311]
en: Clear default player
pl: Wyczyść domyślny Player wtyczek

[ctx: #32312]
en: Select lists
pl: Wybierz listy

[ctx: #32313]
en: Enter URL to download players
pl: Wpisz adres URL, aby pobrać Player-y wtyczek

[ctx: #32314]
en: Download players from URL?
    [B]{}[/B]
pl: Pobrać Player-y dla wtyczek z adresu URL?
    [B]{}[/B]

[ctx: #32315]
en: Add to liked lists
pl: Dodaj do ulubionych list

[ctx: #32316]
en: Successfully {} list!
pl: Pomyślnie {} lista!

[ctx: #32317]
en: Unable to {} list!
pl: Nie można {} listy

[ctx: #32318]
en: Error code: {}
pl: Kod błędu: {}

[ctx: #32319]
en: Remove from liked lists
pl: Usuń z listy plubianych

[ctx: #32320]
en: unliked
pl: nielubiane

[ctx: #32321]
en: liked
pl: polubione

[ctx: #32322]
en: Select player
pl: Wybierz Player wtyczek

[ctx: #32323]
en: Item added to library
pl: Element dodany do biblioteki

[ctx: #32324]
en: Select Play Method
pl: Wybierz Metodę odtwarzania

[ctx: #32325]
en: Configuration for player is missing "is_resolvable" flag. Please select resolve method.
    
    setResolvedUrl is the preferred method and generally should work for any player addon that plays files directly, uses inputstream adapative, or only prompts to select bitrate/quality. PlayMedia should be used for any player addon which first runs a script to scrape sources or otherwise does not work correctly using the setResolvedUrl method.
    
    To override this dialog, set a resolve method for the player in TMDbHelper's player settings configuration dialog.
pl: Brak konfiguracji flagi dla odtwarzacza "is_resolvable" Prosze wybrać metodę 'resolve'
    
    setResolvedUrl jest metodą preferowaną i generalnie powinna działać dla każdego dodatku do odtwarzania, który odtwarza pliki bezpośrednio, używa funkcji adaptacji strumienia wejściowego lub tylko monituje wybieranie szybkości transmisji/jakości. PlayMedia powinno być używane dla każdego dodatku do odtwarzania, który jako pierwszy uruchamia skrypt do pobierania źródeł lub w inny sposób lub nie działa poprawnie przy użyciu metody setResolvedUrl.
    
    Aby zmienić to okno dialogowe, ustaw metodę rozwiązywania dla Player-a w oknie dialogowym konfiguracji ustawień odtwarzacza TMDbHelper.

[ctx: #32326]
en: This Month
pl: W tym miesiącu

[ctx: #32327]
en: Last Month
pl: W zeszłym miesiącu

[ctx: #32328]
en: Select Player to Configure
pl: Wybierz Player wtyczek do skonfigurowania

[ctx: #32329]
en: Configure players
pl: Konfiguruj Player wtyczek

[ctx: #32330]
en: Reset to Defaults
pl: Przywróć domyślne

[ctx: #32331]
en: Enter New Name for {}
pl: Wprowadź nową nazwę dla {}

[ctx: #32332]
en: Choose resolve method for player
pl: Wybierz metodę 'resolve' dla Player-a wtyczek

[ctx: #32333]
en: User Choice
pl: Wybór użytkownika

[ctx: #32334]
en: Reset player to defaults?
pl: Zresetować Player do ustawień domyślnych?

[ctx: #32335]
en: Do you wish to reset the [B]{}[/B] player file back to its original unmodified state on disk?
    
    [B]WARNING:[/B] This action cannot be undone.
pl: Czy chcesz zresetować plik [B]{}[/B] Player z powrotem do oryginalnego niezmodyfikowanego stanu na dysku?
    
    [B]UWAGA:[/B] Tej czynności nie można cofnąć.

[ctx: #32336]
en: Save your changes?
pl: Zapisać zmiany?

[ctx: #32337]
en: The [B]{}[/B] player file has changed.
    Do you wish to save your changes?
    
    If you close without saving, your changes will be lost.
pl: Plik Player-a [B]{}[/B] uległ zmianie.
    Czy chcesz zapisać swoje zmiany?
    
    Jeśli zamkniesz bez zapisywania, zmiany zostaną utracone.

[ctx: #32338]
en: Close without Saving
pl: Zamknij bez zapisywania

[ctx: #32339]
en: {} playback URL resolve method
pl: {} metoda rozwiązywania adresu URL odtwarzania

[ctx: #32340]
en: Please note that setResolvedUrl is Kodi's preferred method for resolving playback URLs. The PlayMedia method should only be used if you experience difficulties using setResolvedUrl with this particular player.
    
    Are you sure you want to set this player's resolve method to PlayMedia?
pl: Pamiętaj, że metoda setResolvedUrl jest preferowaną przez Kodi metodą rozpoznawania adresów URL dla odtwarzania. Metoda PlayMedia powinna być używana tylko w przypadku problemów z używaniem setResolvedUrl w tym konkretnym odtwarzaczu.
    
    Czy na pewno chcesz ustawić metodę rozwiązywania tego odtwarzacza na PlayMedia?

[ctx: #32341]
en: Choose fallback player method
pl: Wybierz zastępczą metodę odtwarzacza

[ctx: #32343]
en: Choose fallback for {} {}
pl: Wybierz rozwiązanie zastępcze dla {} {}

[ctx: #32344]
en: Enter New Priority for {}
pl: Wprowadź nowy priorytet dla {}

[ctx: #32345]
en: Episode groups
pl: Grupy odcinków

[ctx: #32346]
en: Use hack to get Kodi Trakt addon to scrobble local files
pl: Użyj sztuczki, aby pobrać dodatek Kodi Trakt do scrobblowania plików lokalnych

[ctx: #32347]
en: Log output of Trakt request
pl: Log wyjście żądania serwisu Trakt

[ctx: #32348]
en: Log output of TMDb request
pl: Wyjście dziennika żądania serwisu TMDb

[ctx: #32349]
en: Creating movies playlist
pl: Tworzenie listy odtwarzania filmów

[ctx: #32350]
en: Creating tvshows playlist
pl: Tworzenie listy odtwarzania serialów

[ctx: #32351]
en: Dummy ResolvedURL
pl: Fikcyjny ResolvedURL

[ctx: #32352]
en: Dummy video duration (seconds)
pl: Fikcyjny czas trwania filmu (w sekundach)

[ctx: #32353]
en: Missing "is_resolvable" Flag
pl: Brak flagi oznaczenia "is_resolvable"

[ctx: #32354]
en: Does this player resolve directly to a single playable file?
    
    Select "Yes" for any player that plays directly from single source. Select "No" for players that scrape multiple sources or otherwise do not work with the setResolvedURL method.
pl: Czy ten Player wtyczek odtwarza bezpośrednio jako pojedynczy plik, który można odtworzyć?
    
    Wybierz "Tak" dla dowolnego Player-a wtyczek, który odtwarza bezpośrednio z jednego źródła. Wybierz "Nie" dla Player-ów wtyczek, które pobierają wiele źródeł lub w inny sposób lub nie działają z domyślną metodą setResolvedURL.

[ctx: #32355]
en: Remove from user list
pl: Usuń z listy użytkownika

[ctx: #32356]
en: Enter new list name
pl: Wpisz nową nazwę listy

[ctx: #32357]
en: Are you sure you want to delete [B]{}[/B]?
    
    This action cannot be undone.
pl: Czy jesteś pewien, że chcesz usunąć [B]{}[/B]?
    
    Tej czynności nie można cofnąć.

[ctx: #32358]
en: Delete user list
pl: Usuń listę użytkownika

[ctx: #32359]
en: Enter new name
pl: Wpisz nową nazwę

[ctx: #32360]
en: Companies
pl: Firmy

[ctx: #32361]
en: Search Lists
pl: Listy wyszukiwania

[ctx: #32362]
en: Do you want to add this item to the library now?
pl: Czy chcesz teraz dodać tę pozycję do biblioteki?

[ctx: #32363]
en: Delay before playing after dummy resolves (seconds)
pl: Opóźnienie przed rozpoczęciem odtwarzania po 'dummy resolves' (w sekundach)

[ctx: #32364]
en: Reroute PlayMedia to call xbmc.Player() directly
pl: Przekieruj PlayMedia, aby bezpośrednio wywołać xbmc.Player()

[ctx: #32365]
en: Combined
pl: Połaczony

[ctx: #32366]
en: Hide items without airdates
pl: Ukryj przedmioty bez dat emisji

[ctx: #32367]
en: Local Information
pl: Informacje lokalne

[ctx: #32368]
en: Next Aired / Next Episodes
pl: Następne wyemitowane / następne odcinki

[ctx: #32369]
en: thumbs
pl: miniaturki

[ctx: #32370]
en: landscape
pl: krajobraz tła

[ctx: #32371]
en: Preferred artwork for thumbs
pl: Preferowana grafika na miniaturek

[ctx: #32372]
en: fanart
pl: grafika tła

[ctx: #32373]
en: Restrict dummy setResolvedUrl method to library strm
pl: Ogranicz fikcyjny zestaw metody ResolvedUrl dla macierzystej biblioteki

[ctx: #32374]
en: Constructing Players
pl: Tworzę Player-y

[ctx: #32375]
en: Retrieving Item Details
pl: Pobieram szczegóły pozycji

[ctx: #32376]
en: Building Player Dialog
pl: Tworzę okno dialogowe Player-a

[ctx: #30047]
en: Polish (Poland)
pl: Polski (Polska)

[ctx: #32000]
en: TMDb API key
pl: Klucz API dla serwisu TMDb

[ctx: #32001]
en: OMDb API key
pl: Klucz API dla serwisu OMDb

[ctx: #32002]
en: Days to cache details
pl: Dni na przechowywanie szczegółów w pamięci podręcznej

[ctx: #32003]
en: Days to cache lists
pl: Dni do przechowywania w pamięci podręcznej list

[ctx: #32004]
en: MPAA rating prefix
pl: Prefiks oceny MPAA

[ctx: #32005]
en: Language and country
pl: Język i kraj

[ctx: #32006]
en: Choose item
pl: Wybierz pozycję

[ctx: #32007]
en: Unauthorised 401 Error
pl: Nieautoryzowany błąd 401

[ctx: #32008]
en: API Key
pl: Klucz API

[ctx: #32009]
en: API returned 401 unauthorised error. If you have entered an API key for this service$COMMA please check that it is correct. If this error relates to TMDb API$COMMA please post a debug log to [B]https://github.com/jurialmunkey/plugin.video.themoviedb.helper/issues[/B]
pl: Interfejs API zwrócił nieautoryzowany błąd 401. Jeśli wprowadziłeś klucz API dla tej usługi$COMMA sprawdź, czy jest poprawny. Jeśli ten błąd dotyczy TMDb API$COMMA prześlij dziennik debugowania do [B]https://github.com/jurialmunkey/plugin.video.themoviedb.helper/issues[/B]

[ctx: #32010]
en: Authenticate Trakt account...
pl: Uwierzytelnij konto Trakt ...

[ctx: #32012]
en: You must authenticate your Trakt account to use this feature.
pl: Aby korzystać z tej funkcji, musisz uwierzytelnić swoje konto w serwisie Trakt.

[ctx: #32013]
en: Display Trakt list management options in TMDb details list
pl: Wyświetl opcje zarządzania listą Trakt na liście szczegółów TMDb

[ctx: #32014]
en: Players
pl: Player-y wtyczek

[ctx: #32015]
en: Players URL
pl: URL dla Player-ów wtyczek

[ctx: #32016]
en: Update players from URL
pl: Zaktualizuj Player-y wtyczek z adresu URL

[ctx: #32017]
en: API Keys
pl: Klucze API

[ctx: #32018]
en: Fanart.tv API key
pl: Klucz API serwisu Fanart.tv

[ctx: #32019]
en: Fanart.tv client key
pl: Klucz klienta serwisu Fanart.tv

[ctx: #32020]
en: Only use if default api key is deactivated
pl: Używaj tylko wtedy, gdy domyślny klucz API jest dezaktywowany

[ctx: #32021]
en: Use fanart.tv for plugin artwork (increases load times)
pl: Użyj serwisu Fanart.tv do grafiki wtyczki (wydłuża czas ładowania)

[ctx: #32022]
en: Play / Open
pl: Odtwórz / Otwórz

[ctx: #32023]
en: Default select action in addon
pl: Wybierz domyślną czynność w dodatku

[ctx: #32024]
en: Default player for movies
pl: Domyślny Player wtyczek dla filmów

[ctx: #32025]
en: Default player for episodes
pl: Domyślny Player wtyczek dla seriali

[ctx: #32026]
en: Choose default players
pl: Wybierz domyślne Player-y wtyczek dla odtwarzania

[ctx: #32027]
en: Clear default players
pl: Wyczyść domyślne Player-y wtyczek
