XBMC Addons - en to my_mm translation catalogue (33 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Fetch TV Show metadata from themoviedb.org
my_mm: themoviedb.org မှ TV Show မက်တာဒေတာကို ရယူပါ

[ctx: Addon Description]
en: The Movie Database (TMDb) is a community built movie and TV database. Every piece of data has been added by our amazing community dating back to 2008. TMDb's strong international focus and breadth of data is largely unmatched and something we're incredibly proud of. Put simply, we live and breathe community and that's precisely what makes us different.
my_mm: Movie Database (TMDb) သည် ကွန်မြူနတီတည်ဆောက်ထားသော ရုပ်ရှင်နှင့် TV ဒေတာဘေ့စ်တစ်ခုဖြစ်သည်။ 2008 ခုနှစ်မှ စတင်ခဲ့သော ကျွန်ုပ်တို့၏ အံ့သြဖွယ်ကောင်းသော အသိုက်အဝန်းမှ ဒေတာအစိတ်အပိုင်းတိုင်းကို ပေါင်းထည့်ထားပါသည်။ TMDb ၏ ခိုင်မာသော နိုင်ငံတကာအာရုံစိုက်မှုနှင့် ဒေတာအကျယ်အဝန်းသည် ကြီးမားစွာမယှဉ်နိုင်ဖြစ်ပြီး ကျွန်ုပ်တို့အတွက် အလွန်ဂုဏ်ယူမိပါသည်။ ရိုးရိုးရှင်းရှင်းပြောရလျှင် ကျွန်ုပ်တို့သည် အသိုက်အဝန်းကို ရှင်သန်နေထိုင်ပြီး ရှူရှိုက်ကာ ၎င်းသည် ကျွန်ုပ်တို့ကို ကွဲပြားစေသည်။

[ctx: #30000]
en: Preferred language
my_mm: နှစ်သက်ရာဘာသာစကား

[ctx: #30001]
en: Preferred certification country
my_mm: ကြိုက်နှစ်သက်သော နိုင်ငံ

[ctx: #30002]
en: Include certification prefix
my_mm: certification prefix ပါဝင်သည်

[ctx: #30004]
en: Keep original title
my_mm: မူရင်းခေါင်းစဉ်တိုင်းထားပါ

[ctx: #30005]
en: Categorize fanart with text as landscape art
my_mm: ရှုခင်းအနုပညာစာသားအဖြစ်ရုပ်ရှင်ကာဗာအမျိုးအစား

[ctx: #30006]
en: Include country code with studio
my_mm: နိုင်ငံကုတ်ပါဝင်သောစတူဒီယို

[ctx: #30007]
en: Add keywords as tags
my_mm: စာကားလုံးများကို တွဲထည့်ပါ

[ctx: #30100]
en: Fanart.tv
my_mm: ['Fanart.tv']

[ctx: #30101]
en: Client key (optional)
my_mm: ကလိုင်းရန့်ကီး (optional)

[ctx: #30102]
en: Enable fanart
my_mm: ကာဗာပုံကိုဖွင့်ပါ

[ctx: #30103]
en: Enable poster
my_mm: ပိုစ်တာကိုဖွင့်ပါ

[ctx: #30104]
en: Enable banner
my_mm: နဖူးစည်းစာတမ်းကိုဖွင့်ပါ

[ctx: #30105]
en: Enable clearlogo
my_mm: သန့်ရှင့်တဲ့"လိုဂို"ကိုဖွင့်ပါ

[ctx: #30106]
en: Enable clearart
my_mm: clearartကိုဖွင့်ပါ

[ctx: #30107]
en: Enable landscape
my_mm: landscapeကိုဖွင့်ပါ

[ctx: #30108]
en: Enable character art
my_mm: character artကိုဖွင့်ပါ

[ctx: #30109]
en: Include art from fanart.tv
my_mm: fanart.tv မှ art ပါဝင်သော

[ctx: #30150]
en: Enable season poster
my_mm: season poster ကိုဖွင့်ပါ

[ctx: #30151]
en: Enable season banner
my_mm: season banner ကိုဖွင့်ပါ

[ctx: #30152]
en: Enable season landscape
my_mm: season landscape ကိုဖွင့်ပါ

[ctx: #30200]
en: Advanced
my_mm: အဆင့်မြင့်

[ctx: #30201]
en: Verbose debug logging
my_mm: စကားအသုံးအနှုန်း အမှားအယွင်း logging

[ctx: #30300]
en: Ratings
my_mm: အဆင့်သတ်မှတ်ချက်

[ctx: #30301]
en: Default rating from
my_mm: ပုံသေအဆင့်သတ်မှတ်ချက်

[ctx: #30302]
en: Also add IMDb ratings
my_mm: IMDB အဆင့်သတ်မှတ်ချက်ကိုလည်းထည့်ပါ

[ctx: #30303]
en: Also add Trakt.tv ratings
my_mm: Trakt.tv အဆင့်သတ်မှတ်ချက်ကိုလည်းထည့်ပါ

[ctx: #30304]
en: Also add TMDb ratings
my_mm: TMDB အဆင့်သတ်မှတ်ချက်ကိုထည့်ပါ

[ctx: #30305]
en: Enable Trailer
my_mm: နမူနာကိုဖွင့်ပါ

[ctx: #30306]
en: Addon Player
my_mm: Player ဖြည့်စွက်မှု

[ctx: #30307]
en: YouTube
my_mm: ယူကျူ

[ctx: #30308]
en: Tubed
my_mm: ကျူဘတ်
