XBMC Addons - en to lv_lv translation catalogue (31 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Fetch TV Show metadata from themoviedb.org
lv_lv: Iegūst TV pārraides datus no themoviedb.org vietnes

[ctx: Addon Description]
en: The Movie Database (TMDb) is a community built movie and TV database. Every piece of data has been added by our amazing community dating back to 2008. TMDb's strong international focus and breadth of data is largely unmatched and something we're incredibly proud of. Put simply, we live and breathe community and that's precisely what makes us different.
lv_lv: The Movie Database (TMDb) ir kopienas veidota filmu un TV seriālu datubāze. Visus datus ir pievienojusi mūsu apbrīnojamā kopiena kopš 2008. gada. TMDb spēcīgais globālais statuss un milzīgais datu apjoms lielā mērā ir nepārspējams, un tas ir ar ko mēs neticami lepojamies. Vienkārši sakot, mēs dzīvojam TMDb sabiedrībā, un tieši tas mūs atšķir no citiem.

[ctx: #30000]
en: Preferred language
lv_lv: Vēlamā valoda

[ctx: #30001]
en: Preferred certification country
lv_lv: Vēlamā sertifikācijas valsts

[ctx: #30002]
en: Include certification prefix
lv_lv: Iekļaut sertifikācijas prefiksu

[ctx: #30003]
en: Prefix
lv_lv: Prefikss

[ctx: #30004]
en: Keep original title
lv_lv: Izmantot oriģinālo nosaukumu

[ctx: #30005]
en: Categorize fanart with text as landscape art
lv_lv: Klasificēt fanu veidotos attēlus ar tekstu kā ainavu mākslu

[ctx: #30006]
en: Include country code with studio
lv_lv: Iekļaut valsts kodu kopā ar studiju

[ctx: #30007]
en: Add keywords as tags
lv_lv: Pievienot atslēgvārdus kā birkas

[ctx: #30101]
en: Client key (optional)
lv_lv: Klienta atslēga (pēc izvēles, nav obligāti)

[ctx: #30102]
en: Enable fanart
lv_lv: Atļaut fanu veidotu attēlu

[ctx: #30103]
en: Enable poster
lv_lv: Atļaut plakātu

[ctx: #30104]
en: Enable banner
lv_lv: Atļaut baneri

[ctx: #30105]
en: Enable clearlogo
lv_lv: Atļaut skaidru logotipu

[ctx: #30106]
en: Enable clearart
lv_lv: Atļaut skaidro mākslu

[ctx: #30107]
en: Enable landscape
lv_lv: Atļaut ainavu

[ctx: #30108]
en: Enable character art
lv_lv: Atļaut rakstzīmju attēlu

[ctx: #30109]
en: Include art from fanart.tv
lv_lv: Iekļaut attēlus no fanart.tv vietnes

[ctx: #30150]
en: Enable season poster
lv_lv: Atļaut TV pārraides un seriālu sezonas plakātu

[ctx: #30151]
en: Enable season banner
lv_lv: Atļaut TV pārraides un seriālu sezonas baneri

[ctx: #30152]
en: Enable season landscape
lv_lv: Atļaut TV pārraides un seriālu sezonas ainavu

[ctx: #30200]
en: Advanced
lv_lv: Papildus

[ctx: #30201]
en: Verbose debug logging
lv_lv: Apjomīgs atkļūdošanas žurnāls

[ctx: #30300]
en: Ratings
lv_lv: Vērtējumi

[ctx: #30301]
en: Default rating from
lv_lv: Vērtējumu (pēc noklusējuma) iegūt no

[ctx: #30302]
en: Also add IMDb ratings
lv_lv: Pievienot arī IMDb vērtējumus

[ctx: #30303]
en: Also add Trakt.tv ratings
lv_lv: Pievienot vērtējumus arī no Trakt.tv vietnes

[ctx: #30304]
en: Also add TMDb ratings
lv_lv: Pievienot arī TMDb vērtējumus

[ctx: #30305]
en: Enable Trailer
lv_lv: Atļaut reklāmkadrus (treileri)

[ctx: #30306]
en: Addon Player
lv_lv: Papildinājuma atskaņotājs
