XBMC Addons - en to hr_hr translation catalogue (31 entries)

[ctx: Addon Summary]
en: Fetch TV Show metadata from themoviedb.org
hr_hr: Preuzmite metapodatke TV serija s themoviedb.org

[ctx: Addon Description]
en: The Movie Database (TMDb) is a community built movie and TV database. Every piece of data has been added by our amazing community dating back to 2008. TMDb's strong international focus and breadth of data is largely unmatched and something we're incredibly proud of. Put simply, we live and breathe community and that's precisely what makes us different.
hr_hr: The Movie Database (TMDb) je izgrađena od strane zajednice filmska i TV baza podataka. Svaki djelić podataka je dodan od strane naše izvanredne zajednice sve od 2008. TMDb snažan međunarodni fokus i širina podataka uglavnom su bez premca i nešto na što smo nevjerojatno ponosni. Jednostavno rečeno, mi živimo i dišemo za zajednicu i upravo to nas čini drugačijima.

[ctx: #30000]
en: Preferred language
hr_hr: Željeni jezik

[ctx: #30001]
en: Preferred certification country
hr_hr: Željena država certifikacije

[ctx: #30002]
en: Include certification prefix
hr_hr: Uključi prefiks certifikacije

[ctx: #30003]
en: Prefix
hr_hr: Prefiks

[ctx: #30004]
en: Keep original title
hr_hr: Zadrži izvorni naslov

[ctx: #30005]
en: Categorize fanart with text as landscape art
hr_hr: Kategoriziraj sliku omota s tekstom kao pejzažnu sliku

[ctx: #30006]
en: Include country code with studio
hr_hr: Uključi kôd zemlje sa studijem

[ctx: #30007]
en: Add keywords as tags
hr_hr: Dodaj ključne riječi kao oznake

[ctx: #30101]
en: Client key (optional)
hr_hr: Ključ klijenta (neobavezno)

[ctx: #30102]
en: Enable fanart
hr_hr: Omogući sliku omota

[ctx: #30103]
en: Enable poster
hr_hr: Omogući plakat

[ctx: #30104]
en: Enable banner
hr_hr: Omogući transparent

[ctx: #30105]
en: Enable clearlogo
hr_hr: Omogući clearlogo

[ctx: #30106]
en: Enable clearart
hr_hr: Omogući clearart

[ctx: #30107]
en: Enable landscape
hr_hr: Omogući landscape

[ctx: #30108]
en: Enable character art
hr_hr: Omogući character art

[ctx: #30109]
en: Include art from fanart.tv
hr_hr: Uključi slike s fanart.tv

[ctx: #30150]
en: Enable season poster
hr_hr: Omogući plakat sezone

[ctx: #30151]
en: Enable season banner
hr_hr: Omogući transparent sezone

[ctx: #30152]
en: Enable season landscape
hr_hr: Omogući landscape sezone

[ctx: #30200]
en: Advanced
hr_hr: Napredno

[ctx: #30201]
en: Verbose debug logging
hr_hr: Opširnije zapisivanje otklanjanja grešaka

[ctx: #30300]
en: Ratings
hr_hr: Ocjene

[ctx: #30301]
en: Default rating from
hr_hr: Zadane ocjene s

[ctx: #30302]
en: Also add IMDb ratings
hr_hr: Još dodaj IMDb ocjene

[ctx: #30303]
en: Also add Trakt.tv ratings
hr_hr: Još dodaj Trakt.tv ocjene

[ctx: #30304]
en: Also add TMDb ratings
hr_hr: Još dodaj TMDb ocjene

[ctx: #30305]
en: Enable Trailer
hr_hr: Omogući najavu

[ctx: #30306]
en: Addon Player
hr_hr: Reproduktor dodatka
