XBMC Addons - en to eo_XX translation catalogue (10 entries)

[ctx: #30000]
en: Preferred language
eo_XX: Preferita lingvo

[ctx: #30003]
en: Prefix
eo_XX: Prefikso

[ctx: #30103]
en: Enable poster
eo_XX: Ŝalti afiŝon

[ctx: #30200]
en: Advanced
eo_XX: Altnivelaj

[ctx: #30300]
en: Ratings
eo_XX: Taksoj

[ctx: #30301]
en: Default rating from
eo_XX: Defaŭlta takso de

[ctx: #30302]
en: Also add IMDb ratings
eo_XX: Ankaŭ aldoni na IMDb taksoj

[ctx: #30303]
en: Also add Trakt.tv ratings
eo_XX: Ankaŭ aldoni na Trakt.tv taksoj

[ctx: #30304]
en: Also add TMDb ratings
eo_XX: Ankaŭ aldoni na TMDb taksoj

[ctx: #30305]
en: Enable Trailer
eo_XX: Ŝalti antaŭprezentaĵon
